Νέα

ερωτική λογοτεχνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
θα ξεκινήσω το θέμα με τη ναυαρχίδα του είδους

ο Μέγας Ανατολικός του Ανδρέα Εμπειρίκου
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.958
Κριτικές
7
Like
8.984
Πόντοι
1.336
Μετά τον Μέγα Ανατολικό τι να προτείνεις?
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
120 μέρες στα Σόδομα και Φιλοσοφία του Μπυντουάρ, του Μαρκήσιου Ντε Σάντ.
Ναι, ρε, του Ντε Σάντ, αν προσπεράσετε το προφανές, ο άνθρωπος είχε τρομερή πένα.
 

edika

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
13
Πόντοι
0
Το δικό μου κορυφαίο είναι το, ¨Τι λέει η Λιλά", με διαφορά κατακτά την πρωτιά, μέχρι τώρα.
Έχει εξαντληθεί, αν το πετύχετε πουθενά, αξίζει πραγματικά τον κόπο.
(ο γκούγκλης, μου δείχνει ότι υπάρχει ένα τελευταίο, μεταχειρισμένο, εδώ )
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
θα ξεκινήσω το θέμα με τη ναυαρχίδα του είδους

ο Μέγας Ανατολικός του Ανδρέα Εμπειρίκου
Ευγε Τριποκαριδε εισαι πολυ τυπος,εγω οταν το ειχα διαβασει ειχα τετοιες καβλες λες και εβλεπα τσοντα  :2funny: :2funny: Τιτανοεγιστοτεραστιος Εμπειρικος  :rockon: :rockon:
 

fatos1924

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
123
Κριτικές
15
Like
946
Πόντοι
311
Συγγνώμη, παρέθεσα πιο πάνω ένα βιβλίο μόνο με λινκ.

Πρόκειται για το "Ο Θείος Οσβαλντ" του Ρόαλντ Νταλ (πιο γνωστού για τις παιδικές ιστορίες που έχει γράψει).
Το βιβλίο για όποιον δεν το έχει διαβάσει, είναι ο ιδανικός συνδυασμός σεξουαλικότητας και χιούμορ. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα για καλοκαιράκι!

«Νιώθω πάλι την ανάγκη να αποτίσω φόρο τιμής στον θείο Όσβαλντ. Μιλώ βέβαια για τον μακαρίτη Όσβαλντ Χέντρικς Κορνέλιους· τον γνώστη, τον ρέκτη, τον μπον βιβέρ, που είχε συλλογή με αράχνες, με σκορπιούς και με μπαστούνια. Τον εραστή της όπερας, τον εξπέρ στις κινέζικες πορσελάνες, που ήταν μέγας γυναικοκατακτητής και δίχως καμιάν αμφιβολία ο μεγαλύτερος επιβήτορας όλων των εποχών. Οποιοσδήποτε άλλος αντίπαλος τον ανταγωνίζεται γι' αυτόν τον τίτλο, γελοιοποιείται πάραυτα όταν οι επιδόσεις του συγκριθούν με αυτές του θείου μου του Όσβαλντ. Ειδικότερα εκείνος εκεί ο κακομοίρης ο γερο-Καζανόβας. Ο άνθρωπος βγαίνει από το διαγωνισμό και μοιάζει σαν να έχει ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα δυσλειτουργίας του σεξουαλικού του οργάνου. . .».
Ο 20ός τόμος των ημερολογίων του Όσβαλντ Χέντρικς Κορνέλιους, λέξη προς λέξη, όπως τον έγραψε ο ίδιος. . . Ο θείος Όσβαλντ, είναι, αν θυμάστε, ο μεγαλύτερος αλιτήριος, απατεωνίσκος, καλοζωιστής και γυναικάς όλων των εποχών. Μέσα σ' αυτές τις σελίδες αναφέρονται πολλά γνωστά ονόματα και υπάρχει, προφανώς, μέγας κίνδυνος να προσβληθούν οικογένειες και φίλοι. . . Ο θείος Όσβαλντ ανακαλύπτει τις απίστευτες ιδιότητες του σουδανέζικου φλυκταινοκάνθαρου - που χρησιμεύει ως απίστευτο σεξουαλικό διεγερτικό - και της πανέμορφης Γιασμίν Χαουκόμλη - που στάζει σεξ απ' όπου κι αν την πιάσεις - και αποφασίζει να αποπλανήσει όλους τους μεγάλους άνδρες της εποχής, για τους δικούς του φαύλους και ανευλαβέστατους σκοπούς. (ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΣΤΟ ΟΠΙΣΘΟΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ)

 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
394
Κριτικές
8
Like
616
Πόντοι
301
Μόλις παρέλαβα τον όγδοο και τελευταίο τόμο του Μέγα Ανατολικού. Κατά μία έννοια, ολοκλήρωσα.
Σκάλωσα με το συγκεκριμένο πορνογράφημα όταν ο μεγαλύτερος έρωτας της ζωής μου, ενώ ανεβοκατέβαινε πάνω μου, άρχισε να μου απαγγέλει αποσπάσματά του τα οποία είχε αποστηθήσει.
Μιλάμε για τους δυνατότερους οργασμούς της ζωής μου.
Λιζέτα μου, να 'σαι καλά.
:rose:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom