Νέα

Τί θα κολλήσω στο Μεταξουργείο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πόσο πιο επικίνδυνο είναι το Μεταξουργείο από τα studio και call girls;

  • το ίδιο είναι

    Ψήφοι: 34 43,0%
  • είναι επικίνδυνο, μείνε μακριά

    Ψήφοι: 45 57,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    79

dimitris_k8

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Like
1
Πόντοι
0
Εδώ και βδομάδες κάθε φορά που περνάω από το Μεταξουργείο θέλω να μπω σ' ένα μπουρδέλο. Κάτι με τραβάει πολύ έντονα μέσα. Δεν έχω πάει ποτέ επί πληρωμή. Ξέρω ότι υπάρχουν studio και call girls και ένα σωρό άλλα πράγματα αλλά αυτή την στιγμή γουστάρω αυτό που νιώθω στην περιοχή.

Έχω το 50άρικο για ένα studio αλλά όπως με κόβω θα γλυκαθώ και θα θέλω να δοκιμάσω πολλά, και σαν καινούριος οι αστοχίες θα είναι συχνές, οπότε δεν θα το δίνω τόσο συχνά όσο το 20άρικο.

Το μόνο που με κρατάει είναι ο φόβος μήπως κολλήσω κάτι. Σίγουρα θα βάλω προφυλακτικό αλλά με τους πελάτες που βλέπω στην περιοχή... δεν ξέρω τι παίζει από ασθένειες.

Οπότε, ακούω. Πόσο αυτοκτονία είναι;

Δεν μπορώ να βρω πως να κάνω κανονικό post οπότε το βάζω σαν poll. Μπορείτε είτε να ψηφίσετε, να γράψετε την άποψη σας, ή και τα δύο.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.955
Κριτικές
7
Like
8.974
Πόντοι
1.336
Ένσημα σίγουρα όχι.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.139
Κριτικές
1
Like
1.618
Πόντοι
216
24 ώρες αργοπορημένο το θρέντ. Δευτέρα μπήκε...
Για να σοβαρευτούμε τώρα....
τρολάρεις, έτσι;
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Φαντα τυπε
Την εχω παντα μαζι μου :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • DSC_4788.JPG
    DSC_4788.JPG
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 343

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
128
Like
6.522
Πόντοι
17.336
Άμα πας για δουλειά ένσημα...Ρε τι άλλο θα ακούσουμε...!!!Και είναι Δευτέρα
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.235
Κριτικές
110
Like
17.658
Πόντοι
20.686
Τώρα που έχει εκλογές μπορείς καμια
αφισα.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Εδώ και βδομάδες κάθε φορά που περνάω από το Μεταξουργείο θέλω να μπω σ' ένα μπουρδέλο. Κάτι με τραβάει πολύ έντονα μέσα. Δεν έχω πάει ποτέ επί πληρωμή. Ξέρω ότι υπάρχουν studio και call girls και ένα σωρό άλλα πράγματα αλλά αυτή την στιγμή γουστάρω αυτό που νιώθω στην περιοχή.

Έχω το 50άρικο για ένα studio αλλά όπως με κόβω θα γλυκαθώ και θα θέλω να δοκιμάσω πολλά, και σαν καινούριος οι αστοχίες θα είναι συχνές, οπότε δεν θα το δίνω τόσο συχνά όσο το 20άρικο.

Το μόνο που με κρατάει είναι ο φόβος μήπως κολλήσω κάτι. Σίγουρα θα βάλω προφυλακτικό αλλά με τους πελάτες που βλέπω στην περιοχή... δεν ξέρω τι παίζει από ασθένειες.

Οπότε, ακούω. Πόσο αυτοκτονία είναι;

Δεν μπορώ να βρω πως να κάνω κανονικό post οπότε το βάζω σαν poll. Μπορείτε είτε να ψηφίσετε, να γράψετε την άποψη σας, ή και τα δύο.

Τυπε ποσο χρονων εισαι ??
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.252
Κριτικές
6
Like
10.236
Πόντοι
2.736

Συνημμένα

  • 0_QUW5zgcOvYEo3AWT.jpg
    0_QUW5zgcOvYEo3AWT.jpg
    27,5 KB · Εμφανίσεις: 217

Zantarien

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
122
Like
32
Πόντοι
1
Υπάρχει περίπτωση να κολλήσεις και Εμπολα.
Είναι σαν να τηλεμεταφέρεσαι στο Σουδάν στη γύρω περιοχή.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Για αρχη θα ρωτησουμε, αν εχεις περασει ποτε απο το Μεταξουργειο κι αν εχει μπει ποτε απλα να δεις αν σου αρεσει καποια κοπελα.

Με αυτα που γραφεις μαλλον ουτε το ενα εχεις κανει ουτε το αλλο.
 

Επισκέπτης
Καποιος ρωταει στα σοβαρα και οι αλλοι δεν χανουν ευκαιρια να τρολαρουν. Ο ανθρωπος περιμενει σοβαρη απαντηση μανκες μου, μην τον απασχολειτε με χαζα αστεια αν δεν ειστε διατεθιμενοι να τον βοηθησετε.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Εδώ και βδομάδες κάθε φορά που περνάω από το Μεταξουργείο θέλω να μπω σ' ένα μπουρδέλο. Κάτι με τραβάει πολύ έντονα μέσα. Δεν έχω πάει ποτέ επί πληρωμή. Ξέρω ότι υπάρχουν studio και call girls και ένα σωρό άλλα πράγματα αλλά αυτή την στιγμή γουστάρω αυτό που νιώθω στην περιοχή.

Έχω το 50άρικο για ένα studio αλλά όπως με κόβω θα γλυκαθώ και θα θέλω να δοκιμάσω πολλά, και σαν καινούριος οι αστοχίες θα είναι συχνές, οπότε δεν θα το δίνω τόσο συχνά όσο το 20άρικο.

Το μόνο που με κρατάει είναι ο φόβος μήπως κολλήσω κάτι. Σίγουρα θα βάλω προφυλακτικό αλλά με τους πελάτες που βλέπω στην περιοχή... δεν ξέρω τι παίζει από ασθένειες.

Οπότε, ακούω. Πόσο αυτοκτονία είναι;

Δεν μπορώ να βρω πως να κάνω κανονικό post οπότε το βάζω σαν poll. Μπορείτε είτε να ψηφίσετε, να γράψετε την άποψη σας, ή και τα δύο.
βασικη ερωτηση:
οταν περνας απεξω κρατας την αναπνοη σου η οχι?

 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
Πλέον δεν κολλάει κανείς τίποτα.

Βγήκε η ΝΕΑ  Fanta "Panic Over"!
 

Συνημμένα

  • FANTA.jpg
    FANTA.jpg
    499,1 KB · Εμφανίσεις: 137

bourdelofilos

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
85
Πόντοι
0
φίλε θα σου πω κάτι και ας μην το πιστέψεις και ας διαφωνήσουν ορισμένοι αν ξέρεις να κάνεις σωστή τοποθέτηση καπότας και την βάζεις εσύ στο μαγαζί όταν πας σε όλα και στην πίπα, πιστεύω έχεις λιγότερες πιθανότητες να κολήσεις κάτι παρά αν το κάνεις με γνωστές από φουμπού γιατί κυκλοφορούν πολλές βρωμιάρες με τριχομονάδες και άλλες βρωμιές τις οποίες τις κολλάς για πλάκα. και θα σου πω και κάτι ακόμα... τριχομονάδες και μια άλλη μαλακία που έπρεπε να την καυτηριάσω, είχα κολλήσει από την πρώτη μου που δεν ήταν πόρνη και είχε δεν είχε πηδηχτει με πάνω απο 18-20τύπους (τότε πριν 9-10 χρόνια, τώρα αν κρίνω από κατι ψυχολογικά ξεσπάσματα που μου έκανε 2-3 χρόνια πριν έχει παει 100φεύγα για πλάκα!!) με καποιους όμως έκανε σχέσεις δεν ήταν όλοι περιστασιακοί (και αυτοί οι κάποιοι γαμούσανε άλλες χωρίς σκούφο και πάει λέγοντας ή... γαμιόντας... κατάλαβες?) Έτσι κολάς. Και θα σου πω και κάτι άλλο είχα σχέση μετά με πόρνη για 1 χρόνο της είχα κάνει γλυφομούνια μερικές φορές (μαλακία μου το έχω μετανιώσει!! κολλάς για πλάκα) δεν κόλλησα τίποτα και το έκανα και μερικές φορές χωρίς μαζί της, πήγαινε έκανε εξετάσεις εντατικά.
 
OP
OP
D

dimitris_k8

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Like
1
Πόντοι
0
Καποιος ρωταει στα σοβαρα και οι αλλοι δεν χανουν ευκαιρια να τρολαρουν. Ο ανθρωπος περιμενει σοβαρη απαντηση μανκες μου, μην τον απασχολειτε με χαζα αστεια αν δεν ειστε διατεθιμενοι να τον βοηθησετε.
Σ' ευχαριστώ. Νομίζω με τον τρόπο τους απάντησαν.

φίλε θα σου πω κάτι και ας μην το πιστέψεις και ας διαφωνήσουν ορισμένοι αν ξέρεις να κάνεις σωστή τοποθέτηση καπότας και την βάζεις εσύ στο μαγαζί όταν πας σε όλα και στην πίπα, πιστεύω έχεις λιγότερες πιθανότητες να κολήσεις κάτι παρά αν το κάνεις με γνωστές από φουμπού γιατί κυκλοφορούν πολλές βρωμιάρες με τριχομονάδες και άλλες βρωμιές τις οποίες τις κολλάς για πλάκα. και θα σου πω και κάτι ακόμα... τριχομονάδες και μια άλλη μαλακία που έπρεπε να την καυτηριάσω, είχα κολλήσει από την πρώτη μου που δεν ήταν πόρνη και είχε δεν είχε πηδηχτει με πάνω απο 18-20τύπους (τότε πριν 9-10 χρόνια, τώρα αν κρίνω από κατι ψυχολογικά ξεσπάσματα που μου έκανε 2-3 χρόνια πριν έχει παει 100φεύγα για πλάκα!!) με καποιους όμως έκανε σχέσεις δεν ήταν όλοι περιστασιακοί (και αυτοί οι κάποιοι γαμούσανε άλλες χωρίς σκούφο και πάει λέγοντας ή... γαμιόντας... κατάλαβες?) Έτσι κολάς. Και θα σου πω και κάτι άλλο είχα σχέση μετά με πόρνη για 1 χρόνο της είχα κάνει γλυφομούνια μερικές φορές (μαλακία μου το έχω μετανιώσει!! κολλάς για πλάκα) δεν κόλλησα τίποτα και το έκανα και μερικές φορές χωρίς μαζί της, πήγαινε έκανε εξετάσεις εντατικά.
Κι εγώ την έχω πάθει επειδή το έκανα δίχως προφυλακτικό και η δική μου είχε πάει με πολύ λιγότερους! Βασικά είχε κάτι που το έχουν αρκετές γυναίκες και είναι άκακο για αυτές αλλά εμάς μας χτυπάει. Ακόμα παιδεύομαι μ' αυτό που κόλλησα τότε και μπορεί γι αυτό να είμαι τόσο προσεκτικός τώρα.

Κι εγώ έτσι το σκέφτομαι, δεν θα την αφήσω να μου κάνει στοματικό δίχως προφυλακτικό και δεν θα της κάνω εγώ στοματικό.

Έχω ακούσει οτι τα μπουρδέλα και οι κοπέλες περνάνε από κάποιο έλεγχο. Ισχύει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom