Νέα

Μασαζ απο τραβεστι η κρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
741
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
:pipa2:
Θαθελα ενα αισθησιακο μασαζακι απο τραβεστι η κρος με στριγκακι με δικο τους χωρο . Πειραια η Καλιθεα.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
Κυνήγι Αρκούδας

Mια μέρα ένας κυνηγός πάει στο δάσος για να κυνηγήσει αρκούδες. Εκεί που περπάταγε βλέπει πίσω από έναν θάμνο μια τεράστια αρκούδα. Σηκώνει το όπλο ... σημαδεύει ... και μπαμ, μπουμ .... αδειάζει όλες τις σφαίρες του επάνω στην αρκούδα.
Λίγα δευτερόλεπτα μετά αφού καθαρίζει το τοπίο από τον καπνό αρχίζει να ψάχνει για την αρκούδα. Ξαφνικά, σηκώνεται η αρκούδα και πάει και τον πλησιάζει!
"Καλώς το παλικάρι", του λέει... "Πως από τα μέρη μας; Δεν πιστεύω να έχεις έρθει να κυνηγήσεις αρκούδες εεε;;;"
Κυριολεκτικά παιγμένος ο κυνηγός απαντάει "εεεε... εγώ όχι . Όχι ... περαστικός είμαι!"
Τον κοιτάει η αρκούδα από πάνω μέχρι κάτω, τον βουτάει και τον ξαπλώνει στα τέσσερα και δώστου ... του άλλαξε τα φώτα!!!

Την επόμενη ημέρα κυριολεκτικά έξαλλος ο κυνηγός με την αρκούδα "βιαστή" ξαναπάει στο δάσος οπλισμένος με δύο οπλοπολυβόλα και καμιά δεκαριά χειροβομβίδες! ... Ψάχνει από εδώ, ψάχνει από εκεί και σε κάποια φάση μετά από αρκετές ώρες εντοπίζει την αρκούδα πίσω από μια συστάδα θάμνων. Με το που την βλέπει αρχίζει ... μπαμ μπουμ ... Πετούσε χειροβομβίδες κλπ.
Χαμός από τους θάμνους δεν έχει μείνει τίποτα!!! Με το που καθαρίζει το τοπίο, σηκώνεται η αρκούδα μέσα από τα χώματα και τον πλησιάζει!
"Βρε βρε καλώς το παλικάρι μας. Πάλι από τα μέρη μας;;;"
"Δεν πιστεύω να ήρθες για κυνήγι αρκούδας και τέτοιες μαλακίες εεεε;"
"Εεεεεεεεεε, μααα εεε εγώ όχι , όχι απλά περαστικός είμαι !!!", απαντά έντρομος ο κυνηγός.
Τον κοιτάει η αρκούδα από πάνω μέχρι κάτω: "ΕΕΕεμ άμα δεν έχεις έρθει για κυνήγι αρκούδας τότε για το γαμήσι έρχεσαι!" και τον στήνει στα τέσσερα.


 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
741
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
τι να θελει να πει ο ποιητης ? θελει και αυτος κηνυγι αρκουδας ? :coolcondom: :erection:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.122
Κριτικές
1
Like
1.585
Πόντοι
216
Κυνήγι Αρκούδας

Mια μέρα ένας κυνηγός πάει στο δάσος για να κυνηγήσει αρκούδες. Εκεί που περπάταγε βλέπει πίσω από έναν θάμνο μια τεράστια αρκούδα. Σηκώνει το όπλο ... σημαδεύει ... και μπαμ, μπουμ .... αδειάζει όλες τις σφαίρες του επάνω στην αρκούδα.
Λίγα δευτερόλεπτα μετά αφού καθαρίζει το τοπίο από τον καπνό αρχίζει να ψάχνει για την αρκούδα. Ξαφνικά, σηκώνεται η αρκούδα και πάει και τον πλησιάζει!
"Καλώς το παλικάρι", του λέει... "Πως από τα μέρη μας; Δεν πιστεύω να έχεις έρθει να κυνηγήσεις αρκούδες εεε;;;"
Κυριολεκτικά παιγμένος ο κυνηγός απαντάει "εεεε... εγώ όχι . Όχι ... περαστικός είμαι!"
Τον κοιτάει η αρκούδα από πάνω μέχρι κάτω, τον βουτάει και τον ξαπλώνει στα τέσσερα και δώστου ... του άλλαξε τα φώτα!!!

Την επόμενη ημέρα κυριολεκτικά έξαλλος ο κυνηγός με την αρκούδα "βιαστή" ξαναπάει στο δάσος οπλισμένος με δύο οπλοπολυβόλα και καμιά δεκαριά χειροβομβίδες! ... Ψάχνει από εδώ, ψάχνει από εκεί και σε κάποια φάση μετά από αρκετές ώρες εντοπίζει την αρκούδα πίσω από μια συστάδα θάμνων. Με το που την βλέπει αρχίζει ... μπαμ μπουμ ... Πετούσε χειροβομβίδες κλπ.
Χαμός από τους θάμνους δεν έχει μείνει τίποτα!!! Με το που καθαρίζει το τοπίο, σηκώνεται η αρκούδα μέσα από τα χώματα και τον πλησιάζει!
"Βρε βρε καλώς το παλικάρι μας. Πάλι από τα μέρη μας;;;"
"Δεν πιστεύω να ήρθες για κυνήγι αρκούδας και τέτοιες μαλακίες εεεε;"
"Εεεεεεεεεε, μααα εεε εγώ όχι , όχι απλά περαστικός είμαι !!!", απαντά έντρομος ο κυνηγός.
Τον κοιτάει η αρκούδα από πάνω μέχρι κάτω: "ΕΕΕεμ άμα δεν έχεις έρθει για κυνήγι αρκούδας τότε για το γαμήσι έρχεσαι!" και τον στήνει στα τέσσερα.


Εγώ το ξέρω αλλιώς...

Πάει ο τύπος για να κυνηγήσει μια πολύ άγρια αρκούδα... ψάχνει απο δω, κοιτάει απο κεί, εντοπίζει χνάρια στο χώμα... τα ακολουθεί μπροστα σε μία σπηλιά. Κοντοστέκεται, ξεκινάει να μπαίνει προς τα μέσα, στις μύτες των ποδιών του, ξαφνικά νοιώθει ένα χτύπημα στον ώμο. Γυρνάει... η αρκούδα! "Για νά χουμε καλό ρώτημα ρε φίλε, κυνηγός είσαι; -εεεε, όχι, να, εγώ... -α, ναι; Και το τουφέκι τι το θέλεις;" Τον αρπάει, τον στήνει στα τέσσερα, του κάνει τον κώλο δίευρο... περνάνε μερικές εβδομάδες, να γιάνει ο κώλος του κυνηγού, αρπάει το δίκανο και δυο μασούρια δυναμίτη, πάει στη σπηλιά, ετοιμάζει το δυναμίτη... νοιώθει στον ώμο ένα χτύπημα... γυρνάει... η αρκούδα! "Ρε μαλάκα, πάλι τα ίδια;". Τον στήνει στα τέσσερα, του ξανακάνει τον κώλο δίευρο... κανένα μήνα μετά αρπάει ο κυνηγός ένα παλιό μπαζούκα, πάει έξω απο τη σπηλιά, σημαδεύει, νοιώθει στον ώμο ένα χτύπημα... αρχίζει να τρέμει απο το φόβο του, γυρνάει σιγά σιγά... η αρκούδα! "Ρε φίλε, συγνώμη κιόλας... κυνηγός είσαι εσύ, ή αδερφή;"
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
741
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
Ζητητε κνηγος να βοηοθησει να γαμησομε την αρκουδα  :knockinb: :s&m_1: :zfuck: :tn04:
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
741
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
Περιμενω με αγωνια και καυλα να βρεθει καποιος για οτι ζηταω με οποια καταληξη μας αρεσει .
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
768
Like
242
Πόντοι
26
Αρκούδες έχει στον Νευροκόπι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom