Νέα

Ψηφοφορία - 2019: Τί γεύση έχουν τα μουνόζουμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι γεύση έχουν τα μουνόζουμα?

  • μουνίλας

    Ψήφοι: 34 35,1%
  • ξυνίλας

    Ψήφοι: 10 10,3%
  • μπάμιας

    Ψήφοι: 2 2,1%
  • ψαρίλας

    Ψήφοι: 13 13,4%
  • ψοφιμίλας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τσιγαρίλας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • του αλβανού της χοντρής

    Ψήφοι: 4 4,1%
  • φρούτα του δάσους

    Ψήφοι: 12 12,4%
  • ιδρωτίλας

    Ψήφοι: 5 5,2%
  • Corned Beef

    Ψήφοι: 4 4,1%
  • WD-40

    Ψήφοι: 10 10,3%
  • αρρωστίλας

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • γεροντίλας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • μαλλί της γριάς

    Ψήφοι: 2 2,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    97

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
ουδετερη γευση μα πολυ νοστιμη!
 
OP
OP
gravatakias

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
Η παγκόσμια επιστημονική κοινότητα αναμένει με πολύ μεγάλο ενδιαφέρον τα αποτελέσματα της έρευνας αυτής.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
ειναι αντιφατικο αυτο που γραφεις αν το καταλαβες...

σωστα μια ουδετερη γευση δεν εχει διακριτη γευση παρολα αυτα η επιγευση δεν ηταν ασχημη και οverall μου αρεσε οποτε  το κατατασσω στις νοστιμες γευσεις
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.085
Κριτικές
493
Like
59.891
Πόντοι
39.662
Πρίν καιρό γλυφομούνιαζα κάργα ένα ρωσιδάκι και η γεύση που είχα για λίγο στην γλώσσα μου ήταν ''Φρούτα του δάσους''. :headbaning2:

#Τρομερή εμπειρία... :headbaning1:

εμενα μου αρεσει το μουνι που θα γλειψω να ειναι δυο μερες απλυτο  :heavymetalbig:
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
10
Like
1.312
Πόντοι
506
γλυκια..ισπανιδα 28αρα
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
τα δικα σου δε μετρανε δυστυχως...

ειναι σα να μυριζεις την κλανια σου, σιγουρα σου αρεσει...  των αλλων οι κλανιες ομως ?  :think:

οχι δεν ειναι ετσι, εχω κριτηριο γτ εχω γευτει σπερμα διαφορετικων αντρων οποτε μπορω να κρινω πιο ζουμι μαρεσει κ πιο οχι. Το δικο μ ετυχε να ειναι μεσα σε αυτα π μ αρεσουν.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.139
Κριτικές
1
Like
1.618
Πόντοι
216
οχι δεν ειναι ετσι, εχω κριτηριο γτ εχω γευτει σπερμα διαφορετικων αντρων οποτε μπορω να κρινω πιο ζουμι μαρεσει κ πιο οχι. Το δικο μ ετυχε να ειναι μεσα σε αυτα π μ αρεσουν.
ναι, κοίταξε... άλλη σύσταση, υφή και γευστικό φάσμα το σπέρμα, άλλη τα μουνόζουμα... είναι σαν να πω εγώ οτι μου αρέσει η γεύση σπέρματος, επειδή δοκίμασα τα δικά μου, και μόνο τα δικά μου. Είτε πρέπει να το ρίξω στις πίπες για να έχω άποψη, ή απλά να αποδεχτώ οτι... δεν μπορώ να έχω άποψη.
Το ίδιο ισχύει και vice versa. Είτε έχεις γύψει κάμποσα μουνιά και μπορείς να κάνεις σύγκριση (που αν το έκανες μαγκιά σου και μπράβο σου), είτε απλά δεν έχεις αρκετό συμβατό μέτρο σύγκρισης
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
ναι, κοίταξε... άλλη σύσταση, υφή και γευστικό φάσμα το σπέρμα, άλλη τα μουνόζουμα... είναι σαν να πω εγώ οτι μου αρέσει η γεύση σπέρματος, επειδή δοκίμασα τα δικά μου, και μόνο τα δικά μου. Είτε πρέπει να το ρίξω στις πίπες για να έχω άποψη, ή απλά να αποδεχτώ οτι... δεν μπορώ να έχω άποψη.
Το ίδιο ισχύει και vice versa. Είτε έχεις γύψει κάμποσα μουνιά και μπορείς να κάνεις σύγκριση (που αν το έκανες μαγκιά σου και μπράβο σου), είτε απλά δεν έχεις αρκετό συμβατό μέτρο σύγκρισης

στη γευση αναφερομαι τυπε ουτε στη πυκνοτητα ουτε στο περιεχομενο
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.139
Κριτικές
1
Like
1.618
Πόντοι
216
αν καταφερουμε σε αυτο το νημα,να μαλωσουμε θα ειμαστε απιστευτοι :dancing:
δε μαλώνουμε, πολιτισμένη αντιπαράθεση έχουμε.
Μια φορά πήγαμε να μαλώσουμε με την Πενταγιώτισσα, και νομίζω πήραμε και οι δύο το μάθημά μας.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Σε ορισμενες έχουν γεύση ψαριλας και σε αλλες φρουτα του δασους.Ειναι οργανικο αλλα καμιά φορά και θεμα καθαριοτητας.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
δε μαλώνουμε, πολιτισμένη αντιπαράθεση έχουμε.
Μια φορά πήγαμε να μαλώσουμε με την Πενταγιώτισσα, και νομίζω πήραμε και οι δύο το μάθημά μας.

σωστα με δεν εχω λογο να μαλωσω μαζι σου
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.139
Κριτικές
1
Like
1.618
Πόντοι
216
χωριζονται σε κατηγοριες!Αναλογα με τα οιστρογονα,την ηλικια, τη διατροφη,της κοπελας!Αν παλι υπαρχουν μυκητες,η ανισορροπια βακτηριδιων,αλλαζει η γευση.Επισης,μεγαλο ρολο παιζει και το τριχωτο(αν υπαρχει,γιατι κραταει οσμη.Εμενα η προτιμηση μου,ειναι η γυναικα να ειναι γυρω στα 25,και να εχει φαει γαριδες!!!
στην ηλικία δεν θα τα αλάσουμε... στις γαρίδες λιγάκι. Προτιμώ μια καλή δόση bacardi cola, ή mojito πριν... γούστα είναι αυτά
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
372
Πόντοι
2.272
Μου θυμισατε μια ιστορία απ' τα παλιά τώρα ρε μπαγασες. Φοιτητής ήμουν και εμενα σε ένα σπίτι με άλλα πέντε αλάνια. Ένας απ' αυτούς το προηγούμενο βράδυ είχε δει απ' τη μισάνοιχτη πόρτα του δίπλα δωματίου το συγκάτοικο να είναι στα τέσσερα και να γλυφομουνιαζει μια χίπισσα που είχε γνωρίσει την προηγούμενη. Σηκωνόμαστε λοιπόν το πρωί και φτιάχνουμε το καφεδάκι μας όπου και μας λέει ο φίλος τι είδε το βράδυ. Ο γλυφομουνακιας κοιμόταν ακομη. Κατεβαίνει κάποια στιγμή κι αυτός και φέρνουμε τη συζήτηση γύρω απ' το γλυφομούνι και τις πιθανές γεύσεις για να δούμε τι θα πει κι αυτός. Μαλακες μας λέει υπερεκτιμημένο το γλυφομούνι, πολύ ψαρίλα! Περιττό να πω ότι κλασαμε στο γέλιο, στρώσαμε καινούριο σιξ πακ  :happy: :happy: :happy:
 

eua30

Call-Girl
Εγγρ.
4 Φεβ 2017
Μηνύματα
4.058
Like
6.895
Η άπλυτη μουνίλα (ξινή, επιθετική, με έντονη την απομυρουδιά των ούρων)
η σπερματομουνίλα (συνδυασμός σπερματίλας και μουνίλας. Φτούκακα. Ιδιαίτερα την επόμενη μέρα.)
η των τελευταίων ημερών της περιόδου μουνίλα (καμένο ντουί)
η μετά από κατανάλωση ψαρικών και θαλασσινών μουνίλα, κυρίως μετά την πέψη (καμένο ντουί)
η μουνίλα του τσιγάρου - σε ηλικίες άνω των 40 (δημόσια ουρητήρια)
η αλκοολική μουνίλα (σε γυναίκες άνω των 50)
η ιδρωμένη μουνίλα (μετά από πολύωρο περπάτημα το καλοκαίρι)
και το χειρότερο: η άρρωστη μουνίλα (από μύκητες και λοιπούς επισκέπτες του αιδοίου)
καπου το διαβασα και ειναι επικαιρο.... χαχαχα  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom