Νέα

Μηγιάγγιχτες εκδιδόμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolis6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
Τι κάνετε αν αρχίσει κάποια τα παρακάτω

"μη μου πιάνεις τα βυζιά"
"μη μου γλύφεις τα βυζιά"
"μη μου βάζεις δάχτυλο"
"μη με φιλάς"
"μη το βάζεις τόσο"

Φεύγετε ή κάθεστε? Και γενικώς πώς το αντιμετωπίζετε?

:think:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Τι κάνετε αν αρχίσει κάποια τα παρακάτω

"μη μου πιάνεις τα βυζιά"
"μη μου γλύφεις τα βυζιά"
"μη μου βάζεις δάχτυλο"
"μη με φιλάς"
"μη το βάζεις τόσο"

Φεύγετε ή κάθεστε? Και γενικώς πώς το αντιμετωπίζετε?

:think:
της λες κ εσυ μην μου παρεις τα λεφτα καθως φευγεις κ ηρεμησες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.681
Πόντοι
8.006
Τι κάνετε αν αρχίσει κάποια τα παρακάτω

"μη μου πιάνεις τα βυζιά"
"μη μου γλύφεις τα βυζιά"
"μη μου βάζεις δάχτυλο"
"μη με φιλάς"
"μη το βάζεις τόσο"

Φεύγετε ή κάθεστε? Και γενικώς πώς το αντιμετωπίζετε?

:think:
Aν προκειται για συνευρεση των 10 ή των 20 ευρω, καθεσαι και υπομενεις
Αν προκειται για παραπανω σηκωνεσαι και φευγεις
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.627
Κριτικές
1
Like
4.201
Πόντοι
1.706
Τι κάνετε αν αρχίσει κάποια τα παρακάτω

"μη μου πιάνεις τα βυζιά"
"μη μου γλύφεις τα βυζιά"
"μη μου βάζεις δάχτυλο"
"μη με φιλάς"
"μη το βάζεις τόσο"

Φεύγετε ή κάθεστε? Και γενικώς πώς το αντιμετωπίζετε?

:think:
αυτα τα λενε οταν εχεις ηδη πληρωσει οποτε αν φυγεις χανεις τα λεφτά σου
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Τι κάνετε αν αρχίσει κάποια τα παρακάτω

"μη μου πιάνεις τα βυζιά"
"μη μου γλύφεις τα βυζιά"
"μη μου βάζεις δάχτυλο"
"μη με φιλάς"
"μη το βάζεις τόσο"

Φεύγετε ή κάθεστε? Και γενικώς πώς το αντιμετωπίζετε?

:think:
Aν προκειται για συνευρεση των 10 ή των 20 ευρω, καθεσαι και υπομενεις
Αν προκειται για παραπανω σηκωνεσαι και φευγεις

αναλογως την φαση ...πιστευω δεν υπαρχει μαγικη συνταγη σε αυτο!
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216
Τι κάνετε αν αρχίσει κάποια τα παρακάτω

"μη μου πιάνεις τα βυζιά"
"μη μου γλύφεις τα βυζιά"
"μη μου βάζεις δάχτυλο"
"μη με φιλάς"
"μη το βάζεις τόσο"

Φεύγετε ή κάθεστε? Και γενικώς πώς το αντιμετωπίζετε?

:think:
Ότι κανεις με οποιαδήποτε γκόμενα κομοδίνο. Δε την ξαναγαμας. Και εννοείται δεν πληρώνεις.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
Kαλό  το > μηγιάγγιχτες/  με  ήτα .. :)
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Εδω περιγραφεις την πλειοψηφία των εκδιδομενων.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Ότι κανεις με οποιαδήποτε γκόμενα κομοδίνο. Δε την ξαναγαμας. Και εννοείται δεν πληρώνεις.

Ναι, αλλά πες μου 1 στούντιο που πληρώνεις βγαίνοντας??? πάντα είναι προκαταβολικά, με 99% φόλα! καλά έχω ακούσει για cg να βάζει τα φράγκα στο χρηματοκιβώτιο του δωματίου και η πρώτη της ατάκα είναι 'Money first'! Ευτυχώς πάω μόνο στούντιο/ρδέλο τελείως στοχευμένα και εξαιρετικά προσεκτικά για να μην κλάψω τα χρήματα μου
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Ενδιαφερον θεμα. Δυστηχως οι περισσοτεροι το βλεπουν μονοπλευρα. Αν μειτι αλλο και οι "εκδιδομενες" στην δουλεια τους ειναι. Οπως και συ πας σχεδον καθε μερα στο γραφειο σου για να καψεις τον εγκεφαλο σου για ενα 8ωρο ετσι και αυτες νιωθουν τις περισσοτερες φορες η και χειροτερα. Καθημερινα συναντανε 10αδες αντρες καθε λογοις οποτε λογικα ειναι οι πιο πολλες να εχουν μια απομακρη συμπεριφορα. Ειτε μιλαμε για την πιο ακριβη call girl, ειτε για την πιο φθηνη στριπτιζεζ. Απο εκει και περα στο χερι μας ειναι να την κανουμε να θελει. Πρωτα απ ολα ευγενεια. Εγω οταν ειμαι με κανουργιο προσωπο ρωταω για τα παντα και προσπαθω να μην την κανω να νιωθει αβολα. Οπως καποιος σερβιτορος δεν γουσταρει να σκουπιζει τα αρχιδια του πελατη, ετσι και μια εκδιδομενη δεν ειναι σκαλαβα για τα επομενα 10λεπτα. Απο εκει και περα αν δουμε πως η εν λογω κοπελα δεν ειναι συνεργασιμη τοτε κανεις τα παραπαπονα σου (με ομορφο τροπο) και σηκωνεσε και φευγεις. Ειμαι σωστος;
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Ενδιαφερον θεμα. Δυστηχως οι περισσοτεροι το βλεπουν μονοπλευρα. Αν μειτι αλλο και οι "εκδιδομενες" στην δουλεια τους ειναι. Οπως και συ πας σχεδον καθε μερα στο γραφειο σου για να καψεις τον εγκεφαλο σου για ενα 8ωρο ετσι και αυτες νιωθουν τις περισσοτερες φορες η και χειροτερα. Καθημερινα συναντανε 10αδες αντρες καθε λογοις οποτε λογικα ειναι οι πιο πολλες να εχουν μια απομακρη συμπεριφορα. Ειτε μιλαμε για την πιο ακριβη call girl, ειτε για την πιο φθηνη στριπτιζεζ. Απο εκει και περα στο χερι μας ειναι να την κανουμε να θελει. Πρωτα απ ολα ευγενεια. Εγω οταν ειμαι με κανουργιο προσωπο ρωταω για τα παντα και προσπαθω να μην την κανω να νιωθει αβολα. Οπως καποιος σερβιτορος δεν γουσταρει να σκουπιζει τα αρχιδια του πελατη, ετσι και μια εκδιδομενη δεν ειναι σκαλαβα για τα επομενα 10λεπτα. Απο εκει και περα αν δουμε πως η εν λογω κοπελα δεν ειναι συνεργασιμη τοτε κανεις τα παραπαπονα σου (με ομορφο τροπο) και σηκωνεσε και φευγεις. Ειμαι σωστος;

δεν είσαι σωστός. Με τα φράγκα τι γίνεται?? Γιατί να γαμιέμαι στην δουλειά και αυτή δόλια να κλέβει μετρητά??? Ας επιστρέψει τα λεφτά, και μετά α)κάνεις παράπονα στην τσα2, β)την κράζεις στο σαλόνι/εξώπορτα πολύ δυνατά, γ)εφ'όρου ζωής την κράζεις στο site/λες την αρνητική σου εμπειρία σε φίλους, γνωστούς κτλ. Έχω πληρώσει σε Λίντα την γνωστή και έμεινα ευχαριστημένος, έχω πληρώσει και 20ρικο σε ρδέλο τσιγγάνα που προσέβαλε από το πρώτο δευτερόλεπτο.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
Τι κάνετε αν αρχίσει κάποια τα παρακάτω

"μη μου πιάνεις τα βυζιά"
"μη μου γλύφεις τα βυζιά"
"μη μου βάζεις δάχτυλο"
"μη με φιλάς"
"μη το βάζεις τόσο"

Φεύγετε ή κάθεστε? Και γενικώς πώς το αντιμετωπίζετε?

:think:
Λόγο του ότι δεν καυλονουν με τους πελάτες ( πέρα από τις εξαιρέσεις του κανόνα )... , τους είναι ενοχλητικό σε διαφορά σημεία του σώματος να τις χαϊδεύεις ....... Σκέψου μια γριά 100 ετών να πάει να στον παίξει η να σου κάνει τσιμπουκι εσυ να είσαι ακαβλωτος και η γριά να συνεχίζει πως θα νιώσεις τύπε ; Πέρα από αυτό κάποιες το αντέχουν και προσποιούνται καλά !!! Κάποιες δεν το αντέχουν οι γνωστές ως μυγιαγγιχτες . Εγώ με όλα αυτά ξενερωνο και μου πεφτη !!!! Δρν θα την διώξω από το δωμάτιο αλλά δεν καβλωνο καλα έτσι με αποτέλεσμα να ταλαιπωρείτε και η κοπέλα και εγώ !!
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
Ξεχνάς μάλλον τις κριτικές εδώ μέσα που δείχνει τις ιερόδουλες να γουστάρουν κάργα στα πρόθυρα έρωτα, τους πελάτες.

Π
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Ξεχνάς μάλλον τις κριτικές εδώ μέσα που δείχνει τις ιερόδουλες να γουστάρουν κάργα στα πρόθυρα έρωτα, τους πελάτες.

Π
καλα μην πάμε στο άλλο άκρο τώρα
Σεβασμός πρέπει να υπάρχει από μέρους κ των δύο
Αν είσαι κύριος κ εννοητε η άλλη μόνο που δεν σε βρίζει εννοητε την διώχνεις
Όταν κάποια προσφέρει κάποιες υπηρεσίες εάν δεν είναι σε φάση να είναι ανθρώπινη κ σωστή  απλά να μην κλείσει το ραντεβού
Τώρα αν το έχει σύστημα όπως πολλές που έχουν αναφερθεί κατά καιρούς απλά δεν πας
Όπως εγώ σε έναν πελάτη θα φερθώ με σεβασμό η στην δουλειά μου είμαι κύριος για να βγάλω ενα μεροκάματο έτσι κυρία οφείλει να είναι η κάθε μία που μου κοστίζει 4-5 ημερομηνία για μια ώρα
Ναι είναι δύσκολη δουλειά ίσως η χειρότερη κ έχω πάρει πολλές φορές το μέρος κοριτσιών εδώ μέσα
Αλλά όταν αποφασίζεις(απ' μόνη σου πάντα) να την κάνεις μια άλφα συμπεριφορά κ τύπους πρέπει να τα κρατήσεις
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.345
Κριτικές
2
Like
5.502
Πόντοι
2.356
Τι κάνετε αν αρχίσει κάποια τα παρακάτω

"μη μου πιάνεις τα βυζιά"
"μη μου γλύφεις τα βυζιά"
"μη μου βάζεις δάχτυλο"
"μη με φιλάς"
"μη το βάζεις τόσο"

Φεύγετε ή κάθεστε? Και γενικώς πώς το αντιμετωπίζετε?

:think:

Η συντριπτική πλειοψηφία των εκδιδόμενων γυναικών είναι τέτοιες. Γι αυτό σε αυτές πάνε τα φουλ καυλωμένα πιτσιρίκια ή κάποιοι που έχουν πολλές καύλες και δεν τους ενδιαφέρει... απλά να καρφωσουν σ ετρυπα και να χυσουν...
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
καλα μην πάμε στο άλλο άκρο τώρα
Σεβασμός πρέπει να υπάρχει από μέρους κ των δύο
Αν είσαι κύριος κ εννοητε η άλλη μόνο που δεν σε βρίζει εννοητε την διώχνεις
Όταν κάποια προσφέρει κάποιες υπηρεσίες εάν δεν είναι σε φάση να είναι ανθρώπινη κ σωστή  απλά να μην κλείσει το ραντεβού
Τώρα αν το έχει σύστημα όπως πολλές που έχουν αναφερθεί κατά καιρούς απλά δεν πας
Όπως εγώ σε έναν πελάτη θα φερθώ με σεβασμό η στην δουλειά μου είμαι κύριος για να βγάλω ενα μεροκάματο έτσι κυρία οφείλει να είναι η κάθε μία που μου κοστίζει 4-5 ημερομηνία για μια ώρα
Ναι είναι δύσκολη δουλειά ίσως η χειρότερη κ έχω πάρει πολλές φορές το μέρος κοριτσιών εδώ μέσα
Αλλά όταν αποφασίζεις(απ' μόνη σου πάντα) να την κάνεις μια άλφα συμπεριφορά κ τύπους πρέπει να τα κρατήσεις

Δεν λέω αυτό. Φυσικά και δε με νοιάζει εάν οι κοπέλες γουστάρουν πραγματικά.

Όμως, 9 στις 10 κριτικές, οι κύριοι κάνουν τις κυρίες να χύνουν και γράφουν ότι το γούσταρουν αυτό που κάνουν.

Θεωρώ ότι απλά είναι πολύ καλές στη δουλειά τους.

Π
 

Επισκέπτης
Δεν λέω αυτό. Φυσικά και δε με νοιάζει εάν οι κοπέλες γουστάρουν πραγματικά.

Όμως, 9 στις 10 κριτικές, οι κύριοι κάνουν τις κυρίες να χύνουν και γράφουν ότι το γούσταρουν αυτό που κάνουν.

Θεωρώ ότι απλά είναι πολύ καλές στη δουλειά τους.

Π

Οι πουτάνες όταν σε γουστάρουν πολύ σαν άντρα χύνουν, όταν σε γουστάρουν σαν πελάτη πάλι "χύνουν", ενώ όταν θέλουν να σου γαμήσουν το μυαλό φροντίζουν με κάποιο αόρατο τρόπο να μην σου σηκώνεται καλά και να σε κάνουν να πιστεύεις ότι φταις εσύ για αυτό που σου συμβαίνει!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Δεν λέω αυτό. Φυσικά και δε με νοιάζει εάν οι κοπέλες γουστάρουν πραγματικά.

Όμως, 9 στις 10 κριτικές, οι κύριοι κάνουν τις κυρίες να χύνουν και γράφουν ότι το γούσταρουν αυτό που κάνουν.

Θεωρώ ότι απλά είναι πολύ καλές στη δουλειά τους.

Π
συμφωνοι αλλα αν τα βαλεις κατω
όταν καλεις ένα κωλγκερλ διαθέτοντας τοσα λεφτα
αυτο ακριβως θες να ζησεις
αυτην την ψευδεσθηση που θα σε κανει να ξεχαστεις για λιγο

παντα ομως υπαρχουν κ οι εξαιρέσεις
κ εχω βρεθει στην ευχαρηστη θεση να εχω ζησει μια εξαιρεση
κ δεν μιλαω για ηθοποιια στο κρεβατι
αλλα η άλλη να ερχετε να περασει τριημερο στην περιοχη σου
μονο κ μονο για να σε δει
κ ακομα εχω επαφες παρολο που εχει βγει από τον χωρο
ανθρωποι είναι κ αυτές κ οσο δεν το ξεχναμε παντα υπαρχει μια πιθανοτητα να το ζησει οντως καποιοι
ναι μεν όχι όπως το περιγραφουν ολοι αλλα κ γιατι να μην γινει αν καποιος εχει κ εμφανιση κ τροπους?
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
συμφωνοι αλλα αν τα βαλεις κατω
όταν καλεις ένα κωλγκερλ διαθέτοντας τοσα λεφτα
αυτο ακριβως θες να ζησεις
αυτην την ψευδεσθηση που θα σε κανει να ξεχαστεις για λιγο

παντα ομως υπαρχουν κ οι εξαιρέσεις
κ εχω βρεθει στην ευχαρηστη θεση να εχω ζησει μια εξαιρεση
κ δεν μιλαω για ηθοποιια στο κρεβατι
αλλα η άλλη να ερχετε να περασει τριημερο στην περιοχη σου
μονο κ μονο για να σε δει
κ ακομα εχω επαφες παρολο που εχει βγει από τον χωρο
ανθρωποι είναι κ αυτές κ οσο δεν το ξεχναμε παντα υπαρχει μια πιθανοτητα να το ζησει οντως καποιοι
ναι μεν όχι όπως το περιγραφουν ολοι αλλα κ γιατι να μην γινει αν καποιος εχει κ εμφανιση κ τροπους?

Καλά και σε εμένα έχουν τύχει κανά-δυο τέτοια. Αλλά, αυτό δε σημαίνει κάτι. Το να έχεις π.χ. μία ιερόδουλη και να σοθ γράφουν οι κριτικές ότι χύνει κλπ. και παπαριές, προσωπικά θεωρώ ότι λέγονται πιο πολύ για τον ανδρισμό τους παρά για τις ιερόδουλες

Π
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom