Νέα

Συμβουλές για ένα ευχάριστο καλοκαίρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Βοργιας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Γεια σας παιδες. Θα ανοιξω ενα θεματακι ετσι να δουμε τι εχετε να πειτε ασχετως αν απαντησετε σοβαρα ειτε τρολαρετε. Στη πρωτη περιπτωση θα το λαβω υποψιν και στη δευτερη απλα θα το διασκεδασω.

Ειμαι απο τους τυπους που δε γουσταρουν το καλοκαιρι. Δεν τη μπορω τη ζεστη. Ιδρωνω, εχω νευρα. Συνηθως τα καλοκαιρια ειναι η περιοδος που δεν ξερω τι να κανω απολυτως. Ακομα και Φυλης να παω για ριξω κανενα μπαλακι, μες την Αθηνα μες τη ζεστη δεν μου ειναι ελκιστικο να πηγαινω κιολας αλλα θα πηγαινω οποτε μπορω και το εχω αναγκη.

Εχω και μια μινι καταθλιψουλα και μου βγαινει στο να ειμαι απομακρος με τους ανθρωπους. Δεν θελω να πιανω κουβεντα να μιλαω. Μεχρι και να με σταματησουν στο δρομο να με ρωτησουν που ειναι η ταδε οδος κτλ και να ξερω θα τους πω δε ξερω για να φυγουν.

Με εχει ριξει λιγακι με αφορμη το θεματακι που υπαρχει και λεγεται "Εχετε μετανιωσει για πραματα που .δεν κανατε νεοτερος"

Παρολα αυτα για να ισοφαρισω καπως τη χασουρα απο τη καταθλιψη σωματικα, γυμναζομαι οσο μπορω τουλαχιστον 3 φορες τη βδομαδα.

Απο ηλικια ειμαι κοντα 24, δουλευω part time και διαβαζω για κατατακτηριες εξετασεις.

Με αυτα τα δεδομενα, ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη συνταγη για να περασει το καλοκαιρι καπως ευχαριστα με λιγοτερα νευρα και ισως λιγοτερο καταθλιψουλα;

 

johnsompolos

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ούτε εγώ το καλοκαίρι το παλεύω.

Μου λένε φίλοι πάμε για μπάνιο στην τάδε θάλασσα και μου φαίνεται τελείως σαδιστικό. (Να φανταστείς κάποιοι πηγαίνουν θάλασσα με το λεωφορείο!!

Τώρα αν αποκτήσεις καμία γκόμενα δεν θα μπορέσεις να αποφύγεις το πάμε εδώ, πάμε εκεί...

Τι καλύτερο σε έναν καύσωνα να κάτσεις σπίτι σου με το A/C σου. Να τρως τα καρπούζια σου τα κρύα και ότι άλλο γουστάρεις.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
Με αυτα τα δεδομενα, ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη συνταγη για να περασει το καλοκαιρι καπως ευχαριστα με λιγοτερα νευρα και ισως λιγοτερο καταθλιψουλα;

σε μένα όταν δεν είμαι καλά λειτουργεί πάντα το τρίπτυχο μπύρες - πουτάνες - σουβλάκια, μετά από αυτά μπορώ να δω τα πάντα ποιο ψύχραιμα  :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
If you are depressed you are living in the past.
If you are anxious you are living in the future.
If you are at peace you are living in the present.


 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
556
Like
1.998
Πόντοι
206
Γεια σας παιδες. Θα ανοιξω ενα θεματακι ετσι να δουμε τι εχετε να πειτε ασχετως αν απαντησετε σοβαρα ειτε τρολαρετε. Στη πρωτη περιπτωση θα το λαβω υποψιν και στη δευτερη απλα θα το διασκεδασω.

Ειμαι απο τους τυπους που δε γουσταρουν το καλοκαιρι. Δεν τη μπορω τη ζεστη. Ιδρωνω, εχω νευρα. Συνηθως τα καλοκαιρια ειναι η περιοδος που δεν ξερω τι να κανω απολυτως. Ακομα και Φυλης να παω για ριξω κανενα μπαλακι, μες την Αθηνα μες τη ζεστη δεν μου ειναι ελκιστικο να πηγαινω κιολας αλλα θα πηγαινω οποτε μπορω και το εχω αναγκη.

Εχω και μια μινι καταθλιψουλα και μου βγαινει στο να ειμαι απομακρος με τους ανθρωπους. Δεν θελω να πιανω κουβεντα να μιλαω. Μεχρι και να με σταματησουν στο δρομο να με ρωτησουν που ειναι η ταδε οδος κτλ και να ξερω θα τους πω δε ξερω για να φυγουν.

Με εχει ριξει λιγακι με αφορμη το θεματακι που υπαρχει και λεγεται "Εχετε μετανιωσει για πραματα που .δεν κανατε νεοτερος"

Παρολα αυτα για να ισοφαρισω καπως τη χασουρα απο τη καταθλιψη σωματικα, γυμναζομαι οσο μπορω τουλαχιστον 3 φορες τη βδομαδα.

Απο ηλικια ειμαι κοντα 24, δουλευω part time και διαβαζω για κατατακτηριες εξετασεις.

Με αυτα τα δεδομενα, ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη συνταγη για να περασει το καλοκαιρι καπως ευχαριστα με λιγοτερα νευρα και ισως λιγοτερο καταθλιψουλα;
Ένα γκομενακι αν τα αρχιδια σου δεν είναι και πολύ πρησμένα , πρόσκαιρα μπορεί να σε βοήθησει
Συμφωνώ απόλυτα δεν υπάρχει μεγαλύτερο αγχολυτικό από την γυμναστική
Ίσως να σκεφτείς να αυξήσεις τις ημέρες και να μειώσεις την ένταση έτσι ώστε να γεμίσεις τις ημέρες σου .
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Γεια σας παιδες. Θα ανοιξω ενα θεματακι ετσι να δουμε τι εχετε να πειτε ασχετως αν απαντησετε σοβαρα ειτε τρολαρετε. Στη πρωτη περιπτωση θα το λαβω υποψιν και στη δευτερη απλα θα το διασκεδασω.

Ειμαι απο τους τυπους που δε γουσταρουν το καλοκαιρι. Δεν τη μπορω τη ζεστη. Ιδρωνω, εχω νευρα. Συνηθως τα καλοκαιρια ειναι η περιοδος που δεν ξερω τι να κανω απολυτως. Ακομα και Φυλης να παω για ριξω κανενα μπαλακι, μες την Αθηνα μες τη ζεστη δεν μου ειναι ελκιστικο να πηγαινω κιολας αλλα θα πηγαινω οποτε μπορω και το εχω αναγκη.

Εχω και μια μινι καταθλιψουλα και μου βγαινει στο να ειμαι απομακρος με τους ανθρωπους. Δεν θελω να πιανω κουβεντα να μιλαω. Μεχρι και να με σταματησουν στο δρομο να με ρωτησουν που ειναι η ταδε οδος κτλ και να ξερω θα τους πω δε ξερω για να φυγουν.

Με εχει ριξει λιγακι με αφορμη το θεματακι που υπαρχει και λεγεται "Εχετε μετανιωσει για πραματα που .δεν κανατε νεοτερος"

Παρολα αυτα για να ισοφαρισω καπως τη χασουρα απο τη καταθλιψη σωματικα, γυμναζομαι οσο μπορω τουλαχιστον 3 φορες τη βδομαδα.

Απο ηλικια ειμαι κοντα 24, δουλευω part time και διαβαζω για κατατακτηριες εξετασεις.

Με αυτα τα δεδομενα, ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη συνταγη για να περασει το καλοκαιρι καπως ευχαριστα με λιγοτερα νευρα και ισως λιγοτερο καταθλιψουλα;
μουνι aircondition και netflix
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.233
Like
1.661
Πόντοι
216
Γεια σας παιδες. Θα ανοιξω ενα θεματακι ετσι να δουμε τι εχετε να πειτε ασχετως αν απαντησετε σοβαρα ειτε τρολαρετε. Στη πρωτη περιπτωση θα το λαβω υποψιν και στη δευτερη απλα θα το διασκεδασω.

Ειμαι απο τους τυπους που δε γουσταρουν το καλοκαιρι. Δεν τη μπορω τη ζεστη. Ιδρωνω, εχω νευρα. Συνηθως τα καλοκαιρια ειναι η περιοδος που δεν ξερω τι να κανω απολυτως. Ακομα και Φυλης να παω για ριξω κανενα μπαλακι, μες την Αθηνα μες τη ζεστη δεν μου ειναι ελκιστικο να πηγαινω κιολας αλλα θα πηγαινω οποτε μπορω και το εχω αναγκη.

Εχω και μια μινι καταθλιψουλα και μου βγαινει στο να ειμαι απομακρος με τους ανθρωπους. Δεν θελω να πιανω κουβεντα να μιλαω. Μεχρι και να με σταματησουν στο δρομο να με ρωτησουν που ειναι η ταδε οδος κτλ και να ξερω θα τους πω δε ξερω για να φυγουν.

Με εχει ριξει λιγακι με αφορμη το θεματακι που υπαρχει και λεγεται "Εχετε μετανιωσει για πραματα που .δεν κανατε νεοτερος"

Παρολα αυτα για να ισοφαρισω καπως τη χασουρα απο τη καταθλιψη σωματικα, γυμναζομαι οσο μπορω τουλαχιστον 3 φορες τη βδομαδα.

Απο ηλικια ειμαι κοντα 24, δουλευω part time και διαβαζω για κατατακτηριες εξετασεις.

Με αυτα τα δεδομενα, ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη συνταγη για να περασει το καλοκαιρι καπως ευχαριστα με λιγοτερα νευρα και ισως λιγοτερο καταθλιψουλα;

Εάν όντως έχεις ορισμένα ψυχολογικά "θέματα" θα σου προτείνω την κολύμβηση η οποία είναι άκρως ευεργετική όταν γίνεται στην θάλασσα...Όμως στην χειρότερη περίπτωση ακόμα και μία απλή πισίνα κάνει την δουλίτσα της...
Εάν μπορείς να διαθέσεις ορισμένα χρήματα,ιδού η κατάλληλη θεραπεία...!
 

PeinaleosX

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
Δωσε τις κατατακτήριες για να κάμεις αυτο που γουστάρεις στη ζωη σου. Εγω χανομαι με το διάβασμα και τη μουσικη. Κολύμπι επίσης βοηθάει παρα πολυ στην ψυχολογία οπως ειπε και παραπανω ο φιλος.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.695
Πόντοι
606
Προσυπογράφω κι εγώ,ένα καλό γκομενάκι πάντα είναι ευπρόσδεκτο.Γαμάς,κάνεις τις βόλτες σου,θα μυρίζει και ωραία,γενικά σου ανεβάζει τη διάθεση.

Γυμναστική είναι καλή,αλλά για μένα είναι σαν υποκατάστατο όταν δεν έχεις γκόμενα για να βγεις.Άσε που καλοκαίρι στάζει το κορμί σου και δεν το ευχαριστιέσαι.

Σειρές και μαλακίες που βλέπουν κάποιοι,τα έχω για χάσιμο χρόνου.
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Ξυπνα νωρις - κοιμησου νωρις. Τα πρωινα ειναι πιο δροσερα σωματικα προσαρμοζομαστε πιο καλα ,απο το να ξυπνησεις στις 12 και να βγεις στους 40 βαθμους .
Ντουζακια και νερο.πολυ νερο γιατι χανουμεποσο πολυ με τον ιδρωτα που δεν προλαβενουμε να παρουμε το μυνημα οτι διψαμε πριν "πεσουμε" σωματικα και εχουμε νευρα και κακη συγκεντρωση .
Τελος τιποτε δεν ειναι πιο δροσερο απο εναν καταρακτη ή μια πικρη φυλλωσια μεσα στο δασος.
 
OP
OP
Βοργιας

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Γκομενακι ουτε με σφαίρες δε θελω τωρα. Απο γκομενακι ειμαι πεσμενος. Τσακωμους να φανε και οι κοτες. Γαμηση καθολου. Φως φαναρι η κοπελα εχει πολυ πιο σοβαρα θεμα ψυχολογιας.
Τωρα ειμαι μακρια απο αυτη. Ας ειναι καλα 2-3 πουτανες που πηγαινω στη Φυλης.

Δυο μιλφαρες στο γυμναστηριο εχω λιγο καιρο που μου εχουν τραβηξει την προσοχη.
Πιτσιρικες ουτε για αστειο για την ωρα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.235
Κριτικές
110
Like
17.655
Πόντοι
20.686
Αν καποιος εχει καταθλιψη το χειροτερο απο ολα ειναι να κλεινεται σπιτι.Για μενα καλοκαιρι σημαινει θαλασσα.Θεωρω τη θαλασσα μεγαλο αγχολυτικο.Μαζι με αυτα που περιλαμβανει τωρα το καλοκαιρι.Τι ωραιο νασαι αραχτος σε μια παραλια να ζεσταινεις τα αρχιδια σου και γυρω να κυκλοφορουν και ωραια μουνια.Και γκομενα να μην εχεις ,μια χαρα σκηνικο ειναι.Τελος παντων η καταθλιψη δεν θελει κλεισουρα.Τωρα βεβαια που εσυ εχεις εξετασεις,καλο ειναι να ασχοληθεις με αυτο και μολις τελειωσεις εξω.Κοιτα και κανα κωλαρακι .Εχει και το καλοκαιρι τις χαρες του.Ολα εξω ειναι τωρα.....
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.695
Πόντοι
606
Γκομενακι ουτε με σφαίρες δε θελω τωρα. Απο γκομενακι ειμαι πεσμενος. Τσακωμους να φανε και οι κοτες. Γαμηση καθολου. Φως φαναρι η κοπελα εχει πολυ πιο σοβαρα θεμα ψυχολογιας.
Τωρα ειμαι μακρια απο αυτη. Ας ειναι καλα 2-3 πουτανες που πηγαινω στη Φυλης.

Δυο μιλφαρες στο γυμναστηριο εχω λιγο καιρο που μου εχουν τραβηξει την προσοχη.
Πιτσιρικες ουτε για αστειο για την ωρα.

Φίλε στην ηλικία σου πρέπει να πηγαίνεις από τη μία στην άλλη.Πολλοί κάνουν τη μαλακία να κολλάνε με μία και χάνουν ευκαιρίες.Το έκανα κι εγώ και τώρα λέω τί μαλάκας ήμουν.Μια χαρά πιτσιρίκες έχει που όλες ψάχνονται.Αν πέσεις σε κάποια με ψυχολογικά ή που κάνει κολπάκια,χεσ'την και πάνε στην επόμενη.Ούτε πέσιμο,ούτε τσακωμούς,ούτε τίποτα.Εσύ κάθεσαι και στεναχωριέσαι σαν μαλάκας ενώ αυτές παίζουν και με άλλους.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.725
Κριτικές
1
Like
32.374
Πόντοι
6.256
Ο άνθρωπος έχει μίνι κατάθλιψη και σεις του προτείνετε να βρεί γκόμενα?
Να τον ξεκάνετε θέλετε?
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.856
Like
447
Πόντοι
36
Με ολο τον σεβασμο, δεν ειναι κακο να δεις εναν ειδικο, μαλλον ψυχολογο.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.138
Πόντοι
366
Η κατάθλιψη θέλει δραστηριότητες που να σε κάνουν να ξεχνιέσαι,να γελάς,να είσαι δραστήριος σωματικά. Γενικά πράγματα που σε κάνουν να ξεφεύγεις. Καμία εκδρομή,κάνα καφέ με φίλους που σε κάνουν να γελάς, γυμναστική ή σπορ θαλάσσια τώρα που έχει κ ζεστες.
 

Lanmola

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2019
Μηνύματα
28
Like
7
Πόντοι
0
Ότι και αν αποφασίσεις να κάνεις ΜΗΝ κλειστείς μέσα στο σπίτι σου. Είναι ότι χειρότερο.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.695
Πόντοι
606
Ο άνθρωπος έχει μίνι κατάθλιψη και σεις του προτείνετε να βρεί γκόμενα?
Να τον ξεκάνετε θέλετε?

Όχι,να τον σώσουμε.Ο έρωτας και τα γαμήσια είναι ότι καλύτερο υπάρχει στη ζωή.Έχεις δει ποτέ ερωτευμένο που γαμάει κάθε μέρα να έχει κατάθλιψη;

Αντίθετα,ένα σωρό καταθλιπτικούς θα βρεις που πάνε μόνοι τους για γυμναστική,τρέξιμο κλπ επειδή δεν εχουν γκόμενα
 
OP
OP
Βοργιας

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Με ολο τον σεβασμο, δεν ειναι κακο να δεις εναν ειδικο, μαλλον ψυχολογο.

Δεν τους εχω εμπιστοσυνη. Ειναι ασχετοι. Μεχρι να πετυχεις τον καταλληλο ειδικο και να σου περασει μια προσεγγιση που σου ταιριαζει, βρασε ρυζι. Σχεδον ολοι ειναι ασχετοι με θεματα νευροεπιστημων και πως λειτουργει ο εγκεφαλος σε καθε συνασθημα. Ασχετοι. Νομιζουν οτι επειδη βγαλανε την Παντειο, οτι μπορουν να βγουν στο επαγγελμα. Ουτε καν. Μακρια. Θελουν και λεφτα τρομαρα τους...

Στις πουτανες καλυτερα να τα δωσω.

Καλυτερα να τα φαω στις πουτανες παρα σε αυτους. Ομως σε περιπτωση που επιμενει το συναισθημα αυτο ισως απευθυνθω σε στρατιωτικο γιατρο ψυχιατρο που να ειναι ψημενος και να πιστευει οτι η ασκηση η σωματικη σε γιατρευει μαζι με μια ψυχολογικη υποστηριξη face to face και οχι φαρμακα.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γεια σας παιδες. Θα ανοιξω ενα θεματακι ετσι να δουμε τι εχετε να πειτε ασχετως αν απαντησετε σοβαρα ειτε τρολαρετε. Στη πρωτη περιπτωση θα το λαβω υποψιν και στη δευτερη απλα θα το διασκεδασω.

Ειμαι απο τους τυπους που δε γουσταρουν το καλοκαιρι. Δεν τη μπορω τη ζεστη. Ιδρωνω, εχω νευρα. Συνηθως τα καλοκαιρια ειναι η περιοδος που δεν ξερω τι να κανω απολυτως. Ακομα και Φυλης να παω για ριξω κανενα μπαλακι, μες την Αθηνα μες τη ζεστη δεν μου ειναι ελκιστικο να πηγαινω κιολας αλλα θα πηγαινω οποτε μπορω και το εχω αναγκη.

Εχω και μια μινι καταθλιψουλα και μου βγαινει στο να ειμαι απομακρος με τους ανθρωπους. Δεν θελω να πιανω κουβεντα να μιλαω. Μεχρι και να με σταματησουν στο δρομο να με ρωτησουν που ειναι η ταδε οδος κτλ και να ξερω θα τους πω δε ξερω για να φυγουν.

Με εχει ριξει λιγακι με αφορμη το θεματακι που υπαρχει και λεγεται "Εχετε μετανιωσει για πραματα που .δεν κανατε νεοτερος"

Παρολα αυτα για να ισοφαρισω καπως τη χασουρα απο τη καταθλιψη σωματικα, γυμναζομαι οσο μπορω τουλαχιστον 3 φορες τη βδομαδα.

Απο ηλικια ειμαι κοντα 24, δουλευω part time και διαβαζω για κατατακτηριες εξετασεις.

Με αυτα τα δεδομενα, ποια πιστευετε οτι ειναι η καλυτερη συνταγη για να περασει το καλοκαιρι καπως ευχαριστα με λιγοτερα νευρα και ισως λιγοτερο καταθλιψουλα;

Πάρε λεωφορείο για Παραλία Κατερίνης ή πλοίο της γραμμής για Χερσόνησσο Κρήτη μείνε σε ένα φτηνό ενοικιαζόμενο με 20 ευρώ τη μέρα και κάνε ανελέητο καμάκι το ΠΣΚ.Με το μουνοκυνήγι θα σου φύγει η κατάθλιψη σε dt.Οι καύλες είναι το καλύτερο αντίδοτο.
Η πορνομετανάστευσε σε ανατολική χώρα να την κάνεις σφεντόνα και να χαριεντίζεσαι με πρόσχαρα μουνάκια.
Οσοι είναι άκαυλοι ή σε λάθος μέρος καταλήγουν μαθηματικά στον πότο ή τα ναρκωτικά.
Γενικά χρειάζεται δράση καμάκι,κλάμπινγκ,γαμήσι,και συνεχής διέγερση με φραπέδες κτλ.Χρειάζεται υψηλό επίπεδο ενέργειας,προοπτική πέουλα.Μετά σε βλέπουν και οι γκόμενες σαν ενδιαφέρων οτι προσφέρεις stimulation.
Εγώ στα 24 ήμουν κάθε βράδυ έξω,Πέμπτη ντίσκο,Παρασκευή κλαμπ,Σάββατο μπουζούκια κτλ.
Αλλά ειδικά Ελλάδα καλοκαίρι έχει τρελλό τζέρτζελο οπότε κράτα τις δυνάμεις σου για ενσταντανέ με καυλιάρες τουρίστριες στους hot προορισμούς,Παραλία,Χερσόνησσο,Μάλια,Σαντορίνη,Μύκονο έχρχονται άπειρες καυλιάρες Ανατολικές και Δυτικές να γαμήσεις.Πρέπει να γίνεις Λάκης ο εισαγώμενος και η κατάθλιψη φεύγει σε dt γιατί περνάς σε άλλο επίπεδο ευκολίας και γαμησιών.Ανεβαίνουν τα στάνταρτς σου ενώ γύρω σου υφίστανται Ελληνίδες με τους κώλους να σε καυλώνουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom