Νέα

sport cafe Αθηνα μεταμεσονύχτιο για NBA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα drizzt
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Καλησπέρα , ξερεις κανένας στην Αθήνα καποιο μαγαζι - sport cafe που να ειναι ανοιχτο το βραδυ ως αργα να δουμε τον Γιαννη του τελικους του ΝΒΑ ?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
817
Κριτικές
66
Like
11.130
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα , ξερεις κανένας στην Αθήνα καποιο μαγαζι - sport cafe που να ειναι ανοιχτο το βραδυ ως αργα να δουμε τον Γιαννη του τελικους του ΝΒΑ ?
Χωρίς να είμαι σίγουρος, για το ωράριο, να πας στο Athens Sports Bar, στο Κουκάκι. Είναι σχεδόν δίπλα από το μετρό Ακρόπολη. Είναι γεμάτο τουρίστες και δείχνει ΟΛΑ τα σπορ.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Τύπε, το Athens Sports Bar κατεβάζει ρολά κατά τις 1:00 με 1:30 το πρωί.

Το James Joyce μένει ανοιχτό μέχρι το πρωί μόνο για Super Bowl (και το τιμούνε μέλη του bou.com που παρακολουθούνε football).

Αλλά δε νομίζω ότι θα μείνει ανοιχτό για 5, 6 ή και 7 αγώνες του NBA.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Νομίζω ότι όλα τα inspot internet cafe που λειτουργούν 24ωρο δείχνουν τέτοια παιχνίδια. Τουλάχιστον έτσι είναι στην Θεσσαλονίκη και σε ένα inspot που έχω πάεει στην Αθήνα στην πλατεία Εσταυρωμένου στον Κορυδαλλό !
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Η πλατεία του Εσταυρωμένου τύπε είναι στο Αιγάλεω.
γεγονος αλλα το αιγαλεω εχει μονο μια πλταεια τυπε.αυτη της λελας καραγιαννη.οι αλλες δεν ειναι πλατειες :grin: :grin: :grin:
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Σωστά Αιγάλεω είναι κοντά στον σταθμό του μετρό. Μου την είχε υποδείξει μια κοπέλα μια φορά στην Αθήνα πριν δυό χρόνια όταν έψαχνα internet καφέ στο κέντρο και αυτά του κέντρου ήταν γεμάτα πακιστανούς !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom