Νέα

Gay Πιάτσες Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.071
Like
1.285
Πόντοι
216
Ξέρει κάποιος στις Gay πιάτσες της Θεσσαλονίκης; Από ότι ξέρω έχει στους Λαχανόκηπους. Κάτω από τη Γιαννιτσών είδα αρκετούς αλλοδαπούς να κάνουν πιάτσα. Έχει πάει κάποιος να μας πει τι παίζει από τιμές, ασφάλεια, καβάτζες κλπ
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
903
Πόντοι
96
Όταν λες λαχανόκηπους που ακριβώς εννοείς;
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.245
Πόντοι
2.736
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
λαχανοκηποι λεγεται η περιοχη κατω απο την γιαννιτων οπως σωστα ειπε ο αλλος,
απο το σιτυ ΓΚΕΗτ ως τα δικαστηρια.
εκει ηταν το πατρικο της συζυγου μου
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.309
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
λαχανοκηποι λεγεται η περιοχη κατω απο την γιαννιτων οπως σωστα ειπε ο αλλος,
απο το σιτυ ΓΚΕΗτ ως τα δικαστηρια.
εκει ηταν το πατρικο της συζυγου μου
Νικολάκη ξέρεις (και) από αυτά τα στέκια;;;

Δε μας τα λες καλά!!! Θα τα δουν ο Souker και ο Peter Van Norden και θα σου τη λένε άγρια!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Νικολάκη ξέρεις (και) από αυτά τα στέκια;;;

Δε μας τα λες καλά!!! Θα τα δουν ο Souker και ο Peter Van Norden και θα σου τη λένε άγρια!!!
δεν εισαι απο θεσσαλονικη?
δεν ειχε μπουρδελα εκει στην μαντζαρου?
δεν γαμησες ποτέ εκει?
για πιπα πχ η μαρια η κατσαριδα εκει με πηγε σατ γκαλντεριμια μετα την  σελ.
 

Kavlidis37

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2019
Μηνύματα
14
Like
35
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα, αν γνωρίζει κανείς που γίνονται φάσεις να σφυρίξει κλέφτικα!
 

DSLinTHESS

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Eπί πληρωμή πιάτσες
1. One Salonica και πέριξ- τα γνωστά τραβέλια (η καλύτερη επιλογή για τους λάτρεις του είδους - Safe 4/5)
2. Στην αρχή της Γιαννιτσών πριν το Shell κροσάκια κυρίως αλλοδαπά (τίμια επιλογή με το αζημείωτο όμως 3/5 )
3. Στον παράλληλο κάτω από τη γιαννιτσών μεταξύ shell και One αγοράκια, κύριοι, γύφτοι και όλη η καλή κοινωνία είτε σε αμάξια είτε πεζοί (ψιλοαηδία βέβαια ακόμη και για τους πιο ανώμαλους safe 2/5).

Χωρίς πληρωμή
1. Πέριξ των  x-play, cine  λαικόν, έως πίσω από τον σταθμό (αν πας εκεί καλύτερα μπες στη σαουνα η τo blue vision η to play).  Πολλά αμάξια βολτάρουν απλά οπότε όχι τόσο εύκολο να βρεθεί κάτι. Νορμάλ επιλογή safe 3/5
2. Αρχή της Αγ. Δημητρίου στα πάρκα δεξιά και αριστερά. Ψιλοχαμούλης όλες τις βραδινές ώρες. Κάτι θα βρεις αν θελεις οπωσδήποτε. Φάσεις γίνονται και κάτω απο την γεφυρούλα που έχει. ίσως η πιο σιγουρη επιλογή safe 3/5
3. Νέα παραλία μετά το Μακ. Παλας. έως το πάρκο του Φωκά. Αν δεις κάποιον να περπατάει η να στέκεται μόνος του μάλλον για την ίδια δουλειά είστε. όχι πολύ εύκολη λύση γιατί έχει και άσχετο κόσμο όποτε δεν ξέρεις σίγουρα αν και που θα βρεις ακριβώς. τωρα αν χαθεις στα παρκάκια που έχει εκεί όλο και κάποιος ξεχασμενος θα είναι. Γενικά καλός κόσμος θα πάει εκεί. Safe 4/5
4. Sto τελευταίο parking μετα το μέγαρο. Κυρίως αμάξια αλλά όλο και κάποιος ξέμπαρκος θα φανεί. όχι πολυ κόσμο και όχι τόσο εύκολα να βρεις κάτι. Καλός κόσμος. safe 4/5
5. Στα πάρκινγκ μεταξύ Σίνδου και Χαλάστρας και από τα δύο ρεύματα (κυρίως στο πρωτο προς Αθήνα 500 μέτρα μετά την Σίνδο). Σε τρώνε τα κουνούπια αλλά είναι τίμια επιλογή . Safe 4/5

Ελπίζω να σας άνοιξα τα μάτια. Τώρα αν έχει και αλλού δεν ξέρω. Καλή τύχη και με προσοχή. Πουθενά δεν είναι safe 5/5.
 
OP
OP
stamatis57

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.071
Like
1.285
Πόντοι
216
Eπί πληρωμή πιάτσες
1. One Salonica και πέριξ- τα γνωστά τραβέλια (η καλύτερη επιλογή για τους λάτρεις του είδους - Safe 4/5)
2. Στην αρχή της Γιαννιτσών πριν το Shell κροσάκια κυρίως αλλοδαπά (τίμια επιλογή με το αζημείωτο όμως 3/5 )
3. Στον παράλληλο κάτω από τη γιαννιτσών μεταξύ shell και One αγοράκια, κύριοι, γύφτοι και όλη η καλή κοινωνία είτε σε αμάξια είτε πεζοί (ψιλοαηδία βέβαια ακόμη και για τους πιο ανώμαλους safe 2/5).

Χωρίς πληρωμή
1. Πέριξ των  x-play, cine  λαικόν, έως πίσω από τον σταθμό (αν πας εκεί καλύτερα μπες στη σαουνα η τo blue vision η to play).  Πολλά αμάξια βολτάρουν απλά οπότε όχι τόσο εύκολο να βρεθεί κάτι. Νορμάλ επιλογή safe 3/5
2. Αρχή της Αγ. Δημητρίου στα πάρκα δεξιά και αριστερά. Ψιλοχαμούλης όλες τις βραδινές ώρες. Κάτι θα βρεις αν θελεις οπωσδήποτε. Φάσεις γίνονται και κάτω απο την γεφυρούλα που έχει. ίσως η πιο σιγουρη επιλογή safe 3/5
3. Νέα παραλία μετά το Μακ. Παλας. έως το πάρκο του Φωκά. Αν δεις κάποιον να περπατάει η να στέκεται μόνος του μάλλον για την ίδια δουλειά είστε. όχι πολύ εύκολη λύση γιατί έχει και άσχετο κόσμο όποτε δεν ξέρεις σίγουρα αν και που θα βρεις ακριβώς. τωρα αν χαθεις στα παρκάκια που έχει εκεί όλο και κάποιος ξεχασμενος θα είναι. Γενικά καλός κόσμος θα πάει εκεί. Safe 4/5
4. Sto τελευταίο parking μετα το μέγαρο. Κυρίως αμάξια αλλά όλο και κάποιος ξέμπαρκος θα φανεί. όχι πολυ κόσμο και όχι τόσο εύκολα να βρεις κάτι. Καλός κόσμος. safe 4/5
5. Στα πάρκινγκ μεταξύ Σίνδου και Χαλάστρας και από τα δύο ρεύματα (κυρίως στο πρωτο προς Αθήνα 500 μέτρα μετά την Σίνδο). Σε τρώνε τα κουνούπια αλλά είναι τίμια επιλογή . Safe 4/5

Ελπίζω να σας άνοιξα τα μάτια. Τώρα αν έχει και αλλού δεν ξέρω. Καλή τύχη και με προσοχή. Πουθενά δεν είναι safe 5/5.
Ευχαριστούμε πάρα πολύ!! Υπερχρήσιμο, θα τα επισκεφτώ όλα!!
 

DSLinTHESS

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Ευχαριστούμε πάρα πολύ!! Υπερχρήσιμο, θα τα επισκεφτώ όλα!!
Παρακαλω. Μου κάνει εντύπωση που κανένας δεν τα ανέφερε γιατί έχει αρκετό κόσμο που παει ανα περιόδους. Εγώ απλά ανέφερα που έχει τύχει να κάνω κάτι - κυρίως να πάρω πίπα. Για άλλα μέρη που ξέχασα να πω καλές λύσεις για φάση είναι οι παραλίες γυμνιστών στην επανωμη-καλλικρατεια-κορινο αλλα όχι για αργά το βράδυ. Τέλος λέγεται για πλ. δικαστηρίων αλλά δεν ξέρω σε ποιο σημείο ακριβώς και αν έχει κόσμο. Όποιος γνωρίζει ας ενημερώσει
 

rockythess

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Νεαρά αγόρια που μπορεί να βρει κάποιος;
 
OP
OP
stamatis57

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.071
Like
1.285
Πόντοι
216
Πήγα την προηγούμενη Παρασκευή Λαχανόκηπους, στο δρόμο που είναι το Fever. Βλέπω ένα νεαρό να μου χαμογελά. Σταματώ και με ρωτάει αν θέλω παρέα. Μου φάνηκε πολύ μικρός και έκανα να φύγω. Το κατάλαβε και μου λέει είμαι 19 έχω ταυτότητα. Δείξτην του λέω και όντως μου την έδειξε, Έλληνας 19 ετών. Μπες του λέω. Συμφωνήσαμε στο 20άρικο και πήγαμε στο Filoxeneia. Εκεί ο ξενοδόχος μάλλον στράβωσε  που είδε δύο άνδρες και μου λέει δεν έχουμε δωμάτια ενώ οι θυρίδες πίσω του ήταν γεμάτες κλειδιά... Τον πήρα και πήγαμε στην Splash Sauna κλειστίκαμε σε μια καμπίνα και μου πέταξε τα μάτια έξω! Με γαμούσε καμιά ώρα σε όλες τις στάσεις και με έχυσε στο στόμα... Φοβερός γαμιάς!
 

DSLinTHESS

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Πήγα την προηγούμενη Παρασκευή Λαχανόκηπους, στο δρόμο που είναι το Fever. Βλέπω ένα νεαρό να μου χαμογελά. Σταματώ και με ρωτάει αν θέλω παρέα. Μου φάνηκε πολύ μικρός και έκανα να φύγω. Το κατάλαβε και μου λέει είμαι 19 έχω ταυτότητα. Δείξτην του λέω και όντως μου την έδειξε, Έλληνας 19 ετών. Μπες του λέω. Συμφωνήσαμε στο 20άρικο και πήγαμε στο Filoxeneia. Εκεί ο ξενοδόχος μάλλον στράβωσε  που είδε δύο άνδρες και μου λέει δεν έχουμε δωμάτια ενώ οι θυρίδες πίσω του ήταν γεμάτες κλειδιά... Τον πήρα και πήγαμε στην Splash Sauna κλειστίκαμε σε μια καμπίνα και μου πέταξε τα μάτια έξω! Με γαμούσε καμιά ώρα σε όλες τις στάσεις και με έχυσε στο στόμα... Φοβερός γαμιάς!
σε εφτιαξα χαχαχ. αν πέρασες καλά εύγε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom