Νέα

Νεκρός σε τροχαίο ο Πάνος Ζάρλας, περσινός νικητής του Power of Love!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
Θανατηφόρο τροχαίο για τον Πάνο Ζάρλα, τον παίκτη του πρώτου ριάλιτι Power of Love του ΣΚΑΙ στην Συγγρού με την μηχανή του

Νεκρός σε τροχαίο ο παίκτης του προηγούμενου κύκλου του Power of Love Πάνος Ζάρλας..Νωρίς το πρωί (31/5) έγινε γνωστός ο θάνατος σε ατύχημα με μηχανή του Πάνου Ζάρλα, του παίκτη από το Power of Love 1. Σύμφωνα με πληροφορίες, ενεπλάκη σε τροχαίο με τη μηχανή του τα ξημερώματα της Παρασκευής στη Συγγρού.

Όπως ανέφερε, δε, το ρεπορτάζ από το ΣΚΑΪ, το θανατηφόρο δυστύχημα έγινε περίπου στις 2 τα ξημερώματα στο ύψος του Ωνάσειου στο ρεύμα προς Αθήνα. Ο Πάνος Ζάρλας κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες έπεσε πάνω στο κιγκλίδωμα και βρήκε ακαριαίο θάνατο.

Τη θλιβερή είδηση ανακοίνωσε μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram ο Χάρης Λεμπιδάκης που έγραψε: «Πόσο άσχημο νέο θεέ μου!!! Έφυγε από την ζωή ο @Πάνος Ζάρλας!! Μακάρι να ήταν ψέμα!!».

Η τραγική ειρωνεία με τον θάνατο του Πάνου Ζάρλα
Τραγική ειρωνεία: Την ίδια στιγμή οι λογαριασμοί του στα social media είχαν πλημμυρίσει μηνύματα με ευχές καθώς σήμερα είχε τα γενέθλιά του. Θα έκλεινε τα 28 του.

Στο instagram σελίδες φαν του είχαν πλημμυρίσει από νωρίς με κολάζ φωτογραφιών του και ευχές για τα γενέθλιά του.

 

Συνημμένα

  • 1.panos-zarlas.jpg
    1.panos-zarlas.jpg
    30,5 KB · Εμφανίσεις: 37
  • 2.panos-zarlas.png
    2.panos-zarlas.png
    404,6 KB · Εμφανίσεις: 52
  • 3.panos-zarlas.png
    3.panos-zarlas.png
    359,9 KB · Εμφανίσεις: 44
  • 4.panos-zarlas.jpg
    4.panos-zarlas.jpg
    112,8 KB · Εμφανίσεις: 45
  • 5.panos-zarlas.jpg
    5.panos-zarlas.jpg
    150,4 KB · Εμφανίσεις: 40
  • 6.panos-zarlas.jpg
    6.panos-zarlas.jpg
    184 KB · Εμφανίσεις: 53

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
Σοκαρισμένος ο Δώρος Παναγίδης από τον θάνατο του Πάνου Ζάρλα: "Δεν έφυγες, μας κάνουν πλάκα"

zarlasdoros.jpg


Σοκαρισμένος είναι ο Δώρος Παναγίδης από την είδηση του ξαφνικού θανάτου του Πάνου Ζάρλα. Ο νικητής του Power of Love έφυγε από τη ζωή μετά από θανατηφόρο τροχαίο που είχε τις πρώτες πρωινές ώρες στη λεωφόρο Συγγρού.

Ο Πάνος Ζάρλας δεν φορούσε κράνος, ενώ έχασε τον έλεγχο της μηχανής που οδηγούσε και σκοτώθηκε ακαριαία.

Ο πρώην συμπαίκτης του στο ριάλιτι της αγάπης, Δώρος Παναγίδης τον αποχαιρέτησε μέσω Instagram, γράφοντας χαρακτηριστικά: «Δεν έφυγες, μας κάνουν πλάκα. Δε γίνεται να έφυγες τόσο νωρίς. Να σε προσέχουν οι άγγελοι φίλε μου».


 

Συνημμένα

  • 1.p.z.jpg
    1.p.z.jpg
    157,7 KB · Εμφανίσεις: 37
  • 2.p.z.jpg
    2.p.z.jpg
    115,5 KB · Εμφανίσεις: 37

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
από το πρωί έχουν ανεβη 3 είδησης με διάφορους θανάτους,ήμαρτον δεν ειναι τέτοιο σαιτ εδώ , υπάρχουν τα ανάλογα σαιτ και fb για τέτοια ενημέρωση... 
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
Πάνος Ζάρλας: Η νίκη του στον τελικό του Power of Love!

https://[URL unfurl="true"]www.zappit.gr/wp-content/uploads/2018/06/lovefinale-682x384.jpg[/img[/URL]]

Δείτε όλα όσα είχαν συμβεί σχεδόν ένα χρόνο πριν...
Ο Πάνος Ζάρλας σκοτώθηκε σήμερα τα ξημερώματα σε τροχαίο δυστύχημα στη Λεωφόρο Συγγρού και η είδηση του θανάτου προκάλεσε σοκ. Ο 27χρονος είχε γίνει γνωστός σε όλη την Ελλάδα, μέσα από τη συμμετοχή του, αλλά και τη νίκη του στο Power of Love, μαζί με την τότε σύντροφό του, Στέλλα Μιζεράκη.

Το ημερολόγιο έγραφε 30 Ιουνίου 2018, όταν  το Power of Love 1 έριχνε αυλαία μετά από περίπου πέντε μήνες με ερωτικά σκιρτήματα, απογοητεύσεις, ραντεβού, αγάπες, καβγάδες, φιλίες και έχθρες.

Στον μεγάλο τελικό, μέσα από τις ψηφοφορίες του κοινού και των παικτών, νικητές αναδείχθηκαν στο τελευταίο Gala ο Πάνος Ζάρλας και η Στέλλα Μιζεράκη, κερδίζοντας από 10.000 ευρώ ο καθένας.

Η ανάδειξη των νικητών είχε κάνει τότε έξαλλο τον Σωκράτη Ελ Γκαμαλί, ο οποίος πέταξε το σακάκι του και αποχώρησε εκνευρισμένος και απογοητευμένος από το αποτέλεσμα.

[URL unfurl="true"]https://www.zappit.gr/psychagogia/panos-zarlas-i-niki-tou-ston-teliko-tou-power-of-love-vid/2844218[/URL]

[MEDIA=youtube][/MEDIA]

[MEDIA=youtube]l7bnHrMjDL0[/MEDIA]
 

Συνημμένα

  • panos_zarlas.jpg
    panos_zarlas.jpg
    178 KB · Εμφανίσεις: 32

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.926
Πόντοι
39.662
RIP .  Εμεινε χηρα η Μιζερακη
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
Τι μυαλα κουβαλανε οι τυποι που σκορπανε τζαμπα τη ζωη τους  :think:
Συγγρου
Πρωινες ωρες
Ταχυτητα
Χωρις κρανος.....

Χιλιοειπωμενα πραγματα  :S

Η παιδεια φταιει? το παλιο πασοκ που τη διελυσε η το μυαλο του ελληνα ?


 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.926
Πόντοι
39.662
Τι μυαλα κουβαλανε οι τυποι που σκορπανε τζαμπα τη ζωη τους  :think:
Συγγρου
Πρωινες ωρες
Ταχυτητα
Χωρις κρανος.....

Χιλιοειπωμενα πραγματα  :S

Η παιδια φταιει το παλιο πασοκ που τη διελυσε η το μυαλο του ελληνα ?

πολλα φταινε, κυριως η νοοτροπια του ελληνα.

"δε φοραω κρανος αλλα προσεχω"

"πινω ενα μπουκαλι ουισκι αλλα δε με πιανει"

και τελευταια το μαγικο που ακουσα απο ενα γνωστο μου..

"εγω περναω παντα με κοκκινο αλλα ξερω πότε να περναω, εσυ μην το δοκιμασεις γιατι δεν ξερεις"  :orchestra:

 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.151
Like
8.555
Πόντοι
1.406
πολλα φταινε, κυριως η νοοτροπια του ελληνα.

"δε φοραω κρανος αλλα προσεχω"

"πινω ενα μπουκαλι ουισκι αλλα δε με πιανει"

και τελευταια το μαγικο που ακουσα απο ενα γνωστο μου..

"εγω περναω παντα με κοκκινο αλλα ξερω πότε να περναω, εσυ μην το δοκιμασεις γιατι δεν ξερεις"  :orchestra:

εγώ πάντως αν οδηγώ βράδυ, από μια συγκεκριμένη ώρα και μετά, κάθομαι πίσω από άλλους όταν έχει κόκκινο φανάρι.
αν πάλι τύχει και είμαι πρώτος όταν ανοίξει περιμένω μερικά δευτερόλεπτα μήπως και πεταχτεί κανένας απίθανος...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
εγώ πάντως αν οδηγώ βράδυ, από μια συγκεκριμένη ώρα και μετά, κάθομαι πίσω από άλλους όταν έχει κόκκινο φανάρι.
αν πάλι τύχει και είμαι πρώτος όταν ανοίξει περιμένω μερικά δευτερόλεπτα μήπως και πεταχτεί κανένας απίθανος...

κι αυτο και πολλα αλλα μετρα αμυντικης οδηγησης υπαρχουν

Αλλα οταν βλεπεις να τρεχουν στις λεωφορους με τις κοπελιες τους αμανικες με το μπουτι ακαλυπτο για κρανος ουτε συζητηση - καλοκαιρι ζεστη τωρα

Τι να πεις  :idiot: :'(
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.151
Like
8.555
Πόντοι
1.406
κι αυτο και πολλα αλλα μετρα αμυντικης οδηγησης υπαρχουν

Αλλα οταν βλεπεις να τρεχουν στις λεωφορους με τις κοπελιες τους αμανικες με το μπουτι ακαλυπτο για κρανος ουτε συζητηση - καλοκαιρι ζεστη τωρα

Τι να πεις  :idiot: :'(

και το κράνος στον αγκώνα... :jerking: :jerking: :jerking:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.926
Πόντοι
39.662
Αλλα οταν βλεπεις να τρεχουν στις λεωφορους με τις κοπελιες τους αμανικες με το μπουτι ακαλυπτο για κρανος ουτε συζητηση - καλοκαιρι ζεστη τωρα

Τι να πεις  :idiot: :'(

εχουνε κανει και τατουαζ στο μπουτι τυπε να μην το δειξουν ??
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
Τυποι αυτα τα θρεντ μπορει να σωσουν ζωες
Ηδη κατι κοριτσακια σε διπλανο θεμα δηλωσαν θα το σκεφτουν να ανεβουν δικαβαλο χωρις κρανος κλπ  :S
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
οι μηχανές είναι σε δύο ρόδες και άρα πολύ επικίνδυνες.. οδηγός μηχανής για 30 χρόνια , κανονικά δεν ανεβαίνεις χωρίς κράνοσ και καταλληλο ρουχισμό και εξοπλισμό.. σε σφοδρό τροχαίο το πιθανότερο είναι να μην σε σώσουν ούτε αυτά, δεν ξέρω αν αξίζει ο καθημερινός κίνδυνος σε σχέση με την ευκολία που προσφέρει στις μετακινήσεις και την αίσθηση ελευθερίας που προσφέρει.. για μένα που φτάνω τα 50 λέω όχι.. στα 30 έλεγα ναι ή μαλλον δεν με ένοιαζε τόσο
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.768
Like
4.314
Πόντοι
506
Αναμενουμε μηνυση στην ασφαλτο για αποζημιωση 3000000 ευρω παλι;
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216
Φήμες λένε ότι η Στέλλα από τη στεναχώρια της έβγαλε τις ψεύτικες βλεφαρίδες και φύτεψε πέος :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom