Νέα

Απο που αγοράζετε ρούχα σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Βοργιας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Να συγκεντρώσουμε προτιμήσεις σχετικά με τα μαγαζια που προτιμαμε να αγοραζουμε ρουχα. Μπορει να ειναι οι λαικες αγορες, το τοπικο μαγαζι με αθλητικά, κινεζικα μαγαζια, πλανοδιους, κυριλέ μαγαζια, φτηνα franchise κτλ. Εχει σημασια να αναφερθει που βρισκεται το μαγαζι ωστε καποιος που θελει να ψαξει και δεν εχει ιδεα, να παει σαν ανθρωπος να δει αλλα και σε τι κοσμο αναφερονται πχ ανοιχτοχερηδες, σπαγγους κτλ.

Εγω συνηθως αγοραζω απο to H&M που και που και εχω γνωμονα τιποτα προσφορες καθως δεν ειμαι απο τους τυπους που θα αγορασουν 50 ευρω την μπλουζα και οι τσεπες μου εχουν καβουρια. Κινεζικα αν και υπαρχουν καποια που μου αρεσουν, με δυσκολια θα πληρωσω γιατι εχω στο νου οτι το παντελονι που το βλεπω με 20ευρω το εχουν παρει με 5λεπτα..
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
56
Like
6.079
Πόντοι
11.836

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
από second hand πολλά καταστήματα στη φιλολάου βρίσκεις ευκαιρίες με 5€ και στο παζάρι του πειραιά για κάτι επιπλέον
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Παίρνω από την Λαϊκή στου Βαγγέλη το βράκαδικο, μετά τις 13.00 ένα ζευγάρι κάλτσες δώρο με κάθε αγορά !
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.510
Κριτικές
1
Like
2.997
Πόντοι
456
H&M
PULL&BEAR
BERSHKA
Πηγαινε και στο McArthurGlen στα Σπατα με 200 ευρω και θα φορτωσεις πολυ πραμα.
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Δεν με νοιάζει πως λένε τα μαγαζιά, αν δω κάτι που μου αρέσει θα το πάρω αν το σηκώνει το πορτοφόλι μου όποιος και να το πουλάει.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Από την λαϊκή , αλλά και από τυχαία μαγαζιά όπου θα δω κάτι που μου αρεση θα το τσιμπίσο
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.233
Like
1.661
Πόντοι
216
PULL&BEAR όταν κάνει προσφορές σε παντελόνια είτε μακρυά είτε κοντά...
Cosmossport για προσφορές σε μπλουζάκια (μακρυά-κοντά μανίκια) και παπούτσια αθλητικά...
Μπουφάν/ζακέτες...kmaroussis.gr
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
Λαϊκή , Φιλολάου με 5€ και μαγαζιά με δώρο καλτσάκια σε κάθε αγορά διαβάζω.

Ρε σατανάδες τα 100αρια να γαμήσετε τα δίνεται για πλάκα, να πάρετε ένα ρούχο της προκοπής τίποτα.

Τα pull and bear έχουν μόνο ωραία μπουφάν σε καλή τιμή πιστεύω . Από casual και φτηνά είναι τα H&H και η Benetton ειδικά στα εμπορικά. Πουκάμισο καλό και φθηνό δεν έχω βρει ακόμα. Γύρω στο 50αρικο +.  Αθλητικά θέλει ψάξιμο και υπομονή γιατί έχουν συνέχεια προσφορές. Intersport είναι καλά και στο factory outlet για φθηνά αλλά όχι καινούργια κομμάτια.
 

ALEK762

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2018
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
εδω άλλοι δίνουν τα ίδια λεφτα για κανα δυο ώρες να το παιξουν μπίχτες , με τα μπλουζακια το παιζεις όμορφος για πολλά χρόνια
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Βερανζέρου και ευκαιρείς πολλές στο παλιό Joyce ισόγειο υπόγειο Hotel Αρτεμίσιον
Φθηνά και καλά.

:zombie: :shit: :zombie:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Βερανζέρου και ευκαιρείς πολλές στο παλιό Joyce ισόγειο υπόγειο Hotel Αρτεμίσιον
Φθηνά και καλά.

:zombie: :shit: :zombie:
Για πες και σε πιο νούμερο είναι για εμάς τους επαρχιώτες να το επισκευτούμε..
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Δεν ξέρεις ρε τύπε το ξενοδοχείο Αρτεμίσιον στη Πλατεία Λαυρίου; Δίπλα στο κλειστό Έλατος παλιό κλαρινάδικο.  Επίσης ρίξε μια ματιά και Πατησίων αρχές εκεί απέναντι στο παλιό κλου αλλά και στο ίδιο το κλου μέσα, αλλιώς όμως λέγεται τώρα, πρώην τσοντοσινεμά Αλάσκα στη στοά Πιγκουίνου. Δίπλα πουλάνε και παπούτσια από 10 ευρώ. Από Ομόνοια μέχρι πολυτεχνείο έχει πολλά στοκατζίδικα που πουλάνε και μεταχειρισμένα και καινούργια. Αν ξέρεις να ψάξεις από μάρκες βρίσκεις. Κάποια βέβαια είναι από πεθαμένους. Για αυτό τα στοκατζίδικα αυτά τα λένε και πεθαμενατζίδικα. Τα περνάνε όμως από κλίβανο και δεν κινδυνεύεις.

Αν τώρα υπάρχουν μαρούλια πας για άλλες κατηγορίες.
Attica δεν το συνιστώ.  Hondos ίσως με καμιά έκπτωση. Ακόμα καλύτερα στη Πειραιώς στο Factory Outlet και στο αεροδρόμιο. Εκεί αγοράζεις τζιν παντελόνι αντι για 120 ευρώ στα 55 με 60. Έχουν καλές προσφορές. Μπλουζάκι μακό από 60 στα 20 ευρώ.
:zombie: :zombie: :zombie:
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Και popair  εχει καποια ρουχα που αξιζουν σε χαμηλες τιμες
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Δεν ξέρεις ρε τύπε το ξενοδοχείο Αρτεμίσιον στη Πλατεία Λαυρίου; Δίπλα στο κλειστό Έλατος παλιό κλαρινάδικο.  Επίσης ρίξε μια ματιά και Πατησίων αρχές εκεί απέναντι στο παλιό κλου αλλά και στο ίδιο το κλου μέσα, αλλιώς όμως λέγεται τώρα, πρώην τσοντοσινεμά Αλάσκα στη στοά Πιγκουίνου. Δίπλα πουλάνε και παπούτσια από 10 ευρώ. Από Ομόνοια μέχρι πολυτεχνείο έχει πολλά στοκατζίδικα που πουλάνε και μεταχειρισμένα και καινούργια. Αν ξέρεις να ψάξεις από μάρκες βρίσκεις. Κάποια βέβαια είναι από πεθαμένους. Για αυτό τα στοκατζίδικα αυτά τα λένε και πεθαμενατζίδικα. Τα περνάνε όμως από κλίβανο και δεν κινδυνεύεις.

Αν τώρα υπάρχουν μαρούλια πας για άλλες κατηγορίες.
Attica δεν το συνιστώ.  Hondos ίσως με καμιά έκπτωση. Ακόμα καλύτερα στη Πειραιώς στο Factory Outlet και στο αεροδρόμιο. Εκεί αγοράζεις τζιν παντελόνι αντι για 120 ευρώ στα 55 με 60. Έχουν καλές προσφορές. Μπλουζάκι μακό από 60 στα 20 ευρώ.
:zombie: :zombie: :zombie:
Ευχαριστώ πολύ.Θα τα κοιτάξω.Όπως είπα δεν είμαι από Αθήνα
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
οτσν ημουν κατω απο 120 κιλα

Gant
Green
Oxford Company
Portobellos

ολα στο χαλανδρι

τωρα ... internet
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
z mall ιντερνετικο καταστημα black papigion νεα ιωνια ρουχαλαρες οδος κασταμονης pop air vagrancy ρουχαλαρες αλλα σχετικα ακριβα το μαγαζι ειναι στο μοναστηρακι berto lucci και περιστερι σε ενα φιλαρακι εχει ωραια ρουχα με την επωνυμια berto giannini
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom