Νέα

Θυμάστε πότε τραβήξατε την πρώτη σας μαλακία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis georgiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θυμαστε ποτε τραβηξατε τη πρωτη σας μαλακια?

  • ηταν ωραια?

    Ψήφοι: 49 79,0%
  • αγχωτικα?

    Ψήφοι: 13 21,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    62

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
117
Like
236
Πόντοι
21
Θυμαστε ποτε τραβηξατε τη πρωτη σας μαλακια?
ποα ηταν η αφορμη καταρχην? :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis:
ηταν ωραια?πως βρηκατε τον τροπο,σας εδειξε καποιος /καποια,διαβασατε?
ηταν ωραια τελικα?ή πρωτογνωρο συναισθημα,αγχωτικο?
νοιωσατε εκπληξη/απορια που ειδατε χυσια πρωτη φορα?
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.736
Πόντοι
1.756
Θυμαστε ποτε τραβηξατε τη πρωτη σας μαλακια?
ποα ηταν η αφορμη καταρχην? :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis:
ηταν ωραια?πως βρηκατε τον τροπο,σας εδειξε καποιος /καποια,διαβασατε?
ηταν ωραια τελικα?ή πρωτογνωρο συναισθημα,αγχωτικο?
νοιωσατε εκπληξη/απορια που ειδατε χυσια πρωτη φορα?

ωραιο θεμα. δε συγκρινεται ο οργασμος και η ηδονη των "εγκαινιων"
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Οταν ήμουν μαλακας.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.681
Πόντοι
8.006
To 1985 σε ηλικια 14 ετων

Παρακολουθωντας την Ελενα Ακριτα που παρουσιαζε ενα τηλεπαιχνιδι στην ΕΡΤ

Επακολουθησαν άλλες 11 φορες εντος του ιδιου εικοσιτετραωρου
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: ISINAS

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.219
Κριτικές
87
Like
9.950
Πόντοι
17.885
Ναι, μόλις είχα τελειώσει την 6η δημοτικού, είχα καύλες και δεν είχα ΙΔΕΑ τι ήταν αυτό! Θυμάμαι τα πρωινά να ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΙ στο κρεββάτι, να την τρίβω στο στώμα, να μου φταίει κάτι και να μην ξέρω καν πως να το αντιμετωπίσω... Ενα μεσημέρι η μάνα μου και η αδερφή μου είχαν ετοιμαστεί για μπάνιο στη Θάλασσα, είχα πάει να αλλάξω και εγώ στην τουαλέτα. Μπροστά μου βρέθηκε το περιοδικό "τηλεθεατής". Είχε ως εξώφυλλο την Γιάννα Νταρίλη. Μεγάλο πράγμα το ένστικτο...απλά βρέθηκα με το πουλί στο χέρι να την παίζω, δεν είχα ΙΔΕΑ τι και πως αλλά ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένοιωθα ΚΑΛΑ...Παραξενεύτηκα/φοβήθηκα πολύ με τα άσπρα "κάτουρα" που έβγαλα, πήγα και γω στη θάλασσα κτλ κτλ...
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
372
Πόντοι
2.272
Σαν χθες το θυμάμαι... Ένας φίλος μετα το σχολείο μου εξιστόρησε την εμπειρία που είχε την προηγούμενη μέρα και φυσικά όλος περιέργεια είπα κι εγώ να το δοκιμάσω να δω περί τίνος πρόκειται. Θυμάμαι την πρωτογνωρη αίσθηση που είχα καθώς πλησίαζε ο οργασμός και την έκπληξη μου στη θέα του πίδακα που αναβλυζε με ορμή από το καυλι μου. Φυσικά από τότε κι έπειτα έγινε συνήθεια και λατρεία. Ωραίες εποχές... Τότε που κλέβαμε περιοδικά από το περίπτερο της γειτονιάς και πηγαίναμε στην πλησιέστερη καβατζα να τον παίξουμε. Νοσταλγησα ρε τύποι...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.693
Πόντοι
606
Εγώ πρέπει να ήμουν 12-13.Δεν θυμάμαι και πολύ,ή έβλεπα κάποιο τσοντοκάναλο με ροζ τηλέφωνα ή σκεφτόμουν κανα κώλο συμμαθήτριας.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Στα 11 μου μεχρι να καταλαβω τι γινοταν ειχα αναβαλει μερικες φορες τον οργασμο.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Εγώ πρέπει να ήμουν 12-13.Δεν θυμάμαι και πολύ,ή έβλεπα κάποιο τσοντοκάναλο με ροζ τηλέφωνα ή σκεφτόμουν κανα κώλο συμμαθήτριας.

Εσυ sad man πρεπει να την παιζεις ανελιπως απο τοτε χαχα
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.776
Πόντοι
2.696
13,5 ετών.Ένας φίλος έπαιρνε τσόντες τύπου ταρατατά,σωφεράκι,από το θείο του κρυφά,και μου τις πάσαρε!
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Αν θυμάμαι λέει! Ήμασταν στο χωριό μικροί με την ξαδέρφη μου, ξαπλωμένοι μαζί σκοτεινό δωμάτιο και με ρωτάει θες να δεις τι βγάζω;Μου παίρνει το χέρι μου και μ το βάζει στα βυζιά της.Αυτο το άγγιγμα ήταν διαφορετικό για μένα,μου λέει φτάνει τώρα πάρτο,της λέω θέλω να το φιλήσω.Πας καλά μ λέει,αν δεν μ αφήσεις της λέω θα φωνάξω τώρα, καλά μου λέει κάντο μα και άρχισα να το πιπιλιζω.

Την επόμενη στο σαλόνι άρχισα να κινω παλινδρομικα το πουλί μου χωρίς να με νοιάζει τίποτα.Μπαινει η μάνα μου,τι κάνεις εκεί με ρωτάει, της απάντησα ενστικτωδώς ότι μ ριξαν την μπάλα στην οικογένεια και με πονάει αλλά όχι πάντα και την ψιλαφιζω να δω που ακριβώς με πονάει για να καταλάβω.

Ήταν μια μέρα ηλιόλουστη του 1987 :walkingpenis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Εποχές τέλη δημοτικού-αρχες γυμνασίου. Είχε σκάσει ένα παιδί με 2λεπτη τσόντα στο κινητό του όπου την είχε στείλει κάποιος μπάρμπας του. Το βίντεο όπως καταλάβατε μέσα σε ένα 4ωρο σχολικής ώρας το ήξερε το κάθε παιδί. Ακόμα και τα κοριτσια. Το παιδί έγινε Εθνικός ήρωας του σχολείου για τον επόμενο χρόνο. Κάπου εκεί έμαθα το θείο δώρο της μαλακιας. Να σαι καλά Μιχάλη όπου και να σας. Δύσκολα χρόνια χωρις το Ίντερνετ τότε μάγκες.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.205
Like
22.428
Πόντοι
6.256
To 1985 σε ηλικια 14 ετων

Παρακολουθωντας την Ελενα Ακριτα που παρουσιαζε ενα τηλεπαιχνιδι στην ΕΡΤ

Επακολουθησαν άλλες 11 φορες εντος του ιδιου εικοσιτετραωρου

11 φορες αυνανιστηκες στη θεα της Ακριτα...εισαι σκληρος αυνανιστης τυπε. :S :S :S
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Δεν θυμάμαι ακριβώς, πρέπει να ήταν στα τέλη της δεκαετίας του '70
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
Τελείωνα το Δημοτικό - 1992 -
όταν μια παρέα συνομήλικων αγοριών και κοριτσιών
βρεθήκαμε όλοι μαζί σ' ένα χώρο χαζολογώντας ...
Κάποια στιγμή ένα από τα κορίτσια,
που δε φορούσε βρακάκι,
κάθισε απέναντί μου σε βαθύ κάθισμα με αφέλεια
και χωρίς να καταλαβαίνει
ότι φαινόταν το άτριχο μουνί του,
ουσιαστικά μια 'κλειστή σχισμή' ...
΄Οση ώρα καθόταν έτσι
το κοίταζα ... 'λαίμαργα' κρατώντας τη ανάσα μου,
αλλά  χωρίς να δίνω στόχο ...
΄Ηταν η πρώτη φορά,
που έβλεπα πραγματικό μουνί !..
Η εικόνα του εντυπωμένη μέσα μου
με έκανε λίγη ώρα αργότερα
να ασχοληθώ 'αποτελεσματικά' με τον μικρό αναστατωμένο φίλο ...  :sperm:
:think:
ΥΓ. Ποτέ δε μπόρεσα να καταλάβω
όσους βρίζουν άλλους 'χρησιμοποιώντας' το μουνί
και μάλιστα της μάννας ...
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
1
Κρεβατι , μετα το σχολειο με θεα την απεναντι....
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.158
Κριτικές
3
Like
10.142
Πόντοι
3.506
Πρεπει να ηταν καλοκαιρι, 12 με 13 χρονων.Περασμα απο το Δημοτικο στο Γυμνασιο.
Λογω αφραγκιας την αραζαμε ολη η παρεα σε μια πλαζ του Δημου και ασχολιουμασταν με τι αλλο με το καμακι.Οι καπως νεοτεροι καναν διαφορες ταρζανιες,μακροβουτια κλπ με σκοπο να εντυπωσιασουν τα κοριτσακια.
Αλλοι πιο προχωρημενοι καθομασταν λιγο παραμερα το παιζαμε cool και αδιαφοροι με υφος μπλαζε,και περιμεναμε να αρχισει το ΘΕΑΜΑ.
Το θεαμα αρχιζε γυρω στις 12 το μεσημερι και ηταν το εξης.Η παραλια ειχε δυο καμπινες ξυλινες ενωμενες για αποδυτηρια.Μια ανδρων και η αλλη γυναικων.Γυρω στο μεσημερι αρχιζαν τα διαφορα μιλφ να φευγουν για το σπιτι.Φορουσαν εκεινα τα ολοσωμα μαγιο που εκρυβαν πολλα,αλλα σε αφηναν να φανταζεσαι πολυ περισσοτερα.Αρχιζαν λοιπον να οδευουν μια μια προς το αποδυτηρια.
Στο ενδιαμεσο ξυλινο χωρισμα καποιος ειχε φροντισει να ανοιξει δυο μικρες τρυπες για πληρη θεαση.
Μια για το πανω μερος και μια για το κατω.(Κατι σαν τα σημερινα smartphone με τις διπλες καμερες.!)
Αρχιζαμε και εμεις να την στηνουμε εξω απο το ανδρικο αποδυτηριο.
Εμενα εκεινη τη μερα,μου ετυχε μια,με δυο υπεροχα βυζια και ενα ακομη πιο υπεροχο κωλο.
Και ενω ειχα τρελαθει να αλλαζω τρυπες πανω κατω,νοιωθω ξαφνικα να με πλημμυριζει ενα ασπρο υγρο και να εκτοξευεται προς ολες τις μεριες με μια πρωτογνωρη υπερτατη ηδονη.
Ταυτοχρονα ακουω και τη πορτα να χτυπαει και ενα γεροντιο να φωναζει "αντε...!"
Ανοιγω τη πορτα και βλεπω ενα αγριεμενο τυπακο,να μου ζηταει εξηγησεις τι εκανα εκει μεσα τοση ωρα.
Εγω σε κατασταση νιρβανα με τα ποδια να τρεμουν δεν ηξερα τι να του πω.Ευτυχως τη κατασταση εσωσε ενα ετερος γερων,λεβεντογερος,που ηταν μαζι,με μια κατασπρη μεγαλη μουστάκα, που λεει στο τυπακο."Αστους ρε να μαθαινουν,εδω μπαινουν παιδια και βγαινουν ανδρες..!"
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Πρέπει να ήταν 98-99, δηλαδή κάπου στα 14-15 και ένα απο τα πολλά βράδια που καθόμουν έως αργά στην τηλεόραση και περίμενα να αρχίσουν αυτές οι τσόντες-διαφημίσεις των περιοδικών του New Channel.. Διαφήμιζε περιοδικά που είχαν μέσα και τσόντο-dvd και έδειχνε ένα ποτ πουρί απο τα dvd.. Αλήθεια ειναι οτι το είχα επιχειρήση να τον παίξω και πιο παλιά, αλλά χωρίς να φτάσω να χύσω... Ε, εκείνη τη μέρα, έδωσα πόνο πολύ και τάκα-τούκα, πάρτα, πλημμύρισε το φανελάκι μου απο χύσια στο πουθενά...
Τρελή εμπειρία
 

melxiori

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2018
Μηνύματα
14
Like
36
Πόντοι
0
Αρκετά μικρός, γύρω στα 11 αν θυμάμαι καλά. Φοβερή εμπειρία, νόμιζα κιόλας πως είχα ανακαλύψει κάτι πολύ σημαντικό αλλά ντρεπόμουν να το πω σε φίλους.
Θυμάμαι ένα περιοδικό ποικίλης ύλης με μια ξανθιά ηθοποιό με ένα κόκκινο μαγιώ, αλλά όχι πως ακριβώς ξεκίνησε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom