Νέα

Ετεροφυλική Πήδηξα την γυναίκα του υφιστάμενου μου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.754
Κριτικές
124
Like
21.503
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα συναγωνιστές. Χθες το βράδυ όλος ο κόσμος έβλεπε μπαλίτσα και εγώ ο αληταρας πηδούσα την γυναίκα του υφιστάμενου μου.
Τα παιδιά δεν έχουν ούτε χρόνο παντρεμένα (τον Σεπτέμβριο παντρεύτηκαν) και η κυρια ερχεται σχεδόν καθε μερα στην εταιρια για να δει τον σύζυγό της. Πριν φύγει όμως έρχεται από το γραφείο μου και αφού έχει πάει πρώτα τουαλέτα να φρεσκαριστεί,βγάζει και τα βυζομπαλα έξω και έρχεται στο γραφείο μου και όλο τυχαία αγγίγματα και φιλακια όχι στο μάγουλο αλλα κοντά στο λαιμό και κοινώς μου την πέφτει ανοιχτά.
Δεν άντεξα,και έτσι χθες το βράδυ που η ίδια μου είχε πει ότι ο σύζυγος της θα πήγαινε να δει μπάλα με κάτι φίλους με πήρε τηλέφωνο για να πάμε για ένα χαλαρό ποτάκι. Περιττό να σας πω ότι έγινε της κολάσεως.
Αυτό που με προβληματίζει εινσι ότι η κυρία είναι αρκετή καλή στο κρεβάτι και σε συνδυασμό με το νεαρό της ηλικίας της δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω μαζί της.Γιατι σήμερα το πρωΐ μου έστειλε ένα μήνυμα λέγοντας μου ότι πέρασε πολύ ωραια και οτι θα ηθελε να το επαναλάβουμε.
Δεν ξέρω τι να κάνω...
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
και ο κερατας τι λεει οταν μπαινει στο  γραφειο σου ;;;
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
OP
OP
Ο

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.754
Κριτικές
124
Like
21.503
Πόντοι
28.900
Τίποτα απολύτως. Δεν το έχει καταλάβει ότι η γυναίκα του μου την πέφτει. Άλλωστε όπως μου είπε,πάντα του λέει ότι θα περάσει από το γραφείο για να με χαιρετήσει. Στο κάτω κάτω της γραφής προϊστάμενος του είμαι. Πρέπει να έχει καλές σχέσεις με εμένα(επακριβώς τα λογια της)και για αυτό φροντίζει η κυρία...
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
850
Κριτικές
40
Like
4.204
Πόντοι
6.555
ηρθε κιολας Κυριακή  :think:
 
OP
OP
Ο

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.754
Κριτικές
124
Like
21.503
Πόντοι
28.900
να δωσεις αυξηση στον κερατα  :2funny:

(και να τον στελνεις συχνα ταξιδια σε ασχετα μερη που δεν θα ενδιαφερεται να παρει και την κιουρια μαζι)

Να δώσω αύξηση δεν μπορώ (μπορώ να εισηγηθώ μείωση) αποφασίζουν οι μέτοχοι για αυτό,αλλά για τα ταξίδια μπ ορω να τον στείλω σε ένα για μια εβδομάδα χωρίς την σύζυγο!!!
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.712
Like
684
Πόντοι
96
1537134286943.jpg
 

skouter-akis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
56
Like
34
Πόντοι
0
Πήδα την την καριόλα αλλά τράβα και καμιά φωτο να ανεβάσεις εδώ..να τραβήξουμε κ εμείς καμιά μαλακία!
 
OP
OP
Ο

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.754
Κριτικές
124
Like
21.503
Πόντοι
28.900

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
Καλησπέρα συναγωνιστές. Χθες το βράδυ όλος ο κόσμος έβλεπε μπαλίτσα και εγώ ο αληταρας πηδούσα την γυναίκα του υφιστάμενου μου.
Τα παιδιά δεν έχουν ούτε χρόνο παντρεμένα (τον Σεπτέμβριο παντρεύτηκαν) και η κυρια ερχεται σχεδόν καθε μερα στην εταιρια για να δει τον σύζυγό της. Πριν φύγει όμως έρχεται από το γραφείο μου και αφού έχει πάει πρώτα τουαλέτα να φρεσκαριστεί,βγάζει και τα βυζομπαλα έξω και έρχεται στο γραφείο μου και όλο τυχαία αγγίγματα και φιλακια όχι στο μάγουλο αλλα κοντά στο λαιμό και κοινώς μου την πέφτει ανοιχτά.
Δεν άντεξα,και έτσι χθες το βράδυ που η ίδια μου είχε πει ότι ο σύζυγος της θα πήγαινε να δει μπάλα με κάτι φίλους με πήρε τηλέφωνο για να πάμε για ένα χαλαρό ποτάκι. Περιττό να σας πω ότι έγινε της κολάσεως.
Αυτό που με προβληματίζει εινσι ότι η κυρία είναι αρκετή καλή στο κρεβάτι και σε συνδυασμό με το νεαρό της ηλικίας της δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω μαζί της.Γιατι σήμερα το πρωΐ μου έστειλε ένα μήνυμα λέγοντας μου ότι πέρασε πολύ ωραια και οτι θα ηθελε να το επαναλάβουμε.
Δεν ξέρω τι να κάνω...
τυπε μηπως σε απασχολουσε για να παει ο αντρας της με τη γυναικα του προισταμενου του;
 
OP
OP
Ο

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.754
Κριτικές
124
Like
21.503
Πόντοι
28.900

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
ηρθε κιολας Κυριακή  :think:

Οχι ρε αλλα ο τυπος χθες που ολοι εβλεπαν μπαλιτσα αυτος τον επαιζε μονος του στο σπιτι και μας γραφει σημερα την ερωτικη ιστορια που φαντασιωνοταν. Μπορει να τον επαιζε και στις τουαλετες της δουλειας του,σε αυτο εχω λιγο αμφιβολια  :grin:
 
OP
OP
Ο

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.754
Κριτικές
124
Like
21.503
Πόντοι
28.900
ανοιγεις τον λακο σου  ετσι ..
θα τον χωρισει αν παιρνει λιγα  και βλεπω να την φορτωνεσαι  εσυ ..

Αυτό το έχω σκεφτεί και δεν το κάνω. Άσε που αμα εισηγηθώ μειώση δεν θα μπορώ να το τεκμηριώσω στους μετόχους αλλά ούτε και στον ίδιο γιατί είναι πολύ καλός στην δουλειά του.Σαν σκύλος εργάζεται!!!
 
OP
OP
Ο

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.754
Κριτικές
124
Like
21.503
Πόντοι
28.900
Οχι ρε αλλα ο τυπος χθες που ολοι εβλεπαν μπαλιτσα αυτος τον επαιζε μονος του στο σπιτι και μας γραφει σημερα την ερωτικη ιστορια που φαντασιωνοταν. Μπορει να τον επαιζε και στις τουαλετες της δουλειας του,σε αυτο εχω λιγο αμφιβολια  :grin:


Φίλε αν δεν είχα παρέα την κυρία θα έβλεπα και εγώ μπαλίτσα.
Τώρα εσύ που δεν έχεις δει γυναικείο αιδοίο από κοντά δεν ευθύνομαι εγώ ούτε μπορώ να κάτσω να σου αποδείξω αν είναι αληθινά όσα γράφω.
Το μόνο που ζήτησα είναι συμβουλές για το τι να κάνω.
Άμα έχεις αμφιβολίες δεν χρειάζεται να μπαίνεις στην συζήτηση και να την χλευαζεις. Μπορείς απλώς να την κοπανήσει και να μην ασχοληθείς.
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.334
Κριτικές
12
Like
5.706
Πόντοι
1.396
Τυπε,ξεκωλιασε την την πατσαβούρα.Στα παπαρια σου ο κερατας.
 
OP
OP
Ο

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.754
Κριτικές
124
Like
21.503
Πόντοι
28.900

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.334
Κριτικές
12
Like
5.706
Πόντοι
1.396
Τυπε,και?Στα παπαρια σου.Αν δεν την γαμησεις εσύ,θα την γαμησεις κανένας άλλος.Διώξτον τελείως  και από τη δουλειά αν δε θες να τον βλέπεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom