Νέα

Σχεσεις - Αμοιβαια καυλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα green88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε ποτε πιασει γκομενα που να εχετε καυλα μαζι της?

  • Ναι

    Ψήφοι: 24 77,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 7 22,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    31

green88

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
3
Πόντοι
0
Ανοιγω αυτο το θεμα απο προσωπικες ανηχυχιες και εμπειριες.  :think:
Εχω κανει λιγες σχεσεις, μετρημενες στα δακτυλα του ενος χεριου, αν και ειμαι 30 χρονων ηδη.
Σε ολες αυτες τις σχεσεις υπηρχε ενα διαχυτο ενδιεφερον απο την αλλη πλευρα και κρατουσε για αρκετο διαστημα, οποτε το προχωρησα μολις το επαιρνα αποφαση οτι θα παω με ανοιχτο μυαλο και θα κοιταξω να περασουμε καλα και η κοπελα και εγω. Και ο,τι προκυψει. Αλλα παντα δεν ηταν η κοπελα που την εβλεπα και μου αρεσε απο την αρχη, ηταν σαν να προσπαθουσα με τον εαυτο μου για να μαρεσει. Με καποιες απο αυτες περασα και αρκετα καλα και θελω να πιστευω οτι προσφερα κι εγω. Παρολαυτα, αν και ειχα ερωτευτει κοπελες ποτε δεν μπορεσα να τις βγαλω γκομενες. Καποιες δεν τις το ειπα ποτε και καποιες αλλες εφαγα ακυρο. Απο εμφανιση μεγαλοδειχνω και αν και σωματωδης ποτε δεν μπορεσα να ενταξω τη γυμναστικη συστηματικα λογω σπουδων και δουλειας. Επισης δεν ημουν ποτε ομιλητικος και αυθορμητος.
Σορυ αν εχει συζητηθει απο αυτην τη σκοπια προηγουμενως αλλα θα ηθελα τη βοηθεια σας. Και καμια συμβουλη για το τι κανουμε? Συμβιβαζομαστε οτι γκομενες που μας βγαζουν καυλα θα ειναι παντα ιεροδουλες?
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
Φίλτατε, η καύλα είναι κάτι που πάει κι έρχεται και δύσκολο να έχεις καύλα για μία γυναίκα για πολύ καιρό.

Την αρχική καύλα/πάθος για ένα γκομενάκι, θα την έχεις έμφυτη, όμως την συνέχειά αυτών των συναισθημάτων την αναλαμβάνει η γυναίκα.

Π

 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
652
Like
247
Πόντοι
26
Εγώ με αυτές που μου έβγαζαν το μεγαλύτερο πάθος απο την αρχή πάντως δεν έκανα ποτέ κανονική σχέση. Η σχέση μου ερχόταν εκεί που το έβλεπα χαλαρά απο την αρχή.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
908
Κριτικές
6
Like
1.133
Πόντοι
366
Δηλαδή μας λες ότι οι σχέσεις σου ήταν κοπέλες που δεν σου έκαναν το κλικ αμέσως αλλά στην πορεία για διάφορους λόγους έκανες σχέσεις μαζί τους; Πως προχωράς εάν η άλλη δεν σε καυλώνει; Άντε πες θες να ρίξεις κάνα πούτσο,ρίχνεις 2-3 μετά πως κάνεις σχέση εφόσον δεν σε καυλώνει; Εκτός εάν σχέση ορίζουμε το 2-3 πηδήματα ή διάρκεια 2-3 εβδομάδες στις οποίες θα βρέθηκε 4-5 φορές.
 
OP
OP
G

green88

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
3
Πόντοι
0
Δεν μου εκαναν κλικ απλως υπηρχαν ξεκαθαρα σηματα οτι ενδιφερονταν για μενα. Ημουν σε φαση μεγαλης μοναξιας και με συγκινουσε οτι εδειχναν τοσο ενδιαφερον για μενα, οποτε το ανταπεδιδα αυτο με σχεση. Κι οπως προειπα ποτε δεν μπορεσα να κανω σχεση με γυναικα που να μου κανει κλικ. Συνηθως κρατουσε ενα εξαμηνο και αν και ποτε δεν τις απατησα παρατηρουσα οτι το ενδιαφερον των ''αλλων'' γυναικων, δηλαδη αυτων που μου εκαναν κλικ αυξανοταν στο προσωπο μου. Ετσι υπηρχαν ζηλιες απο την κοπελα μου, και το τονιζω, ποτε δεν τις απατησα. Συνηθως ομως οι ζηλιες εφταναν σε ακραιο σημειο και ετσι χαλουσε η σχεση. Μια φορα πηρε μια στη δουλεια που δουλευα και με εψαχνε, ή δεν μπορουσα να βρεθω γιατι ειχα εξετασεις και εγραφε στο facebook πραγματα. Μια αλλη μου την επεσε η διδυμη αδερφη της.
Αν περιμενα να κανω σχεση με γυναικα που να μου κανει κλικ, δεν θα ειχα κανει ποτε σχεση.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Ανοιγω αυτο το θεμα απο προσωπικες ανηχυχιες και εμπειριες.  :think:
Εχω κανει λιγες σχεσεις, μετρημενες στα δακτυλα του ενος χεριου, αν και ειμαι 30 χρονων ηδη.
Σε ολες αυτες τις σχεσεις υπηρχε ενα διαχυτο ενδιεφερον απο την αλλη πλευρα και κρατουσε για αρκετο διαστημα, οποτε το προχωρησα μολις το επαιρνα αποφαση οτι θα παω με ανοιχτο μυαλο και θα κοιταξω να περασουμε καλα και η κοπελα και εγω. Και ο,τι προκυψει. Αλλα παντα δεν ηταν η κοπελα που την εβλεπα και μου αρεσε απο την αρχη, ηταν σαν να προσπαθουσα με τον εαυτο μου για να μαρεσει. Με καποιες απο αυτες περασα και αρκετα καλα και θελω να πιστευω οτι προσφερα κι εγω. Παρολαυτα, αν και ειχα ερωτευτει κοπελες ποτε δεν μπορεσα να τις βγαλω γκομενες. Καποιες δεν τις το ειπα ποτε και καποιες αλλες εφαγα ακυρο. Απο εμφανιση μεγαλοδειχνω και αν και σωματωδης ποτε δεν μπορεσα να ενταξω τη γυμναστικη συστηματικα λογω σπουδων και δουλειας. Επισης δεν ημουν ποτε ομιλητικος και αυθορμητος.
Σορυ αν εχει συζητηθει απο αυτην τη σκοπια προηγουμενως αλλα θα ηθελα τη βοηθεια σας. Και καμια συμβουλη για το τι κανουμε? Συμβιβαζομαστε οτι γκομενες που μας βγαζουν καυλα θα ειναι παντα ιεροδουλες?

Τυπε απο την περιγραφη σου καταλαβαινω οτι καμια ωραια γυναικα δεν θα σου δωθει στην ακμη της στην δεκαετια των 20s και στα 30s. Αν παιξεις 45+ μπορει να εχεις καποια ελπιδα.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.226
Like
22.472
Πόντοι
6.256
Ανοιγω αυτο το θεμα απο προσωπικες ανηχυχιες και εμπειριες.  :think:
Εχω κανει λιγες σχεσεις, μετρημενες στα δακτυλα του ενος χεριου, αν και ειμαι 30 χρονων ηδη.
Σε ολες αυτες τις σχεσεις υπηρχε ενα διαχυτο ενδιεφερον απο την αλλη πλευρα και κρατουσε για αρκετο διαστημα, οποτε το προχωρησα μολις το επαιρνα αποφαση οτι θα παω με ανοιχτο μυαλο και θα κοιταξω να περασουμε καλα και η κοπελα και εγω. Και ο,τι προκυψει. Αλλα παντα δεν ηταν η κοπελα που την εβλεπα και μου αρεσε απο την αρχη, ηταν σαν να προσπαθουσα με τον εαυτο μου για να μαρεσει. Με καποιες απο αυτες περασα και αρκετα καλα και θελω να πιστευω οτι προσφερα κι εγω. Παρολαυτα, αν και ειχα ερωτευτει κοπελες ποτε δεν μπορεσα να τις βγαλω γκομενες. Καποιες δεν τις το ειπα ποτε και καποιες αλλες εφαγα ακυρο. Απο εμφανιση μεγαλοδειχνω και αν και σωματωδης ποτε δεν μπορεσα να ενταξω τη γυμναστικη συστηματικα λογω σπουδων και δουλειας. Επισης δεν ημουν ποτε ομιλητικος και αυθορμητος.
Σορυ αν εχει συζητηθει απο αυτην τη σκοπια προηγουμενως αλλα θα ηθελα τη βοηθεια σας. Και καμια συμβουλη για το τι κανουμε? Συμβιβαζομαστε οτι γκομενες που μας βγαζουν καυλα θα ειναι παντα ιεροδουλες?

giphy.gif
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
πιστευω οτι δεν εχεις αερα.
Η εμφανιση δεν εχει τοσο σχεση, εγω εχω κανει σχεση με γκομενους πολυ καλυτερους εμφανισιακα απο μενα. Αλλα παντα παω με το υφος της νικητριας, εχω αερα κ αυτοπεποιθηση. Νομιζω αυτο σ λειπει.

Βεβαια ισχυει οτι τη μεγαλυτερη σχεση π εκανα ποτε ηταν με καποιον που δε τρελαινομουν, ειπα να το δοκιμασω κ κολλησα.
Εκει κολλαει κ αυτο π λενε οτι οι μεγαλοι ερωτες δε φορανε νυφικο! Αν κ υπαρχουν κ οι εξαιρεσεις.
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
πιστευω οτι δεν εχεις αερα.
Η εμφανιση δεν εχει τοσο σχεση, εγω εχω κανει σχεση με γκομενους πολυ καλυτερους εμφανισιακα απο μενα. Αλλα παντα παω με το υφος της νικητριας, εχω αερα κ αυτοπεποιθηση. Νομιζω αυτο σ λειπει.

Βεβαια ισχυει οτι τη μεγαλυτερη σχεση π εκανα ποτε ηταν με καποιον που δε τρελαινομουν, ειπα να το δοκιμασω κ κολλησα.
Εκει κολλαει κ αυτο π λενε οτι οι μεγαλοι ερωτες δε φορανε νυφικο! Αν κ υπαρχουν κ οι εξαιρεσεις.
Ρε Παυλίνα τι κάνεις εδώ , έλα στο νήμα σου και σε ψάχνει ο Αλεχ
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.967
Πόντοι
6.955
green88, κάπως έτσι είμαι κι εγώ...
Αυτές που μου αρέσουν πραγματικά θα το κάψω... τελείως...βγαίνω τετ α τετ και να,Ω αυτογκόλ...

Ενώ όταν πάει φιλικά, δεν έχω κάποια προσδοκία... βγαίνει καταλάθος και γουστάρουμε και οι δύο...

 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
636
Κριτικές
1
Like
264
Πόντοι
26
green88, κάπως έτσι είμαι κι εγώ...
Αυτές που μου αρέσουν πραγματικά θα το κάψω... τελείως...βγαίνω τετ α τετ και να,Ω αυτογκόλ...

Ενώ όταν πάει φιλικά, δεν έχω κάποια προσδοκία... βγαίνει καταλάθος και γουστάρουμε και οι δύο...

Μόνοι σας δώσατε την απάντηση: όταν τις βάζετε πολύ ψηλά, λέτε "ω είναι άλλη κατηγορία" και τρώτε αυτογκόλ από τα αποδητήρια.

Για να γίνει παιχνίδι θέλει πείραγμα, αστεία και προσέγγιση τύπου "μικρής αδερφής", μη λέτε σε όλα ναι γιατί είναι ωραία, πείτε την άποψή σας, διαφωνήστε, ταπώστε την κλπ κλπ.

Τί είχαμε τί χασαμε να λέτε, και να μπαίνετε στο παιχνίδι. Κάποιος έλεγε την αττάκα και πριν (εννοώντασ την πρότερη κατάσταση) νεκρός ήμουν, τί άλλο χειρότερο θα γίνει. Μην είμαστε ζόμπι - δε ζούμε γιατί φοβόμαστε την αποτυχία, μιλήστε σε αυτές που γουστάρετε, ερωτευτείτε, φάτε χυλόπιτα, αύριο μπορεί να μην έχετε πια την ευκαιρία να το κάνετε.

Εγώ έχω ζήσει και σε σχέση με έρωτα και κρεβάτι καλό και σε συμβατική σχέση με κοπέλα καλή αλλά με βαρετό κρεβάτι. Το δεύτερο σε σκοτώνει πριν την ώρα σου. Δεν υπάρχει καλύτερη κατάσταση από το να γουστάρεις και ψυχή και σώμα και να κάνεις έρωτα με όλο σου το είναι. Και περιττό να πω ότι όταν το έχεις αυτό οι πληρωμένες καταστάσεις μοιάζουν με μισο-άδειο ποτήρι. Το πάθος μιας ερωτευμένης δεν συγκρίνεται ούτε με την καλύτερη πληρωμένη pse συνεύρεση. Θα υπάρξουν στιγμές που θα καταλάβεις ότι πάιζει κασέτα και εκτελείται πρόγραμμα. Δεν περιγράφω άλλο...
 

Comilfo

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
241
Like
27
Πόντοι
1
Ανοιγω αυτο το θεμα απο προσωπικες ανηχυχιες και εμπειριες.  :think:
Εχω κανει λιγες σχεσεις, μετρημενες στα δακτυλα του ενος χεριου, αν και ειμαι 30 χρονων ηδη.
Σε ολες αυτες τις σχεσεις υπηρχε ενα διαχυτο ενδιεφερον απο την αλλη πλευρα και κρατουσε για αρκετο διαστημα, οποτε το προχωρησα μολις το επαιρνα αποφαση οτι θα παω με ανοιχτο μυαλο και θα κοιταξω να περασουμε καλα και η κοπελα και εγω. Και ο,τι προκυψει. Αλλα παντα δεν ηταν η κοπελα που την εβλεπα και μου αρεσε απο την αρχη, ηταν σαν να προσπαθουσα με τον εαυτο μου για να μαρεσει. Με καποιες απο αυτες περασα και αρκετα καλα και θελω να πιστευω οτι προσφερα κι εγω. Παρολαυτα, αν και ειχα ερωτευτει κοπελες ποτε δεν μπορεσα να τις βγαλω γκομενες. Καποιες δεν τις το ειπα ποτε και καποιες αλλες εφαγα ακυρο. Απο εμφανιση μεγαλοδειχνω και αν και σωματωδης ποτε δεν μπορεσα να ενταξω τη γυμναστικη συστηματικα λογω σπουδων και δουλειας. Επισης δεν ημουν ποτε ομιλητικος και αυθορμητος.
Σορυ αν εχει συζητηθει απο αυτην τη σκοπια προηγουμενως αλλα θα ηθελα τη βοηθεια σας. Και καμια συμβουλη για το τι κανουμε? Συμβιβαζομαστε οτι γκομενες που μας βγαζουν καυλα θα ειναι παντα ιεροδουλες?


Προχώρα ρε μεγάλε μπροστά και μην ακούς γνώμες από τύπους που δεν γνωρίζεις μέσα σε ενα φόρουμ. Δεν Έχεις ανάγκη την άποψη μας.

 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Χημεια και παλι χημεια. Αν τα βρισκετε εκτος του κρεβατιου τοτε πιθανοτατα να το βρισκετε και εκει. Δεν ειναι σημασια ουτε αν η γυναικα ειναι ιεροδουλη η οχι, ουτε τι ηλικια εχει. Μπορει να πας με 40αρα πρωταθλητρια και να ξενερωσεις φουλ και μετα να ερθει το 17χρονο που εχει πηδηχτει 3 φορες και να σε στειλει στο θεο. Αν δεν κατσεις να μαθεις τον αλλο. Τα καλα του, τα κακα του, τα γουστα του, τις παραξενιες του, το σεξ θα παραμενει στην καλυτερη των περιπτωσεων μετριο.
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Πολύ σωστό..Το σεξ μεταξύ ενός ζευγαριού βελτιώνεται με τον καιρό γιατί μαθαίνεις τι αρέσει στον άλλον,τι δεν του αρέσει, μαθαίνεις το κορμί του ,τις ερωτογενής ζώνες του,αισθάνεσαι πιο οικεία μαζί του και έτοιμη έτσι να κάνεις περισσότερα για την καύλα του...μέχρι να ολοκληρωθεί βέβαια κι αυτή η φάση της υπέρτατης καυλας- που ειναι νομοτελειακό να ολοκληρωθεί... :knockinb:
 
OP
OP
G

green88

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
3
Πόντοι
0
green88, κάπως έτσι είμαι κι εγώ...
Αυτές που μου αρέσουν πραγματικά θα το κάψω... τελείως...βγαίνω τετ α τετ και να,Ω αυτογκόλ...

Ενώ όταν πάει φιλικά, δεν έχω κάποια προσδοκία... βγαίνει καταλάθος και γουστάρουμε και οι δύο...

Αυτογκολ οχι!! Αλλα δοκαρι:))
Ελπιζω να τα καταφερουμε να σκοραρουμε
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Ανοιγω αυτο το θεμα απο προσωπικες ανηχυχιες και εμπειριες.  :think:
Εχω κανει λιγες σχεσεις, μετρημενες στα δακτυλα του ενος χεριου, αν και ειμαι 30 χρονων ηδη.
Σε ολες αυτες τις σχεσεις υπηρχε ενα διαχυτο ενδιεφερον απο την αλλη πλευρα και κρατουσε για αρκετο διαστημα, οποτε το προχωρησα μολις το επαιρνα αποφαση οτι θα παω με ανοιχτο μυαλο και θα κοιταξω να περασουμε καλα και η κοπελα και εγω. Και ο,τι προκυψει. Αλλα παντα δεν ηταν η κοπελα που την εβλεπα και μου αρεσε απο την αρχη, ηταν σαν να προσπαθουσα με τον εαυτο μου για να μαρεσει. Με καποιες απο αυτες περασα και αρκετα καλα και θελω να πιστευω οτι προσφερα κι εγω. Παρολαυτα, αν και ειχα ερωτευτει κοπελες ποτε δεν μπορεσα να τις βγαλω γκομενες. Καποιες δεν τις το ειπα ποτε και καποιες αλλες εφαγα ακυρο. Απο εμφανιση μεγαλοδειχνω και αν και σωματωδης ποτε δεν μπορεσα να ενταξω τη γυμναστικη συστηματικα λογω σπουδων και δουλειας. Επισης δεν ημουν ποτε ομιλητικος και αυθορμητος.
Σορυ αν εχει συζητηθει απο αυτην τη σκοπια προηγουμενως αλλα θα ηθελα τη βοηθεια σας. Και καμια συμβουλη για το τι κανουμε? Συμβιβαζομαστε οτι γκομενες που μας βγαζουν καυλα θα ειναι παντα ιεροδουλες?

Βελτιωσε με καθε τροπο την εμφανιση σου και τη κατασταση της τσεπης σου. Αυτα θα σου δωσουν ενα boost μεσα σου και τοτε ολα θα αλλαξουν.

Δοκιμασε το και ζησε-απολαυσε την αλλαγη, ολα γινονται. Φτανει να πιστεψεις στον εαυτο σου και να εστιασεις σε αυτα τα δυο.

Μπορεις, καντο.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
πιστευω οτι δεν εχεις αερα.
Η εμφανιση δεν εχει τοσο σχεση, εγω εχω κανει σχεση με γκομενους πολυ καλυτερους εμφανισιακα απο μενα. Αλλα παντα παω με το υφος της νικητριας, εχω αερα κ αυτοπεποιθηση. Νομιζω αυτο σ λειπει.

Βεβαια ισχυει οτι τη μεγαλυτερη σχεση π εκανα ποτε ηταν με καποιον που δε τρελαινομουν, ειπα να το δοκιμασω κ κολλησα.
Εκει κολλαει κ αυτο π λενε οτι οι μεγαλοι ερωτες δε φορανε νυφικο! Αν κ υπαρχουν κ οι εξαιρεσεις.

δεν ειναι ο αερας της νικητριας αλλα το ευκολο ξελαφρωμα εστω και σε πακοχυμενο κουβα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom