Νέα
  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 80K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μιας και τεθηκε θεμα για τις σχεσεις με αλλοδαπους…

( οσοι δεν ειναι ρομαντικουληδες, να μη το διαβασουν καν)

Ετος 2007, ετων 16

- Παρακαλω.
- Τη Μαρια θα ηθελα..

- Μαρια ρε καποιος σε ζηταει απτο κινητο μου, δε ξερω ποιος είναι παρε να δεις

- Ρε δε ξερω ουτε εγω ποιος είναι παρτο και κλειστο

- Συγνωμη εχετε κανει λαθος.

- Δε πειραζει. Εσενα πως σε λενε?


Και καπως ετσι ξεκινησε η ιστορια μου με τον ανθρωπο αυτό Αλβανικης καταγωγης. Μιλουσαμε καιρο στο τηλεφωνο κρυφα φυσικα όταν ημουν στο δωματιο μου. Εκεινος δεν αργησε να μου ζητησει να παμε για καφε αλλα εγω φοβομουν μιας και δεν ειχα ξαναβγει ραντεβου με αγορι, ηταν Αλβανος και φοβομουν τι θα πει η οικογενεια μου αν το μαθαινε και ηταν δεκα χρονια μεγαλυτερος μου.

Περασαν μηνες συνομιλιας οπου τελικα υπεκυψα να βρεθουμε κρυφα. Θυμαμαι το αγχος μου μιας και δεν τον ειχα ουτε με ειχε δει εμφανισιακα. Τοτε δεν υπηρχαν social media μονο το Ηi5,τα κινητα δεν ηταν τοσο εξελιγμενα και οι σελφις δεν ειχαν ανακαλυφθει.

Μου ειχε πει όμως περιπου πως μοιαζει και τι θα φοραει και ετσι δειλα δειλα φτανω στο ραντεβου. Τον βλεπω και τον σταμπαρω από μακρια, τα γονατα μου ειχαν κοπει καθως δεν ειχα ξαναβγει ραντεβου με αγορι ως τοτε και μολις τον πλησιαζω και καταλαβαινει ότι ειμαι εγω βλεπω να σκαει ένα πλατυ χαμογελο ανοιξε τα χερια του διαπλατα και με αρπαζει σε μια δυνατη αγκαλια. Εγω παγωσα λιγο ημουν σαν ξυλαγγουρο απτην αμηχανια. Εκεινο το βραδυ μιλησαμε για τα παντα, για θρησκειες μεχρι πολιτικη μεχρι τη σχεση των λαων μας και τις ομοιοτητες μας. Εκεινος προσπαθουσε να με αγκαλιασει και εγω μετακαθομουν λιγο πιο μακρια. Ημουν παρθενα με ολη τη σημασια της λεξεως λολ

Με τα πολλα με φιλησε, και μετα με ξαναφιλησε και όταν με εβαλε μεστο ταξι με ξαναφιλησε και παρολο που δεν ηταν το πρωτο μου φιλι με αγορι ειχα παθει κοκομπλοκο. Μετα που πηγα σπιτι προσποιουμενη ότι ειχα βγει με φιλη μου, του ειπα ότι δεν ηθελα να τον ξαναδω γιατι με πιεσε. Δεν ημουν σιγουρη αν μου αρεσε.

Με πολλα τετοια περασαν δυο χρονια όταν η μοιρα μας ξαναεφερε κοντα. Ειχα ωριμασει και όταν τον ξαναειδα τον ειδα με άλλο ματι. Βγηκαμε μερικα ραντεβου και τον ειδα να μη κανει καμια κινηση και τοτε σκαλωσα εγω και τοτε αρχισα να τον ερωτευομαι. Τα φτιαξαμε και ηταν τοσο γλυκος και υπομονετικος μαζι μου. Ημουν ακομα παρθενα και με περιμενε ποτε θα νιωσω εγω ετοιμη για να ολοκληρωσουμε.

Θυμαμαι ηταν καλοκαιρι του 2009 ειχαν περασει 6 μηνες σχεσης και ενιωθα πλεον ετοιμη να του δωθω ψυχη τε και σωματι. Γυρνοντας από τη θαλασσα που ειχαμε παει για μπανιο σταματαμε σε ένα παρκο μιας κ ειχε νυχτωσει. Αφου περπατησαμε πηγαμε πισω από κατι θαμνους και εκει αρχισε να με φιλαει με παθος και να με χουφτωνει σε σημεια που δε με ειχε ακουμπησει πριν. Ξαπλωσαμε στο χωμα και με την αγωνια των περαστικων αρχισε να με φιλαει στο στηθος όμως εγω του ειπα να σταματησει. Δεν ηθελα η πρωτη μας φορα να είναι ετσι ατσαλα και γρηγορα πανω στα χωματα.

Ετσι δυο μερες μετα κανονισα και εφυγα τριημερο με τη κολλητη μου αφου επεισα τους γονεις μας ότι μετα τις πανελληνιες χρειαζομαστε λιγο παμπεριγκ. Ετσι η κολλητη μου εφερε το γκομενο της και εγω το δικο μου. Να σημειωσω ότι ημασταν και οι δυο παρθενες.

Αφου φτασαμε στο νησι και καναμε βολτα, και πηγαμε για φαγητο και μετα για παγωτο καποια στιγμη νυχτωσε αλλα ψιλοφοβομασταν και να παμε στα δωματια μας γτ ξεραμε τι θα συμβει όμως ηταν και κατι που το θελαμε. Ετσι λοιπον καληνυχτιστηκαμε και πηγαμε στα δωματια μας. Εγω εκανα ένα μπανιο και αραξα στο κρεβατι. Μπηκε και εκεινος στο μπανιο και μετα ηρθε. Ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να με φιλαει αργα και συγχρονως να μου βγαζει τη πετσετα και να με τοποθετει στη μεση του κρεβατιου. Μετα ανοιξα εγω τα ποδια μου, και χωρις να δω τπτ μιας και ειχα τη πιο πολύ ωρα τα ματια μου κλειστα ενιωσα κατι να προσπαθει να μπει μεσα μου. Ενιωσα τοσο περιεργα σαν κατι να τριζει, και να προκαλει πονο. Δε καταλαβα πολλα γτ ειχα κυριως επικεντρωθει στο πονο. Μετα που τελειωσε και ξαπλωσε διπλα μου γυρναω και του λεω καλα τι βλακεια αυτό το σεξ, απορω γτ κανουν σαν τρελοι οι ανθρωποι. Και μου λεει εμ στα ελεγα, στην αρχη ετσι είναι θα σου αρεσει ομως οσο περναει ο καιρος. Βασικα ο καιρος περασε τοσο γρηγορα εκεινες τις μερες, καναμε σεξ συνεχεια. Ειχε δικιο τη πρωτη μερα δε μου αρεσε, τη δευτερη αρχισε να μου αρεσει, τη τριτη μερα όμως τον κυνηγουσα εγω για λιγη ηδονη λιγη τρελα.

Καταληξαμε να το κανουμε μεσα στη πισινα ενώ οι φιλοι μας και καποιοι ξενοι κολυμπουσαν, καταληξαμε να του παρω πιπα μεστο λεωφορειο ενώ καθομασταν οι δυο μας γαλαρια και εκανα ταχα μου ότι κοιμαμαι στα ποδια του. Καταληξαμε να το κανουμε τα ξημερωματα ενώ κοιμοταν εγω τον ξυπνουσα τυλιγα το σεντονι πανω μου και εβγαινα στο μπαλκονι κι εκεινος με ακολουθουσε! Μερικες φορες ηταν και αστεια γτ όπως αλλαζαμε στασεις εγω εβαζα τα ποδια πανω σε κομοδινα τοιχους κλπ και μια δυο φορες ανοιξα καταλαθος το κλιματιστικο και τη τηλεοραση με αποτελεσμα να μας παρουν τα γελια. Ηταν αστεια ακομα και οι πρωτες μερες που εγω και η φιλη μου δε μπορουσαμε να κατσουμε καλα και ψιλοπονουσαμε και περπατουσαμε πιο πισω μονες μας να τα πουμε και να χαχανισουμε με αυτά που μας συνεβαιναν!

Ηταν μαγικα και ευχομαι σε κάθε κοπελα να είναι τοσο τυχερη οσο εγω!

Αυτή η ιστορια δεν είναι τοσο για να περιγραψω τη πρωτη μου φορα οσο για να δειξω ότι ενας αλλοδαπος μπορει να είναι ο πιο γλυκος και καλος συντροφος που υπαρχει και να ξεπερασει κατά πολύ αλλους ομοεθνεις. Και οσο και αν φοβομουν και ντρεπομουν να πω στους δικους για αυτή τη σχεση εν τελει το τολμησα και όχι μονο δεν ειχαν προβλημα αλλα τον αγαπησαν κιολας οσο εγω!
Την επομενη φορα λοιπον που θα αναρωτηθειτε τι θα κανετε αν η άλλη βγει αλβανιδα η ότιδηποτε άλλο απλα αναρωτηθειτε τι ανθρωπος είναι και ποσο ταιριαζετε! Τα φιλια μου :-*

Υγ. Είναι απιστευτο πως από σεμνη καλογρια μετατραπηκα σε sex machine! Ουτε εγω δε το πιστευω!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ωραια η ιστορια σου πενταγιο

μπραβο σου
 

johny cunt

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
736
Κριτικές
15
Like
1.033
Πόντοι
1.016

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
372
Πόντοι
2.272
Περιμένουμε τους διάφορους σκατιαδες να έρθουν να μας πουν ότι το παλληκάρι είναι η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα ή κάτι τέτοιο.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Υγ. Είναι απιστευτο πως από σεμνη καλογρια μετατραπηκα σε sex machine! Ουτε εγω δε το πιστευω!

τωρα σ εχη βαλει σε μπορδελο να δουλεβεις η εισε ανεξαρητη. γραψε μας και τη συνεχια :rockon: :rockon:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Το να τσιμπουκωνεις αλβανο στην γαλαρια λεωφορειου ειναι το ονειρο καθε κοπελας  :S

οι αλβανοι πλενοντε μια φορα το μηνα για να μη χαλαν λεφτα για σαπουνι  :S :S :S
 
  • Like
Αντιδράσεις: FAN25

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216
Ban επιτελους στο βλήμα που εχει περασει το bourdela για cosmopolitan...
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.580
Like
1.855
Πόντοι
216
ξεφτίλα και κατάντια
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
Στη παρουσίαση έχουμε ένα απόλυτα ταιριαστό ζευγάρι, ένα τέλεια ελαττωματικό προϊόν.
Ο δε συνδυασμός "άτιμης φάρας" και "άσχημου πάχους", είναι το ιδανικό πειραματικό ζεύγος για την εξαγωγή συμπερασμάτων που θα μας βοηθήσουν να κατανοήσουμε καλύτερα τις αστοχίες του ανθρώπινου είδους.
 

akhs3pgr

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
285
Like
0
Πόντοι
1
4154298056718593.gif


Μπορούσες να περιμένεις ακόμη 2 μέρες να το ποστάρεις  ....ακόμη Παρασκευή είναι
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
77.751
Κριτικές
40
Like
17.069
Πόντοι
24.896
Μιας και τεθηκε θεμα για τις σχεσεις με αλλοδαπους…

( οσοι δεν ειναι ρομαντικουληδες, να μη το διαβασουν καν)

Ετος 2007, ετων 16

- Παρακαλω.
- Τη Μαρια θα ηθελα..

- Μαρια ρε καποιος σε ζηταει απτο κινητο μου, δε ξερω ποιος είναι παρε να δεις

- Ρε δε ξερω ουτε εγω ποιος είναι παρτο και κλειστο

- Συγνωμη εχετε κανει λαθος.

- Δε πειραζει. Εσενα πως σε λενε?


Υγ. Είναι απιστευτο πως από σεμνη καλογρια μετατραπηκα σε sex machine! Ουτε εγω δε το πιστευω!

tenor.gif
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.711
Κριτικές
56
Like
6.069
Πόντοι
11.836

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
Μιας και τεθηκε θεμα για τις σχεσεις με αλλοδαπους…

Μετα που πηγα σπιτι προσποιουμενη ότι ειχα βγει με φιλη μου, του ειπα ότι δεν ηθελα να τον ξαναδω γιατι με πιεσε. Δεν ημουν σιγουρη αν μου αρεσε.

Ημουν ακομα παρθενα και με περιμενε ποτε θα νιωσω εγω ετοιμη για να ολοκληρωσουμε.

Ξαπλωσαμε στο χωμα και με την αγωνια των περαστικων αρχισε να με φιλαει στο στηθος όμως εγω του ειπα να σταματησει. Δεν ηθελα η πρωτη μας φορα να είναι ετσι ατσαλα και γρηγορα πανω στα χωματα.

Μετα που τελειωσε και ξαπλωσε διπλα μου γυρναω και του λεω καλα τι βλακεια αυτό το σεξ, απορω γτ κανουν σαν τρελοι οι ανθρωποι.
με δυο λογια του εσπασες το μπουτσο του αλβανιαρη

ειπε να γαμησει χοντρη και ακομα το μετανιωνει
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
179
Like
23.694
Πόντοι
33.598
Να περιγράψεις και το ταξίδι σας στο εξωτικό Τεπελένι για να σου γνωρίσει τα πεθερικά... :idiot:

Ιασο κοκλα δεν σου είπε την πρώτη φορά;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Περασαν μηνες συνομιλιας οπου τελικα υπεκυψα να βρεθουμε κρυφα

Ετσι η κολλητη μου εφερε το γκομενο της και εγω το δικο μου. Να σημειωσω ότι ημασταν και οι δυο παρθενες.

πρωτον αν μιλας μηνες με μια χωρις να σου καθεται δεν λεγεσαι αντρας διοτι σημαινει οτι δεν πρηζονται τα αρχιδια σου.

δευτερον δεν πιστευω να νομιζεις ο 26ρης ολο αυτο τον καιρο που τηλεφωνιασασταν να μην εκανε σεξ με αλλες (ετσι ρομαντικα παντα).

τριτον αφου ησανταν παρθενες ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΗ ΓΚΟΜΕΝΟΙ ΣΑΣ.

μαθετε να το λετε σωστα επιτελους, ακουω γκομενες να λενε την πρωτη μου σχεση την εκαναν στα 16 αλλα ξεπαρθενιαστηκα στα 20. ΟΧΙ ΗΛΙΘΙΑ Η ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΣΧΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΠΑΡΘΕΝΙΑΖΕΙ ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΥΦΛΟΜΥΓΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Εύγε! Για τις επιλογές σου κυρίως και δεν αναφέρομαι στην εθνικότητα του εραστή σου, καθώς και στους γονείς πόση περηφάνια θα νοιωσαν που μας έφεραν τούτο το πλάσμα στην κοινωνία  :vomit:

Επίσης ο τύπος πρέπει να ήταν μεγάλος φιλόσοφος, αυτό "οσο περνά ο καιρός θα σου αρέσει" πιστεύω στηλιτεύει μια ολόκληρη διαδικασία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom