Νέα

Ρολόγια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λουράκι ή μπρασελέ;

  • Λουράκι

    Ψήφοι: 111 37,1%
  • Μπρασελέ

    Ψήφοι: 188 62,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    299

Επισκέπτης
ας γραψει ο καθενας τι ρολοι φοραει και ποιο στυλ τον αντιπροσωπευει!μπορουμε να ποσταρουμε φωτογραφιες,χαρακτηριστικα,τιμες!
εγω προσωπικα προτιμαω τα καταδυτικα(ειμαι αθλετικ τυπος,τι να κανω? :grin: :grin:)!εxω 2 Quantum,και ετοιμαζομαι να αγορασω το immersion challenger
 

Συνημμένα

  • V347A01AAQ_L.jpg
    V347A01AAQ_L.jpg
    53,2 KB · Εμφανίσεις: 133
  • 1406.jpg
    1406.jpg
    93,5 KB · Εμφανίσεις: 57

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
ας γραψει ο καθενας τι ρολοι φοραει και ποιο στυλ τον αντιπροσωπευει!μπορουμε να ποσταρουμε φωτογραφιες,χαρακτηριστικα,τιμες!
εγω προσωπικα προτιμαω τα καταδυτικα([size=10pt]ειμαι αθλετικ τυπος,τι να κανω?[/size] :grin: :grin:)!εxω 2 Quantum,και ετοιμαζομαι να αγορασω το immersion challenger
μπρατσαρά....χτισμένε....ντουλάπα...τετράγωνε τύπε..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Εγω πινω μπυρες και τρωω κοτομπεικον,τί ρολοι μου ταιριαζει????
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ωραίο το Immersion Challenger..!!
πολυ καλο .. αξίζει.. για καλους δύτες.. (όχι του γλυκου νερου!! :grin: :grin:)

Το CHALLENGER είναι το νέο εξελιγμένο καταδυτικό ρολόι της IMMERSION που συνδυάζει την κλασική αισθητική του αναλογικού μηχανισμού ώρας με έναν μοντέρνο υπολογιστή κατάδυσης. Είναι μια στιβαρή κατασκευή με μοντέρνο design που το διαφοροποιεί από κάθε άλλο ανταγωνιστικό του προϊόν. Η κάσα του είναι κατασκευασμένη εξολοκλήρου με ατσάλι 316L Marine grade και η οθόνη του από φυσικό κρύσταλλο. Το λουρί του είναι μακρύ ώστε να φοριέται πάνω από την στολή, ενώ είναι κατασκευασμένο από μαλακή υποαλλεργική θερμική πολυουρεθάνη με πόρπη ασφαλείας στο άνοιγμα. Διαθέτει δυο ξεχωριστά λειτουργικά MODE, ένα για ψαροτούφεκο-ελεύθερη κατάδυση(FREE MODE) και ένα για αυτόνομη κατάδυση(DEEP MODE). Το CHALLENGER παρέχει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με μια ματιά σε μια οθόνη αντανακλώντας την σύγχρονη τάση για άμεση χωρίς περιορισμούς πληροφόρηση του δύτη. Το CHALLENGER εκτός του αναλογικού μηχανισμού ώρας και των εξελιγμένων καταδυτικών λειτουργιών διαθέτει ψηφιακή ώρα, χρονογράφο, χρονόμετρο, αντίστροφη μέτρηση χρόνου, διπλή ζώνη ώρας, τρία ανεξάρτητα alarm, καταγραφή θερμοκρασίας, ρυθμιζόμενη λειτουργία εξοικονόμησης μπαταρίας, ελεγχόμενο από τον χρήστη οπτικό και ηχητικό alarm, οπτική ένδειξη διαθέσιμης ενέργειας της μπαταρίας, φωτισμό που ενεργοποιείται με την κίνηση του χεριού, οθόνη υψηλής αντίθεσης. Το CHALLENGER καλύπτεται με 2ετή εγγύηση και συνοδεύεται με οδηγίες χρήσης στα Ελληνικά.

τιμη 341,90.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Αυτό είναι ρολόϊ  :rockon:
 

Συνημμένα

  • mickey mouse watch.jpg
    mickey mouse watch.jpg
    56,4 KB · Εμφανίσεις: 52
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.858
Πόντοι
12.056
Εγω εχω Αστρολαβο για να τσεκαρω τον χρονο... :2funny: :2funny: :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Εγω φωραω εδω και αρκετα χρονια αυτο εδω:
Το Casio CMD-40.
Σπανιο ρολοι πραγματικα. Απιστευτες πλακες σε καφετεριες κτλ. καταλαβενετε!  :rockon:  :2funny:
Ειμαι πλεον συναισθηματικα δεμενος μαζι του!
 

Συνημμένα

  • CMD-40F-7Z.jpg
    CMD-40F-7Z.jpg
    26,9 KB · Εμφανίσεις: 57

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
TAG HEUER , 2000 CHRONO AQUARACER
Τωρα πρέπει να εχει κανενα 3 χιλιαρο
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ενεκα κάποιων εκτάκτων εσόδων
 

Συνημμένα

  • 17_1.jpg
    17_1.jpg
    135,3 KB · Εμφανίσεις: 111

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ετσι ρολεξ ο ενφορ  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:!και φυσικα μερσεντουρι και καθε μερα σιτυ τουρ  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Επιασες το υπονοούμενο - μπράβο ρε γουώρ

Μερσεντέ ειναι για λαικούς. Προτιμώ κινέζικο τζιπ με ζαντολάστιχο και φυμέ τζάμια.
 

Επισκέπτης
Επιασες το υπονοούμενο - μπράβο ρε γουώρ

Μερσεντέ ειναι για λαικούς. Προτιμώ κινέζικο τζιπ με ζαντολάστιχο και φυμέ τζάμια.
το κινεζικο για παιχνιδι στην αυλη ε??πως τα μικρα παιδια εχουν τα ποδηλατακια...ο ενφορ το κινεζικο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
το κινεζικο για παιχνιδι στην αυλη ε??πως τα μικρα παιδια εχουν τα ποδηλατακια...ο ενφορ το κινεζικο 

Κινέζικο τζιπ και κινέζικη ρολεξια

Ολα στο κυνήγι του ελληνικού αποτυχημένου ονείρου
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Χωρίς πλάκα.

Το έχω πάρει από την Ιαπωνία.

Pimpin ain't easy 

http://[URL unfurl="true"]www.tokyoflash.com/pics/PIM004_L3.jpg[/img[/URL]]

Pimp watches:

[img]http://[URL unfurl="true"]www.tokyoflash.com/pics/PIM004_L4.jpg[/img[/URL]]

[URL unfurl="true"]http://www.pimp-watches.com/[/URL]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom