Νέα

Υπάρχουν κάμερες στα μασατζίδικα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrRobot15
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπαρχουν καμερες στα μασατζιδικα στον χώρο των δωματίων;

  • NAI

    Ψήφοι: 23 63,9%
  • OXI

    Ψήφοι: 13 36,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    36

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
474
Πόντοι
301
Καλησπέρα συναγωνιστές μου εχω την εξης απορια. Πιστευεται οτι υπαρχουν κάμερες στα δωμάτια των μασανζιδικων, οπως για παραδειγμα στο Συγγρου 40-42.Εχω μια υπόνοια οτι εχουν τοποθετημενες καμερες. ποια η γνωμη μας?(Μιλαω για τον χωρο των δωματιων οχι για σαλονια και εξώπορτες).
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Καλησπέρα συναγωνιστές μου εχω την εξης απορια. Πιστευεται οτι υπαρχουν κάμερες στα δωμάτια των μασανζιδικων, οπως για παραδειγμα στο Συγγρου 40-42.Εχω μια υπόνοια οτι εχουν τοποθετημενες καμερες. ποια η γνωμη μας?(Μιλαω για τον χωρο των δωματιων οχι για σαλονια και εξώπορτες).

Η υπόνοια σου πού στηρίζεται; Συγγνώμη για το ύφος μου, αλλά κατά καιρούς τέτοιες υπόνοιες βγαίνουν στον αέρα (π.χ. για τα δωμάτια στον "Πρίαμο") όμως τίποτα δεν έχει αποδειχτεί.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.235
Κριτικές
110
Like
17.658
Πόντοι
20.686
Αυτό δεν παίζει.
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
17
Like
975
Πόντοι
1.011
Κολωνάκι πάνε πολιτικοί και μεγάλα στελέχη. Αν ίσχυε αυτό μάνα κ κόρη κ ανηψια θα ήταν στη μπουζου!
 

Minkler

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κι όμως έχει σε μια ντουλαπα μεσα ειταν με καταγραφικο 
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Καλησπέρα συναγωνιστές μου εχω την εξης απορια. Πιστευεται οτι υπαρχουν κάμερες στα δωμάτια των μασανζιδικων, οπως για παραδειγμα στο Συγγρου 40-42.Εχω μια υπόνοια οτι εχουν τοποθετημενες καμερες. ποια η γνωμη μας?(Μιλαω για τον χωρο των δωματιων οχι για σαλονια και εξώπορτες).

Κατα καιρους εχουν ακουστει παρα πολλα σχετικα με το εν λογο θεμα, παρολα αυτα ομως τιποτα δεν εχει επιβεβαιωθει η αποριφθει παντως αν εχεις τετοιες ανησιχιες που δεν εισε και ο μονος ριξε μια ματια σε αυτα τα λινκς και αν εχεις οντως υποψιες δεν μενει κατι αλλο παρα να αγορασεις μια συσκευη ανιχνευσης και την επομενη φορα που θα βρεθεις να την βαλεις σε λειτουργια




 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
δεν ακούγεται παραλογο να υπαρχει μια κάμερα τόσος κόσμος περναει αμα ο άλλος είναι ανομαλος και την πλακωσει στο ξυλο δεν πρεπει να προσεχουν το πρωσοπικο τους. εγω πιστευω ότι υπαρχουν απλα και μονο για προστασια των εργαζομενων κοριτσιων
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.139
Κριτικές
1
Like
1.618
Πόντοι
216
δεν ακούγεται παραλογο να υπαρχει μια κάμερα τόσος κόσμος περναει αμα ο άλλος είναι ανομαλος και την πλακωσει στο ξυλο δεν πρεπει να προσεχουν το πρωσοπικο τους. εγω πιστευω ότι υπαρχουν απλα και μονο για προστασια των εργαζομενων κοριτσιων
Κάμερες ασφαλείας σίγουρα υπάρχουν. Όχι μέσα στα δωμάτια. Στην είσοδο, στο χώρο αναμονής, για να υπάρχει αναγνώριση προσώπου σε περίπτωση που γίνει μανούρα. Και, φυσικά, μην ξεχνάμε, οτι, στο δωμάτιο, είσαι ΜΕΣΑ. ΓΥΜΝΟΣ. Δε χρειάζονται κάμερες για να σε κρατήσουνε μέσα. Αν ψυλιαστεί η διεύθυνση οτι κάτι δεν πάει καλά, απλά θα μπουκάρουνε τίποτα φουσκωτοί, και θα σε έχουνε εκεί μέχρι να σε μαζέψουνε (πιθανότατα γυμνό) οι μπάτσοι

EDIT: Σκέψου λίγο... πόσες περιπτώσεις επίθεσης σε πόρνη έχουμε ακούσει μέσα σε μπουρδέλο/studio/massage parlor? Καμία μήπως;
 

Vag_peir

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
το θέμα είναι αν καταγράφουν και πόσο το κρατάνε. το να έχουν κάμερες για ασφάλεια μη γίνει τπτ οκ θα ήταν (αν και είναι λίγο κάπως..)
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
2
Like
3.390
Πόντοι
456
θα εχει πολυ γελιο να σε βρει η κοπελα ορθιο πανω στο μασαζοκρεββατο να ψαχνεις να βρεις σημα και το μπλιμπλικι να βαραει σαν τρελλο αφου καπου σε μικροτερη αποσταση των 10 μετρων θα υπαρχει σιγουρα ενα κινητο ,ενα ρουτερ ή κατι αλλο....να δω τί θα της πεις οτι κανεις....
 

l0str0m0s

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Έλα ρε μεγάλε τί ρωτάς? υπάρχουν ψάρια στην θάλασσα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom