Νέα

Βλεπετε εφιαλτες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Βοργιας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ερωτησουλα απλη. Ανθρωποι ημαστε και κατα την διαρκεια του υπου ισως να βλεπουμε που και που εφιαλτες.

Βλέπετε εφιαλτες στον υπνο σας; Πόσο συχνά;

Τι περιεχόμενο έχουν οι εφιάλτες σας;

Εμένα για κάποιο λόγο που δεν καταλαβαίνω, βλέπω ότι βρίσκομαι σε μια κατάσταση να δώσω πανελληνιες σε μια βδομάδα και δεν έχω διαβάσει απολύτως τίποτα κα σκέφτομαι θα γινω ρεζιλι.

Εν τω μεταξύ στη πραγματικοτητα πάνε χρόνια απο τότε που έδωσα και δεν είχα ποτέ άγχος στις πανελλήνιες.. Μια χαρά τα είχα πάει.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
ποποο χτες είδα εφιάλτη και είχα πολύ καιρό να δω !!! Κατι με την πρώην μου πέθανε ή την σκοτώσανε και κάπως ήμουν μπλεγμένος κ εγώ και φοβόμουν !
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Τα ίδια και εδώ ξυπνάτε το πρωί και λέτε δεν ανοίγω ένα νήμα στο bou με κάποια μαλάκια!!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
εφιαλτης νο1: πεταω μεσα στο σπιτι σε αργη κινηση και με κυνηγαει ενα τεραστιο σαρκοφαγο πουλι επισης σε αργη κινηση

εφιαλτης νο2: ειμαι 5 χρονων και με κραταει απο το χερι η μανα μου σε ενα δρομο με παρα πολυ κοσμο. καποια στιγμη κοιταω γυρω γυρω και δε βλεπω τη μανα μου πουθενα

εφιαλτης νο3: βλεπω οτι ξυπναω και ειναι μερα πανελληνιων που ειχα ξεχασει οτι δινω μαθημα και πρεπει να παω να δωσω αδιαβαστος
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
"Εφιάλτης με τις χοντρές Νο.4"
Με κυνηγάει μια χοντρή για να κάτσει πάνω μου.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.955
Κριτικές
7
Like
8.974
Πόντοι
1.336
Εφιάλτης νο.1. Ξυπνάω ένα πρωί και μαθαίνω ότι ο Τσιπρας είναι πρωθυπουργός.
Εφιάλτης νο.2. Ξυπνάω προχθές και μαθαίνω ότι είναι ο Μητσοτάκης.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
ποποο χτες είδα εφιάλτη και είχα πολύ καιρό να δω !!! Κατι με την πρώην μου πέθανε ή την σκοτώσανε και κάπως ήμουν μπλεγμένος κ εγώ και φοβόμουν !

το εψαξα λιγο και βρηκα αυτο σε ενα σιτε

Αν ονειρευτείτε ότι ο/η πρώην σας πεθαίνει, είναι ένας συμβολικός θάνατος, και δείχνει ότι σύντομα θα κάνετε μια νέα σχέση ή πρόκειται να παντρευτείτε κάποιον άλλον. 

 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.903
Κριτικές
14
Like
3.663
Πόντοι
2.777
όσοι βλέπετε ανθρώπους να πέφτουν από μπαλκόνια κάντε εξετάσεις για κονδυλώματα.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
1. Αδιαβαστος σε εξετάσεις πανελλήνιες η σχολικές. Πάνε 30 χρόνια από τότε αλλά αυτά δεν ξεχνιούνται.
2. Ο Διάβολος να με κυνηγά και να με πιανει από πίσω. Όσο τον έχω φάτσα τον πολεμώ, αν όμως έρθει πίσω μου την γάμησα. Με κρατάει με τα νύχια του και το μόνο που παρακαλάω είναι να ξυπνήσω.
3. Να πέφτω από ύψος. Αυτό τώρα το έχω μάθει ότι είναι όνειρο (την ώρα που κοιμάμαι ξέρω ότι βλέπω όνειρο) και το απολαμβάνω.
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Δε βλέπω καν όνειρα... πόσο μάλλον εφιάλτες.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.903
Κριτικές
14
Like
3.663
Πόντοι
2.777


είμαι σε παραλία που έρχεται τσουνάμι, το βλέπω και δεν μπορώ να κάνω βήμα να φύγω
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.624
Like
20.345
Πόντοι
5.006
Έχω ετοιμάσει από το σπίτι ψηφοδέλτιο νέας δημοκρατίας με παχύ σταυρό στην τσιλιγκιρη, και στο παραβάν τα μπερδεύω και τελικά ψηφίζω σύριζα...το μαθαίνει ο βαγγελας, με καλεί στο γραφείο του και μου λέει ότι ντροπιασα την ομάδα....μην αντέχοντας την ξεφτίλα, παίρνω χάπια και  πνιγομαι στο λιμάνι...  :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Έχω ετοιμάσει από το σπίτι ψηφοδέλτιο νέας δημοκρατίας με παχύ σταυρό στην τσιλιγκιρη, και στο παραβάν τα μπερδεύω και τελικά ψηφίζω σύριζα...το μαθαίνει ο βαγγελας, με καλεί στο γραφείο του και μου λέει ότι ντροπιασα την ομάδα....μην αντέχοντας την ξεφτίλα, παίρνω χάπια και   πνιγομαι στο λιμάνι...  :S

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Έχω ετοιμάσει από το σπίτι ψηφοδέλτιο νέας δημοκρατίας με παχύ σταυρό στην τσιλιγκιρη, και στο παραβάν τα μπερδεύω και τελικά ψηφίζω σύριζα...το μαθαίνει ο βαγγελας, με καλεί στο γραφείο του και μου λέει ότι ντροπιασα την ομάδα....μην αντέχοντας την ξεφτίλα, παίρνω χάπια και   πνιγομαι στο λιμάνι...  :S






για την ηλικια σου καλη και η μαλακια σου παιδακι
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Ο μεγαλυτερος εφιαλτης που βλεπω ειναι οτι γαμαω την Μερκελ και δεν μπορώ να χυσω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.489
Κριτικές
1
Like
29.294
Πόντοι
8.006
Ερωτησουλα απλη. Ανθρωποι ημαστε και κατα την διαρκεια του υπου ισως να βλεπουμε που και που εφιαλτες.

Βλέπετε εφιαλτες στον υπνο σας; Πόσο συχνά;

Τι περιεχόμενο έχουν οι εφιάλτες σας;

Εμένα για κάποιο λόγο που δεν καταλαβαίνω, βλέπω ότι βρίσκομαι σε μια κατάσταση να δώσω πανελληνιες σε μια βδομάδα και δεν έχω διαβάσει απολύτως τίποτα κα σκέφτομαι θα γινω ρεζιλι.

Εν τω μεταξύ στη πραγματικοτητα πάνε χρόνια απο τότε που έδωσα και δεν είχα ποτέ άγχος στις πανελλήνιες.. Μια χαρά τα είχα πάει.

Εγω δύο εφιαλτες εχω κυριως.

Οτι προκειται να δωσω εξετασεις και ειμαι αδιαβαστος
Οτι ειμαι φανταρος, εχω ολοκληρωσει τη θητεια μου αλλά δεν με απολυουν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.489
Κριτικές
1
Like
29.294
Πόντοι
8.006
ποποο χτες είδα εφιάλτη και είχα πολύ καιρό να δω !!! Κατι με την πρώην μου πέθανε ή την σκοτώσανε και κάπως ήμουν μπλεγμένος κ εγώ και φοβόμουν !
Αντε ρε?
Κι εγω προχθες ειδα οτι πεθανε η πρωην μου σε τροχαιο
Μιλαμε για φοβερη στενοχωρια

Σκεφτηκα να την παρω ενα τηλεφωνο να της πω να προσεχει αλλά δεν το εκανα
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Αντε ρε?
Κι εγω προχθες ειδα οτι πεθανε η πρωην μου σε τροχαιο
Μιλαμε για φοβερη στενοχωρια

Σκεφτηκα να την παρω ενα τηλεφωνο να της πω να προσεχει αλλά δεν το εκανα
Φαντάσου τώρα Αλεχ να γράψει η Παυλίνα ότι ο χειρότερος εφιάλτης της είναι να κάνετε μαζί σεξ! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom