Νέα

αλλαγη φυλου,γινεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα μιτσος123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
θα ηθελα την αποψη σας γυρω απο το θεμα "αλλαγης φυλου" θεωρειτε οτι ειναι σωστος ο ορος ή οχι
δηλαδη αρκει ο αντρας να κοψει τα γενετικα του οργανα να φτιαξει ενα αιδιο και να παρει θηλυκες ορμονες ωστε να γινει γυναικα ή πρεπει να εχει χρωμοσωματα ΧΧ;
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
Κυριακή είναι, δε λέω, αλλά το έκαψες αδερφέ....
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Μην αγχώνεσαι τυπε(η...
μέλλουσα τύπισσα.) μια χαρά θα πάει η αλλαγή φυλου σου!!Άντε και με το καλό να κάνεις νέο προφίλ σαν call girl!
:springsmile: :springsmile: :klapseee: :jade: :gumtits:
 
OP
OP
Μ

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Μην αγχώνεσαι τυπε(η...
μέλλουσα τύπισσα.) μια χαρά θα πάει η αλλαγή φυλου σου!!Άντε και με το καλό να κάνεις νέο προφίλ σαν call girl!
:springsmile: :springsmile: :klapseee: :jade: :gumtits:

χαχαχαχαχα ρε ατομο σοβαρα ρωταω πως το βλεπει ο μεσος συμφορουμιτης το θεμα
αν κανω εγω αλλαγη φυλου θα ειμαι σαν τον σβαρτζ στο τζουνιορ
αντε να τοποθετηθω εγω για αρχη
εγω θεωρω οτι δεν γινεται αλλαγη φυλου
απλα δημιουργεις εναν ευνουχο με θηλυπρεπη χαρακτηριστικα
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
χαχαχαχαχα ρε ατομο σοβαρα ρωταω πως το βλεπει ο μεσος συμφορουμιτης το θεμα
αν κανω εγω αλλαγη φυλου θα ειμαι σαν τον σβαρτζ στο τζουνιορ
αντε να τοποθετηθω εγω για αρχη
εγω θεωρω οτι δεν γινεται αλλαγη φυλου
απλα δημιουργεις εναν ευνουχο με θηλυπρεπη χαρακτηριστικα
Φίλε σοβαρά τώρα! Γιατί δεν ρωτάς ""κοπέλες"" τρανς μέλη του bou που έχουν κάνει εγχείρηση αλλαγής φύλου??(εννοείται ότι δεν μπορώ να πω ονόματα)
 
OP
OP
Μ

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Φίλε σοβαρά τώρα! Γιατί δεν ρωτάς ""κοπέλες"" τρανς μέλη του bou που έχουν κάνει εγχείρηση αλλαγής φύλου??(εννοείται ότι δεν μπορώ να πω ονόματα)
ειναι σαν να μου λες να ρωτησω εναν φανατικο της χ θρησκειας ποια η γνωμη του για τον θεο
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
ειναι σαν να μου λες να ρωτησω εναν φανατικο της χ θρησκειας ποια η γνωμη του για τον θεο
Γιατί σε ποιους απευθύνεται η αλλαγή φυλου??Στους άντρες (ΑΝΤΡΕΣ),η στους άντρες (χάντρες)  :gay: ?
 
OP
OP
Μ

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Γιατί σε ποιους απευθύνεται η αλλαγή φυλου??Στους άντρες (ΑΝΤΡΕΣ),η στους άντρες (χάντρες)  :gay: ?
εγω βρε ανθρωπε ανοιξα το θεμα για να μου πει ο καθε ενας την αποψη του,εσενα πχ ποια ειναι η αποψη σου;
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
εγω βρε ανθρωπε ανοιξα το θεμα για να μου πει ο καθε ενας την αποψη του,εσενα πχ ποια ειναι η αποψη σου;
Φίλε η άποψη μου έχει απαντηθεί από εσένα χωρίς να το καταλάβεις!!
(η πρεπει να εχει χρωμοσωματα ΧΧ;) Είναι αυτονόητο ότι για να κάνει κάποιος-καποια αλλαγή φύλου πρέπει να νοιώθει ξένος στο "υπάρχον" σώμα του!!
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
38
Like
4.888
Πόντοι
2.696
θα ηθελα την αποψη σας γυρω απο το θεμα "αλλαγης φυλου" θεωρειτε οτι ειναι σωστος ο ορος ή οχι
δηλαδη αρκει ο αντρας να κοψει τα γενετικα του οργανα να φτιαξει ενα αιδιο και να παρει θηλυκες ορμονες ωστε να γινει γυναικα ή πρεπει να εχει χρωμοσωματα ΧΧ;

Από τη στιγμή που δεν έχει μήτρα κλπ γυναικεία όργανα,απλώς ένα κουφάρι για σεξ γίνεται.Αυτοί που αλλάζουν φύλλο κατ΄εμέ έχουν τρομερά ψυχολογικά και θα έπρεπε να κλείνονται στο ψυχιατρείο.Άπαξ και γεννηθείς αρσενικό/θηλυκό μένεις όπως είσαι.Τώρα αν τη βρίσκεις να σε πηδάνε άντρες ή αντίστοιχα να γλύφεις μουνιά,είναι άλλο θέμα και σεβαστό όσο μένει εντός σπιτιού.Μαλακίες περί υιοθεσίας παιδιών γάμων κλπ δεν πρέπει να γίνονται.Αν θέλει κάποιος που μένει με έναν άλλο να του χαρίσει την περιουσία του γίνεται και χωρίς γάμο.Τα υπόλοιπα είναι μπούρδες.
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
Από τη στιγμή που δεν έχει μήτρα κλπ γυναικεία όργανα,απλώς ένα κουφάρι για σεξ γίνεται.Αυτοί που αλλάζουν φύλλο κατ΄εμέ έχουν τρομερά ψυχολογικά και θα έπρεπε να κλείνονται στο ψυχιατρείο.Άπαξ και γεννηθείς αρσενικό/θηλυκό μένεις όπως είσαι.Τώρα αν τη βρίσκεις να σε πηδάνε άντρες ή αντίστοιχα να γλύφεις μουνιά,είναι άλλο θέμα και σεβαστό όσο μένει εντός σπιτιού.Μαλακίες περί υιοθεσίας παιδιών γάμων κλπ δεν πρέπει να γίνονται.Αν θέλει κάποιος που μένει με έναν άλλο να του χαρίσει την περιουσία του γίνεται και χωρίς γάμο.Τα υπόλοιπα είναι μπούρδες.

Bet_on! αρμέ!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.507
Like
13.451
Πόντοι
3.656
θα ηθελα την αποψη σας γυρω απο το θεμα "αλλαγης φυλου" θεωρειτε οτι ειναι σωστος ο ορος ή οχι
δηλαδη αρκει ο αντρας να κοψει τα γενετικα του οργανα να φτιαξει ενα αιδιο και να παρει θηλυκες ορμονες ωστε να γινει γυναικα ή πρεπει να εχει χρωμοσωματα ΧΧ;

Κάθε γυναίκα έχει δύο χρωμοσώματα Χ. Οι αδένες της εκκρίνουν Οιστρογόνα, Προγεστερόνη κλπ. Οι ωοθήκες της παράγουν ωάρια, τα οποία οδηγούνται προς τις σάλπιγγες και έχει κόλπο. Αν το ωάριο γονιμοποιηθεί και γεννήσει παιδί, τα στήθη της θα παράγουν γάλα, ώστε να το θρέψει.  Κάθε άνδρας έχει ένα χρωμόσωμα Χ και ένα χρωμόσωμα Υ.  Οι αδένες του εκκρίνουν τεστοστερόνη. Τα αναπαραγωγικά όργανα του άνδρα είναι οι σπερματοδόχοι κύστεις οι οποίες παράγουν σπέρμα, οι όρχεις, ο Σπερματικός πόρος, ο Προστάτης αδένας, οι Βολβοουρηθραίοι αδένες, το πέος, και κατά τη συνουσία εκσπερματώνει.  Εν κατακλείδι, αν ένας άντρας επιλέξει τη θηλυκότητα και γίνει Τρανς, οι υπόλοιπες κινήσεις του είναι συμβατές με τα υποτιθέμενα συναισθήματά του; αποδείχνουν ότι ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ νοιώθει γυναίκα, ή προσπαθεί να μεταμφιεστεί σε γυναίκα; Αφού νοιώθει γυναίκα και η Βιολογία είναι μια άχρηστη Πατριαρχική Επιστήμη, γιατί παίρνει θηλυκές ορμόνες; γιατί αφαιρεί χειρουργικά τα αναπαραγωγικά όργανά του; γιατί βάζει επιθέματα προκειμένου να μεγαλώσει τα στήθη του, τα οποία έτσι και αλλιώς δεν θα μπορέσουν ΠΟΤΕ να παράγουν γάλα; Έτσι κι αλλιώς κόβοντας τους όρχεις του δεν θα μπορέσει ποτέ να παράγει ωάρια.  Ο άντρας που επιλέγει να γίνει γυναίκα, εκτός από τα παραπάνω, αναγκάζεται να προσπαθήσει να αλλάξει τη φωνή του, κάνει εγχείριση προσπαθώντας να κρύψει τον καρούτζαφλό του, κάνει αποτρίχωση στο πρόσωπο και δηλώνει ότι θέλει να τον αποδεχτούν σαν γυναίκα, σεβόμενοι τις επιλογές του.  Δεν μετατρέπεται σε γυναίκα. Μεταμφιέζεται σε γυναίκα.  Αλλά και οι Τρανς γυναίκες, κάνουν ανάλογες κινήσεις, προσπαθώντας ΝΑ ΜΕΤΑΜΦΙΕΣΤΟΥΝ σε άντρες. Δεν μπορουν να γίνουν άντρες.
 
OP
OP
Μ

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
μεχρι στιγμης βλεπω οτι συμφωνουμε στο οτι η οποια αλλαγη κανει καποιος δεν τον κανει γυναικα ουτε την γυναικα αντρα
ας δουμε ομως τι εχουν να μας πουν και οι αλλοι
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
ο καθένας ο ιδιος νιώθει τι ειναι.
η αλλαγή γίνεται για τους αλλους, για να τον αντιληφθουν "έτσι όπως μπορούν αυτοί"
 
OP
OP
Μ

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
ο καθένας ο ιδιος νιώθει τι ειναι.
η αλλαγή γίνεται για τους αλλους, για να τον αντιληφθουν "έτσι όπως μπορούν αυτοί"
αρα εσυ μας λες οτι αν καποιος νιωθει γυναικα τοτε ειναι γυναικα
αν νιωθει ελεφαντας τοτε ειναι ελεφαντας αν νιωθει αρεοπλανο τοτε ειναι αεροπλανο κλπ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom