Νέα

τι ειδος σεξουαλικου τυπου ειναι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
εχω ένα φιλο ο οποιος είναι γυρω στα 30 καλο παιδι γενικα αλλα με πολλα θεματα.εχει σχεση με μια κοπελα εδώ και 2 χρονια αλλα πηγαινει συχνα πυκνα σε οικους ανοχης.μεχρι εδώ ας πουμε όλα καλα το θεμα είναι ότι μου εκμυστηρευτηκε σαν φιλος ότι παει στους οικους για να τον γαμανε με στραπον οι ιεροδουλες και ότι ποτε δεν τις πηδαει.
από την άλλη τα εχει με τη κοπελα του κανει σεξ κανονικο μαζι της όπως επισης οσες φορες τον ρωτησα μηπως του αρεσουν οι αντρες μου το αρνηθηκε.
ο τυπος τι είναι γκει στρειτ μπαι ανώμαλος?
 

boobman

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
143
Like
30
Πόντοι
1
Κοιταξου στο καθρεπτη και απαντησε με ειλικρινια..
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Τύπου " τα κάνει όλα και συμφέρει"
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
25
Πόντοι
6
εχω ένα φιλο ο οποιος είναι γυρω στα 30 καλο παιδι γενικα αλλα με πολλα θεματα.εχει σχεση με μια κοπελα εδώ και 2 χρονια αλλα πηγαινει συχνα πυκνα σε οικους ανοχης.μεχρι εδώ ας πουμε όλα καλα το θεμα είναι ότι μου εκμυστηρευτηκε σαν φιλος ότι παει στους οικους για να τον γαμανε με στραπον οι ιεροδουλες και ότι ποτε δεν τις πηδαει.
από την άλλη τα εχει με τη κοπελα του κανει σεξ κανονικο μαζι της όπως επισης οσες φορες τον ρωτησα μηπως του αρεσουν οι αντρες μου το αρνηθηκε.
ο τυπος τι είναι γκει στρειτ μπαι ανώμαλος?
ειναι στρειτ πουστης που γουσταρει να γαμιεται
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Θα ενηλικιωθεί και θα το αποδεχτεί, είναι ........... νωρίς ακόμα!!!!!!!!!!!!!
Νορμάλ δεν τον λες πάντως
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.204
Like
46.837
Η διαφορά ανάμεσα στην πρωκτική διείσδυση που κάνει έναν άντρα gay είναι το άτομο από το οποίο τη δέχεται και όχι η πράξη αυτή καθαυτή. Ομοφυλοφυλική είναι μια επαφή όταν τη διείσδυση τη δεχτεί ο άντρας από άτομο του ιδίου φύλου και όχι η πρακτική αυτή καθαυτή.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
εχω ένα φιλο ο οποιος είναι γυρω στα 30 καλο παιδι γενικα αλλα με πολλα θεματα.εχει σχεση με μια κοπελα εδώ και 2 χρονια αλλα πηγαινει συχνα πυκνα σε οικους ανοχης.μεχρι εδώ ας πουμε όλα καλα το θεμα είναι ότι μου εκμυστηρευτηκε σαν φιλος ότι παει στους οικους για να τον γαμανε με στραπον οι ιεροδουλες και ότι ποτε δεν τις πηδαει.
από την άλλη τα εχει με τη κοπελα του κανει σεξ κανονικο μαζι της όπως επισης οσες φορες τον ρωτησα μηπως του αρεσουν οι αντρες μου το αρνηθηκε.
ο τυπος τι είναι γκει στρειτ μπαι ανώμαλος?
είναι αμφιφιλοφιλος , με διαστροφή ,... κατά βάθος είναι λεσβία σε αντρικό σώμα ... η πιο περίπλοκη κατάσταση πραγματικά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Στρεητ πουστης σαν τους μισους πικεριστες.
Οι αλλοι μισοι που πηγαν με τραβελια ή βγαζουν γουστα με μαυρους και διαφημίζουν τον κωλο τους για να βρουν πελάτη ειναι ομοφυλόφιλοι πουστιδες
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
εχω ένα φιλο ο οποιος είναι γυρω στα 30 καλο παιδι γενικα αλλα με πολλα θεματα.εχει σχεση με μια κοπελα εδώ και 2 χρονια αλλα πηγαινει συχνα πυκνα σε οικους ανοχης.μεχρι εδώ ας πουμε όλα καλα το θεμα είναι ότι μου εκμυστηρευτηκε σαν φιλος ότι παει στους οικους για να τον γαμανε με στραπον οι ιεροδουλες και ότι ποτε δεν τις πηδαει.
από την άλλη τα εχει με τη κοπελα του κανει σεξ κανονικο μαζι της όπως επισης οσες φορες τον ρωτησα μηπως του αρεσουν οι αντρες μου το αρνηθηκε.
ο τυπος τι είναι γκει στρειτ μπαι ανώμαλος?
Είσαι σιγουρος ότι την γκόμενα του την γαμαει φίλε???  :gay:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.233
Κριτικές
109
Like
17.562
Πόντοι
20.686
Αυτος ξερει σιγουρα τι ειναι.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.736
Πόντοι
1.756
εχω ένα φιλο ο οποιος είναι γυρω στα 30 καλο παιδι γενικα αλλα με πολλα θεματα.εχει σχεση με μια κοπελα εδώ και 2 χρονια αλλα πηγαινει συχνα πυκνα σε οικους ανοχης.μεχρι εδώ ας πουμε όλα καλα το θεμα είναι ότι μου εκμυστηρευτηκε σαν φιλος ότι παει στους οικους για να τον γαμανε με στραπον οι ιεροδουλες και ότι ποτε δεν τις πηδαει.
από την άλλη τα εχει με τη κοπελα του κανει σεξ κανονικο μαζι της όπως επισης οσες φορες τον ρωτησα μηπως του αρεσουν οι αντρες μου το αρνηθηκε.
ο τυπος τι είναι γκει στρειτ μπαι ανώμαλος?
ο τυπος ειναι παμφαγος. η πιο "Επιστημονικα" πανηδονιστης.

εφοσον δε βλεπει σεξουαλικα ατομα του ιδιου φυλου, δε μπορω να τον κατηγορησω που αξιοποιει την τρυπα του με αυτον τον τροπο. ουτε που "αλλαζει" ρολους στα φυλα. δηλαδη οσοι κανουν μασαζ προστατη ειναι και αυτοι μπουστηδες? εφοσον δεν υπαρχει σαρκικη επαφη με αρρεν ειναι αθωος και βγαζει γουστα...
τωρα αμα το λες ανωμαλια. ανωμαλια ειναι και η μαλακια και η πιπα και το πρωκτικο με γυναικα. το ομαλο ειναι πεος με αιδοιο και μονο για αναπαραγωγη. ολα τα αλλα ειναι παρα φυσην ασχετα αν τα αποδεχομαστε η οχι (και αν και ποσο καθενας τα παραξηλωνει)
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.736
Πόντοι
1.756
Η διαφορά ανάμεσα στην πρωκτική διείσδυση που κάνει έναν άντρα gay είναι το άτομο από το οποίο τη δέχεται και όχι η πράξη αυτή καθαυτή. Ομοφυλοφυλική είναι μια επαφή όταν τη διείσδυση τη δεχτεί ο άντρας από άτομο του ιδίου φύλου και όχι η πρακτική αυτή καθαυτή.
σωστη τοποθετηση.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
ο τυπος ειναι παμφαγος. η πιο "Επιστημονικα" πανηδονιστης.

εφοσον δε βλεπει σεξουαλικα ατομα του ιδιου φυλου, δε μπορω να τον κατηγορησω που αξιοποιει την τρυπα του με αυτον τον τροπο. ουτε που "αλλαζει" ρολους στα φυλα. δηλαδη οσοι κανουν μασαζ προστατη ειναι και αυτοι μπουστηδες? εφοσον δεν υπαρχει σαρκικη επαφη με αρρεν ειναι αθωος και βγαζει γουστα...
τωρα αμα το λες ανωμαλια. ανωμαλια ειναι και η μαλακια και η πιπα και το πρωκτικο με γυναικα. το ομαλο ειναι πεος με αιδοιο και μονο για αναπαραγωγη. ολα τα αλλα ειναι παρα φυσην ασχετα αν τα αποδεχομαστε η οχι (και αν και ποσο καθενας τα παραξηλωνει)
σωστη τοποθετηση
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
H πρακτική είναι το pegging, καθαρά straight και είναι μια μορφή κυριαρχίας. Ο τύπος λειτουργεί ως sub.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom