Νέα

Γυμνή καθαρίστρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NITRO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127

Η Βικτώρια Μέρφι από το Εδιμβούργο της Σκωτίας, είναι μια 25χρονη γυναίκα που σίγουρα δεν περνάει απαρατήρητη.

Είναι όμορφη, έχει υπέροχα ξανθά μαλλιά, και ένα κορμί που κάνει τους άνδρες να γυρίζουν στο πέρασμα του. Η Βικτώρια εργαζόταν σαν αισθητικός μέχρι που τα παράτησε και αποφάσισε να αλλάξει επαγγελματικό προσανατολισμό.

Αποφάσισε να εκμεταλλευτεί τα προσόντα της και να γίνει καθαρίστρια. Όχι όμως μια οποιαδήποτε καθαρίστρια. Η Μέρφι καθαρίζει σπίτια πλουσίων ανδρών δίχως να φοράει… πολλά και ο μισθός της ξεπερνάει τα 90 ευρώ την ώρα.

Η ίδια ίδρυσε την εταιρία «Γκλίμμερ». Μια εταιρία που στέλνει σε σπίτια καθαρίστριες, οι οποίες καθαρίζουν… με τα απαραίτητα. Το προσωπικό που απασχολεί είναι 12 γυναίκες και 3 άνδρες, και οι χρεώσεις αλλάζουν ανάλογα με το επίπεδο της… έλλειψης ρούχων κατά τη διάρκεια του καθαρισμού των σπιτιών.

«Ήθελα να κάνω κάτι συναρπαστικό, ακραίο και συνάμα όχι τόσο επικίνδυνο. Δεν είμαστε υπηρεσία συνοδών. Παρέχουμε διασκέδαση και καθαριότητα στους πελάτες μας» λέει η ίδια και συνεχίζει: «Κανείς από το προσωπικό δεν είναι υποχρεωμένος να κάνει κάτι, παρά μόνο να καθαρίζει»

Η ανάπτυξη της εταιρίας της τους τελευταίους μήνες είναι ραγδαία και ολοένα και περισσότεροι πελάτες παρουσιάζονται και ζητούν γυμνή καθαρίστρια. Την ίδια στιγμή στο συρτάρι της Βικτώρια υπάρχουν περισσότερα από 100 βιογραφικά από άνδρες και γυναίκες που ζητούν να εργαστούν εκεί.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
«Ήθελα να κάνω κάτι συναρπαστικό, ακραίο και συνάμα όχι τόσο επικίνδυνο. Δεν είμαστε υπηρεσία συνοδών. Παρέχουμε διασκέδαση και καθαριότητα στους πελάτες μας» λέει η ίδια και συνεχίζει: «Κανείς από το προσωπικό δεν είναι υποχρεωμένος να κάνει κάτι, παρά μόνο να καθαρίζει»


χαχα νταβατζης με αδεια εξασκησης επαγγελματος)))) αραγε θα τα μοιραζονται τα λεφτα ή θα ειναι 60/30?????
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
πολυ πιο τιμιο το εσκορτιλικι κ για τους πελατες κ για τις κοπελες!!
εξαργυρωση αιδοιου ... κ οτι κατσει ...
τς τς τς
 
OP
OP
NITRO

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
«Ήθελα να κάνω κάτι συναρπαστικό, ακραίο και συνάμα όχι τόσο επικίνδυνο. Δεν είμαστε υπηρεσία συνοδών. Παρέχουμε διασκέδαση και καθαριότητα στους πελάτες μας» λέει η ίδια και συνεχίζει: «Κανείς από το προσωπικό δεν είναι υποχρεωμένος να κάνει κάτι, παρά μόνο να καθαρίζει»


χαχα νταβατζης με αδεια εξασκησης επαγγελματος)))) αραγε θα τα μοιραζονται τα λεφτα ή θα ειναι 60/30?????

πολυ μπροστα η κυρια...

βεβαια εμεις εδω σιγουρα αυτα τα εχουμε για μπρεκφαστ αφου καποιοι απο εμας σιγουρα το εχουμε δοκιμασει...

Να μοιραστω λοιπον (ευκαιρια δοθείσης) την δικη μου οπου στα τελη της ρομαντικης δεκαετιας των 90s γνωριστηκα με την Αίντα απο το καζακσταν που μου συστηθηκε ως οικιακη βοηθός...
Την εποχη εκεινη επεστρεφα αργα απο το γραφειο και παντα την ευρισκα να σιδερωνει στις 9 το βραδυ φορωντας μινι μαυρο νεγκλιζε μιας και οπως μου ελεγε την ζεσταινε το ατμοσιδερο...
Αφου λοιπον μου ετοιμαζε το φαγητο καθε βραδυ μου προσφερε ενα χαλαρωτικο μασαζ πριν με αφησει στο σαλονι κατα τις 11 για να παει σπιτι της.
Ομολογω πως δεν εκανα ποτε κινηση σεβομενος την σχεση εργοδοτη εργαζομενου αλλά...
Μερα απο ενα μηνα η ´Αιντα δηλωσε παραιτηση λογω οικογενειακων υποχρεωσεων...
Ενα βραδυ μοναξιας μετα απο καιρο τηλεφωνησα στο 120-140 για παρεα... οταν χτυπησε η πορτα ειδα την ψηλολιγνη μελαχροινη Αιντα να μου χαμογελα λεγοντας μου επιτελους σημερα αφεντικο θα με γαμησεις στην δουλεια...
Ωραιες εποχες
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.856
Like
447
Πόντοι
36
πολυ μπροστα η κυρια...

βεβαια εμεις εδω σιγουρα αυτα τα εχουμε για μπρεκφαστ αφου καποιοι απο εμας σιγουρα το εχουμε δοκιμασει...

Να μοιραστω λοιπον (ευκαιρια δοθείσης) την δικη μου οπου στα τελη της ρομαντικης δεκαετιας των 90s γνωριστηκα με την Αίντα απο το καζακσταν που μου συστηθηκε ως οικιακη βοηθός...
Την εποχη εκεινη επεστρεφα αργα απο το γραφειο και παντα την ευρισκα να σιδερωνει στις 9 το βραδυ φορωντας μινι μαυρο νεγκλιζε μιας και οπως μου ελεγε την ζεσταινε το ατμοσιδερο...
Αφου λοιπον μου ετοιμαζε το φαγητο καθε βραδυ μου προσφερε ενα χαλαρωτικο μασαζ πριν με αφησει στο σαλονι κατα τις 11 για να παει σπιτι της.
Ομολογω πως δεν εκανα ποτε κινηση σεβομενος την σχεση εργοδοτη εργαζομενου αλλά...
Μερα απο ενα μηνα η ´Αιντα δηλωσε παραιτηση λογω οικογενειακων υποχρεωσεων...
Ενα βραδυ μοναξιας μετα απο καιρο τηλεφωνησα στο 120-140 για παρεα... οταν χτυπησε η πορτα ειδα την ψηλολιγνη μελαχροινη Αιντα να μου χαμογελα λεγοντας μου επιτελους σημερα αφεντικο θα με γαμησεις στην δουλεια...
Ωραιες εποχες
ΑΝ ειναι αληθινη ιστορια  , εισαι πολυ τυχερος, θα μπορουσες να κανεις κινηση οταν ακομα την ειχες οικιακη βοηθο. Σε καθε περιπτωση μπραβο σου.
 
OP
OP
NITRO

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
ΑΝ ειναι αληθινη ιστορια  , εισαι πολυ τυχερος, θα μπορουσες να κανεις κινηση οταν ακομα την ειχες οικιακη βοηθο. Σε καθε περιπτωση μπραβο σου.

Το ΑΝ στους γατους των πρακτορειων που παριστανουν τους πελατες εδω ...ο nitro γραφει βιωματικα και ΜΟΝΟ!
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.856
Like
447
Πόντοι
36
Το ΑΝ στους γατους των πρακτορειων που παριστανουν τους πελατες εδω ...ο nitro γραφει βιωματικα και ΜΟΝΟ!
συγγνωμη φιλε, δεν ειχα σκοπο να σε αμφισβητησω, απλα κουβεντα κανουμε, φιλικα και καλοπροαιρετα, με συγχωρεις.
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
συγγνωμη φιλε, δεν ειχα σκοπο να σε αμφισβητησω, απλα κουβεντα κανουμε, φιλικα και καλοπροαιρετα, με συγχωρεις.

δεν σε ξέρει nitro , δικαιλογημένος

ΑΤΑΚΑ NITRO σε γκόμενα : έχεις πολύ ωραία χείλη , απάντηση γκόμενας: και που να δεις τι τσιμπούκια κάνω!!!
 
OP
OP
NITRO

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
συγγνωμη φιλε, δεν ειχα σκοπο να σε αμφισβητησω, απλα κουβεντα κανουμε, φιλικα και καλοπροαιρετα, με συγχωρεις.

ναι ρε φιλε προς Θεου δεν ηθελα να ειμαι αγενης μαζι σου . Με αυτα που διαβαζω κατα καιρους εδω, εχω μπερδευτει και εγω ποιος λεει αληθεια και ποιος οχι...
 
OP
OP
NITRO

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
δεν σε ξέρει nitro , δικαιλογημένος

ΑΤΑΚΑ NITRO σε γκόμενα : έχεις πολύ ωραία χείλη , απάντηση γκόμενας: και που να δεις τι τσιμπούκια κάνω!!!

που σαι ρε Καρα χαθηκαμε! βγαζεις ευαισθητα προσωπικα δεδομενα μπαγασα...βλεπεις παντα προσεγγιζα με ρομαντισμο τος γυναικες και εκεινες με ηθελαν μονο για σεξ!
 

Thanos272

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
9
Like
384
Πόντοι
281
πολυ μπροστα η κυρια...

βεβαια εμεις εδω σιγουρα αυτα τα εχουμε για μπρεκφαστ αφου καποιοι απο εμας σιγουρα το εχουμε δοκιμασει...

Να μοιραστω λοιπον (ευκαιρια δοθείσης) την δικη μου οπου στα τελη της ρομαντικης δεκαετιας των 90s γνωριστηκα με την Αίντα απο το καζακσταν που μου συστηθηκε ως οικιακη βοηθός...
Την εποχη εκεινη επεστρεφα αργα απο το γραφειο και παντα την ευρισκα να σιδερωνει στις 9 το βραδυ φορωντας μινι μαυρο νεγκλιζε μιας και οπως μου ελεγε την ζεσταινε το ατμοσιδερο...
Αφου λοιπον μου ετοιμαζε το φαγητο καθε βραδυ μου προσφερε ενα χαλαρωτικο μασαζ πριν με αφησει στο σαλονι κατα τις 11 για να παει σπιτι της.
Ομολογω πως δεν εκανα ποτε κινηση σεβομενος την σχεση εργοδοτη εργαζομενου αλλά...
Μερα απο ενα μηνα η ´Αιντα δηλωσε παραιτηση λογω οικογενειακων υποχρεωσεων...
Ενα βραδυ μοναξιας μετα απο καιρο τηλεφωνησα στο 120-140 για παρεα... οταν χτυπησε η πορτα ειδα την ψηλολιγνη μελαχροινη Αιντα να μου χαμογελα λεγοντας μου επιτελους σημερα αφεντικο θα με γαμησεις στην δουλεια...
Ωραιες εποχες

'oμολογω πως δεν εκανα ποτε κινηση σεβομενος την σχεση εργοδοτη εργαζομενου αλλά...'
Respect. Και δεν έχω αμφιβολία ότι η κυρία στο ανταπέδωσε.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.948
Κριτικές
90
Like
31.944
Πόντοι
24.700
πολυ μπροστα η κυρια...

βεβαια εμεις εδω σιγουρα αυτα τα εχουμε για μπρεκφαστ αφου καποιοι απο εμας σιγουρα το εχουμε δοκιμασει...

Να μοιραστω λοιπον (ευκαιρια δοθείσης) την δικη μου οπου στα τελη της ρομαντικης δεκαετιας των 90s γνωριστηκα με την Αίντα απο το καζακσταν που μου συστηθηκε ως οικιακη βοηθός...
Την εποχη εκεινη επεστρεφα αργα απο το γραφειο και παντα την ευρισκα να σιδερωνει στις 9 το βραδυ φορωντας μινι μαυρο νεγκλιζε μιας και οπως μου ελεγε την ζεσταινε το ατμοσιδερο...
Αφου λοιπον μου ετοιμαζε το φαγητο καθε βραδυ μου προσφερε ενα χαλαρωτικο μασαζ πριν με αφησει στο σαλονι κατα τις 11 για να παει σπιτι της.
Ομολογω πως δεν εκανα ποτε κινηση σεβομενος την σχεση εργοδοτη εργαζομενου αλλά...
Μερα απο ενα μηνα η ´Αιντα δηλωσε παραιτηση λογω οικογενειακων υποχρεωσεων...
Ενα βραδυ μοναξιας μετα απο καιρο τηλεφωνησα στο 120-140 για παρεα... οταν χτυπησε η πορτα ειδα την ψηλολιγνη μελαχροινη Αιντα να μου χαμογελα λεγοντας μου επιτελους σημερα αφεντικο θα με γαμησεις στην δουλεια...
Ωραιες εποχες

:thumbsup:
 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
στα τελη της ρομαντικης δεκαετιας των 90s
Από 12 μέχρι 16 χιλιάδες δραχμές τότε οι βίζιτες για μια ώρα (σαν να λέμε σήμερα €50) κι όταν ανοιγες την πόρτα εμφανιζόταν κάτι αστέρια, που δεν πίστευες στα μάτια σου - οι περισσότερες (αν όχι όλες) ψάχνονταν να βρούνε κατι μόνιμο κι αν συμπεριφερόσουν σωστά και ήσουν κι ωραίο παιδί, ήταν σχεδόν σίγουρο πως θα χόρταινες ΟυκρανοΡωσικό μουνί Α' κλάσης τζαμπέ και για πολύ καιρό.

ο nitro γραφει βιωματικα και ΜΟΝΟ!
Λ... ε, NITRO είσαι ένας από το πιο αξιόπιστους - ίσως ο πιο αξιόπιστος, ο πιο αληθινός και ο πιο ντόμπρος παίχτης του φορουμ. Διαβάζοντας τα γραπτά και τις κριτικές σου από την δημιουργία του bou το 2006, μας έκανες να θυμηθούμε, να αναπολήσουμε στιγμές που ζήσαμε. Όσα έχεις γράψει είναι λίγο πολύ εμπειρίες όλων μας, απλώς εσύ τα αποτύπωσες σε γραπτό κείμενο.

Respect για την συνολική σου παρουσία κι ευχαριστούμε
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.948
Κριτικές
90
Like
31.944
Πόντοι
24.700
ΑΝ ειναι αληθινη ιστορια  , εισαι πολυ τυχερος, θα μπορουσες να κανεις κινηση οταν ακομα την ειχες οικιακη βοηθο. Σε καθε περιπτωση μπραβο σου.

Εκτός του ότι η αξιοπιστία του Προέδρου δεν επιδέχεται ουδεμίας αμφισβήτησης, στις αρχές του 2000 μου έχει συμβεί και εμένα κάτι παρόμοιο. Ανοίγοντας την πόρτα της κάμαρας του πορνό ξενοδοχείου,  αντίκρισα την Ουκρανή πρώην οικιακή βοηθό της μακαρίτισσας της αδελφής μου.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Καποιο τηλεφωνο του γραφειου εχουμε γιατι χρειαζομαι επειγόντως καθαρίστρια? 
 
OP
OP
NITRO

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Εκτός του ότι η αξιοπιστία του Προέδρου δεν επιδέχεται ουδεμίας αμφισβήτησης, στις αρχές του 2000 μου έχει συμβεί και εμένα κάτι παρόμοιο. Ανοίγοντας την πόρτα της κάμαρας του πορνό ξενοδοχείου,  αντίκρισα την Ουκρανή πρώην οικιακή βοηθό της μακαρίτισσας της αδελφής μου.

Σε ευχαριστω δασκαλε για την ευγενικη σου συμμετοχη. Ο λογος που ανοιξα το θεμα δεν ηταν να περιαυτολογησω αλλα να αναδειξω το γεγονος που ενω ως λαος ειμαστε σε εμπειριες (σεξουαλικες ή μη) 20 χρονια μπροστα, αδυνατουμε τις αποκτηθησες εμπειρικες δεξιοτητες να τις μεταβαλλουμε σε επαγγελματικες ευκαιριες..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.948
Κριτικές
90
Like
31.944
Πόντοι
24.700
Σε ευχαριστω δασκαλε για την ευγενικη σου συμμετοχη. Ο λογος που ανοιξα το θεμα δεν ηταν να περιαυτολογησω αλλα να αναδειξω το γεγονος που ενω ως λαος ειμαστε σε εμπειριες (σεξουαλικες ή μη) 20 χρονια μπροστα, αδυνατουμε τις αποκτηθησες εμπειρικες δεξιοτητες να τις μεταβαλλουμε σε επαγγελματικες ευκαιριες..

Συμφωνώ απόλυτα.

Επιτρέψτε μου όμως να επισημάνω, ότι δεν υπάρχει το κατάλληλο περιβάλλον. Οι συνθήκες ήταν ανέκαθεν αντίξοες, για όποιον ήθελε να επιχειρήσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom