Νέα

Στριπτιζαδικα που γαμας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ANDREIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 171
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.142
Κριτικές
13
Like
1.650
Πόντοι
4.655
Ενα θεμα που ελειπε απο το Forum και νομιζω οτι πρεπει να υπαρχει
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.070
Κριτικές
26
Like
19.231
Πόντοι
5.946
Toys
Dream girls bar
Lido
Εγώ σε αυτά έχω γαμήσει
Πολύ κακό value for money
Ονόματα δεν λέμε δεν έχει νόημα...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
37
Like
107
Πόντοι
4.837
Ανατολή
X-bar
Kinky Opera
Golden

σε όλα γενικά εκτός Αφραπάζ
 
OP
OP
ANDREIOS

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.142
Κριτικές
13
Like
1.650
Πόντοι
4.655
Μπορειτε να γραφετε ποσα € δωσατε ή τι υπηρεσιες σας προσφεραν οι κοπελες ή ακομα και μια περιγραφη μιας κοπελας σωματοτυπος, χρωμα μαλλιων, μεγεθος βυζιων ή κωλου εαν δεν  θελετε να πειτε ανοματα, αν και πολλες εχουν καλλιτεχνικα ψευδώνυμα οπως στα μπουρδελα που καμια δεν λεει το πραγματικο της ονομα
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.218
Κριτικές
9
Like
5.028
Πόντοι
1.436
Ενα θεμα που ελειπε απο το Forum και νομιζω οτι πρεπει να υπαρχει
[/qu
Ενα θεμα που ελειπε απο το Forum και νομιζω οτι πρεπει να υπαρχει
εσυ που ανοιγεις ενα τετοιο θεμα,γιατι δεν μας λες καποιο η καποια που υπαρχουν?αν υπαρχουν.περιμενεις να σου πουν οι υπολοιποι ε?και εδω μονο αντληση πλειροφωριων.μην λεει κανεις τιποτα μαγγες.αφηστε τον να τα βρει μονος του.
 

Panta205

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Στα περισσότερα εκτός Αλκατραζ μπορείς να γαμησεις. Απλά λίγες είναι αυτές που το κάνουν με τον οποιοδήποτε και συνήθως δεν ειναι και οι ομορφότερες. Οι πολύ δυνατές πρέπει να γουστάρουν και να έχεις καταθέσει και κάποια ευρώ σε ποτά.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.484
Κριτικές
31
Like
1.295
Πόντοι
6.305
Σε όλα παίζει, εκτός από Αλκατραζ
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
796
Πόντοι
96
Να τολμήσω να ρωτήσω ποιες?!!
τραβα στο μαγαζι και ξηγησου με οποια γουσταρεις μερικες θελουν 100 αλλες 200 και παει λεγοντας πηγαινε κανε παιχνιδι μη γαματε τη μαγεια τα θελετε ολα στο πιατο
 

Panta205

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Το ποιες δεν μπορώ να σου πω πήγαινε στο μαγαζί που θες, δες ποια σε αρέσει και ρώτα το προσφέρει
 

zebiosmixail75

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Με 70€ πριβε έχω σφυρίξει την Κάρλα από golden, και έχω δοκιμάσει άλλες 2, Αντρεα η οποία αλλά υποσχέθηκε και άλλα έκανε εντός και Αμαλία που μου τράβηξε μια γερή στη φθηνό πριβε αλλά δεν έκανε τίποτα έξτρα στο διπλό.
 

zebiosmixail75

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Και έχουμε και λέμε, αλκατραζ, πριβε με τη μουνάρα την Αλινα κατόπιν συνεννόησης φραπες και τίποτα παραπάνω. Dream girls κάποτε πήγαινα για την Αναστασία, ρωσσιδα πύραυλο που έδινε μπριζόλα με 100, πλέον έχει γυρισει στη πατριδα της. Athens queens, νοσταλγώ Θεοδώρα, αλλά έχει μερικές καλές παρουσίες που μας καυλωνουν στο πριβε. Αναφορικά μπριζόλα δίνει η ροξανα, φραπέ σχεδόν όλες. Πρόσφατα πριβε με Μαριάννα και Βικτωρία χωρίς να γίνει τίποτα... Παλιότερα είχα πάρει Σοφία και Μαγια. Η Σοφια δεν κάνει σεξ, δινει φιλια και φραπέ, ωστοσο με ξενέρωσε που την είχε πάρει ο κολλητός μου πριβε και τον φασωσε καθώς και την τελευταία φορά ιό στομα
 

zebiosmixail75

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Το στόμα της μύριζε πολυ άσχημα. Οπότε τρώει άκυρο. Η μαγια είναι μουνάρα που δυστυχώς δεν το δίνει. Δαγκώματα τρίψιμο και μέχρι εκεί. Είχα δώσει τριπλό πριβε και πάλι δεν κατάφερα να πάρω έστω φραπεδακι. FBI πριβε 100 είναι 2-3 που δίνουν μπριζόλα αλλά δεν ασχολήθηκα. Γενικά στουντιακι με 40 ευρώ πηδας μουνάρα και φουλ προγραμμα. Καλά γαμισια παιδες
 

geostyl

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
12
Like
116
Πόντοι
0
Με 70€ πριβε έχω σφυρίξει την Κάρλα από golden, και έχω δοκιμάσει άλλες 2, Αντρεα η οποία αλλά υποσχέθηκε και άλλα έκανε εντός και Αμαλία που μου τράβηξε μια γερή στη φθηνό πριβε αλλά δεν έκανε τίποτα έξτρα στο διπλό.
  Συναγωνιστή η Αντρεα κανει τιποτα στο πριβέ , έχω σκεφτεί κάποιες φορές για πριβέ μαζι της αλλά το φοβάμαι για φόλα.
 

ILIASSS94

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Αυτή η γυναικάρα που είναι στο caissa club ξερουμε αν κανει προγραμμα η μονο χορευει;
IMG_0237-%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AE-683x1024.png[img]
 

jmk

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2019
Μηνύματα
140
Like
14
Πόντοι
1
Σε ολα βρισκεις να γαμησεις αλλα το vfm ειναι πολυ κακο.
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Πριν πολλα φεγγαρια ειχα κερασει την Ναντια. 40αρα ξανθια. Οχι και μουναρος αλλα με το μακιγιαζ, συν το σκοταδι, συν αμα ειχες πιει και ενα ποτηρακι παραπανω σου κανε για πορνοσταρ. Βεβαια ημουν συχνος πελατης της και ειχαμε γινει "φιλοι". Απ οτι ξερω σημερα γυρισε πισω στην πατριδα. Την βρηκα στο Fb πριν μερες αλλα εχει μονο 121 φιλους και δεν με δεχτηκε. Απ οτι φαινεται εχει παρει συνταξη και δεν εχει πολλες επαφες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom