Νέα

Γιατί οι ωραίες γκόμενες τα φτιάχνουν με κάτι φουσκωτούς-ντουλάπες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas21d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Σίγουρα το έχετε παρατηρήσει και εσείς. Κοπέλες κούκλες, με φανταστικές καμπύλες(ειδικά κώλο) αντί να επιλέγουν έναν εμφανίσιμο άνθρωπο δίπλα τους, επιλέγουν κάτι φουσκωτούς που είναι σαν τέρατα απο τις πρωτείνες που έχουν πάρει. Για ποιον λόγο το κάνουν αυτό πιστεύετε; Γιατί θέλουν να νιώθουν ασφάλεια δίπλα τους, γιατί θέλουν να τον έχουν ως μόστρα, για να μην τολμάει κανείς να τις πλησιάσει ή εστω να τις κοιτάξει , γιατί είναι εύκολοι στόχοι, γιατί χρησιμοποιούν ο ένας τον άλλον για δικό τους λόγο,  γιατί;
Δηλαδή αν είσαι φουσκωτός σήμερα μπορείς να έχεις όποια θες;
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Σίγουρα το έχετε παρατηρήσει και εσείς. Κοπέλες κούκλες, με φανταστικές καμπύλες(ειδικά κώλο) αντί να επιλέγουν έναν εμφανίσιμο άνθρωπο δίπλα τους, επιλέγουν κάτι φουσκωτούς που είναι σαν τέρατα απο τις πρωτείνες που έχουν πάρει. Για ποιον λόγο το κάνουν αυτό πιστεύετε; Γιατί θέλουν να νιώθουν ασφάλεια δίπλα τους, γιατί θέλουν να τον έχουν ως μόστρα, για να μην τολμάει κανείς να τις πλησιάσει ή εστω να τις κοιτάξει , γιατί είναι εύκολοι στόχοι, γιατί χρησιμοποιούν ο ένας τον άλλον για δικό τους λόγο,  γιατί;
καθαρα για λογους μοδας .. αυτες που τα κανουν αυτα ειναι το πολυ μεχρι  30 ... και  τετοιοι τυποι δε τους σηκωνεται απο τα στεροειδη που παιρνουν ..
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.801
Like
22.913
Πόντοι
6.056
γιατι ανοιγονται ολο μαλακιες θρεντ τελευταια?
γιατι?
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
δεν ισχυει τυπε
απλα εισαι χαζομαλακας νομιζω
Και εσύ είσαι και δεν το νομίζω απλά, είμαι σίγουρος. Εν πάσει περιπτώσει  στα @@@@ μου αν σου αρέσει το θέμα μου. Ξέρεις μπορείς να το αγνοήσεις αν δε σου αρέσει, δεν σε υποχρεώνει κανείς να απαντάς .
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.801
Like
22.913
Πόντοι
6.056
Και εσύ είσαι και δεν το νομίζω απλά, είμαι σίγουρος. Εν πάσει περιπτώσει  στα @@@@ μου αν σου αρέσει το θέμα μου. Ξέρεις μπορείς να το αγνοήσεις αν δε σου αρέσει, δεν σε υποχρεώνει κανείς να απαντάς .
ε ναι οικειοθελως απαντησα χαζομαλακα-τυπε
εκλεισαν τα σχολεια και ψωλοβροντας ολη μερα ε?
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Σίγουρα το έχετε παρατηρήσει και εσείς. Κοπέλες κούκλες, με φανταστικές καμπύλες(ειδικά κώλο) αντί να επιλέγουν έναν εμφανίσιμο άνθρωπο δίπλα τους, επιλέγουν κάτι φουσκωτούς που είναι σαν τέρατα απο τις πρωτείνες που έχουν πάρει. Για ποιον λόγο το κάνουν αυτό πιστεύετε; Γιατί θέλουν να νιώθουν ασφάλεια δίπλα τους, γιατί θέλουν να τον έχουν ως μόστρα, για να μην τολμάει κανείς να τις πλησιάσει ή εστω να τις κοιτάξει , γιατί είναι εύκολοι στόχοι, γιατί χρησιμοποιούν ο ένας τον άλλον για δικό τους λόγο,  γιατί;
Δηλαδή αν είσαι φουσκωτός σήμερα μπορείς να έχεις όποια θες;

Πάντα έτσι ήταν. Είναι το ζώωδες ενστικτό έλξης του θυλικού προς το δυνατότερο αρσενικό, κοινώς μύες μέχρι να πνιγεί και το πουλί σου. Τώρα, γιατί τους επιλέγουν αφού εκτός και αν αυτοί τούρμπο γλώσσα ή βιονικά δάκτυλα, μη ρωτάς γιατί από πουτσό δεν παίζουν καθόλου αυτοί που βαράνε πρωτείνες ή στεροειδή. Τώρα αν ο κύριος ντουλάπας είναι από φυσικό του έτσι, κάτι γίνεται αλλά εν Ελλάδι, λίγο δύσκολο. Βίκινγκς δεν είμαστε.

Αλλά είναι εύλογο το ερώτημα : γιατί να πάει η Αναστασία Τογκαυλώνη με τον Ανδρέα Πρωτεϊνόπουλο και όχι με κάποιον ποιο πολύ του στύλ της που έχει και τα προσόντα που αυτή θέλει π.χ. είναι κομψός, ντύνεται σωστά, χωράει στα ρούχα του μιας και μοιάζει με το μοντέλο που φοράει λευκά σώβρακα στις βιτρίνες, έχει σωστό αμάξι και ούτω κάθ'εξεις, του τέστιν κλαρινογαμπρός;
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
ε ναι οικειοθελως απαντησα χαζομαλακα-τυπε
εκλεισαν τα σχολεια και ψωλοβροντας ολη μερα ε?
Χαζομαλάκα να πεις την μούρη σου ηλίθιε. Δεν έχεις κάτι καλυτερο να ασχοληθείς;;  Μάλλον δεν ασχολείται κανείς μαζί σου για αυτό και  θες να δημιουργείς κόντρες για να ασχολούμαστε μαζί σου εε;; σωστά;; Δεν θα σου κάνω την χάρη. Πολύ ασχολήθηκα μαζί σου. Γράφε μόνος σου . Στα @@@ ότι πεις. bye...
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Πάντα έτσι ήταν. Είναι το ζώωδες ενστικτό έλξης του θυλικού προς το δυνατότερο αρσενικό, κοινώς μύες μέχρι να πνιγεί και το πουλί σου. Τώρα, γιατί τους επιλέγουν αφού εκτός και αν αυτοί τούρμπο γλώσσα ή βιονικά δάκτυλα, μη ρωτάς γιατί από πουτσό δεν παίζουν καθόλου αυτοί που βαράνε πρωτείνες ή στεροειδή. Τώρα αν ο κύριος ντουλάπας είναι από φυσικό του έτσι, κάτι γίνεται αλλά εν Ελλάδι, λίγο δύσκολο. Βίκινγκς δεν είμαστε.

Αλλά είναι εύλογο το ερώτημα : γιατί να πάει η Αναστασία Τογκαυλώνη με τον Ανδρέα Πρωτεϊνόπουλο και όχι με κάποιον ποιο πολύ του στύλ της που έχει και τα προσόντα που αυτή θέλει π.χ. είναι κομψός, ντύνεται σωστά, χωράει στα ρούχα του μιας και μοιάζει με το μοντέλο που φοράει λευκά σώβρακα στις βιτρίνες, έχει σωστό αμάξι και ούτω κάθ'εξεις, του τέστιν κλαρινογαμπρός;
Πολύ σωστό σχόλιο. Απλά τώρα τελευταία νομίζω έχει παραγίνει αυτό; Και στο instagram λιγο να δεις θα προσέξεις ότι όμορφες με καμπύλες πολύ καυλωτικές τα έχουν με τέτοιους.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.801
Like
22.913
Πόντοι
6.056
Χαζομαλάκα να πεις την μούρη σου ηλίθιε. Δεν έχεις κάτι καλυτερο να ασχοληθείς;;  Μάλλον δεν ασχολείται κανείς μαζί σου για αυτό και  θες να δημιουργείς κόντρες για να ασχολούμαστε μαζί σου εε;; σωστά;; Δεν θα σου κάνω την χάρη. Πολύ ασχολήθηκα μαζί σου. Γράφε μόνος σου . Στα @@@ ότι πεις. bye...
εσυ για να ασχοληθουν μαζι σου ανοιγεις μαλακισμενα θρεντ χαζομαλακα εε?? σωστα??

κλαις ρε στρακι? :effemine:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.801
Like
22.913
Πόντοι
6.056
Πολύ σωστό σχόλιο. Απλά τώρα τελευταία νομίζω έχει παραγίνει αυτό; Και στο instagram λιγο να δεις θα προσέξεις ότι όμορφες με καμπύλες πολύ καυλωτικές τα έχουν με τέτοιους.
οχι θα γυρνανε με χαζομαλακες σαν εσενα 1,65 και 47 κιλα
 
OP
OP
kostas21d

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Μάγκες μην ασχοληθείτε άλλο με αυτό το τρολ,επίτηδες το κάνει και δεν είναι πρώτη φορά, ψάχνει προσοχή .Απαντήστε μου αν θέλετε στο ερώτημα μόνο . Ευχαριστώ.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.801
Like
22.913
Πόντοι
6.056
Μάγκες μην ασχοληθείτε άλλο με αυτό το τρολ,επίτηδες το κάνει και δεν είναι πρώτη φορά, ψάχνει προσοχή .Απαντήστε μου αν θέλετε στο ερώτημα μόνο . Ευχαριστώ.
φυσικα το κανω επιτηδες..
δλδ πως θα μπορουσα να το κανω καταλαθος?

αλλα ειπες δεν θα ξαναασχοληθεις τυπε και λεω να φυγω απο το θρεντ σου  :-
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.627
Κριτικές
1
Like
4.201
Πόντοι
1.706
Σίγουρα το έχετε παρατηρήσει και εσείς. Κοπέλες κούκλες, με φανταστικές καμπύλες(ειδικά κώλο) αντί να επιλέγουν έναν εμφανίσιμο άνθρωπο δίπλα τους, επιλέγουν κάτι φουσκωτούς που είναι σαν τέρατα απο τις πρωτείνες που έχουν πάρει. Για ποιον λόγο το κάνουν αυτό πιστεύετε; Γιατί θέλουν να νιώθουν ασφάλεια δίπλα τους, γιατί θέλουν να τον έχουν ως μόστρα, για να μην τολμάει κανείς να τις πλησιάσει ή εστω να τις κοιτάξει , γιατί είναι εύκολοι στόχοι, γιατί χρησιμοποιούν ο ένας τον άλλον για δικό τους λόγο,  γιατί;
Δηλαδή αν είσαι φουσκωτός σήμερα μπορείς να έχεις όποια θες;
Μην ψαχνεις λογικη απαντηση.
Οι γυναικες δεν σκεφτοντε λογικα
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
491
Like
671
Πόντοι
81
Αυτό που λες δεν νομίζω οτι ισχύει. Συνήθως, οι τύποι οι οποίοι αναφέρεις ως φουσκωτούς-ντουλάπες και οι οποίοι έχουν χεστεί στα στεροειδή και στην αυξητική ορμόνη είναι σε σχέσεις με κοπέλες οι οποίες και οι ίδιες κάνουν χρήση φαρμάκων, για τον λόγο ότι και οι ίδιες κατεβαίνουν σε κάποιας μορφής αγώνων. Το λέω απο προσωπική εμπειρία.

Οι τύπαδες οι οποίοι κάνουν 1-2 κύκλους αναβολικών σε καμία περίπτωση δεν θεωρούνται ντουλάπες.

Επίσης, το ότι δεν τους σηκώνεται είναι μύθος. Απλά θέλει γνώση και κατάλληλη αποθεραπεία μετά τον κύκλο  

 
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
458
Πόντοι
3.245
Και μετά λένε για εμάς ότι σκεφτόμαστε  μόνο με το κάτω κεφάλι...


Ο βαθμος φτιασιδωματος - μεταμφιεσης(και όχι φυσικης ομορφιας ) είναι ευθεως ανάλογος με τον βαθμο φελλαδας μιας γυναικας.Ακολουθει η αναλογη επιλογή συντροφου
Τοσο δυσκολο είναι?
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.637
Like
1.438
Πόντοι
216
Φίλε τι παραπάνω μπορούν να καταλάβουν οι χαζές γκόμενες που πάνε με φουσκωτούς; Λογικό δεν είναι;
IQ ραδικιού, όταν ο άλλος βάζει φάρμακο μέσα του γιατί νομίζει ότι γίνεται καλύτερο τι μυαλό να έχει αυτός...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom