Νέα

Σχέση με παντρεμένη - Συμβουλές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα genosimos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να κρατήσω την παντρεμένη για σεξ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 77 78,6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 21 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    98

genosimos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
48
Like
8
Πόντοι
0
Μου την έπεσε μια παντρεμένη με ηλικία ανω των 40 (κι εγω περίπου ίδια ηλικία). Στην αρχή νόμιζα οτι ηταν χωρισμένη αλλά οταν κανονίσαμε να συναντηθούμε μου αποκάλυψε οτι ειναι παντρεμένη.
Προφανώς ισχυρίζεται οτι δεν περνάει καλά, την κακομεταχειρίζεται ο σύζυγος και θέλει να τον χωρίσει αλλα δεν μπορεί γιατί θα υποφέρει το παιδί κτλ κτλ.
Δεν ειμαι σίγουρος αν θέλει μονο σεξ ή αν πιστευει οτι θα αντικαταστήσει τον υπάρχοντα συζυγο με εμενα.

Μου αρέσει, έχει καλό σωμα για την ηλικία της ΑΛΛΑ δεν ειμαι σίγουρος οτι για το αν μπορεί να αποφευγει τον συζυγο αποτελεσματικά. Μέχρι τωρα δεν εχω ξανακάνει κρυφή σχέση ή τελος πάντων δεν ανησυχούσα για συζύγους, αδιάκριτα μάτια κτλ...

Τι πρέπει να προσέξω για να μην βρεθώ εκτεθειμένος;


(Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να ξεκινήσω νεο θέμα αλλα μπορώ να ξεκινήσω ψηφοφορία...)
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.885
Like
1.125
Πόντοι
216
Δωστης μουνι και κολοτρυπα στο χερι !!!
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
418
Like
649
Πόντοι
81
Δεν νομίζω ότι υπαρχει άνθρωπος που θα σου πει να μην την κρατήσεις για σεξ. Το θέμα όμως είναι ότι αν ο σύζυγος την κακομεταχειρίζεται όπως λες, μην κακομεταχειριστεί και εσένα  :cheesy:
 

Kost_as

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Όχι μηνύματα στο κινητό, όχι facebook και αν δεις ότι αρχίζει η εξάρτηση ξέκοψε....
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.122
Κριτικές
1
Like
1.585
Πόντοι
216
Μου την έπεσε μια παντρεμένη με ηλικία ανω των 40 (κι εγω περίπου ίδια ηλικία). Στην αρχή νόμιζα οτι ηταν χωρισμένη αλλά οταν κανονίσαμε να συναντηθούμε μου αποκάλυψε οτι ειναι παντρεμένη.
Προφανώς ισχυρίζεται οτι δεν περνάει καλά, την κακομεταχειρίζεται ο σύζυγος και θέλει να τον χωρίσει αλλα δεν μπορεί γιατί θα υποφέρει το παιδί κτλ κτλ.
Δεν ειμαι σίγουρος αν θέλει μονο σεξ ή αν πιστευει οτι θα αντικαταστήσει τον υπάρχοντα συζυγο με εμενα.

Μου αρέσει, έχει καλό σωμα για την ηλικία της ΑΛΛΑ δεν ειμαι σίγουρος οτι για το αν μπορεί να αποφευγει τον συζυγο αποτελεσματικά. Μέχρι τωρα δεν εχω ξανακάνει κρυφή σχέση ή τελος πάντων δεν ανησυχούσα για συζύγους, αδιάκριτα μάτια κτλ...

Τι πρέπει να προσέξω για να μην βρεθώ εκτεθειμένος;


(Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να ξεκινήσω νεο θέμα αλλα μπορώ να ξεκινήσω ψηφοφορία...)
Tύπε, θα έπρεπε να σε ανυσηχεί περισσότερο η προοπτική να θέλει να πετάξει τον υπάρχων σύζυγο, για να πάρεις τη θέση του... με όποιες συνέπειες μπορεί να συνεπάγεται αυτό. Φόρτωμα του παιδιού (οκ, το παιδί δε φταίει σε τίποτα, αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός οτι, αν πάρει την επιμέλεια η μάνα, δεν θα υποχρεωθεί να το φροντίσει ο μέλλων σύζυγος), και, ακόμα, η προοπτική να γίνεις εσύ ο "προς την έξοδο" σύζυγος, εαν βαρεθεί, η ψωνίσει κάποιον άλλονσ το μέλλον.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
Μου την έπεσε μια παντρεμένη με ηλικία ανω των 40 (κι εγω περίπου ίδια ηλικία). Στην αρχή νόμιζα οτι ηταν χωρισμένη αλλά οταν κανονίσαμε να συναντηθούμε μου αποκάλυψε οτι ειναι παντρεμένη.
Προφανώς ισχυρίζεται οτι δεν περνάει καλά, την κακομεταχειρίζεται ο σύζυγος και θέλει να τον χωρίσει αλλα δεν μπορεί γιατί θα υποφέρει το παιδί κτλ κτλ.
Δεν ειμαι σίγουρος αν θέλει μονο σεξ ή αν πιστευει οτι θα αντικαταστήσει τον υπάρχοντα συζυγο με εμενα.
Μου αρέσει, έχει καλό σωμα για την ηλικία της ΑΛΛΑ δεν ειμαι σίγουρος οτι για το αν μπορεί να αποφευγει τον συζυγο αποτελεσματικά. Μέχρι τωρα δεν εχω ξανακάνει κρυφή σχέση ή τελος πάντων δεν ανησυχούσα για συζύγους, αδιάκριτα μάτια κτλ...
Τι πρέπει να προσέξω για να μην βρεθώ εκτεθειμένος;
(Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να ξεκινήσω νεο θέμα αλλα μπορώ να ξεκινήσω ψηφοφορία...)

Κι αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του, το μάθει ο σύζυγος, κι αντί να την μπαουλιάσει στο ξύλο αποφασίσει να σου στείλει δύο μπράβους να σου εξηγήσουν το όνειρο; Για λόγους αυτοπροστασίας, μην προχωρήσεις. Το ρίσκο είναι μεγάλο
 
OP
OP
G

genosimos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
48
Like
8
Πόντοι
0
Δεν νομίζω ότι υπαρχει άνθρωπος που θα σου πει να μην την κρατήσεις για σεξ. Το θέμα όμως είναι ότι αν ο σύζυγος την κακομεταχειρίζεται όπως λες, μην κακομεταχειριστεί και εσένα  :cheesy:
Ακριβώς αυτο ειναι το θεμα...
Τι μπορώ να κάνω για να μικρύνω αυτον τον κίνδυνο;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
Tύπε, θα έπρεπε να σε ανυσηχεί περισσότερο η προοπτική να θέλει να πετάξει τον υπάρχων σύζυγο, για να πάρεις τη θέση του... με όποιες συνέπειες μπορεί να συνεπάγεται αυτό. Φόρτωμα του παιδιού (οκ, το παιδί δε φταίει σε τίποτα, αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός οτι, αν πάρει την επιμέλεια η μάνα, δεν θα υποχρεωθεί να το φροντίσει ο μέλλων σύζυγος), και, ακόμα, η προοπτική να γίνεις εσύ ο "προς την έξοδο" σύζυγος, εαν βαρεθεί, η ψωνίσει κάποιον άλλονσ το μέλλον.

Προσυπογράφω όσα έγραψες. Στην καλύτερη περίπτωση, θα τον χρησιμοποιεί σαν συναισθηματικό ταμπόν. Θα του τα πρήζει με συνεχή λογοδιάρροια για τα προβλήματά της
 
OP
OP
G

genosimos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
48
Like
8
Πόντοι
0
Tύπε, θα έπρεπε να σε ανυσηχεί περισσότερο η προοπτική να θέλει να πετάξει τον υπάρχων σύζυγο, για να πάρεις τη θέση του... με όποιες συνέπειες μπορεί να συνεπάγεται αυτό. Φόρτωμα του παιδιού (οκ, το παιδί δε φταίει σε τίποτα, αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός οτι, αν πάρει την επιμέλεια η μάνα, δεν θα υποχρεωθεί να το φροντίσει ο μέλλων σύζυγος), και, ακόμα, η προοπτική να γίνεις εσύ ο "προς την έξοδο" σύζυγος, εαν βαρεθεί, η ψωνίσει κάποιον άλλονσ το μέλλον.
Αυτό δεν το φοβάμαι. Ξερω να το διαχειριστώ...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
Ακριβώς αυτο ειναι το θεμα...
Τι μπορώ να κάνω για να μικρύνω αυτον τον κίνδυνο;

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ. Αν την υποψιαστεί θα βάλει ντέτεκτιβ, και με τα σημερινά μέσα θα σε ανακαλύψει σε χρόνο dt, χωρίς εσύ να πάρεις μυρωδιά. Η συνέχεια επί της οθόνης
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.122
Κριτικές
1
Like
1.585
Πόντοι
216
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ. Αν την υποψιαστεί θα βάλει ντέτεκτιβ, και με τα σημερινά μέσα θα σε ανακαλύψει σε χρόνο dt, χωρίς εσύ να πάρεις μυρωδιά. Η συνέχεια επί της οθόνης
Αυτό
Αν πάλι ΔΕΝ ψαχτεί, τότε όλη η ρητορική για τον κακό σύζυγο που δέρνει και κακομεταχειρίζεται, είναι φιδάκι διαμαντής περίπτωση, για να σου ξυπνήσει το σύνδρομο "προστάτης σερνικός".
 

athinaios3

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
132
Πόντοι
0
Προσοχή μη της δώσεις πολύ αέρα... Από μακρυά
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Ακριβώς αυτο ειναι το θεμα...
Τι μπορώ να κάνω για να μικρύνω αυτον τον κίνδυνο;

Nα πας στο Αγιον Ορος :)
Πάρτο πρέφα
Οταν είσαι μόνος, είσαι "Αποφασίζω και Διατάσσω"
Οταν αρχίσουν οι δημοκρατικές διαδικασίες (2 ή παραπάνω) πολλά μπορούν να συμβούν.

Επειδή τάχω περάσει
Οι γυναίκες ξέρουν καλά να κρυφτούν (ο σύζυγος το μαθαίνει τελευταίος εκτός κι αν είναι παθολογικά ζηλιάρης)

Ο μόνος κίνδυνος είναι να σε ερωτευθεί μετά από καμμιά εικοσαριά πούτσους, γιατι θα την περιποιείσαι και το θέλει να ξαναερωτευθεί, είναι στην κατάλληλη ηλικία.

Θα περάσεις υπέροχα, θα σου κάνει πράγματα που δεν κάνει στον άντρα της, θα τονωθεί κι ο εγωισμός της.

Μόνο μιά ερώτηση
Τον άντρα της τον ξέρεις ?

ΥΓ
Ειχα γνωρίσει και μια παντρεμένη αλλά ξέκοψα γρήγορα, που δεν ήθελε να πηδάω την γυναίκα μου :)
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.885
Like
1.125
Πόντοι
216
ολο μαλακιες γραφετε ... ξερετε ποσες παντρεμενες ξεσκιζονται με γκομενους καθε μερα... τι νομιζετε οτι στα χοτελ πανε μονο βιζιτες ... χαμος γινετε παντου ...


Αν σου αρεσει η γκομενα προχωρα φατην και βλεπεις μετα τι θα κανεις ...
 

Redpilot

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
316
Πόντοι
21
Γάμησε την σαν να μην υπάρχει αύριο την πουτάνα
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
πριν πολλα χρονια τα ειχα με μια παντρεμενη,ελευθερος εγω τοτε,μολις τις ειπα να το τελειωνουμε ερχοταν στην εργασια μου και κλαιγοντας φοναζε λεγοντας μου το ποσο με αγαπαει και οτι δεν θελει να χωρισουμε  δημιουργοντας μου προβλημα με τον εργοδοτη μου.....   αβυσσος και να φανταστεις το σπιτι τις ηταν τρια τετραγωνα απο τη δουλεια μου

:S :tickedoff:
Μαλακια τυπε,ειδικα με τις παντρεμενες θελει πολυ προσοχη
 
OP
OP
G

genosimos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
48
Like
8
Πόντοι
0
Μόνο μιά ερώτηση
Τον άντρα της τον ξέρεις ?

Οχι, εχουμε συναντηθεί δυο τρεις φορές σε "κοινωνικές εκδηλώσεις" με αυτή και μετά με ξεκίνησε από το facebook κτλ.
Δεν γνωρίζω τον σύζυγο.
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
ολο μαλακιες γραφετε ... ξερετε ποσες παντρεμενες ξεσκιζονται με γκομενους καθε μερα... τι νομιζετε οτι στα χοτελ πανε μονο βιζιτες ... χαμος γινετε παντου ...


Αν σου αρεσει η γκομενα προχωρα φατην και βλεπεις μετα τι θα κανεις ...

Μ'αρέσει που πιστεύεις ότι εσύ πηδάς τις γκόμενες και όχι οι γκόμενες εσένα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom