Νέα

Συνάντηση μελών του bou

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
Προσωπικά μου πρωτοδημιουργηθηκε η ιδέα για συνάντηση με μέλη από κάτι κριτικές που αποδείχτηκαν επιεικώς απαράδεκτες....Ήθελα να ήξερα τι είδους παίχτης είναι αυτός που βλέπει τη δόξα Ραχούλας για Μπαρτσελόνα...

Επεξαργαζομενος λίγο όμως τη σκέψη μου, νομίζω θα ήταν μια καλή ιδέα να μαζευτούμε σε κάποιο καφέ εστιατόριο η οτιδήποτε άλλο και να ανταλλάξουμε απόψεις.... Γνωρίζοντας ο ένας τον άλλο ίσως βοηθήσει στο να αξιολογήσουμε καλύτερα κριτικές.. Ενδεχομένως να προτείνουμε μια κάτι πολύ καλό, και ακόμη καλύτερα, να έχουμε και "καλεσμένους" .

Πως σας φαίνεται σαν σκέψη; Μπορεί να υλοποιηθεί; Δεν έχω σκεφτεί λεπτομέρειες, το αφήνω ανοιχτό για συζήτηση!!

Καλό 4ημερο αλανια μου!! :heavymetalbig:
 

gonumidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
157
Πόντοι
0
Καλή ιδέα αλλά ποιος θα το οργανώσει ;
 
OP
OP
F

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
Δεν είναι ανάγκη να έχει μορφή γενικής συνέλευσης....μπορούμε να ορίσουμε ένα άτυπο "στέκι" πχ ένα καφέ η εστιατόριο, όπου πχ κάθε Τρίτη μεταξύ 4-6 να πάει όποιος θέλει μια να είναι κοινό μυστικό ότι κάπου εκεί είναι ένας συναγωνιστής... Φυσικά και τα κορίτσια θα είναι ευπρόσδεκτα... χωρίς να γινόμαστε καρτες
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Κι εγω το ειχα σκεφτει. Με λιγη σκεψη ομως ειμαι σιγουρος οτι το μονο που μπορει να γινει ειναι συναντηση ενος μικρου group μελων με ατομα που να φαινεται εξ αρχης οτι συμφωνουν σε πολλα.
Αν παει ο καθενας μας σε μια μεγαλη συναντηση ειμαι σιγουρος οτι θα μετανιωνες την ωρα και τη στιγμη. Ειμαι σιγουρος οτι δεν θες να γνωρισεις ολους και οτι απο μακρια και αγαπημενοι ειναι το καλυτερο.
 

gonumidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
157
Πόντοι
0
Aν αρέσει η ιδέα γενικά, είμαι σίγουρος ότι θα οργανωθεί από μόνο του.. Διαθεση να υπάρχει..

Μονο του δεν γίνεται τίποτα,  πρέπει κάποιος να πάρει πρωτοβουλία.
Ο Ampelales είναι καλός σε κατι τέτοια!
 
OP
OP
F

freesoul77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
869
Πόντοι
991
Κι εγω το ειχα σκεφτει. Με λιγη σκεψη ομως ειμαι σιγουρος οτι το μονο που μπορει να γινει ειναι συναντηση ενος μικρου group μελων με ατομα που να φαινεται εξ αρχης οτι συμφωνουν σε πολλα.
Αν παει ο καθενας μας σε μια μεγαλη συναντηση ειμαι σιγουρος οτι θα μετανιωνες την ωρα και τη στιγμη. Ειμαι σιγουρος οτι δεν θες να γνωρισεις ολους και οτι απο μακρια και αγαπημενοι ειναι το καλυτερο.
Συμφωνώ απόλυτα για τον αριθμό ατόμων...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.754
Κριτικές
124
Like
21.503
Πόντοι
28.900
Προσωπικά μου πρωτοδημιουργηθηκε η ιδέα για συνάντηση με μέλη από κάτι κριτικές που αποδείχτηκαν επιεικώς απαράδεκτες....Ήθελα να ήξερα τι είδους παίχτης είναι αυτός που βλέπει τη δόξα Ραχούλας για Μπαρτσελόνα...

Επεξαργαζομενος λίγο όμως τη σκέψη μου, νομίζω θα ήταν μια καλή ιδέα να μαζευτούμε σε κάποιο καφέ εστιατόριο η οτιδήποτε άλλο και να ανταλλάξουμε απόψεις.... Γνωρίζοντας ο ένας τον άλλο ίσως βοηθήσει στο να αξιολογήσουμε καλύτερα κριτικές.. Ενδεχομένως να προτείνουμε μια κάτι πολύ καλό, και ακόμη καλύτερα, να έχουμε και "καλεσμένους" .

Πως σας φαίνεται σαν σκέψη; Μπορεί να υλοποιηθεί; Δεν έχω σκεφτεί λεπτομέρειες, το αφήνω ανοιχτό για συζήτηση!!

Καλό 4ημερο αλανια μου!! :heavymetalbig:


Αν το κανονίσετε εγώ είμαι μέσα,αρκεί να είναι από το άλλο Σαββατοκύριακο για από σήμερα το βράδυ θα είμαι εκτός Ελλάδας!!!
 

gonumidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
157
Πόντοι
0
Καλύτερα καθημερινή
 

topmarried1977

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
80
Like
16
Πόντοι
0
Τι εστιατόριο ρε παιδιά και καφετέρια? δε λέτε σε κάνα πιο μεγάλο χώρο? θα γίνει χαμός πιστεύω...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.803
Like
22.949
Πόντοι
6.056
Τι εστιατόριο ρε παιδιά και καφετέρια? δε λέτε σε κάνα πιο μεγάλο χώρο? θα γίνει χαμός πιστεύω...
κλειστε το οακα να πατε τυποι.. ;)

εντωμεταξυ παιζει κανενας σκατοψυχος να φωτογραφισει τα μουτρα σας
και να σας τα ποσταρει σε καθε διαφωνια σας (εχει γινει παλιοτερα)  :uglystupid:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
κλειστε το οακα να πατε τυποι.. ;)

εντωμεταξυ παιζει κανενας σκατοψυχος να φωτογραφισει τα μουτρα σας
και να σας τα ποσταρει σε καθε διαφωνια σας (εχει γινει παλιοτερα)  :uglystupid:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Προσωπικά μου πρωτοδημιουργηθηκε η ιδέα για συνάντηση με μέλη από κάτι κριτικές που αποδείχτηκαν επιεικώς απαράδεκτες....Ήθελα να ήξερα τι είδους παίχτης είναι αυτός που βλέπει τη δόξα Ραχούλας για Μπαρτσελόνα...

Επεξαργαζομενος λίγο όμως τη σκέψη μου, νομίζω θα ήταν μια καλή ιδέα να μαζευτούμε σε κάποιο καφέ εστιατόριο η οτιδήποτε άλλο και να ανταλλάξουμε απόψεις.... Γνωρίζοντας ο ένας τον άλλο ίσως βοηθήσει στο να αξιολογήσουμε καλύτερα κριτικές.. Ενδεχομένως να προτείνουμε μια κάτι πολύ καλό, και ακόμη καλύτερα, να έχουμε και "καλεσμένους" .

Πως σας φαίνεται σαν σκέψη; Μπορεί να υλοποιηθεί; Δεν έχω σκεφτεί λεπτομέρειες, το αφήνω ανοιχτό για συζήτηση!!

Καλό 4ημερο αλανια μου!! :heavymetalbig:

Τυπε θα πατε και για αλληλομαλακια μετα  :think: :S :S :S
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
179
Like
23.694
Πόντοι
33.598
Θα κόψετε και πίτα τύπε; Μάρτιος μπήκε αλλά προλαβαίνετε...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Ψιθυριζεται  οτι στη συναντηση θα ερθει και ο Γευστικος  :S :S :S  :effemine: :gay:

εχω φτιαξει μια ομαδα στο viber ψωλαραδες ειναι απορρητη κανεις δεν μπορει ουτε εγω σαν διαχειριστης να δω τηλεφωνο σου η οτιδηποτε αλλον ουτε και μηνυματα προσωπικα να στειλω η οι αλλοι δεν μπορουν ειναι η καινουργια ομαδα του viber κοινοτητα μονο δημοσια θα στελνουμε μηνυματα μονο το ονομα που εχεις στο viver σαν ονομα θα φαινετε ενδιαφερεσε ηδη εχουν μπει καποια ατομα να μεαλωσει η ομαδα για καβλατζα.
Το ονομα της ομαδας ειναι ΨΩΛΑΡΑΔΕΣ

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
Κι εγω το ειχα σκεφτει. Με λιγη σκεψη ομως ειμαι σιγουρος οτι το μονο που μπορει να γινει ειναι συναντηση ενος μικρου group μελων με ατομα που να φαινεται εξ αρχης οτι συμφωνουν σε πολλα.
Αν παει ο καθενας μας σε μια μεγαλη συναντηση ειμαι σιγουρος οτι θα μετανιωνες την ωρα και τη στιγμη. Ειμαι σιγουρος οτι δεν θες να γνωρισεις ολους και οτι απο μακρια και αγαπημενοι ειναι το καλυτερο.
σύμφωνο απόλυτος !!! Σκέψου να βρεθο  εγώ με τον Καστράτο ....η με τον κάθε Καστράτο τελοσπαντον ..... μόνο με σοβαρά μελοι ναι !! Επισης όταν γίνει η συνάντηση να μην ανακοινώθηκε δημόσια ο χώρος και η ώρα συνάντησης αλλά μόνο με π.μ ανάμεσα στα σοβαρά μελοι !!!! Έτσι ερχομε και είναι μέσα !!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Σε αλλα φορουμ εχουν γινει συναντησεις. Παντα θα βρεθει ο μαλακας που θα αναζητησει και θα βρει ακομα 2-3, θα ενωθουν στο μπαμ και θα σε κανουν να μετανιωσεις που εκαψες τσαμπα το χρονο σου και δεν τον δαπανησες καπου αλλου.

Εδω καλα καλα, εδω μεσα δεν σεβονται και ειρωνευονται και πουλανε μαγκιες πισω απο τις οθονες. Φαντασου τι εχει να γινει αν ο χ μαλακας μπλεξει την εδω κατασταση με τη πραγματικοτητα και συνεχισει να φερεται το ιδιο και στο απο κοντα...

Η ανοησια ειναι επικινδυνη και δυστυχως ή τους δεχεσαι και δεν μιλας ή δεν αντεχεις και μπλεκεις στα καλα καθουμενα με ιστοριες επειδη δεν του επετρεψες να σου λεει μαλακιες και του εσπασες τη μαγκια του στα μουτρα.

Καλα θα ηταν, ωραια σαν φαση αλλα δεν. Αν θελεις να βρεθεις με καποιον που γουσταρεις για φιλια κτλπ καλυτερα πμ και συναντηση 2-3 ανθρωποι και τελος.

Και παλι...ρισκο να πεσεις σε μαλακες που δεν ειχες κοψει καλα και που τους καταλαβες στο απο κοντα αλλα πλεον ειναι αργα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom