Νέα

Μασαζ με την κοπέλα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ola2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
179
Like
11
Πόντοι
1
Για σας θα ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει καποιο μασάτζιδικο να πάω  εγώ και η κοπέλα μου, σε εκείνη να κάνουν το μασαζάκι και εμένα να με περιηγηθούν ιδιαιτέρως  :pipa2:
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
808
Κριτικές
10
Like
1.290
Πόντοι
376
Τι νόημα έχει αυτό;
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
Μπορεί να γουστάρει η κοπέλα να παίρνει μάτι... αλλά να υπάρχει η χαλάρωση του μασάζ!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.528
Like
7.126
Πόντοι
1.056
Γιατι δεν πας στον ποδολαγνο;
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Απ οσα εχω δει εδω μεσα το μουσες εχει προγραμμα για ζευγαρι τυπε..
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Για σας θα ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει καποιο μασάτζιδικο να πάω  εγώ και η κοπέλα μου, σε εκείνη να κάνουν το μασαζάκι και εμένα να με περιηγηθούν ιδιαιτέρως  :pipa2:
Στα πιο πολλά!  Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να το συζητήσεις, από κοντά όχι τηλεφωνικά, και θα γίνει.
 
OP
OP
ola2012

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
179
Like
11
Πόντοι
1
Δεν το είπα μάλλον σωστά θέλει η κοπέλα μου να πάμε για κανονικό μασάζ. Και εγώ σκέφτηκα να την πάω κάπου να κάνει εκείνη το μασαζάκι τής και εγώ σε ένα άλλο δωμάτιο να κάνω τα δικά μας, βασικά δεν θέλω να καταλάβει ότι εγώ θα πηδάω γιατί παίζει παντόφλα
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Δεν το είπα μάλλον σωστά θέλει η κοπέλα μου να πάμε για κανονικό μασάζ. Και εγώ σκέφτηκα να την πάω κάπου να κάνει εκείνη το μασαζάκι τής και εγώ σε ένα άλλο δωμάτιο να κάνω τα δικά μας, βασικά δεν θέλω να καταλάβει ότι εγώ θα πηδάω γιατί παίζει παντόφλα
δε γινονται αυτα ρε φιλε .μας δουλευεις? Θα πατε σε μασατζιδικο θα βγουν οι αλλες με τα εσωρουχα και δε θα καταλαβει τπτ? Πηγαινε le massage με την κοπελα απολαυσε μασαζακι και καποια αλλη στιγμη πας μονος σου σε στουντιο
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Δεν το είπα μάλλον σωστά θέλει η κοπέλα μου να πάμε για κανονικό μασάζ. Και εγώ σκέφτηκα να την πάω κάπου να κάνει εκείνη το μασαζάκι τής και εγώ σε ένα άλλο δωμάτιο να κάνω τα δικά μας, βασικά δεν θέλω να καταλάβει ότι εγώ θα πηδάω γιατί παίζει παντόφλα
Τι μαλακίες σκέφτεστε μερικοί δεν μπορώ να καταλάβω.
 
OP
OP
ola2012

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
179
Like
11
Πόντοι
1
δε γινονται αυτα ρε φιλε .μας δουλευεις? Θα πατε σε μασατζιδικο θα βγουν οι αλλες με τα εσωρουχα και δε θα καταλαβει τπτ? Πηγαινε le massage με την κοπελα απολαυσε μασαζακι και καποια αλλη στιγμη πας μονος σου σε στουντιο
Άυτο που λες είναι αυτονόητο ότι δεν γίνεται να μη το καταλάβει. Και για αυτό ρώτησα αν ξέρετε κάποιο κανονικό μασάτζιδικο που να προσφέρει και άλλες υπηρεσίες. Είναι τόσο δυσνόητο αυτό που ρωτώ; αν δεν υπάρχει κάτι τέτοιο πρέπει απλά να μου πείτε δεν γίνεται εδώ στην Ελλάδα γιατί εγώ στο εξωτερικό το έχω κάνει άπειρες φορές
 

Typaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Εγώ πάντως θα υπερασπιστώ το φίλο που έθεσε το θέμα. Είχα ένα φίλο που μου έλεγε πως πήγαινε σε ένα συγκεκριμένο μέρος που έκανε τέτοια δουλειά.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Εγώ ένα δεν κατάλαβα....είμαστε σε ένα φόρουμ αγοραίου ερωτος και προτιμήσεων...γιατί να ειρωνεύονται τον δίπλα τους
 

pitsipopini78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα, πρώτη φορά γράφω και θέλω να πω πως συμβαίνει η κοπέλα μας να καυλώνει να βλέπει να γαμάμε ή να μας παίρνει κάποια πίπα και αυτή να βλέπει ή να συμμετέχει.
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Το θεμα ειναι να συμβη ενα σκηνικο σαν αυτο που αναφερεις..
 

aesthetic__girl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα!
ξερει κανεις αν μπορουν να προσφερουν πουθενα κατι τετοιο σε μια κοπελα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79078

Επισκέπτης
To βίντεο δεν είναι διαθέσιμο πλέον!
 

ΦΦΦΦΦ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο που ζητας φιλε δεν υπαρχει.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom