Νέα

Χάρτης Αθηνών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chris_1983

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
71
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα!

Επειδη υπάρχουν πολλά κωλόμπαρα,άλλα γνωστά άλλα άγνωστα για πολλούς και μερικές φορές δεν είναι εύκολο να βρει κανείς την διεύθυνση,σκέφτηκα να φτιάξω τον παρακάτω χάρτη.

Δεν είναι βέβαια ολοκληρωμένος και γιαυτό ζητάω την συμμετοχή σας σε αυτό το θέμα,όσοι γνωρίζετε κωλόμπαρα και που ακριβώς είναι να τα αναφέρετε έτσι ώστε να τα προσθέτω.

Είναι ένας απλός χάρτης και τα μπαρ είναι ταξινομημένα αλφαβητικά

Πατώντας κάθε pin στον χάρτη βγάζει την διεύθυνση του μπαρ.
Μόλις επιλέξετε ένα μπαρ,ακριβώς κάτω μπορείτε να δείτε πιο αναλυτικά σε google map-google earth(πατώντας προβολή σε χάρτες google) και ακριβώς πάνω στον τίτλο δεξιά στο βελάκι μπορείτε επιλέγωντας το να βρείτε οδηγίες για πως θα πάτε και με ποιο μέσο βάζοντας την διεύθυνσή σας(αυτοκίνητο,με τα πόδια,λεωφορείο κτλ)

Ελπίζω να σας αρέσει και να το βρείτε εύχρηστο.

 

ps4ks33

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Πολύ καλή δουλειά!

Φίλλωνος 100 Πειραιάς Φαντασία υπάρχει και στο γκουγκλ. Βεβαια πέρασα ένα απόγεμα και ήταν κλειστό αυτό ήταν ανοιχτό απο πολύ νωρίς το απόγεμα, δεν ξέρω αν έκλεισε τελείως έχω καιρό να περάσω απο εκεί βρα΄δυ. Μεσοτοιχία σε αυτό υπάρχει ένα ακόμα που μου ξεφεύγει το όνομα.

Κύρπου 98 περιστέρι Χαλαρα΄.. θα πέσουν να σε φάνε που δεν το έβαλεσ!!!
 

ps4ks33

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Σκορπιός Ναυραρίνου 93-95 Πειραιάς
 
OP
OP
C

Chris_1983

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
71
Like
26
Πόντοι
0
Προστέθηκαν Laluna,Madonna,Σκορπιός,Φαντασία,Χαλαρά.

Το google maps με αφήνει μέχρι 20 σημεία σε κάθε επίπεδο στο χάρτη,οπότε Θα δείτε στο χάρτη Κωλόμπαρα 1 Κωλόμπαρα 2 κτλ.Αλλά στο χάρτη ευτυχώς φαίνονται όλα.
Όποιος γνωρίζει κι άλλα bar ας το γράψει εδώ.
 

Επισκέπτης
Να προσθεσεις αξιολογησεις πελατων με τα σχολια τους ,περιγραφη/ωρες λειτουργιας καταστηματων, ενδεχομενα events σε αυτα.
Γενικα οσο γινεται περισσοτερη πληροφορηση μπορεις να εκμαιευσεις, για να ειναι πληρης και χρηστικος ο καταλογος.
Αν δεν γινεται μεσω google maps , δημιουργησε ενα app.
 

Επισκέπτης
Ισως και φωτογραφιες απο τα καταστηματα και το εσωτερικο περιβαλλον.
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Προστέθηκαν Laluna,Madonna,Σκορπιός,Φαντασία,Χαλαρά.

Το google maps με αφήνει μέχρι 20 σημεία σε κάθε επίπεδο στο χάρτη,οπότε Θα δείτε στο χάρτη Κωλόμπαρα 1 Κωλόμπαρα 2 κτλ.Αλλά στο χάρτη ευτυχώς φαίνονται όλα.
Όποιος γνωρίζει κι άλλα bar ας το γράψει εδώ.
PUB65, Κεφαλληνίας 65 Κυψέλη
 
OP
OP
C

Chris_1983

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
71
Like
26
Πόντοι
0
Μπορεί να είναι και ράδιο αρβύλα.Έχω να πάω από πέρυσι.Θα δω μηπως μπορέσω να πάω σύντομα.
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
45
Like
32
Πόντοι
0
Το bonne nuit που χεις βαλει στου Γκυζη εχει κλεισει . Υπαρχει το cafe Latino που ειναι στον ιδιο δρομο με το Joy ,νουμερο δεν θυμαμαι ακριβως.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
577
Like
1.075
Πόντοι
206
Ανοικτό κανονικότατα είναι.

Είχε κλείσει σίγουρα. Επιχειρήσαμε να πάμε δύο φορές με την κοπέλα μου, τον χειμώνα και ήταν κλειστό.

Πως προσθέτουμε μαγαζιά. Έκανα επίσκεψη σε δύο χτες στην Ν. Ιωνία. Το Bes-Bes και το Avago.
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Μπράβο αδερφέ! Πολύ ωραία θέμα και πολύ καλή δουλειά έχεις κάνει με τον χάρτη! Πολύ χρήσιμος!
 

cartepillas23

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
152
Like
26
Πόντοι
1
Είχε κλείσει σίγουρα. Επιχειρήσαμε να πάμε δύο φορές με την κοπέλα μου, τον χειμώνα και ήταν κλειστό.

Πως προσθέτουμε μαγαζιά. Έκανα επίσκεψη σε δύο χτες στην Ν. Ιωνία. Το Bes-Bes και το Avago.
Καλησπέρα σας avago που βρίσκεται
 

playdudu

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
συνχαρητηρια πολυ καλη δουλεια ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom