Νέα

Σιγκαπούρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

davos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λίγο καιρό βρέθηκα στην εν λόγω χώρα. Ένα απο τα πιο γνωστά μέρη εκεί για να βρεις γυναικές είναι το Orchard Tower. Έιναι ένα πολυόροφο κτίριο το οποίο έχει clubs μέσα. Ένα καλό είναι το Naughty Girl.
Εκεί μέσα είναι σχετικά εύκολο να κάνεις παιχνίδι. Παίρνεις το ποτάκι σου, βλέπεις ποια κοπέλα σου αρέσει και άμα τα βρείτε την παίρνεις στο  ξενοδοχείο σου.
Εθνικότητες που παίζουν είναι από Κίνα, Ταυλάνδη, Φιλιππίνες, Ινδονησία, μέχρι και Κορέα. Γενίκα από όλες τις χώρες της Ασίας. Εξαρτάται και από το club.
Προσοχή στις τιμές μόνο γιατί ζητάνε πολλά. Λένε κατι τρελά για S$250
αλλά εγω κατάφερα και πήρα μια κοπέλα με S$140. Έκατσε περίπου 2,5 ώρες, μπάνακι μαζί και 2 φόρες.
ʼμα βρεθείτε πότέ στο εν λόγω μέρος, pay a visit.

Υ.Γ: Τι γυναίκες είναι αυτές οι Σιγκαπουριάνες...πανέμορφες.. Έκανα μια βόλτα στα εμπορίκα και χάζεψα...κρίμα που δεν πέτυχα καμμία...
 

Επισκέπτης
οποιος ξερει αν υπαρχει πορνεια στην σινκαπουρη ας ενημερωσει.

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ενα μονο να θυμοσαστε για τη σιγκαπουρη εκτος και αν κανετε καποιο καμακι σε μαγαζι οτι τα γκομενακια στα κλαμπ και στις ντισκο ειναι συνδικαλισμενα
εχουν ταριφα ιδια και μεσα  στο ολο πακετο ειναι το ξενοδοχειο το φαγητο και τα ποτα στο κλαμπ.
ενας ντοπιος πιτσιρικας μου ειχε πει οτι στοιχιζει ενα βδομαδιατικο για να πηδησει το σαββατο βραδυ
εγω πηγαινα συχνα στο σανγκρι λα το ξενοδοχειο στο τελευταιο οροφο οπου εχει κλαμπ
για την ιστορια εκει εχω πηδησει τις 3 καλυτερες γυναικες που εχω μεχρι σημερα πηδησει
μιλαμε για κραμα κινεζοταυλαδεζοβιετναμεζας με γιαπωνεζικο καρικευμα το οποιο υπαρχει παρα πολυ εκει  κατι δηλαδη σαν το μωρο που εχω στο αβαταρ
 

Επισκέπτης
Eυχαριστω για τις πληροφοριες.
Ο φιλος μου χτυπισε κινεζα με οσκαρ στα τσιμουκια,απο ουι μου ειπε.
οριστε οι φωτο
 

Συνημμένα

  • DSC00051#1.JPG
    DSC00051#1.JPG
    677,3 KB · Εμφανίσεις: 174

Επισκέπτης
και ακομη μια
 

Συνημμένα

  • DSC00050#2.JPG
    DSC00050#2.JPG
    876,9 KB · Εμφανίσεις: 145

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
είχα επισκεφεί την σινγκαπούρη το 2000 και έμεινα έκπληκτος τόσο απο την χωρα όσο και απο το ποσο μουναρες είναι οι Σιγκαπουριανές. Ομορφες καθαρες και φινετσάτες. Τότε ήμουν 20 χρονων και ταξιδεψα μαζι με  τον πατερα μου, δεν γαμησα. Εμενα στο ξενοδοχείο Concord και αυτο που διαπίστωσα είναι πως στο σαλόνι 'εδιναν ραντεβού οι πουτανες με τους προστάτες τους κι εκείνοι τους έδιναν οδηγίες για το που να πανε.  Μιλαω για πολύ ωραίες γκόμενες παιδιά! Προσοχή στις τιμές είναι ακριβή χώρα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
οσκαρ στα τσιμπουκια ε?  κι εμεις εδω εχουμε τα "βατομουρα", αισχος.
παιρνω διαβατηριο και φευγω
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
είχα επισκεφεί την σινγκαπούρη το 2000 και έμεινα έκπληκτος τόσο απο την χωρα όσο και απο το ποσο μουναρες είναι οι Σιγκαπουριανές. Ομορφες καθαρες και φινετσάτες. Τότε ήμουν 20 χρονων και ταξιδεψα μαζι με  τον πατερα μου, δεν γαμησα. Εμενα στο ξενοδοχείο Concord και αυτο που διαπίστωσα είναι πως στο σαλόνι 'εδιναν ραντεβού οι πουτανες με τους προστάτες τους κι εκείνοι τους έδιναν οδηγίες για το που να πανε.  Μιλαω για πολύ ωραίες γκόμενες παιδιά! Προσοχή στις τιμές είναι ακριβή χώρα.
Οντως πολύ ωραίες γυναίκες οι Σιγκαπουριανές...
Σκέτες καβλες...
Σχετικά ψηλοκάπουλες, αδύνατες και μιγούδες.
Δυστυχώς όμως είχα πάει honey-moon, οπότε δεν μπόρεσα να τις τιμήσω..
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Κουκλάρες και φοβερές στο service!!!

Οπωσδήποτε φόρος τιμής στο Orchard Towers και ένα tip...εάν θέλετε να πάτε με δύο κοπέλες ταυτόχρονα βρείτε πρώτα την μία και έπειτε πείτε σε αυτήν να σας φέρει την φίλη της.

Είναι καλύτερα να το έχουν κάνει πολλές φορές μεταξύ τους, η απόλαυση είναι εγγυημένη.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.660
Like
64
Πόντοι
16
ΧΕ ΧΕ Θα ειμαι εκει τον Οκτωβρηηηηηη.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
αναμενουμε να μας πεις το προγραμμα σου  ;)

το δικο μου ειναι υπο ανακατασκευη  :think:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.660
Like
64
Πόντοι
16
Φευγω τελος Σεπτ. για Μαλαισια, μετα μια βδομαδουλα Μπαλι για ξεκουραση  :grin: :grin:
και μετα 4 μερουλες Σιγκαπουρη για ψωνια.
Υπολογιζω να ειμαι εκει γυρω στις 11 Οκτ.
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Φευγω τελος Σεπτ. για Μαλαισια, μετα μια βδομαδουλα Μπαλι για ξεκουραση  :grin: :grin:
και μετα 4 μερουλες Σιγκαπουρη για ψωνια.
Υπολογιζω να ειμαι εκει γυρω στις 11 Οκτ.

Συνάδελφε Lord φοβερό το πρόγραμμά σου!!!!

Μαλαισία και Μπαλί έχεις ξαναπάει?
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ωραιος ο λορδος
για να δουμε πως θα κατσει το δικο μου
 

nautikos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλό το Orchard Towers αλλά προσοχή σε ένα μαγαζί στον πρώτο όροφο, το crazy horse... Τα πανέμορφα κορίτσια που βλέπεις δεν είναι κορίτσάκια αλλά αγοράκια. Καλύτερα να πάς στο υπόγειο με τις φιλιπινέζες. Άν θές μασάζ με extra υπηρεσίες θα πάς στην Keylank str. Δρόμος με βιτρίνες που έχει πανέμορφες Ταιλανδέζες οι οποίες επίσιμα κάνουν μασάζ. Για hi-class κορίτσια θα πάς στο people`s park ;όπου θα κάνεις και τις αγορές σου... Προσοχή στην διαπραγμάτευση. Τα κορίτσια όταν λένε την τιμή, εννοούνε σιγκαπουριάνικα δολλάρια και εσύ καταλαβαίνεις αμερικάνικα.
 

vaskore

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
174
Like
1
Πόντοι
1
Φίλοι συναγωνιστές….


Στη Σιγκαπούρη έμεινα συνολικά 3 μήνες = 90 μέρες
Συνολικά πήδηξα πάνω από 100 γυναίκες.
Αρχικά πήγαινα στο Orchard Tower. Εκεί έπαιρνα γυναίκες οι οποίες Αρχικά μου τα έπαιρναν…. Στη συνέχεια και αφού κατάλαβα ότι δεν έπαιζαν νταβαντζήδες  πηδούσα και απλά έφευγα…. Ομολογούμενος τα γαμήσια ήταν τέλεια…. Πήδηξα κινέζες, βιτναμέζες, ινδονησιάνες και φυσικά σιγκαπουριάνες.


Μέχρι που έβγαλα γκόμενα Σιγκαπουριάνα πολύ εύκολα.    Εεεεε εκεί τρελάθηκα…. Μου έκανε τ απάντα μέχρι τρίο με φίλη της για να ευχαριστηθώ!!!!!    Τρελά γαμήσια παντού…  δε bar σε πάρκα τσιμπούκια στο αυτοκίνητο της… μου μαγείρευε με έπλενα ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!


Και ως γνήσιος Ελληνάρας την κάλεσα Ελλάδα…

Ήρθε 4 φορές
Μία φορά για 15 μέρες και πήγαμε Κρήτη και Σαντορίνη όπου ένα βράδυ και μετά από αρκετό ποτό  ψάρεψε μόνη της και άλλη γκόμενα για 3αδα …  για να περάσω εγώ καλά!!!!!!!!! Έκανε τα πάντα…… όχι σαν τις δικές μας τις κομπλέξαρες
Την άλλη φορά για με εβδομάδα ……… Αθήνα

Και άλλα δύο ΣΚ από Σιγκαπουρη απλά για να γαμηθεί!!!!

Η γκόμενα ήταν απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!



Είναι για πάντα στην καρδιά μου ………




Αλλά απλά κώλωσα να προχωρήσω μαζί της …
 

vaskore

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
174
Like
1
Πόντοι
1
Παιδια η TOP10 παίζει ακόμα????
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
280
Κριτικές
60
Like
893
Πόντοι
6.810
Φίλοι συναγωνιστές….


Στη Σιγκαπούρη έμεινα συνολικά 3 μήνες = 90 μέρες
Συνολικά πήδηξα πάνω από 100 γυναίκες.
Αρχικά πήγαινα στο Orchard Tower. Εκεί έπαιρνα γυναίκες οι οποίες Αρχικά μου τα έπαιρναν…. Στη συνέχεια και αφού κατάλαβα ότι δεν έπαιζαν νταβαντζήδες  πηδούσα και απλά έφευγα…. Ομολογούμενος τα γαμήσια ήταν τέλεια…. Πήδηξα κινέζες, βιτναμέζες, ινδονησιάνες και φυσικά σιγκαπουριάνες.


Μέχρι που έβγαλα γκόμενα Σιγκαπουριάνα πολύ εύκολα.    Εεεεε εκεί τρελάθηκα…. Μου έκανε τ απάντα μέχρι τρίο με φίλη της για να ευχαριστηθώ!!!!!    Τρελά γαμήσια παντού…  δε bar σε πάρκα τσιμπούκια στο αυτοκίνητο της… μου μαγείρευε με έπλενα ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!


Και ως γνήσιος Ελληνάρας την κάλεσα Ελλάδα…

Ήρθε 4 φορές
Μία φορά για 15 μέρες και πήγαμε Κρήτη και Σαντορίνη όπου ένα βράδυ και μετά από αρκετό ποτό  ψάρεψε μόνη της και άλλη γκόμενα για 3αδα …  για να περάσω εγώ καλά!!!!!!!!! Έκανε τα πάντα…… όχι σαν τις δικές μας τις κομπλέξαρες
Την άλλη φορά για με εβδομάδα ……… Αθήνα

Και άλλα δύο ΣΚ από Σιγκαπουρη απλά για να γαμηθεί!!!!

Η γκόμενα ήταν απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!



Είναι για πάντα στην καρδιά μου ………




Αλλά απλά κώλωσα να προχωρήσω μαζί της …
Φοβητσιαρη.Παρε τοτε μια Ελλεινιδα να σου κανει το βιο αβιοτο κι εσυ να νομιζεις οτι περνας καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom