Νέα

Ποιές είναι κατά τη γνώμη σας οι καλύτερες κορασίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oti na nai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα,ποιές είναι κατά τη γνώμη σας οι καλύτερες κορασίδες σε θέμα υπηρεσιών?Για μένα είναι:Κωνσταντίνα από Λιοσίων 73α,τζέσικα απο Αγ.Πέτρου  όπως και Πατρίσια  και Βερόνικα,Αρίνα από φυλής 71.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
Καλησπέρα,ποιές είναι κατά τη γνώμη σας οι καλύτερες κορασίδες σε θέμα υπηρεσιών?Για μένα είναι:Κωνσταντίνα από Λιοσίων 73α,τζέσικα απο Αγ.Πέτρου  όπως και Πατρίσια  και Βερόνικα,Αρίνα από φυλής 71.
Δύσκολο θέμα, τύπε...
και, δύσκολο, γιατί "οι καλύτερες σε θέμα υπηρεσιών" είναι εντελώς υποκειμενικός παράγοντας. Αυτό που φτιάχνει εμένα, εσένα μπορεί να σου περνάει αδιάφορο, και τούμπαλιν.
Εγώ μπορεί να γουστάρω βρώμικες PSE καταστάσεις, ακόμα και μια δόση δυσανασχέτησης, ας πούμε, που σε κάποιον άλλον να είναι το πλέον ντεκαβλέ σενάριο.
Άλλος γουστάρει ακά πίπες τελειωτικές, άλλος γουστάρει σωστά στησίματα, άλλος γουστάρει συμμετοχή, άλλος απλά γουστάρει τρύπα να ξεχαρμανιάσει...
Οπότε... δύσκολο το θέμα
 
OP
OP
O

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Δύσκολο θέμα, τύπε...
και, δύσκολο, γιατί "οι καλύτερες σε θέμα υπηρεσιών" είναι εντελώς υποκειμενικός παράγοντας. Αυτό που φτιάχνει εμένα, εσένα μπορεί να σου περνάει αδιάφορο, και τούμπαλιν.
Εγώ μπορεί να γουστάρω βρώμικες PSE καταστάσεις, ακόμα και μια δόση δυσανασχέτησης, ας πούμε, που σε κάποιον άλλον να είναι το πλέον ντεκαβλέ σενάριο.
Άλλος γουστάρει ακά πίπες τελειωτικές, άλλος γουστάρει σωστά στησίματα, άλλος γουστάρει συμμετοχή, άλλος απλά γουστάρει τρύπα να ξεχαρμανιάσει...
Οπότε... δύσκολο το θέμα
Δεν αντιλέγω σε αυτό που λες,αλλά πάνω κάτω οι περισσότεροι ζητάμε μια καλή συμμετοχή από τη κοπέλα και κάποια πράγματα βασικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom