Νέα

Τί φετίχ έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HeIISex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Εγω για παραδειγμα τρελαινομαι οταν μια κοπελα ειναι ντυμενη κυριλε αλλα σεξυ.....ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΣΕΞΥ!!!!!!!να αφηνει μια μαγευτικη μυστικοτητα να την αγκαλιαζει.....
αλλα αυτο που με τρελαινει κυριολεκτικα ειναι οταν κατω απο ενα κυριλε σεξυ βραδινο ντυσιμο μου αποκαλυπτει οτι φοραει προστυχα εσωρουχα η οτι δεν φοραει καθολου.....
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
κωλαρα , στρινγκ , ζαρτιερες... βοηθεια μας!!!
 

Επισκέπτης
Μια μικρη ουλη στο προσωπο ενός αντρα (κοντα στο φρυδι κλπ) με φτιαχνει...
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
8
Πόντοι
6
To ρολόϊ... αποκαλύπτει την προσωπικότητα του άλλου.  ;)
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Ψιλοτακουνα με σεξυ κλιση (κυριως πεδιλα) , γενικα σεξυ γυναικεια παπουτσια και ομορφα ποδια...
 

Achilles36

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εγω για παραδειγμα τρελαινομαι οταν μια κοπελα ειναι ντυμενη κυριλε αλλα σεξυ.....ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΣΕΞΥ!!!!!!!να αφηνει μια μαγευτικη μυστικοτητα να την αγκαλιαζει.....
αλλα αυτο που με τρελαινει κυριολεκτικα ειναι οταν κατω απο ενα κυριλε σεξυ βραδινο ντυσιμο μου αποκαλυπτει οτι φοραει προστυχα εσωρουχα η οτι δεν φοραει καθολου.....

Συμφωνώ και επαυξάνω φίλτατε. Μυστικισμός και υπονοούμενο είναι η ουσία της έλξης. Βάλε και μια προσεκτική δόση μεθυστικής οσμής που κάνει τη μύτη σου να θέλει να είναι όσο πιο κοντά γίνεται στην πηγή και τα έχεις όλα!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
σε γυναικες.. εσωρουχα, περιποιημενα νυχια, σε χερια και ποδια, μαλλια, βαψιμο.

σε αντρες και γυναικες μυρωδια και δερμα


 

Yarrak

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
116
Like
13
Πόντοι
1
Ψιλοτακουνα με σεξυ κλιση (κυριως πεδιλα) , γενικα σεξυ γυναικεια παπουτσια και ομορφα ποδια...

Εγώ θα ρωτούσα τις γυναίκες του σάιτ τι ειν` αυτό που τις τραβάει πιο πολύ στον άντρα. Προσωπικά θα απαντούσα ότι εμένα με τραβάει πιο πολύ το αντριλίκι του. Να είναι παίδαρος ίσα με κειπάνω, να είναι όλα μεγαλωμένα απάνω του, αλλά να είναι νέος, δυναμικός, σφριγηλός και μάστορης στο σεξ.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Εγώ θα ρωτούσα τις γυναίκες του σάιτ τι ειν` αυτό που τις τραβάει πιο πολύ στον άντρα.

Αυτή είναι ερώτηση για site τύπου cosmopolitan...
Στις γυναίκες που απευθυνόμαστε εμείς σε ΑΥΤΟ το site , απλά ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ! Οποια γουστάρουμε την "νοικιάζουμε" κάνουμε τα γούστα μας και μας λέει κι "ευχαριστώ"... ;)
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
πες τα ρε ντουρασελ, cherchez la femme uber alles!
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.677
Κριτικές
3
Like
4.199
Πόντοι
606
Το καλσον.Ασπρο,μαυρο,οτιδηποτε.Το βρισκω πολυ ερεθιστικο
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
τα πανεμορφα και περιποιημενα γυναικεια ποδια!
γουσταρω να τα γλειφω να τα φιλαω,μου αρεσει το αρωμα τους.
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Εγω για παραδειγμα τρελαινομαι οταν μια κοπελα ειναι ντυμενη κυριλε αλλα σεξυ.....ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΣΕΞΥ!!!!!!!να αφηνει μια μαγευτικη μυστικοτητα να την αγκαλιαζει.....
αλλα αυτο που με τρελαινει κυριολεκτικα ειναι οταν κατω απο ενα κυριλε σεξυ βραδινο ντυσιμο μου αποκαλυπτει οτι φοραει προστυχα εσωρουχα η οτι δεν φοραει καθολου.....


Συμφωνω απολυτως μαζι σου.Σε συνδιασμο με καλτσες κ ψιλοτακουνες μποτες!
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.890
Like
3.529
Πόντοι
456
Τα περισσοτερα νομιζω ξεκινανε απο το ντυσιμο ................για να μπορει να γινει ερεθιστικο το γδυσιμο................. :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom