Νέα

Γραφεια ή Ανεξαρτητες call girls ;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gymaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
21
Like
9.343
Πόντοι
3.446
Γεια χαρα στους συναγωνιστες. Ξεκιναω αυτο το θεμα για να γραψουμε σχολια και γνωμες τι προτιμαμε αναμεσα στα call girls .
Ανεξαρτητες ή γραφεια; θετικα αρνητικα και εμπειριες που εχουμε....
 

GiorgosM83

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Από προσωπική εμπειρία προτιμώ από γραφείο κατά 90% εννοείτε κάποιο σοβαρό του χώρου ενω κατά ένα 10% ανεξάρτητες και αυτό λόγο του ότι όταν προτοξεκινησα  να κάνω τις επιλογές μου στις ανεξάρτητες έπεσα σε πολύ λάθος επιλογές  και εξαπατηθηκα από ψεύτικες αγγελίες.
 
OP
OP
gymaster

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
21
Like
9.343
Πόντοι
3.446
Στο γραφειο δεν εχει και στησηματα ακυρωσεις κ.α. Παντα θα υπαρχει αντικαταστατρια αν δεν παει κατι καλα
 

GiorgosM83

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
Επίσης ρωτώντας βρίσκεις κοπέλα στα μέτρα και θέλω σου,με αποτέλεσμα να περάσεις τέλεια. Υπάρχουν όμως και οι εξαιρέσεις στις ανεξάρτητες αλλά με συστάσεις πάντα!!
 

Live4ride

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2019
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Ή απο εμπειρες προσωπικες.εχοντας ξοδεψει αρκετα...θα ελεγα ανεξαρτητες.ενας λογος ειναι ο οικονομικος και αλλος ενας ειναι ο χρονος.ειναι πιο ελαστικος με τις ανεξαρτητες.
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.178
Στο γραφειο δεν εχει και στησηματα ακυρωσεις κ.α. Παντα θα υπαρχει αντικαταστατρια αν δεν παει κατι καλα
Γιατί άμα σε στήσει η ανεξάρτητη σου κάνει κόπο να πάρεις η να στείλεις μήνυμα σε ένα γραφείο; που η διαφορά; Γιατί δε κατάλαβα....
 

Live4ride

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2019
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Μπορει να θες μονο τη συκεκριμενη ανεξαρτητη.....
 
OP
OP
gymaster

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
21
Like
9.343
Πόντοι
3.446
Γιατί άμα σε στήσει η ανεξάρτητη σου κάνει κόπο να πάρεις η να στείλεις μήνυμα σε ένα γραφείο; που η διαφορά; Γιατί δε κατάλαβα....
Το θέμα είναι να μην σε στήνει καποια, τώρα  αν θα βρεις σίγουρα θα βρεις.

Όπως και να το κάνουμε όμως με ανεξάρτητες έχουμε περισσότερα παράπονα για στησίματα. Μην κρίνεις από τον εαυτό σου ... Εσύ μπορεί να μην το κάνεις αν δεν συντρέχει λόγος, άλλες όμως;;;;
 

Greek lion

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
38
Like
54
Πόντοι
0
Και στο γραφείο μπορεί να έχει στήσιμο ή ακύρωση.Όσο για την αντικατάσταση ,να την κάνεις τι εάν για κάποιο λόγο ήθελες συγκεκριμένη κοπέλα....
Υπάρχουν εξαιρετικές ανεξάρτητες και αντίστοιχα εξαιρετικές κοπέλες από γραφεία.
Γούστα , χημεία και τύχη λοιπόν
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
555
Like
1.996
Πόντοι
206
Στα γραφεία υποτίθεται ότι υπάρχει πιο τακτικος και ισως πιο σοβαρος έλεγχος υγειονομικού ενδιαφέροντος απο ότι στις ανεξάρτητες
Με ότι αυτό συνεπάγεται
 

omerta86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
12
Like
381
Πόντοι
290
Πελάτης και από τα δύο ήδη, εμπειρικά στις ανεξάρτητες ίσως το όφελος είναι το οικονομικό,που θα ψωνίσεις 20-40 ευρώ φτηνότερα.
Αλλά έχω φάει πολλές φορές απογοήτευση,άλλες καθυστέρηση, αλλες φορές αλλά είπαμε αλλά κάναμε και δε μπορείς να παραπονεθείς και πουθενά.

Το γραφείο αν είναι καλό και αποκτήσεις μια ταμπέλα πελάτη, θα σε σεβαστεί και θα σου προτείνει κάτι αξιόλογο των απαιτήσεων σου καθώς έχει πολλές επιλογές, αν και πάλι δεν αποδώσει αυτό που περίμενες,αν είναι σωστό το γραφείο θα επαναρθωσει με κάποιο τρόπο, ή σε κάποιο επόμενο ραντεβού ή κάπως .

Προσωπικά έχω εμπειρία που από γραφείο δεν τηρήθηκε κάτι ,και στο επόμενο πήρα έκπτωση.

Και από τότε βέβαια έχω γίνει πελάτης του συγκεκριμένου γραφείου αλλά και δε θα ψαχτω κυρίως με ανεξάρτητες.
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.178
Στα γραφεία υποτίθεται ότι υπάρχει πιο τακτικος και ισως πιο σοβαρος έλεγχος υγειονομικού ενδιαφέροντος απο ότι στις ανεξάρτητες
Με ότι αυτό συνεπάγεται
Ποιος το λέει αυτό;;; ειναι καθαρά  επιλογή κοριτσιών... Πάνω σε αυτό μπορώ να έχω άποψη, έχω αλλάξει εργοδότες και γνωρίζω κάτι περισσότερο!
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
12
Like
2.342
Πόντοι
506
ανεξάρτητες πρεπει να εισαι ψαγμένος στο χωρο,αν πετυχεις δυο τρια καλα στανταρακια περνας βασιλικα,με τιμη κοινωνικου
τουρισμου και αν κερδισεις την εμπιστοσυνη της κοπελας περνας ακομη πιο σουπερ.Τωρα το γραφειο ειδικα τα σοβαρα και μεγαλα απευθυωονται στους λιγους και εχοντες,οι κοπελες τους είναι υπαληλλοι και όχι ελευθερες επαγγελματιες όπως είναι οι
ανεξάρτητες που θελουνε πελατεια για το μαγαζακι τους.Οι ανεξάρτητες το μονο κακο που εχουνε είναι όταν αποκτησουνε μεγαλο και
καλο πελατογιο.ανεβαζουνε πολύ αμανε και ξινίζουνε αρκετα.με αρνητικα ακολουθα όχι ολες μα αρκετες το λεει η πειρα
μου από πολυετη ενασχοληση με το σπορ,και κατά καιρους κοπελες από δω μεσα το εχουνε κανει,δεν είναι της παρουσης να αναφερω ονόματα,...….
 

Greek lion

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
38
Like
54
Πόντοι
0
Οι σωστές κοπέλες (είτε δουλεύουν σε γραφείο ,είτε ως ανεξάρτητες ) εάν τους φερθείς με σεβασμό ,το ίδιο θα πράξουν και αυτές.
Όσο για την υγειινή και την καθαριότητα,αυτό αφορά και τις κοπέλες αλλά και εμάς σαν πελάτες.
Σε πρόσφατη συνάντηση μου με κοπέλα ή οποία χρησιμοποίησε 3 φορές στοματικό διάλυμα με ρώτησε άλλες τόσες φορές εάν είναι ευχάριστη η αναπνοή της.
Και ήταν ανεξάρτητη....
Αντίθετα στο παρελθόν κοπέλα από γραφείο δεν έκανε ούτε μπάνιο , μέχρι που την έστειλα εγώ...
 

Greek lion

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
38
Like
54
Πόντοι
0
Με λίγα λόγια χημεία ,καλές επιλογές και πάνω από όλα τύχη που εν μέρη την φτιάχνουμε και εμείς...
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
555
Like
1.996
Πόντοι
206
Ποιος το λέει αυτό;;; ειναι καθαρά  επιλογή κοριτσιών... Πάνω σε αυτό μπορώ να έχω άποψη, έχω αλλάξει εργοδότες και γνωρίζω κάτι περισσότερο!
Μελίνα , θες να πεις ότι στις κοπέλες στα γραφεια δεν είναι υποχρεωτικός ο υγιονομικος έλεγχος ;
 
OP
OP
gymaster

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
21
Like
9.343
Πόντοι
3.446
Αλλο ενα θετικο με τις ανεξαρτητες πιστευω ειναι οτι μπορεις να φτιαξεις μια σχεση πελατη-εργαζομενης, ετσι θα εχεις καλυτερη "συνεργασια", στα γραφεια ειναι ποιο δυσκολο αυτο.

Τωρα το ποσο "ανεξαρτητες" ειναι οι κοπελες που δουλευουν εκτος γραφειου...αλλη κουβεντα αυτο χεχε
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Ποιος το λέει αυτό;;; ειναι καθαρά  επιλογή κοριτσιών... Πάνω σε αυτό μπορώ να έχω άποψη, έχω αλλάξει εργοδότες και γνωρίζω κάτι περισσότερο!
Αν είσαι σε γραφείο δεν είναι υποχρεωτικά μια φορά το μήνα για εξετάσεις;η είναι οπότε θέλει η κοπέλα;
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Οι σωστές κοπέλες (είτε δουλεύουν σε γραφείο ,είτε ως ανεξάρτητες ) εάν τους φερθείς με σεβασμό ,το ίδιο θα πράξουν και αυτές.
Όσο για την υγειινή και την καθαριότητα,αυτό αφορά και τις κοπέλες αλλά και εμάς σαν πελάτες.
Σε πρόσφατη συνάντηση μου με κοπέλα ή οποία χρησιμοποίησε 3 φορές στοματικό διάλυμα με ρώτησε άλλες τόσες φορές εάν είναι ευχάριστη η αναπνοή της.
Και ήταν ανεξάρτητη....
Αντίθετα στο παρελθόν κοπέλα από γραφείο δεν έκανε ούτε μπάνιο , μέχρι που την έστειλα εγώ...
Αυτό είναι αλήθεια παίδες.......,Ρώτησα μια φιλη μου ιατρό και μου είπε ότι από 01/01/2020 στα χειρουργεία καταργείτε το Betadine με στοματικό διάλυμα.
 

sweetcock69

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Ποιος το λέει αυτό;;; ειναι καθαρά  επιλογή κοριτσιών... Πάνω σε αυτό μπορώ να έχω άποψη, έχω αλλάξει εργοδότες και γνωρίζω κάτι περισσότερο!
off topic--Συγγνώμη Μελίνα αν μπορείς να μου λύσεις μια απορία,απο την εμπειρία σου.Δεν είναι "υποχρεωμένο" το εκάστοτε (σοβαρό) γραφείο να παρέχει στο πελάτη,αν ζητηθεί,εξετάσεις της κοπέλας?Έχω την εντύπωση οτι στα "ιδρύματα", τουλάχιστον,αυτό ισχύει. Πέρα απο αυτό, εννοείται οτι δεν έχει να κάνει με "υποχρέωση", για μια κοπέλα το να τσεκάρει τακτικά για την υγεία της,αλλά πιστεύω και από μόνη της ωφείλει να το κάνει, πρώτα απο όλα για εκείνη.

on topic-- Εγώ θεωρώ πως οι ανεξάρτητες,εφόσον βρεθεί η κατάλληλη χημεία,είναι ανώτερη φάση απο γραφείο. Νομίζω οτι απο γραφείο πας σε λίγο πιο "μηχανικά" και "προγραμματισμένα" πράγματα και προσωπικά δε μου ταιριάζουν. Να πω την αλήθεια 1 φορά έχω παρει απο γραφείο και παρα τέταρτο "ντριν"(προειδοποιητική αναπαντητη Νο1).παρα δέκα 2 "ντριν"(προειδοποιητική αναπαντητη Νο2),παρα πεντε "ντριν" με επιμονή..Οκ μπορεί να έτυχε,αλλά ρε παιδία μόνο στο θέατρο έχει 3 καμπανάκια! Δεν "ξαναπήρα" και συνέχισα με τις γνωστές, πλην τίμιες, ανεξάρτητες της καρδιάς μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom