Νέα

Βοήθεια και συμβουλές για σχέσεις

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Συνάδελφοι του μπου, έχετε να δώσετε καμιά συμβουλή όχι απλά για το ξεκίνημα μιας σχέσης αλλά και για την αρχή της κουβέντας; Ποιά μέρα είναι και ιδανική για να βγείς να βρείς κοπέλα; Ρωτάω μια και έχω φτάσει σε ένα μικρό αδιεξοδο.

Είμαι τελείως αρχάριος στο ζήτημα μιας και μόνο χ και χυλους τρώω μια ζωή και μετά από την υπηρεσεία θα ήθελα να ξαναδοκιμάσω την τύχη μου. Υπ'όψιν, δεν στοχεύω 18-19, αλλά από 20 και πάνω και δεν κοιτάω καν τα σκιάχτρα, απλά προσπαθω να βρώ γυναίκες με καμπύλες. Ναρντάνες, παχουλούλες ή απλά κλεψύδρες, δεν με αφορά, καλή να είναι και να μην την κραδαίνω σαν τον χαρταετό την Καθαρά Δευτερα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.803
Like
22.947
Πόντοι
6.056
Συνάδελφοι του μπου, έχετε να δώσετε καμιά συμβουλή όχι απλά για το ξεκίνημα μιας σχέσης αλλά και για την αρχή της κουβέντας; Ποιά μέρα είναι και ιδανική για να βγείς να βρείς κοπέλα; Ρωτάω μια και έχω φτάσει σε ένα μικρό αδιεξοδο.

Είμαι τελείως αρχάριος στο ζήτημα μιας και μόνο χ και χυλους τρώω μια ζωή και μετά από την υπηρεσεία θα ήθελα να ξαναδοκιμάσω την τύχη μου. Υπ'όψιν, δεν στοχεύω 18-19, αλλά από 20 και πάνω και δεν κοιτάω καν τα σκιάχτρα, απλά προσπαθω να βρώ γυναίκες με καμπύλες. Ναρντάνες, παχουλούλες ή απλά κλεψύδρες, δεν με αφορά, καλή να είναι και να μην την κραδαίνω σαν τον χαρταετό την Καθαρά Δευτερα.
τριτη κατα τις 6 το απογευμα.. ;)
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.693
Πόντοι
606
Ποιά μέρα είναι και ιδανική για να βγείς να βρείς κοπέλα;

Ενδιαφέρουσα ερώτηση.Κοίτα,γενικά από μεσημέρι Παρασκευής μέχρι βράδυ Σαββάτου είναι για μένα η καλύτερη φάση της εβδομάδας.Εαν ζεις σε μέρος με πολύ κόσμο και φοιτήτριες,και όχι σε κανα άκυρο μέρος της επαρχίας,τότε βγαίνουν όλες και γίνεται ένας ψιλοχαμός έξω.Ειδικά όταν έχει και καλό καιρό.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ενδιαφέρουσα ερώτηση.Κοίτα,γενικά από μεσημέρι Παρασκευής μέχρι βράδυ Σαββάτου είναι για μένα η καλύτερη φάση της εβδομάδας.Εαν ζεις σε μέρος με πολύ κόσμο και φοιτήτριες,και όχι σε κανα άκυρο μέρος της επαρχίας,τότε βγαίνουν όλες και γίνεται ένας ψιλοχαμός έξω.Ειδικά όταν έχει και καλό καιρό.
δηλαδη  τοτε εχεις επιτυχιες περισσοτερο ;
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.639
Πόντοι
8.816
Γραψου στο καναλι men of style youtube
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Μια δικιά μου συμβουλή είναι να  μην είσαι μουνόδουλος. Να βγαίνεις, να είσαι εαυτό σου, να λές ότι νιώθεις εκείνη τη στιγμή και να μην έχεις το άγχος αν θα τη γαμησεις ή όχι. Στα τέτοια σου αν δε πάει καλά ενα ραντεβού. Υπάρχουν και τα μπουρδελάκια σαν plan B
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Συνάδελφοι του μπου, έχετε να δώσετε καμιά συμβουλή όχι απλά για το ξεκίνημα μιας σχέσης αλλά και για την αρχή της κουβέντας; Ποιά μέρα είναι και ιδανική για να βγείς να βρείς κοπέλα; Ρωτάω μια και έχω φτάσει σε ένα μικρό αδιεξοδο.
ολες οι μερες τυπε είναι κατάλληλες απλα οι ωρες της μερας είναι το θεμα και το σημειο.
για μενα οι μεσημεριανες ωρες είναι κατάλληλες αφου οι περισσοτερες εχουν τελειωσει τη δουλεια η τη σχολη οποτε σε καφετερια φαστ φουντ μιας και ο κοσμος είναι λιγος και ο ανταγωνισμος λιγοτερος παιζεις ευκολα μπαλα.π.χ εγω ειχα ριξει σερβιτορα που μου αρεσε πηγαινα 3.30 το μεσημερι και 6 εφευγα ολες αυτες την ωρες την ειχα στη παρλα ναι μεν αυτή ηταν ορθια και εγω καθιστος σε τραπεζι αλλα εγω επαιζα παιχνιδι.
επισης κατάλληλες ωρες είναι μετα της 12 το βραδι εκτος παρασκευοσαββατου π.χ μια καθημερινη σε κανα μπαρακι η κλαμπακι παιζεις ανετα παιχνιδι παρασκευοσαββατα βγαινουν πολλοι δημόσιοι υπαλληλοι.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Συνάδελφοι του μπου, έχετε να δώσετε καμιά συμβουλή  για την αρχή της κουβέντας; 
δεν θα σου πω τι θα πεις,απλα θα θετεις θεματα κοινωνικα , θεματα μελο,η ευκαιριες της στιγμης για ανοιγμα κουβέντας π.χ μια εχει σκυλο ξεκινα τη ρατσα είναι αν είναι φιλικο κλπ
 

Sopranos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2019
Μηνύματα
78
Like
33
Πόντοι
1
Συνάδελφοι του μπου, έχετε να δώσετε καμιά συμβουλή όχι απλά για το ξεκίνημα μιας σχέσης αλλά και για την αρχή της κουβέντας; Ποιά μέρα είναι και ιδανική για να βγείς να βρείς κοπέλα; Ρωτάω μια και έχω φτάσει σε ένα μικρό αδιεξοδο.

Είμαι τελείως αρχάριος στο ζήτημα μιας και μόνο χ και χυλους τρώω μια ζωή και μετά από την υπηρεσεία θα ήθελα να ξαναδοκιμάσω την τύχη μου. Υπ'όψιν, δεν στοχεύω 18-19, αλλά από 20 και πάνω και δεν κοιτάω καν τα σκιάχτρα, απλά προσπαθω να βρώ γυναίκες με καμπύλες. Ναρντάνες, παχουλούλες ή απλά κλεψύδρες, δεν με αφορά, καλή να είναι και να μην την κραδαίνω σαν τον χαρταετό την Καθαρά Δευτερα.
αν κάθεσαι και σκέφτεσαι τι μέρα είναι κατάλληλη τι πρέπει να πω κτλ βραστα... Βρες κάνα κοριτσάκι που σου αρέσει και όρμα. Αν της αρέσεις και συ θα βρείτε τι θα πείτε θα βοηθήσει κ εκείνη ανεξαρτήτου μέρας και ώρας...
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216
τύποι ξέρουμε ότι άνοιξε ο καιρός και δε κρατιέστε να απαξιωθείτε αλλά περιμένετε και σεις να πάει Κυριακή, το γαμήσατε τελείως :S
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Θα βρείς το δρόμο σου μόνος, κάνε προσπάθειες και να βλέπεις τα λάθη σου
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.226
Like
22.471
Πόντοι
6.256
Συνάδελφοι του μπου, έχετε να δώσετε καμιά συμβουλή όχι απλά για το ξεκίνημα μιας σχέσης αλλά και για την αρχή της κουβέντας; Ποιά μέρα είναι και ιδανική για να βγείς να βρείς κοπέλα; Ρωτάω μια και έχω φτάσει σε ένα μικρό αδιεξοδο.

Είμαι τελείως αρχάριος στο ζήτημα μιας και μόνο χ και χυλους τρώω μια ζωή και μετά από την υπηρεσεία θα ήθελα να ξαναδοκιμάσω την τύχη μου. Υπ'όψιν, δεν στοχεύω 18-19, αλλά από 20 και πάνω και δεν κοιτάω καν τα σκιάχτρα, απλά προσπαθω να βρώ γυναίκες με καμπύλες. Ναρντάνες, παχουλούλες ή απλά κλεψύδρες, δεν με αφορά, καλή να είναι και να μην την κραδαίνω σαν τον χαρταετό την Καθαρά Δευτερα.

Τυπε η μονη λυση για σενα....

71RQcaJpkyL._UY550_.jpg


Και μετα θα σου καθονται ολες 24 ωρες το 24ωρο,365 μερες το χρονο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom