Νέα

Τελικά, τα συναισθήματά της ήταν πραγματικά, κι όχι ηθοποιία

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.432
Πόντοι
3.656
Ο τίτλος Θα μπορούσε να ήταν ......Είδα πραγματική έκφραση συναισθημάτων ή άξιζε το Όσκαρ ηθοποιίας,  μέρος δεύτερο......
            Η απορία λύθηκε. Για όσους δεν διάβασαν το πρώτο μέρος, έπαιρνα Κινέζα σεξεργάτρια η οποία έδειξε ότι δεν ήθελε μόνο τα 30€, αλλά και κάτι παραπάνω. Κάθε φορά έκανε έρωτα μαζί μου, όχι απλό σεξ, κι όταν σταμάτησα να την φορτώνω, έψαξε με βρήκε, ζήτησε οδυρόμενη να την ξαναπάρω και δεν δέχτηκε χρήματα για τη συνεύρεση. Λόγω όλων αυτών συνεχίζω να την φορτώνω αλλά είχα πάντα την απορία αν όλα αυτά που είδα ήταν αυθεντικά ή δεν ήθελε να χάσει ένα πελάτη ο οποίος της φέρεται καλά κι είναι ασφαλής μαζί του, οπότε έδωσε παράσταση.
            Χτες τη φόρτωσα, κι αφού μου έκανε ένα εξαιρετικό μασάζ, σηκώθηκα και πήρα την ΚΥ για να γρασάρω τις τρύπες της, όπως συνήθως, πριν την διείσδυση. Ποιο λιπαντικό; ήταν μούσκεμα. Κοιτάω το σεντόνι, το μουνί της είχε αφήσει στάμπα εκεί που ακούμπαγε και συνέχιζε να κατεβάζει υγρά.
              Οι αναμνήσεις ξαναγυρίζουνε και μου θυμίζουνε τα περασμένα, λέει ένα Λαϊκό  τραγούδι που το θεωρούσα ηλίθιο. Το μυαλό μου γύρισε τέσσερις δεκαετίες πίσω, όταν ήμουν πρωτοετής φοιτητής και το κορίτσι μου ήταν μαθήτρια. Αρκούσαν λίγα φιλιά για να ερεθιστεί και να αναψοκοκκινήσουν τα μάγουλά της. Και το ξανάβλεπα τώρα.
            Τι πίπες και μαλακίες, όρμηξα σαν καρχαρίας πάνω στη λεία του. Αφού της έκανα λαβή σφικτή μέχρι ασφυξίας και συνέχισα τις ωθήσεις, ύστερα από λίγα λεπτά άρχισε να προσπαθεί να συντονιστεί στις κινήσεις μου και να με σπρώχνει όσο βαθύτερα μπορούσε μέσα της.
            Ποτέ πριν δεν είχε ξαναδείξει σημάδια οργασμού, αλλά τώρα φίλαγε όποιο σημείο μου μπορούσε και μούγκριζε. Το τρομερό ήταν το πρόσωπό της που είχε πάρει φωτιά, μέσα σε λίγα λεπτά έμοιαζε σαν να είχε πάθει εγκαύματα από ηλιοθεραπεία.
            Τελικά, είτε μας αρέσει, είτε δεν μας αρέσει υπάρχει τσιπάκι που έχει βάλει η φύση στο κεφάλι μας και όταν έρθουν οι συνθήκες, αρχίζει και κατεβάζει το κατάλληλο πρόγραμμα. Από πελάτης που νοιάζεται μόνο αν θα χύσει ο ίδιος, αφού αυτός πληρώνει, μεταμορφώθηκα σε γκόμενο που προσπαθεί να ικανοποιήσει την ερωμένη του σε χρόνο dt.
            Πάνω από μια ώρα κράτησα τη συνεδρία και ξέπνοος έπεσα στο πλάι. Όπως πάντα, ακούμπησε το κεφάλι της πάνω στο στήθος μου και κοιμήθηκε επί τόπου. Η Αδρεναλίνη συνέχισε να τρομπάρει μέσα μου, αλλά δεν θεώρησα σωστό να της την σπάσω και να πάμε για μπάνιο. Άφησα να περάσει ένα 20 λεπτο, την ξύπνησα και μπήκαμε μαζί στο ντους. Το πρόσωπό της είχε βρει και πάλι το φυσιολογικό χρώμα του. Με έπλυνε όπως πλένει μια μάνα το μωρό της και με στέγνωσε ταμποναριστά, όσοι έχουν ζήσει Ασιάτισσες, γνωρίζουν τι εννοώ ακριβώς.
              Στη συνέχεια, ακούμπησε στο στήθος μου κι άρχισε να ροχαλίζει σχεδόν αμέσως, το έργο το έχω ξαναδεί. Κι ήρθα πια σε ειρήνη με τις αμφιβολίες μου για το αν έπαιζε θέατρο. Θα θυμάμαι ότι υπάρχουν και λαμπρές εξαιρέσεις στο γυναικείο πληθυσμό, αλλά έλα που δεν το γράφουν στο κούτελο, και κάθε φορά θα πρέπει να γίνουμε μέντιουμ για να κρίνουμε. I rest my case
 

sexxxxxxx111

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
αργησε να σκασει το κυριακατικο αυτη τη εβδομαδα!!!
 

Συνημμένα

  • download.jpg
    download.jpg
    11,7 KB · Εμφανίσεις: 109

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.316
Πόντοι
2.356
Πιρφορος μου μυρισε.....
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
ευγε τυπε! εχουμε δει παραδειγματα πληρωμενου ερωτα να οδηγηθουν σε αληθινο ερωτα! οπως τα περιγραφεις η τυπισσα σε εχει καψουρευτει. Δε καταλαβαινω γτ οι γκομενες χρησιμοποιουν λιπαντικο. Νταξει αν εχει προβλημα κ εχει ξηρο κολπο κατα τα αλλα το λιπαντικο ειναι μονο για το αναλ και εκει ουτε παλι κ με κρεμα σωματος λιγη στην αρχη κανεις δουλεια.
τεσπα ευγε κ παλι! καλα γαμησια κ να το προσεχεις το κοριτσακι!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
ευγε τυπε! εχουμε δει παραδειγματα πληρωμενου ερωτα να οδηγηθουν σε αληθινο ερωτα! οπως τα περιγραφεις η τυπισσα σε εχει καψουρευτει. Δε καταλαβαινω γτ οι γκομενες χρησιμοποιουν λιπαντικο. Νταξει αν εχει προβλημα κ εχει ξηρο κολπο κατα τα αλλα το λιπαντικο ειναι μονο για το αναλ και εκει ουτε παλι κ με κρεμα σωματος λιγη στην αρχη κανεις δουλεια.
τεσπα ευγε κ παλι! καλα γαμησια κ να το προσεχεις το κοριτσακι!
οι ιεροδουλες χρησιμοποιουν λιπαντικο μιας και τοσες που τρωνε κάθε μερα ο κολπος τους σταματάει να υγραίνετε οποτε το λιπαντικο είναι λυση ανάγκης.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
εφτιαξα ενα κατυ σαρκ με σοδα και διαβαζω μποκολο

νομιζω πως εσκασε κυριακατικο
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
οι ιεροδουλες χρησιμοποιουν λιπαντικο μιας και τοσες που τρωνε κάθε μερα ο κολπος τους σταματάει να υγραίνετε οποτε το λιπαντικο είναι λυση ανάγκης.

νταξει αυτο το καταλαβαινω αλλα για τις γκομενες δε το καταλαβαινω! Αν κ θα μ πεις αν ο γαμιας ειναι ασχετος τι να κανει η καημενη η κοπελα!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
νταξει αυτο το καταλαβαινω αλλα για τις γκομενες δε το καταλαβαινω! Αν κ θα μ πεις αν ο γαμιας ειναι ασχετος τι να κανει η καημενη η κοπελα!

παντως παιζει ρολο και η γυναικα

δες το αντιθετο αν ενας αντρας καυλωνει μετα το πρωτο χυσιμο με μια κοπελα το ιδιο και με μια αλλη δεν θελει η το αντιθετο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.436
Κριτικές
1
Like
29.241
Πόντοι
8.006
Κυριακάτικο στις καθυστερησεις

Συγχαρητηρια
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.653
Like
1.255
Πόντοι
366
Πιρφορος μου μυρισε.....
πες το ψεματα...τελικα -σε μεγαλο βαθμο- οι μοναχικοι μπουρδελιαριδες ειναι οι μεγαλυτεροι εν δυναμει αγαπουλιδες-πιρφοροι...

παραπανω ο αγαπητος μπροκολος προσπαθει δια της αναλυτικης του σκεψης να συμπερανει αν υπηρξε μια συναισθηματικη αποκριση-ανταποκριση απ τη σχιστοματα κορασιδα στη βαση του οτι υγρανθηκαν τα σουφροβάλβιδα της...

(ετσι ενιωσε το παλικαρι, ή μαλλον ετσι ηθελε να βιωσει οτι ένιωσε η κορασιδα...)

αβυσσος η ψυχη του πιρφορου
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.432
Πόντοι
3.656
πες το ψεματα...τελικα -σε μεγαλο βαθμο- οι μοναχικοι μπουρδελιαριδες ειναι οι μεγαλυτεροι εν δυναμει αγαπουλιδες-πιρφοροι...
παραπανω ο αγαπητος μπροκολος προσπαθει δια της αναλυτικης του σκεψης να συμπερανει αν υπηρξε μια συναισθηματικη αποκριση-ανταποκριση απ τη σχιστοματα κορασιδα στη βαση του οτι υγρανθηκαν τα σουφροβάλβιδα της...
(ετσι ενιωσε το παλικαρι, ή μαλλον ετσι ηθελε να βιωσει οτι ένιωσε η κορασιδα...)
αβυσσος η ψυχη του πιρφορου

Δεν υγράνθηκε μόνο ο κόλπος της τύπε. Το πρόσωπό της πήρε φωτιά. Κι είναι αδύνατον να το καταφέρει αυτό κάποιο άτομο, τώρα δεν ξέρω για τις επαγγελματίες ηθοποιούς, αν είναι ικανές να το κάνουν. Ναι, υπάρχει άβυσσος γύρω από τα ανθρώπινα συναισθήματα
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.432
Πόντοι
3.656
πες το ψεματα...τελικα -σε μεγαλο βαθμο- οι μοναχικοι μπουρδελιαριδες ειναι οι μεγαλυτεροι εν δυναμει αγαπουλιδες-πιρφοροι...

Ναι, κάποιοι είναι. Εγώ είμαι απόλυτα συνειδητοποιημένος MGTOW 1ου επιπέδου. Εκτός από τις συγγενείς μου, με όλες τις άλλες γυναίκες έχω σχέσεις επαγγελματικές και μόνο. Για να το καταφέρουμε, πρέπει να έχουμε πλήρη συνείδηση της γυναικείας φύσης, αλλά και της δικής μας. Αλλιώς θα ξαναγυρίσουμε στα ίδια σκατά, μια πίπα είναι αρκετή
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.910
Κριτικές
10
Like
1.312
Πόντοι
506
γιατι κανεις αυτη την ερωτηση, τι θα ηθελες να σου πει καποιος;
τι ηθελες να αισθανεται για σενα το κοριτσι; ερωτα ή οτι προσπαθει να σε παραπλανησει.
κανενας δε μπορει να σου το πει, πρεπει μονο σου να το ψαξεις και να βρεις ενα τροπο να το ανακαληψεις. Οταν το βρεις πεστο και σε εμας...

Για δες τι εχουν γραψει οι "αρχοντες" του bou οπως ο mindreader και ο xristos σε ιδης.
Απο την αλλη εαν το προχωρησεις πιστευοντας οτι σε ερωτευτικε δεν ειναι τοσο κακο.
Να κανεις μαλακιες δεν ειναι κακο, οπως λεει και πεταλακιας στη ταινια "οι γεναιοι της σαμκης" φτανει να αξιζουν και οπως λεω εγω, να μπορεις να σηκωθεις απο τη κατραπακια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
παντρεψου τη. (πλακα κανω απλα συζηστε θα σου φερνει και μπολικα φραγκα να πληρωνεις την προηγουμενη)

αλλωστε οταν παιρνεις γυναικα σου βγαινει πουτανα.
αν παρεις πουτανα ξες απο την αρχη τι εχεις.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
556
Like
1.998
Πόντοι
206
Ρε παιδιά αν εξαιρέσεις μια Ασιάτισσα που έχω πάρει σε ένα massage στη Κατεχακη με πολύ καλές εντυπώσεις , δεν έχω καμία άλλη προσέγγιση στην συγκεκριμένη φυλή
Από ότι διαβάζω , έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον .
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
ετσι ειναι οι ασιατισες που ειναι η απορια ? :idiot:
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.432
Πόντοι
3.656
Ρε παιδιά αν εξαιρέσεις μια Ασιάτισσα που έχω πάρει σε ένα massage στη Κατεχακη με πολύ καλές εντυπώσεις , δεν έχω καμία άλλη προσέγγιση στην συγκεκριμένη φυλή
Από ότι διαβάζω , έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον .

Πήγαινε ταιλάνδη. Εκεί θα δεις τι σημαίνει Girl Friend Experiance. Θα νομίσεις ότι πηδάς το κορίτσι σου, όχι επαγγελματία. ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΣ. Θα σε ξεπουπουλιάσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom