Νέα

Αποχή από τους οίκους 6 & 7 Απριλίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 389
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μετα απο λαικη απαιτηση εμεις οι γνησιοι μπουρδελιαρηδες της Αθηνας κηρυττουμε αποχη απο τους οικους των 20 ευρω το Σαββατο και την Κυρικακη 6 και 7 Απριλιου, διαμαρτυρομενοι για

-τις αθλιες υπηρεσιες ξεπετας-φολας
-το ασφυκτικο δεκαλεπτο μεχρι το χτυπημα της πορτας
-τις αθλιες συμπεριφορες απο ιεροδουλες και τσατσαδες που μας εχουν για βοδια
-την ξεπερασμενη και μη φιλικη αισθητικη των οικων που δεν συντελει ουτε στην ευχαριστη αναμονη μας στο σαλονι, ουτε στην κορυφωση της λιμπιντο στο δωματιο. Συγκριμενα αναφερομαι σε φωτα που αναβοσβηνουν εκνευριστικα στο σαλονι -ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ και την υπερβολικα δυνατη μουσικη που εκνευριζει. Αν καποιοι φωναζουν μπορουν οι σε αλλες περιπτωσεις αγενεστατες τσατσαδες να τους ζητησουν να κανουν ησυχια. Το μπουρδελο δεν ειναι αλβανικη ντισκο. Επισης πολλες φορες ειναι υπερβολικα χαμηλος ο φωτισμος στα δωματια. Αλλο αισθησιακος φωτισμος, αλλο να μην βλεπεις την πουτσα σου
-Τελος διαμαρτυρομαστε για την ελλειψη ανανεωσης των εργαζομενων αντιλαμβανομενοι τη δυσκολια να βρεθουν ομορφες και εργατικες κοπελες που να θελουν να ερθουν στην χρεωκοπημενη Ελλαδα

Οπως και να εχει ο συνδυασμος των παραπανω προβληματων σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογει την τιμη των 20 ευρω που εχει επιβαλλει το αλβανικο καρτελ στην ευρυτερη περιοχη της Φυλης.

Το προιον που πουλατε αφεντικα των μπορντελων δεν αξιζει ουτε 5 ευρω, ποσο μαλλον ενα ολοκληρο μεροκαματο, και ηρθε ο καιρος ολοι εμεις που διαβαζουμε το σαιτ και εχουμε αυτο το ομορφο, ρομαντικο και αρχαιοπρεπες χομπυ, εμεις οι εραστες των κοριτσιων των φαναριων, να διεκδικησουμε την αξιοπρεπεια μας!

Η αποχη του ερχομενου Σαββατοκυριακου θα σας βαλει το μηνυμα στο μυαλο, βαθια και δυνατα.

ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΕΙΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΕΙΤΕ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ!!!

ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ!

ΖΗΤΩ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΩΝ!
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
+1. Agreed. Τρισάθλιες υπηρεσίες, ΠΟΤΕ δεν κάνουν επιστροφή χρημάτων αν δεν μείνεις ευχαριστημένος (99% των περιπτώσεων), και η κοπέλα όσο αντιεπαγγελματικά και αν φερθεί παραμένει στην θέση της, με μόνο μας όπλο φωνές στο σαλόνι και στους εκεί πελάτες+ θάψιμο στο site.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.662
Κριτικές
11
Like
12.480
Πόντοι
5.060
Πολύ ωραίος, συναγωνιστή. Μαζί σου! Επιτέλους κάποιος έπρεπε να οργανώσει μια τέτοια κίνηση.  :kneel: Αν και πιστεύω ότι ένα 2ήμερο δεν είναι αρκετό. Καλύτερα μια βδομάδα..
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
κάντο 1-7 απριλίου
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.526
Like
7.124
Πόντοι
1.056
:2funny: :2funny: :2funny: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

                      :orchestra: :kneel:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.662
Κριτικές
11
Like
12.480
Πόντοι
5.060
Εγώ πλέον περνάω μόνο στο Αγ. Πέτρου με Τζέσικα και Μισέλ που το τιμάνε επάξια το 20ρικο. Όλα τα άλλα τα έχω μαυρίσει μέχρι τουλάχιστον να φέρουν τίποτα της προκοπής. Μοντελοαλυσίδα, που είναι το άντρο του απλού προγράμματος και της φόλας, την έχω κόψει οριστικά εδώ και περίπου 6 μήνες.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.526
Like
7.124
Πόντοι
1.056
Μετα απο λαικη απαιτηση εμεις οι γνησιοι μπουρδελιαρηδες της Αθηνας κηρυττουμε αποχη απο τους οικους των 20 ευρω το Σαββατο και την Κυρικακη 6 και 7 Απριλιου, διαμαρτυρομενοι για

-τις αθλιες υπηρεσιες ξεπετας-φολας
-το ασφυκτικο δεκαλεπτο μεχρι το χτυπημα της πορτας
-τις αθλιες συμπεριφορες απο ιεροδουλες και τσατσαδες που μας εχουν για βοδια
-την ξεπερασμενη και μη φιλικη αισθητικη των οικων που δεν συντελει ουτε στην ευχαριστη αναμονη μας στο σαλονι, ουτε στην κορυφωση της λιμπιντο στο δωματιο. Συγκριμενα αναφερομαι σε φωτα που αναβοσβηνουν εκνευριστικα στο σαλονι -ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ και την υπερβολικα δυνατη μουσικη που εκνευριζει. Αν καποιοι φωναζουν μπορουν οι σε αλλες περιπτωσεις αγενεστατες τσατσαδες να τους ζητησουν να κανουν ησυχια. Το μπουρδελο δεν ειναι αλβανικη ντισκο. Επισης πολλες φορες ειναι υπερβολικα χαμηλος ο φωτισμος στα δωματια. Αλλο αισθησιακος φωτισμος, αλλο να μην βλεπεις την πουτσα σου
-Τελος διαμαρτυρομαστε για την ελλειψη ανανεωσης των εργαζομενων αντιλαμβανομενοι τη δυσκολια να βρεθουν ομορφες και εργατικες κοπελες που να θελουν να ερθουν στην χρεωκοπημενη Ελλαδα

Οπως και να εχει ο συνδυασμος των παραπανω προβληματων σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογει την τιμη των 20 ευρω που εχει επιβαλλει το αλβανικο καρτελ στην ευρυτερη περιοχη της Φυλης.

Το προιον που πουλατε αφεντικα των μπορντελων δεν αξιζει ουτε 5 ευρω, ποσο μαλλον ενα ολοκληρο μεροκαματο, και ηρθε ο καιρος ολοι εμεις που διαβαζουμε το σαιτ και εχουμε αυτο το ομορφο, ρομαντικο και αρχαιοπρεπες χομπυ, εμεις οι εραστες των κοριτσιων των φαναριων, να διεκδικησουμε την αξιοπρεπεια μας!

Η αποχη του ερχομενου Σαββατοκυριακου θα σας βαλει το μηνυμα στο μυαλο, βαθια και δυνατα.

ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΕΙΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΕΙΤΕ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ!!!

ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ!

ΖΗΤΩ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΩΝ!
Ενα ακομα αιτημα!
-Καποτες κανονικου μεγεθους.Στο Ρεμ21Κατω ειναι ασφυκτικες.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.662
Κριτικές
11
Like
12.480
Πόντοι
5.060
Ενα ακομα αιτημα!
-Καποτες κανονικου μεγεθους.Στο Ρεμ21Κατω ειναι ασφυκτικες.
Και στο Αγ. Πέτρου βάζουν αυτές τις κόκκινες σαν σαμπρέλα. Η λύση να φέρνεις μαζί δική σου. Εγώ αυτό έκανα σήμερα και δεν έφερε αντίρρηση η κοπέλα.
 

Επισκέπτης
Μετα απο λαικη απαιτηση εμεις οι γνησιοι μπουρδελιαρηδες της Αθηνας κηρυττουμε αποχη απο τους οικους των 20 ευρω το Σαββατο και την Κυρικακη 6 και 7 Απριλιου, διαμαρτυρομενοι για

-τις αθλιες υπηρεσιες ξεπετας-φολας
-το ασφυκτικο δεκαλεπτο μεχρι το χτυπημα της πορτας
-τις αθλιες συμπεριφορες απο ιεροδουλες και τσατσαδες που μας εχουν για βοδια
-την ξεπερασμενη και μη φιλικη αισθητικη των οικων που δεν συντελει ουτε στην ευχαριστη αναμονη μας στο σαλονι, ουτε στην κορυφωση της λιμπιντο στο δωματιο. Συγκριμενα αναφερομαι σε φωτα που αναβοσβηνουν εκνευριστικα στο σαλονι -ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ και την υπερβολικα δυνατη μουσικη που εκνευριζει. Αν καποιοι φωναζουν μπορουν οι σε αλλες περιπτωσεις αγενεστατες τσατσαδες να τους ζητησουν να κανουν ησυχια. Το μπουρδελο δεν ειναι αλβανικη ντισκο. Επισης πολλες φορες ειναι υπερβολικα χαμηλος ο φωτισμος στα δωματια. Αλλο αισθησιακος φωτισμος, αλλο να μην βλεπεις την πουτσα σου
-Τελος διαμαρτυρομαστε για την ελλειψη ανανεωσης των εργαζομενων αντιλαμβανομενοι τη δυσκολια να βρεθουν ομορφες και εργατικες κοπελες που να θελουν να ερθουν στην χρεωκοπημενη Ελλαδα

Οπως και να εχει ο συνδυασμος των παραπανω προβληματων σε καμια περιπτωση δεν δικαιολογει την τιμη των 20 ευρω που εχει επιβαλλει το αλβανικο καρτελ στην ευρυτερη περιοχη της Φυλης.

Το προιον που πουλατε αφεντικα των μπορντελων δεν αξιζει ουτε 5 ευρω, ποσο μαλλον ενα ολοκληρο μεροκαματο, και ηρθε ο καιρος ολοι εμεις που διαβαζουμε το σαιτ και εχουμε αυτο το ομορφο, ρομαντικο και αρχαιοπρεπες χομπυ, εμεις οι εραστες των κοριτσιων των φαναριων, να διεκδικησουμε την αξιοπρεπεια μας!

Η αποχη του ερχομενου Σαββατοκυριακου θα σας βαλει το μηνυμα στο μυαλο, βαθια και δυνατα.

ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΕΙΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΕΙΤΕ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ!!!

ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ!

ΖΗΤΩ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΩΝ!
Ενα ακομα αιτημα!
-Καποτες κανονικου μεγεθους.Στο Ρεμ21Κατω ειναι ασφυκτικες.

Σαφεστατα! Κανονικες καποτες με λιπαντικο για να ξετυλιγονται πανω στον πουτσο. Αυτες που εχουν ολα πρεπει να τις ανοιξει σαν καλτσα η κοπελα για να στην φορεσει αλλιως δεν περνιεται!
 

Επισκέπτης
Εγώ πλέον περνάω μόνο στο Αγ. Πέτρου με Τζέσικα και Μισέλ που το τιμάνε επάξια το 20ρικο. Όλα τα άλλα τα έχω μαυρίσει μέχρι τουλάχιστον να φέρουν τίποτα της προκοπής. Μοντελοαλυσίδα, που είναι το άντρο του απλού προγράμματος και της φόλας, την έχω κόψει οριστικά εδώ και περίπου 6 μήνες.
Δεν εχω περασει εκει, ψιλοεκνευριστικο σαλονι με βραζιλιανικες καραμουζες για μουσικη υποκρουση.
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
μου θυμίζει καταλήψεις 94 με αιτήματα δεν έχει αρκετό τυρί η τυρόπιτα στο κυλικείο :grin:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.662
Κριτικές
11
Like
12.480
Πόντοι
5.060
Δεν εχω περασει εκει, ψιλοεκνευριστικο σαλονι με βραζιλιανικες καραμουζες για μουσικη υποκρουση.
Βάζουν επίτηδες μουσική στη μητρική των εργαζόμενων κορασίδων για να κρατάνε το κέφι τους ανεβασμένο, οπότε καλά κάνουν. Προσωπικά μου αρέσουν τα ισπανικά τραγούδια. Στην τελική στο μπουρδέλο πας, όχι για κλάμπινγκ.
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
Βάζουν επίτηδες μουσική στη μητρική των εργαζόμενων κορασίδων για να κρατάνε το κέφι τους ανεβασμένο, οπότε καλά κάνουν. Προσωπικά μου αρέσουν τα ισπανικά τραγούδια. Στην τελική στο μπουρδέλο πας, όχι για κλάμπινγκ.
τα ισπανικά που μιλάνε οι βραζιλιάνοι δεν είναι τόσο εύηχα όμως
 

Επισκέπτης
Βάζουν επίτηδες μουσική στη μητρική των εργαζόμενων κορασίδων για να κρατάνε το κέφι τους ανεβασμένο, οπότε καλά κάνουν. Προσωπικά μου αρέσουν τα ισπανικά τραγούδια. Στην τελική στο μπουρδέλο πας, όχι για κλάμπινγκ.
χαζομαρκετινγκ ειναι

το σαλονι του μπουρδελου θελει ευχαριστο και ηρεμο περιβαλλον για να ειναι υπομονετικοι οι πελατες και να μη φευγουν. βασικες αρχες ψυχολογιας
 

Επισκέπτης
Η απεργια εχει σοβαρες πιθανοτητες να εξελιχθει σε απεργια διαρκειας με τους μπουρδελιαρηδες να κανουν αποχη ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom