Νέα

Εφαρμογή Faceapp

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Τις τελευταίες μέρες τους βλέπω όλους στο fb λες κ είναι με το ένα πόδι στον τάφο.  :priest:

Είναι μια εφαρμογή που σε γεραζει ή σε δείχνει νεότερο.

Έβαλα κ γω την φάτσα μου να δω πως θα δείχνω σε κάμποσα χρόνια...

Είμαι έτοιμος για σάουνα κλαμπ,τα χρόνια που περνούν δεν ξαναγυρίζουν και είναι λίγα για αναστολές,ντροπες,ψωλες γυναίκες κλπ.Αυτες είναι οι ψώλες; Εμείς θα γίνουμε οι ψωλές τους που τις βουλωνουμε τις τρύπες
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
ειχα δευτερες σκεψεις για τις διακοπες που με εψησε η κοπελα μου να κλεισω για μυκονο και σαντορινη

με αυτες τις φωτο που βλεπω ολη μερα μου διαλυθηκαν οι ενδοιασμοι
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Πριν δεκαπέντε περίπου χρόνια, Παρασκευή καλοκαιριού, έχοντας κλείσει το μαγαζί για σαββατοκύριακο, τηλεφωνώ στον κολλητό να πάρουμε τις μηχανές να πάμε θάλασσα, να γίνουμε ντιρλα να χωθουμε σε καμιά μικρή.Δεν μπορώ και μα και μου,του λέω οκ, άραξε μαλακα, να δούμε πότε θα ξαναγίνεις πιτσιρικάς για να λες θες να ξεκουραστεις.

Κατά τις 2 ξημερώματα, ενώ εγώ τα πινα μόνος,τον βλέπω σκάει μύτη με το εργαλείο χαρά και οι δύο,τι παίχτηκε ρε κ ήρθες;Μ λέει έβλεπα μια ταινία στην τηλεόραση και έλεγε άφησε τα νεανικά τα χρόνια να φύγουν άσκοπα,μια και δύο άρπαξα κράνος μπουφάν, μηχανή κ ήρθα να σε βρω.

Τότε γνωρίσαμε 8 αρια, Ελληνίδες,την είχαμε βγάλει μέχρι το πρωί, δεν ακουμπησαμε κανείς βέβαια, αλλά το σκηνικό το θυμόμαστε ακόμη.

Κάτι χρειάζεται να σε ωθήσει κάποιες φορές
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
την κατεβασα σημερα την εφαρμογη. εχει πολυ πλακα εκανα εμενα κ τους φιλους μ γεροντακια στα stories
αλλα εχει οoption να γινεις κ νεος σα 15χρονο.
Ενα εχω να πω, ακομα κ στα 70 μου  θα ειμαι πολυ καυλα!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.693
Πόντοι
606
Το κατέβασα κι εγώ κι έπαθα σοκ με τη γεροντόφατσά μου.Πω ρε φίλε,πόσο σκατά είναι τα γεράματα



 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
μπορει να μου πει καποιος πως την κατεβαζουν την εφαρμογη?
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
ειχα δευτερες σκεψεις για τις διακοπες που με εψησε η κοπελα μου μετραω τα φραγκοδιφραγκα για να κλεισω για μυκονο και σαντορινη παραλια επανομης και νεα μηχανιωνα

με αυτες τις φωτο που βλεπω ολη μερα μου διαλυθηκαν οι ενδοιασμοι θα κανω το σκατο μου παξιμαδι για κανα ρουμς του λετ γιατι πλησιαζω τα 50
ευγε νεε μου
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.580
Like
1.855
Πόντοι
216
δε καταλαβαινω γτ δε παιζει σε lollipop 5.1

εγω εχω s9 και κατεβηκε σε δευτερολεπτα δεν ειχα θεμα.

ούτε στον υπολογιστή που είναι καινούριος κατεβαίνει, το ίδιο γράφει, μη συμβατή συσκευή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom