Νέα

ακυρο δευτεριατικο θεμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kachaplias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.736
Πόντοι
1.756
Πολλες φορες εκει που διαβαζω κριτικες για καποια του αθληματος, μου πεταει μια εικονα σελιδας google search με αποτελεσματα για τα  KFC ...

Τυχαινει και σε αλλα μελη?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
61.799
Like
20.902
Πόντοι
5.506
Πολλες φορες εκει που διαβαζω κριτικες για καποια του αθληματος, μου πεταει μια εικονα σελιδας google search με αποτελεσματα για τα  KFC ...

Τυχαινει και σε αλλα μελη?


Μήπως πάνω στην κάβλα πατάς κατά λάθος το escape τύπε;  :S :S
 
OP
OP
kachaplias

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.736
Πόντοι
1.756
Μήπως πάνω στην κάβλα πατάς κατά λάθος το escape τύπε;  :S :S
δε παταω εκσεηπ (γιατι αυτα τα κουμπια ειναι του διαβολου) αλλα τωρα που το λες οντως με το εσκεηπ το βγαζει... για εξηγησε τα μας καλυτερα χακερ!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
61.799
Like
20.902
Πόντοι
5.506
δε παταω εκσεηπ (γιατι αυτα τα κουμπια ειναι του διαβολου) αλλα τωρα που το λες οντως με το εσκεηπ το βγαζει... για εξηγησε τα μας καλυτερα χακερ!


Ένα αόρατο χέρι, μάλλον αυτό του διαβόλου, σου το πατάει μάλλον τύπε.  :coffee:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
5.987
Κριτικές
47
Like
6.186
Πόντοι
11.445
:2funny:  ναι πραγματι δεν ειχα δει οτι εχει τετοιες δυνατοτητες το site μηπως μπει καποιος μεσα οταν διαβαζεις κριτικη και  :jerking: ...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
δε παταω εκσεηπ (γιατι αυτα τα κουμπια ειναι του διαβολου) αλλα τωρα που το λες οντως με το εσκεηπ το βγαζει... για εξηγησε τα μας καλυτερα χακερ!

Αυτο ειναι οταν ας πουμε μπουκαρει η γκομενα στο δωματιο εκει που εισαι στο Μπου, πατας το esc για να φυγεις incognito απ το σαιτ κ γλιτώσεις.. με χει σώσει μια φορά στη δουλειά οταν κάποια πέρασε απο πισω μου κ μολις που την κατάλαβα..
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Αυτο ειναι οταν ας πουμε μπουκαρει η γκομενα στο δωματιο εκει που εισαι στο Μπου, πατας το esc για να φυγεις incognito απ το σαιτ κ γλιτώσεις.. με χει σώσει μια φορά στη δουλειά οταν κάποια πέρασε απο πισω μου κ μολις που την κατάλαβα..

εγω στην πρωτη ευκαιρια λεω στις γκομενες για το bou
φυσικα για την ποικιλη θεματολογια του τον χαβαλε κλπ
ετσι δεν ανησυχω μην πιαστω
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
εγω στην πρωτη ευκαιρια λεω στις γκομενες για το bou
φυσικα για την ποικιλη θεματολογια του τον χαβαλε κλπ
ετσι δεν ανησυχω μην πιαστω

Δηλ λές μπαινω σε ενα φορουμ για πουτάνες? Και σου λένε μετά πωωω καυλώσαμε τώρα..  :grin:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Το να μπαίνεις σε ένα τέτοιο site στο μυαλό της γυναίκας είναι ότι ανά πάσα στιγμή μπορείς να βρεις κάτι να την απατήσεις και ότι πήγες με αυτές τις βρώμικες με τις αρρώστιες.
Τώρα εσείς τι βρίσκετε δεν ξέρω.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.548
Like
20.145
Πόντοι
5.006
Πολλες φορες εκει που διαβαζω κριτικες για καποια του αθληματος, μου πεταει μια εικονα σελιδας google search με αποτελεσματα για τα  KFC ...

Τυχαινει και σε αλλα μελη?

τυπε αυτό είναι μια ευγενικη χορηγια του αντισθενη για να μας σωσει τους γαμους από το να γινει καμια στραβη...επιτελει εργο ο αντισθενης, τι νομιζετε εσεις... :rockon:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
5.987
Κριτικές
47
Like
6.186
Πόντοι
11.445
Το να μπαίνεις σε ένα τέτοιο site στο μυαλό της γυναίκας είναι ότι ανά πάσα στιγμή μπορείς να βρεις κάτι να την απατήσεις και ότι πήγες με αυτές τις βρώμικες με τις αρρώστιες.
Τώρα εσείς τι βρίσκετε δεν ξέρω.
μπορεις να πεις στη γκομενα οτι απλα μπαινεις για να ενημερωθεις για σύφιλη και χλαμυδια ...  :grin:
 
OP
OP
kachaplias

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.736
Πόντοι
1.756
τυπε αυτό είναι μια ευγενικη χορηγια του αντισθενη για να μας σωσει τους γαμους από το να γινει καμια στραβη...επιτελει εργο ο αντισθενης, τι νομιζετε εσεις... :rockon:

και τι γινεται δηλαδη αν ο χρηστης ειναι βιγκαν?

χαθηκε να τα παιρνει ο αντισθενης απο τα goodys? η εστω απο το e-food? (αντισθενη χανεις χρημα το e-food με τοσα που σκορπα σιγουρα θα χαριζε και free fuck)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
μπορεις να πεις στη γκομενα οτι απλα μπαινεις για να ενημερωθεις για σύφιλη και χλαμυδια ...  :grin:
Μια φορά με έπιασε γκόμενα να κοιτάζω το νήμα του ποδολαγνου. Προτίμησα να της πω, πως πήγα με ιερόδουλη και πιθανόν να είχε aids, και το τσεκαρα.  :afro:
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Είναι τι έχεις αναζητήσει πρίν
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
5.987
Κριτικές
47
Like
6.186
Πόντοι
11.445
Μια φορά με έπιασε γκόμενα να κοιτάζω το νήμα του ποδολαγνου. Προτίμησα να της πω, πως πήγα με ιερόδουλη και πιθανόν να είχε aids, και το τσεκαρα.  :afro:

απο το να πεις οτι σε εγλυψε ο ποδολαγνος καλυτερα να πεις οτι επιασες  aids  :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Το να μπαίνεις σε ένα τέτοιο site στο μυαλό της γυναίκας είναι ότι ανά πάσα στιγμή μπορείς να βρεις κάτι να την απατήσεις και ότι πήγες με αυτές τις βρώμικες με τις αρρώστιες.
Τώρα εσείς τι βρίσκετε δεν ξέρω.
βλεπουν οτι εχεις παει και με πολυ πιο ομορφες και δεν εισαι κανενας αβγαλτος και πεινασμενος φλωρος οποτε γουσταρουν κιολας
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
33
Like
5.187
Πόντοι
4.096
Μια φορά με έπιασε γκόμενα να κοιτάζω το νήμα του ποδολαγνου. Προτίμησα να της πω, πως πήγα με ιερόδουλη και πιθανόν να είχε aids, και το τσεκαρα.  :afro:
γιατι απαξιωνεις τυπε?
επρεπ να πεις οτι ο ποδολαγνος ειναι συμβολο της ανξαρτητης σκεψης κι οτι η αιδοιοκεντρικη της προσωπικοτητα δεν της επιτρεπει να παρακολουθησει τετοιους ανωτερους διανοητες :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom