Νέα

info123 ή mitsos147, ναυάγιο της ζωής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα info@123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
818
Κριτικές
66
Like
11.140
Πόντοι
3.506
Μήτσο αν έμεινες από 10άρικο να πας να γαμήσεις σε μπουρδελάκι και μιλάς για αποχή, έλα να σου δανείσω ρε μαλάκα.
Και αν είσαι άντρας να μιλάς ανοιχτά ρε μουνόπανο και όχι με μισόλογα.
Εσύ ρε μουνάκι ούτε σε ποστ μου δε θα απαντήσεις ενώ μιλάς για μένα πίσω από την πλάτη μου?
Θα γίνεις άντρας ρε, ή θα κλαις όπως έκλαιγες στο τηλέφωνο παλιά παρακαλώντας πουτάνες να σε δεχθούν δωμάτιο?
Συγνώμη, αλλά διάβασες πουθενά το όνομά σου; Επίσης, σε πιο επεισόδιο του Game of Thrones παρακαλούσα πουτάνα;
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Συγνώμη, αλλά διάβασες πουθενά το όνομά σου; Επίσης, σε πιο επεισόδιο του Game of Thrones παρακαλούσα πουτάνα;
Ζητάω συγνώμη από τα παιδιά που ενημερώνονται στο παρόν νήμα για την μικρή ενόχληση που θα κάνω, αλλά δε φταίω εγώ συναγωνιστές, ο Μητσάκος που γράφει μαλακίες ενώ έχουν περάσει 3 χρόνια και δεν μπορεί να ξεπεράσει την καψούρα του.
Λοιπόν Μητσάκο....
Το ότι παρακαλούσες τη Βαλέρια να σε δεχθεί μετά την κριτική σου για το ακάποτο γιατί ήταν η πρώτη γυναίκα στη ζωή σου που τον έβαλες χωρίς σκούφο είναι το μόνο σίγουρο. Μη βάλω τώρα μέλη με 14 χρονη παρουσία στο site να το επιβεβαιώσουν γιατί ήταν παρόντες και σε ξεφτιλίσω, δεν κάνει. Είπαμε τη μέρα που έγινε ο ντόρος με την κριτική σου και την έπαιρνες τηλέφωνο, αυτός που σου απάντησε είναι μεγάλο όνομα του παρόντος.

Το ότι δε διάβασα πουθενά τον Νικνέιμ μου δε σημαίνει ότι δε μιλάς για μένα. Έγινες λίγο άντρας και απάντησες σε ποστ μου, αλλά γίνε κανονικός άντρας και παραδέξου ότι για μένα τα γράφεις.

Όπως τότε που έκανες κλώνο 25/02/16 για να γράψει το παρακάτω σχόλιο σε κριτική:

Φίλε, για την συμπεριφορά της συγκεκριμένης κοπέλας ευθύνεται το μέλος Nick Trive. Πρόκειται για έναν κύριο, περίπου 45-47 ετών, ο οποίος την έχει καψουρευτεί και την έχει κακομάθει. Οι φωτογραφίες που βλέπεις είναι από το νησί που την φιλοξενούσε το περασμένο καλοκαίρι. Ελέγχει το κινητό της, κρατάει αρχείο, για το ποιος την πηδάει anal και άλλα τέτοια παρανοϊκά. Μάλιστα πέρυσι έστειλε δύο μπράβους, στο ξενοδοχείο Lacoba, για να χτυπήσουν ένα μέλος, το οποίο είχε γράψει αρνητική κριτική.

Και μην αρνηθείς πως ο κλώνος ήταν δικός σου, αφού έγινε ταυτοποίηση της ip σου και ο κλώνος πήγε άκλαυτος μαζί με τα σχόλια.

Κι έρχεσαι τώρα 3 χρόνια μετά και κάνεις αυτό το ποστ σαν Μήτσος που είναι το ίδιο ρε ΜΑΛΑΚΑ με περικεφαλαία. Ίδιο με το σχόλιο του κλώνου σου.....

Καλημέρα, συναγωνιστή. Φταίνε και οι πελάτες, πολλές φορές, που κάνουν σήριαλ ένα ραντεβού με μία βίζιτα. Πριν από τέσσερα χρόνια, είχα παρεξηγηθεί με την Valeria Ind. Κάποια μέλη, μπαρμπάδες, οι οποίοι την είχαν καψουρευτεί μου είχαν στείλει μπράβους να με χτυπήσουν (τι ώρα;), στο Lacoba. Εγώ, λόγω πείρας, απέφυγα την συνάντηση και την πιθανή συμπλοκή μαζί τους, η οποία θα κατέληγε σε μακελειό. Άρχισα να ψάχνω και μαθαίνω ότι ένας από τους μπαρμπάδες πηγαίνει σε συγκεκριμένο εστιατόριο. Δεν πήγα να τον αρπάξω, γιατί μου έστειλαν μήνυμα να λήξει εκεί το περιστατικό. Έγραψα για το συγκεκριμένο σκηνικό, γιατί οι καρβουνιασμένοι αγαπούληδες έχουν κάνει μεγάλη ζημιά στο site και πάνω σε αυτούς ποντάρουν τα λαμόγια, οι νταβατζήδες.

:2funny: :2funny: :2funny:πόσο βλάκας είσαι ρε Μήτσο? Πιο βλάκας πεθαίνεις ρε γελοίε.

Τόση καψούρα ρε για μια πουτάνα που 3 χρόνια ακόμη λες τις ίδιες μαλακίες? Που γελάει όλο το μπου μαζί σου?

Και πάμε στο σημερινό βλακάκο:

Η αποχή παίζει, αλλά ο εχθρός είναι εντός. Διαβάζω για μαλάκες που πληρώνουν 150€ για 20χρονες μέτριες Αλβανίδες call girls, με νορμάλ πρόγραμμα. Μπαρμπάδες, αγάμητα ναυάγια, οι οποίοι σκάνε 250άρες για βίζιτες και τις μπάζουν στα εξοχικά τους, χωρίς να σκέφτονται το σκοτεινό background που τις περιβάλλει. Τύποι που πληρώνουν και αποθεώνουν σαπάκια όπως, Τζούλια Θωρηκτό, Φωτεινή Γκμοχ, Ελένη Ξεδοντιάρα και Μαρία Φυλακόβια. Επίσης, βρέθηκε κάποιος, ο οποίος έγραψε κριτική για πουτάνα ηλικίας 70+.

ΥΓ: Δεν απέχουμε μόνο, κάνουμε και την αυτοκριτική μας.

είναι προφανές ότι το γράφεις για μένα και την τελευταία κριτική μου για Δανάη. Αλλά είναι και προφανές πως δεν είσαι και άντρας να το παραδεχθείς.

Λοιπόν στο λέω για τελευταία φορά. Δεν ασχολούμαι μαζί σου, πάψε κι εσύ να ασχολείσαι μαζί μου. Γίνε άντρας, μεγάλωσε και πάψε να ερωτεύεσαι πουτάνες σαν τον Πίκερ που είναι άρρωστο παιδί. Εκτός κι αν είσαι κι εσύ άρρωστος, πες το μου να δωσω τόπο στην οργή.

ΒΛΑΚΑ Ε ΒΛΑΚΑ
 
OP
OP
info@123

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
818
Κριτικές
66
Like
11.140
Πόντοι
3.506
Ζητάω συγνώμη από τα παιδιά που ενημερώνονται στο παρόν νήμα για την μικρή ενόχληση που θα κάνω, αλλά δε φταίω εγώ συναγωνιστές, ο Μητσάκος που γράφει μαλακίες ενώ έχουν περάσει 3 χρόνια και δεν μπορεί να ξεπεράσει την καψούρα του.
Λοιπόν Μητσάκο....
Το ότι παρακαλούσες τη Βαλέρια να σε δεχθεί μετά την κριτική σου για το ακάποτο γιατί ήταν η πρώτη γυναίκα στη ζωή σου που τον έβαλες χωρίς σκούφο είναι το μόνο σίγουρο. Μη βάλω τώρα μέλη με 14 χρονη παρουσία στο site να το επιβεβαιώσουν γιατί ήταν παρόντες και σε ξεφτιλίσω, δεν κάνει. Είπαμε τη μέρα που έγινε ο ντόρος με την κριτική σου και την έπαιρνες τηλέφωνο, αυτός που σου απάντησε είναι μεγάλο όνομα του παρόντος.

Το ότι δε διάβασα πουθενά τον Νικνέιμ μου δε σημαίνει ότι δε μιλάς για μένα. Έγινες λίγο άντρας και απάντησες σε ποστ μου, αλλά γίνε κανονικός άντρας και παραδέξου ότι για μένα τα γράφεις.

Όπως τότε που έκανες κλώνο 25/02/16 για να γράψει το παρακάτω σχόλιο σε κριτική:

Φίλε, για την συμπεριφορά της συγκεκριμένης κοπέλας ευθύνεται το μέλος Nick Trive. Πρόκειται για έναν κύριο, περίπου 45-47 ετών, ο οποίος την έχει καψουρευτεί και την έχει κακομάθει. Οι φωτογραφίες που βλέπεις είναι από το νησί που την φιλοξενούσε το περασμένο καλοκαίρι. Ελέγχει το κινητό της, κρατάει αρχείο, για το ποιος την πηδάει anal και άλλα τέτοια παρανοϊκά. Μάλιστα πέρυσι έστειλε δύο μπράβους, στο ξενοδοχείο Lacoba, για να χτυπήσουν ένα μέλος, το οποίο είχε γράψει αρνητική κριτική.

Και μην αρνηθείς πως ο κλώνος ήταν δικός σου, αφού έγινε ταυτοποίηση της ip σου και ο κλώνος πήγε άκλαυτος μαζί με τα σχόλια.

Κι έρχεσαι τώρα 3 χρόνια μετά και κάνεις αυτό το ποστ σαν Μήτσος που είναι το ίδιο ρε ΜΑΛΑΚΑ με περικεφαλαία. Ίδιο με το σχόλιο του κλώνου σου.....

:2funny: :2funny: :2funny:πόσο βλάκας είσαι ρε Μήτσο? Πιο βλάκας πεθαίνεις ρε γελοίε.

Τόση καψούρα ρε για μια πουτάνα που 3 χρόνια ακόμη λες τις ίδιες μαλακίες? Που γελάει όλο το μπου μαζί σου?

Και πάμε στο σημερινό βλακάκο:

είναι προφανές ότι το γράφεις για μένα και την τελευταία κριτική μου για Δανάη. Αλλά είναι και προφανές πως δεν είσαι και άντρας να το παραδεχθείς.

Λοιπόν στο λέω για τελευταία φορά. Δεν ασχολούμαι μαζί σου, πάψε κι εσύ να ασχολείσαι μαζί μου. Γίνε άντρας, μεγάλωσε και πάψε να ερωτεύεσαι πουτάνες σαν τον Πίκερ που είναι άρρωστο παιδί. Εκτός κι αν είσαι κι εσύ άρρωστος, πες το μου να δωσω τόπο στην οργή.

ΒΛΑΚΑ Ε ΒΛΑΚΑ
Ποτέ δεν παίρνω call girl για δεύτερη φορά. Μία φορά το έκανα και έγινε μαλακία. Οπότε αυτά, τα περί καψούρας, να τα πεις στα φιλαράκια σου, τα γερόντια, που γράφεται κάθε φορά που πληρώνετε βίζιτες για να γαμήσετε, ότι αυτές χύνουν ποτάμια για πάρτη σας και γελάνε μέχρι και τα περιτυλίγματα των προφυλακτικών. Η κοπέλα έλεγε μαλακίες στην κλίκα σας και όταν ήταν μαζί μου, μου κατηγορούσε πελάτες και μου έλεγε ότι έχει και ένα κύκλο από σταθερούς, οι οποίοι την γαμάνε ακάποτα. Έκλεισα τρίτο ραντεβού μαζί της, μέσω μηνυμάτων, για να μου τα πει από κοντά. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ! Εσύ, χωρίς να με γνωρίζεις και να ξέρεις τι έγινε, άρχισες μία επίθεση, μαζί με τους κολλητούς σου, τους μπαρμπάδες και τα κλωνάρια τους. Η φραγκόκοτα που σας έλεγε ψέματα, ότι τάχα μου παρακαλούσα την Βαλέρια, εξαφανίστηκε από το site, λίγους μήνες μετά, από όταν ξεκίνησα να ψάχνω τα "παιδιά" που ήταν μαζί της εκείνο το βράδυ και έχει να κάνει login από το 2015! Ότι είχες φάει κόλλημα με την Βαλέρια είναι γνωστό, αφού την φιλοξενείς και στο εξοχικό σου, ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΙΣ ΤΡΑΒΗΞΕΣ Ο ΙΔΙΟΣ! Εσύ ο ίδιος έχεις πει, σε σερβιτόρο, πόσο καλή είναι και ότι κάνει φοβερό σεξ και έχεις φάει σκάλωμα. Το ότι δεν έχω έρθει στο εστιατόριο που συχνάζεις, για να στα πω από κοντά και να βλέπω τα χείλη σου να τρέμουν από το φόβο, είναι επειδή η Βαλέρια μου έστειλε pm και μου ζήτησε συγνώμη. Το ίδιο έκανα και εγώ και της υποσχέθηκα ότι δεν πρόκειται να την ενοχλήσω ποτέ. Όπως βλέπεις, λιμοκοντόρε, μάλλον δεν στην είπανε καλά την ιστορία οι φίλοι σου οι νταβατζήδες, ούτε σου έδειξαν το μήνυμα που μου έστειλαν για να σταματήσω, όταν άρχισα το κυνηγητό. Να ξέρεις, εσύ και η παρέα σου έχετε γίνει ρόμπες ξεκούμπωτες. Από τα μπουρδέλα, μέχρι και στο τσοντοσινεμά, με έχουν γνωρίσει άτομα, από το nick name μου (βλέπεις εγώ δεν κρύβομαι), γελάνε με τις κριτικές μου και με ρωτάνε για εσάς και τι ρόλο τραβάτε, γιατί οι περισσότεροι σας νομίζουν για προμότορες (όχι ότι δεν είστε). Εντάξει είμαστε τώρα; Όπως είσαι τώρα, μέσα στο παιδικό σου δωμάτιο, φορώντας το στριγκάκι σου, τράβα μαλακία, κάνε κατακόρυφο και ρίξτα στη μάπα σου.

ΥΓ: Το ότι μπήκες στην τρίτη, κατά σειρά αποχή, που διοργανώθηκε αυθόρμητα από τα μέλη, για να πεις ψέματα, να συκοφαντήσεις και να ανακατέψεις κόσμο, με αφορμή και καλά ένα περιστατικό που έγινε πριν από 4 (τέσσερα) χρόνια, μεταξύ εμού και μιας πουτάνας, καταλαβαίνει κάποιος τον σκοτεινό ρόλο που παίζεις μέσα στο site.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ρε συ Formet,  σταμάτα επιτέλους! Δεν τολμάμε να γράψουμε για κάποια κοπέλα και μπαίνεις σφήνα για να γράψεις ότι σου πρότεινε ή την γάμησες ακάποτα.
Ωπς συγνώμη άρχοντα .... Θα περιμενο να μου δώσεις εσυ  το λόγο για να Μειλισο  την επόμενη φορά,  για κάποια εμπειρία - πληροφορία που θα έχω από προσωπική εμπειρία μου... και παλυ συγνώμη .... δεν θα ξαναγίνει ....
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΙΣ ΤΡΑΒΗΞΕΣ Ο ΙΔΙΟΣ! Εσύ ο ίδιος έχεις πει, σε σερβιτόρο, πόσο καλή είναι και ότι κάνει φοβερό σεξ και έχεις φάει σκάλωμα. Το ότι δεν έχω έρθει στο εστιατόριο που συχνάζεις, για να στα πω από κοντά και να βλέπω τα χείλη σου να τρέμουν από το φόβο, είναι επειδή η Βαλέρια μου έστειλε pm και μου ζήτησε συγνώμη. Το ίδιο έκανα και εγώ και της υποσχέθηκα ότι δεν πρόκειται να την ενοχλήσω ποτέ. Όπως βλέπεις, λιμοκοντόρε, μάλλον δεν στην είπανε καλά την ιστορία οι φίλοι σου οι νταβατζήδες, ούτε σου έδειξαν το μήνυμα που μου έστειλαν για να σταματήσω, όταν άρχισα το κυνηγητό. Να ξέρεις, εσύ και η παρέα σου έχετε γίνει ρόμπες ξεκούμπωτες. Από τα μπουρδέλα, μέχρι και στο τσοντοσινεμά, με έχουν γνωρίσει άτομα, από το nick name μου (βλέπεις εγώ δεν κρύβομαι), γελάνε με τις κριτικές μου και με ρωτάνε για εσάς και τι ρόλο τραβάτε, γιατί οι περισσότεροι σας νομίζουν για προμότορες (όχι ότι δεν είστε). Εντάξει είμαστε τώρα; Όπως είσαι τώρα, μέσα στο παιδικό σου δωμάτιο, φορώντας το στριγκάκι σου, τράβα μαλακία, κάνε κατακόρυφο και ρίξτα στη μάπα σου.

ΥΓ: Το ότι μπήκες στην τρίτη, κατά σειρά αποχή, που διοργανώθηκε αυθόρμητα από τα μέλη, για να πεις ψέματα, να συκοφαντήσεις και να ανακατέψεις κόσμο, με αφορμή και καλά ένα περιστατικό που έγινε πριν από 4 (τέσσερα) χρόνια, μεταξύ εμού και μιας πουτάνας, καταλαβαίνει κάποιος τον σκοτεινό ρόλο που παίζεις μέσα στο site.

Από δω και πέρα Δημητρούλα θα είσαι το επίση μο πουτανάκι μου.

Σε περιμένω μωρή ξεκωλιάρα στο εστιατόριο. Θα σου γαμήσω ότι έχεις και δεν έχεις και όλο σου το σόι.
Αν σε ξέρει εσένα η λέρα και τα πακια που σε γαμάνε στα τσοντοσινεμά που συχνάζεις, εμένα με ξέρουν δεκάδες σοβαροί άνθρωποι από δω μέσα

Και τώρα θα με μάθεις κι εσύ

[size=20pt]ΣΕ ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΧΥΝΩ ΠΟΥΣΤΡΑ [/size]
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
ΘΑ ΣΕ ΠΙΠΩΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙΣ ΠΟΥΤΑΝΙΤΣΑ ΜΗΤΣΑΙΝΑ

Καλά μου έλεγαν ότι σε ξεκωλιάζουν Πάκια στα τσοντοσινεμά, αλλά δεν με ενδιέφερε ο κώλος σου

τωρα θα σε γαμήσω κι εγω
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΩ ΡΕ ΑΔΕΡΦΑΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ


ΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΌΠΙΣΘΕΝ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΡΕ ΓΑΜΙΟΛΑ
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.494
Κριτικές
32
Like
9.319
Πόντοι
11.746
Ποτέ δεν παίρνω call girl για δεύτερη φορά. Μία φορά το έκανα και έγινε μαλακία. Οπότε αυτά, τα περί καψούρας, να τα πεις στα φιλαράκια σου, τα γερόντια, που γράφεται κάθε φορά που πληρώνετε βίζιτες για να γαμήσετε, ότι αυτές χύνουν ποτάμια για πάρτη σας και γελάνε μέχρι και τα περιτυλίγματα των προφυλακτικών.
Ρε θλιβερέ τι μιλάς? ξέρεις πόσες γκόμενες είχα και πόσες μπορώ να βγάλω που είμαι και γέρος
Μη μπερδεύεις τα πράγματα το call girl είναι επιλογή χωρίς δεσμεύσεις.
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.127
Πόντοι
26.336
....τα γερόντια, που γράφεται κάθε φορά που πληρώνετε βίζιτες για να γαμήσετε, ότι αυτές χύνουν ποτάμια για πάρτη σας και γελάνε μέχρι και τα περιτυλίγματα των προφυλακτικών....
....με ρωτάνε για εσάς και τι ρόλο τραβάτε, γιατί οι περισσότεροι σας νομίζουν για προμοτορες...

Με τα λεφτά μας πηδάμε βλάκα και ότι θελουμε κάνουμε!!

Για δες κάτι ζωντοβολα που θα μας σχολιάσουν κιόλας  :jerking2: :jerking2: :jerking2:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Που είσαι μωρή πούστρα κρύφτηκες?
Τέσσερα χρόνια ανέχομαι την εμμονή που έχεις μαζί μου μωρή αδερφάρα, γιατί για κάποιο λόγο που μόνο το καμένο σου μυαλό γνωρίζει, με θεωρείς υπεύθυνο που η Βαλέρια κατάλαβε πόσο ψυχοπαθής είσαι και σε έκοψε.

Από τότε που για πρώτη φορά γάμησες ακάποτα στη ζωή σου ρε θλιβερέ τύπε, σου έγινε και εμμονή και ζητάς από μέλη εδώ μέσα να μάθεις ποια κάνει ακάποτα να την πάρεις.

Την Ουκράνα την ψηλή δε θα τη γαμήσεις ποτέ όσο κι αν παρακαλάς μωρή λούγκρα.

Έχεις εμμονή μαζί μου και πλάθεις ιστορίες με το ηλίθιο μυαλό σου? Τώρα θα σου γαμάω την ψυχή κάθε μέρα, μέχρι να αυτοκτονήσεις ρε τιποτένιε. Μέχρι να απαλλαγεί η ανθρωπότητα από ένα άθλιο υποκείμενο σαν εσένα.

Θα ακούσεις πράγματα για σένα που γνωρίζω που θα αλλάξεις χώρα. ΚΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΜΩΡΗ ΚΑΡΓΙΟΛΑ
 

Panosssss21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2017
Μηνύματα
27
Like
5
Πόντοι
0
ρε σεις καταντησατε το νημα μπουρδελλο!Χαλαρωστε και πλακωθειτε εξω απο εδω
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Πλέον τα ναυάγια του site θα αποκτούν θρεντάκι μέχρι να πάψουν να ενοχλούν.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.599
Κριτικές
78
Like
7.400
Πόντοι
17.436

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Δεν είναι ανάγκη να μου στέλνετε πμ για να τα λέω μόνος μου. Μπορείτε να εκφραστείτε ελεύθερα.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Όλοι εσείς που σας έχει πρήξει τα αρχίδια τόσα χρόνια αν έχετε καμιά πληροφορία να του δώσετε για το ποια γαμιέται ακάποτα.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
ρε σεις καταντησατε το νημα μπουρδελλο!Χαλαρωστε και πλακωθειτε εξω απο εδω
Θα παρακαλούσα οι προσωπικές διαφορές των μελών να λύνονται εκτός του νήματος. Ο διαχειριστής του σάιτ θα πρέπει να μεριμνήσει ώστε να σβήνονται μηνύματα με υβριστικό περιεχόμενο από οποιονδήποτε και αν έχουν ανέβει
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Όλοι εσείς που τον βλέπετε τοσα χρόνια στα τσοντοσινεμά που συχνάζει παρακαλώντας να χώσει την πούτσα του σε κανένα τελειωμένο πάκη πούστη
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
:2funny: :2funny: :2funny:

Αντισθένη με τρολάρεις αλλά μ αρέσει το μυαλό σου.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.177
Like
8.622
Πόντοι
1.406
:coffee: :coffee:

θα δείρουμε κανέναν? :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom