Νέα

Απορία περί χυσίματος κι εγκυμοσύνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deltafox
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Ρε μάγκες, έχω ενα γκομενάκι με το οποίο περνάμε καλά, στο σεξ τα βρίσκουμε και όλα κομπλέ. Υπάρχει και μια καψούρα στον αέρα μπορώ να πω.

Εχω μια απορία.

Εδώ και καιρό, έχω αρχίσει και χύνω μέσα της.. Δε με χαλάει να την αφήσω εγκυο να σας πω την αλήθεια μου, αλλά εδώ είναι η ερώτησή μου.
Όταν σηκώνεται μετά απο λίγο, αφού τελειώσουμε δηλαδή, φεύγουν σπέρματα απο το μουνί της και πραγματικά απόρησα..

Έτσι γίνεται;; Πως μένει έγκυος μια γυναίκα αν φεύγουν απο μέσα;;
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.210
Πόντοι
25.786
Διάβασε κανένα βιβλίο.
Τι να σου πούνε εδώ;
Σε γόνιμες μέρες ακόμη κι αν σηκωθεί μπορεί να μείνει έγκυος αν δεν έχει πρόβλημα
 
OP
OP
D

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Διάβασε κανένα βιβλίο.
Τι να σου πούνε εδώ;
Σε γόνιμες μέρες ακόμη κι αν σηκωθεί μπορεί να μείνει έγκυος αν δεν έχει πρόβλημα

Ναι, καλησπέρα!.. Με έκανες σοφότερο.. Προφανώς και γνωρίζω δέκα πράγματα και σίγουρα δε περιμένω εδώ την πιο εμπεριστατωμένη άποψη, απλά το έχω απορία.. Σίγουρα οι γόνιμες μέρες, δηλαδή η ωορρηξία που λέμε, είναι οι κατάλληλες μέρες για να μείνει έγκυος μια γυναίκα, απλά δε καταλαβαίνω το εξής.. Χύνεις, μετά απο λίγο σηκώνεται, στάζουν τα χύσια σου έξω από το μουνί της, και;; Η απαιτούμενη ποσότητα σπέρματος, έκανε το σκοπό της και αυτό που στάζει, ειναι αυτό που περισσεύει και φεύγει;; Τι ακριβώς παίζει εδώ;;

Αυτό ρωτάω σύντροφε.. Ξέρω, δεν είναι επιστημονικό φόρουμ εδώ και δε ζητάω ανάλογες απαντήσεις, αλλά ζητάω απαντήσεις απο γνώστες, που άφησαν έγκυες ξέρω τις γυναίκες τους, κτλ κτλ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.681
Πόντοι
8.006
Ρε μάγκες, έχω ενα γκομενάκι με το οποίο περνάμε καλά, στο σεξ τα βρίσκουμε και όλα κομπλέ. Υπάρχει και μια καψούρα στον αέρα μπορώ να πω.

Εχω μια απορία.

Εδώ και καιρό, έχω αρχίσει και χύνω μέσα της.. Δε με χαλάει να την αφήσω εγκυο να σας πω την αλήθεια μου, αλλά εδώ είναι η ερώτησή μου.
Όταν σηκώνεται μετά απο λίγο, αφού τελειώσουμε δηλαδή, φεύγουν σπέρματα απο το μουνί της και πραγματικά απόρησα..

Έτσι γίνεται;; Πως μένει έγκυος μια γυναίκα αν φεύγουν απο μέσα;;

Εσκασε Κυριακάτικο?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Δε χρειαζονται και τα 5ml τυπε... και το 1/10000 ειναι αρκετο για να κανει τη δουλεια.
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
καλου κακου ξαναφυσα τα προς τα μεσα
 
OP
OP
D

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
680
Κριτικές
20
Like
296
Πόντοι
5.785
Ρε μάγκες, έχω ενα γκομενάκι με το οποίο περνάμε καλά, στο σεξ τα βρίσκουμε και όλα κομπλέ. Υπάρχει και μια καψούρα στον αέρα μπορώ να πω.

Εχω μια απορία.

Εδώ και καιρό, έχω αρχίσει και χύνω μέσα της.. Δε με χαλάει να την αφήσω εγκυο να σας πω την αλήθεια μου, αλλά εδώ είναι η ερώτησή μου.
Όταν σηκώνεται μετά απο λίγο, αφού τελειώσουμε δηλαδή, φεύγουν σπέρματα απο το μουνί της και πραγματικά απόρησα..

Έτσι γίνεται;; Πως μένει έγκυος μια γυναίκα αν φεύγουν απο μέσα;;

Ακομα και με προσπερματικα υγρα μπορει να μεινει εγκυος η γυναικα.. σπανιο μεν αλλα εφικτο. Μεγαλο ρολο παιζει αν ειναι στις καταλληλες μερες. Αν θεσσωνει κ ντε απογονους ξεκινα να μετρας τη θερμοκρασια της καθε πρωωι.. οταν την δεις ανεβασμενη δωσε πονο εκεινη τη μερα...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.776
Πόντοι
2.696
Δε με χαλάει να την αφήσω εγκυο να σας πω την αλήθεια μου

Αν θέλεις να την παντρευτείς κάνε της πρόταση γάμου πριν την γκαστρώσεις διότι αν έχει ζοχάδα πατέρα και αδερφούς σε βλέπω χωρίς πουλί...

ξεκινα να μετρας τη θερμοκρασια της καθε πρωωι.. οταν την δεις ανεβασμενη δωσε πονο εκεινη τη μερα...

Πάρε ένα θερμόμετρο τέτοιο και μέτρα την!
 

Συνημμένα

  • 71-bvrLjBoL._SL1500_.jpg
    71-bvrLjBoL._SL1500_.jpg
    113,5 KB · Εμφανίσεις: 23

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
ΟΚ μιας και Κυριακη ας δώσουμε απάντηση.

Δεν μας είπες τι ηλικία έχει το γκομενάκι και τι ηλικία έχεις εσύ

Π
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
519
Like
637
Πόντοι
86
Δεν πιστεύω να τα φυσηξες δυνατά και να σου βγουν τρίδυμα...κρίση έχουμε
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.238
Κριτικές
6
Like
10.211
Πόντοι
2.736
Εχω μια απορία.
Όταν σηκώνεται μετά απο λίγο, αφού τελειώσουμε δηλαδή, φεύγουν σπέρματα απο το μουνί της και πραγματικά απόρησα..
Έτσι γίνεται;; Πως μένει έγκυος μια γυναίκα αν φεύγουν απο μέσα;;
Γόνιμες μέρες 14η - 16η . Ζωή σπερματοζωαριου 24h-48h, Ταχυτητα σπέρματος 50km/h. Και "στα ζουμιά" υπάρχει και ο νόμος της βαρύτητας..  :sunglasses:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ναι, καλησπέρα!.. Με έκανες σοφότερο.. Προφανώς και γνωρίζω δέκα πράγματα και σίγουρα δε περιμένω εδώ την πιο εμπεριστατωμένη άποψη, απλά το έχω απορία.. Σίγουρα οι γόνιμες μέρες, δηλαδή η ωορρηξία που λέμε, είναι οι κατάλληλες μέρες για να μείνει έγκυος μια γυναίκα, απλά δε καταλαβαίνω το εξής.. Χύνεις, μετά απο λίγο σηκώνεται, στάζουν τα χύσια σου έξω από το μουνί της, και;; Η απαιτούμενη ποσότητα σπέρματος, έκανε το σκοπό της και αυτό που στάζει, ειναι αυτό που περισσεύει και φεύγει;; Τι ακριβώς παίζει εδώ;;

Αυτό ρωτάω σύντροφε.. Ξέρω, δεν είναι επιστημονικό φόρουμ εδώ και δε ζητάω ανάλογες απαντήσεις, αλλά ζητάω απαντήσεις απο γνώστες, που άφησαν έγκυες ξέρω τις γυναίκες τους, κτλ κτλ
ρε τυπε θεωρητικα και 1 μονο σπερματοζωαριο να φτασει βαθια αρκει για να γονιμοποιησει.
πρακτικα οσα περισσοτερα μενουν μεσα τοσο μεγαλυτερη πιθανοτητα.

καλους απογονους
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
Γόνιμες μέρες 14η - 16η . Ζωή σπερματοζωαριου 24h-48h, Ταχυτητα σπέρματος 50km/h. Και "στα ζουμιά" υπάρχει και ο νόμος της βαρύτητας..  :sunglasses:

Οι γόνιμες μέρες διαφέρουν απο γυναίκα σε γυναίκα και την ηλικία.

Όσο πιο πολλά κρατιούνται μέσα τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες αν και αυτό είναι σχετικό. Η καλύτερη μέρα, είναι μία μέρα πριν την ωορρηξία.

Π
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
453
Κριτικές
17
Like
945
Πόντοι
5.140
Αν είναι ξυρισμένο το μουνί , πέρνα το μιά φαρδυά ταινία συσκευασίας . Διαρροές τέλος  :headbaning1:
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.439
Πόντοι
201
Όπως είπα πολλοί δεν χρειάζεται μεγάλη ποσότητα για την εγκυμοσύνη. Ότα χύνεις μέσα τα πρώτα (1-2 δευτερόλεπτα) φεύγουν με αρκετή δύναμη βαθιά στον κόλπο της γυναικάς. Τα υπόλοιπα τα βγάζεις εσύ προς τα έξω όπως βγαίνεις με τον πούτσο σου. Μετα βοηθάει κ η βαρύτητα φυσικά! Ελπίζω να σε βοήθησα!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Άλλη μια εγγυημένη λύση είναι αυτή.!!!
 

Συνημμένα

  • CORKS1-1.jpg
    CORKS1-1.jpg
    7,9 KB · Εμφανίσεις: 18

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.233
Κριτικές
109
Like
17.562
Πόντοι
20.686
Οταν κατουρας βρεχεις και το καπακι της τουαλετας καμια φορα.Φυσιολογικο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom