Νέα

Ψύλλοι στα αυτιά μου μπήκανε!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sackatack2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
266
Κριτικές
4
Like
314
Πόντοι
281
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.

Ξέρει κανείς τρόπο να είμαι σίγουρος για το τι παίζει;
Έχει τύχη σε κανένα από εδώ να με συμβουλέψει γιατί κοντεύω να τρελαθώ.
Τουλάχιστον να μαζέψω αποδείξεις να την στείλω στο διάολο εάν είναι όντως αλήθεια...
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.

Ξέρει κανείς τρόπο να είμαι σίγουρος για το τι παίζει;
Έχει τύχη σε κανένα από εδώ να με συμβουλέψει γιατί κοντεύω να τρελαθώ.
Τουλάχιστον να μαζέψω αποδείξεις να την στείλω στο διάολο εάν είναι όντως αλήθεια...

απλά μάθε τον κωδικό από το κινητό της
φβ βιμπερ μεσσεντζερ κλήσεις μηνύματα κατι θα έχει αφήσει σαν στοιχείο
αλλά αν έχεις φτάσει σε αυτά τα σημεία απλά προχώρα παρακάτω
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.

Ξέρει κανείς τρόπο να είμαι σίγουρος για το τι παίζει;
Έχει τύχη σε κανένα από εδώ να με συμβουλέψει γιατί κοντεύω να τρελαθώ.
Τουλάχιστον να μαζέψω αποδείξεις να την στείλω στο διάολο εάν είναι όντως αλήθεια...

Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να σηκωθεις να φυγεις και να μη πεις καν το οτιδηποτε. Αν ασχοληθεις, υπαρχει μεγαλος κινδυνος να σου ανεβει το αιμα στο κεφαλι και πανω στα νευρα σου να σηκωσεις χερι και να μπλεξεις με δικαστηρια. Πολυ πιθανο να σε φερει επιτηδες σε αυτο το σημειο.

Σηκω και φυγε και μην ασχοληθεις-επικοινωνησεις καν. Ουτε τηλεφωνα ουτε τιποτα.

Σε βρηκε καλο παιδι και σου εκανε οτι εκανε (αν εκανε). Δεν αξιζει να ασχοληθεις, μονο μπλεξιματα θα εχεις.

Επρεπε ηδη να εχεις φυγει και να την εχεις γραψει στα αρχιδια σου, οχι να ψαχνεις αποδειξεις κτλπ. Δεν εχουν νοημα τετοιες ενεργειες.

Αν εχεις παιδια μαζι της, συμβουλεψου 2-3 δικηγορους και μετα κανε οτι ειναι να κανεις. Πρωτα μιλα με αυτους.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.


πως το ξερεις οτι δεν εχουν κανει σεχ ακομα τυπε? Βασικα δειχνεις να ξερεις πολλες λεπτομερειες. Θες να τις μαθεις ολες και να σε αφησει και να τρελαθεις ή να σηκωθεις να φυγεις χωρις να φτασεις να εχεις υποψιες οτι πηδηχτηκαν?
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.248
Κριτικές
7
Like
3.336
Πόντοι
736
Το  θέμα ειναι λεπτό και θέλει ψυχραιμία και υπομονή και να μην φρικάρεις

Για να ανακαλύψεις τι συμβαίνει δεν πρέπει να δώσεις σήμα ότι την υποψιάζεσαι. Οι τρόποι για να μάθεις που πάει ειναι οι εξεις.

1. Να βάλεις μια συσκευή GPS  στο αυτοκίνητο της και να κανείς track όλα τα σημεία που βρέθηκε όλο το μήνα.  Πολύ σύντομα θα ανακαλύψεις που το κάνει.

2. Αν έχει κινητό iPhone  η Samsung να καταφέρεις να μπεις στο κινητό της και να ενεργοποιήσεις τα setting Track my IPhone. Μετά μπορείς να την παρακολουθείς απο τον υπολογιστή σου με απίστευτη ακρίβεια πάνω σε χάρτη.

Αν σε κερατώνει και την συγχωρέσεις θα συνεχίσει με άλλους στο μέλλον

Τώρα θα πρέπει να σκεφτείς ψύχραιμα αν αξίζει να την χωρίσεις η αν σε συμφέρει οικονομικά να την έχεις να  πηδιεται  και να κανείς και εσύ το ιδιο. Διότι αν σου πάρει διατροφή θα πληρώνεις και το γκόμενο μια ζωή

Μην κανείς τίποτα αν δεν μιλήσεις με δικηγόρο

ψυχραιμία  και μυαλό και θα βρεις την άκρη

 
OP
OP
S

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
266
Κριτικές
4
Like
314
Πόντοι
281
Δεν ξέρω σχεδόν τίποτα αλλά ξέρω την γυναίκα μου (?) Και θέλω να ανακαλύψω πόσο καλά την ξέρω .
Επίσης θέλω αποδείξεις για λόγους οικογενειακού περίγυρου.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Δεν ξέρω σχεδόν τίποτα αλλά ξέρω την γυναίκα μου (?) Και θέλω να ανακαλύψω πόσο καλά την ξέρω .
Επίσης θέλω αποδείξεις για λόγους οικογενειακού περίγυρου.

Τυπε με το τροπο που τα λες με τον ιδιο τροπο σκεφτεσαι και θα τα κανεις σκατα στην ζωη σου. Λες εχεις υποψιες οτι η γυναικα σου βλεπει αλλον μαλλον παντρεμενο αλλα δεν εχουν κανει σεξ ακομα. Εν μερη καλα κανεις και θες αποδειξεις. Αλλα γραφεις τωρα δεν ξερω τιποτα αλλα ξερω την γυναικα μου. Ναι τι ξερεις γιαυτην? Οτι εχει γραψει χιλιομετρα πριν σε γνωρισει? Οτι ηταν ελευθερη παντα σεξουαλικα? Το αντιθετο? Μιλας με γριφους οχι σε μια ανοιχτη συζητηση αλλα και στο κεφαλι σου το ιδιο.

Εμεις γνωμες θα πουμε σωστες και λαθος. Αλλα δωσε και 2-3 στοιχεια παραπανω γιατι ο καθενας θα σου πει την αποψη του και θα διαλεξεις αυτη που νομιζεις οτι σε βολευει και οτι σε δικαιωνει.

Το βασικο εχετε παιδια? Αν εχετε δεν εχεις ελευθερια να κανεις πολλα. Να σκεφτεις οτι την μιση ελευθερια στην κοβει ο γαμος. Να μην ησασταν παντρεμενοι θα ηταν ευκολο να την στειλεις η να σηκωθεις να φυγεις...
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.
Πάρε τηλ την γυναίκα του "παντρεμένου" και ρώτησε την.Απλα πράγματα!
Αυτή  (γυναίκα άρα γάτα) θα ξέρει!
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.392
Κριτικές
32
Like
8.922
Πόντοι
11.746
Δεν ξέρω σχεδόν τίποτα αλλά ξέρω την γυναίκα μου (?) Και θέλω να ανακαλύψω πόσο καλά την ξέρω .
Επίσης θέλω αποδείξεις για λόγους οικογενειακού περίγυρου.
Αφού θες αποδείξεις δώσε κατιτίς σε ένα ιδιωτικό ερευνητή (ντετέκτιβ) να σου φέρει.
Εδώ τι ψάχνεις να βρείς ο καθένας θα λέει το μακρύ και το κοντό του  :S
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506

Συνημμένα

  • 220px-Cover_PINK_PANTHER_(Film_1964)_.jpg
    220px-Cover_PINK_PANTHER_(Film_1964)_.jpg
    22 KB · Εμφανίσεις: 30

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.

Ξέρει κανείς τρόπο να είμαι σίγουρος για το τι παίζει;
Έχει τύχη σε κανένα από εδώ να με συμβουλέψει γιατί κοντεύω να τρελαθώ.
Τουλάχιστον να μαζέψω αποδείξεις να την στείλω στο διάολο εάν είναι όντως αλήθεια...
Αφού τον ξέρεις τον άλλον πλησιασε τον και ψαρεψε τον.
Εκτός αν είναι γνωστός σας οπότε πρόσεξε πως σε κοιτάει και αν γελάει πίσω απο την πλάτη σου.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.085
Κριτικές
493
Like
59.909
Πόντοι
39.662
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.

Ξέρει κανείς τρόπο να είμαι σίγουρος για το τι παίζει;
Έχει τύχη σε κανένα από εδώ να με συμβουλέψει γιατί κοντεύω να τρελαθώ.
Τουλάχιστον να μαζέψω αποδείξεις να την στείλω στο διάολο εάν είναι όντως αλήθεια...

τυπε εσυ δεν ξενογαμας δηλαδη ? εισαι 100% πιστός ?  :think:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Δεν ξέρω σχεδόν τίποτα αλλά ξέρω την γυναίκα μου (?) Και θέλω να ανακαλύψω πόσο καλά την ξέρω .
Μέχρι να ανακαλύψεις πόσο καλά την ξέρεις, κάνε για καλό και κακό μια προεργασία!

  Πώς να αφαιρέσετε τα κέρατα  με καυστική αλοιφή

Ψαλιδίστε τις τρίχες γύρω από τους γόμφους των κεράτων.
Κόψτε στρογγυλά κομμάτια κολλητικής ταινίας για να καλύψετε τα κερατάκια.
Βάλετε βαζελίνη  από τους γόμφους για να προστατέψετε το δέρμα από την καυστική αλοιφή.
Αφαιρέστε την ταινία και απλώστε την  στους γόμφους.
Απομονώστε  το ερίφιο για μισή ώρα έτσι ώστε να αποφεύγετε να γλείψουν τα άλλα κατσικάκια την αλοιφή ή το ίδιο να ακουμπήσει πάνω στα άλλα ή να πάει η αλοιφή πάνω στο σώμα του.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
τυπε,αν η γυναικα σου βλεπει αλλον,θα εχουν κανει σεξ σιγουρα.το "βλεπω αλλον" για μια γυναικα δεν ειναι το ιδιο πραγμα με το "γκομενιζω" ενος αντρα.ειναι σχεδιασμενο καιρο και οχι κατι της στιγμης.
αν δεν εχεις παιδια μαζι της,σηκω και φυγε.αν εχεις,σκεψου καλα πριν κανεις ο,τι κανεις.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.801
Κριτικές
20
Like
12.582
Πόντοι
4.546
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.

Ξέρει κανείς τρόπο να είμαι σίγουρος για το τι παίζει;
Έχει τύχη σε κανένα από εδώ να με συμβουλέψει γιατί κοντεύω να τρελαθώ.
Τουλάχιστον να μαζέψω αποδείξεις να την στείλω στο διάολο εάν είναι όντως αλήθεια...

Εγώ προσωπικά θα σου πρότεινα να την στείλεις στο διάολο εάν ισχύουν οι υποψίες σου, δίχως να χαλαστείς.. διότι εάν έχει ξεκινήσει κάτι.. πλέον ΔΕΝ αλλάζει η όλη κατάσταση, έχει δημιουργηθεί ρίξη μεταξύ σας!
Ψάξε μονάχα τις αιτίες που ενδεχομένως οδήγησαν την σύζυγο σε κάτι τέτοιο {για σένα ώστε να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου}.
Από κει και πέρα όσον αφορά το άλλο το παπάρι που μπήκε ανάμεσά σας, πολύ ευχαρίστως είμαι στην διάθεσή σου ώστε να τον περιποιηθούμε..!  :hi:
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.139
Κριτικές
1
Like
1.618
Πόντοι
216
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.

Ξέρει κανείς τρόπο να είμαι σίγουρος για το τι παίζει;
Έχει τύχη σε κανένα από εδώ να με συμβουλέψει γιατί κοντεύω να τρελαθώ.
Τουλάχιστον να μαζέψω αποδείξεις να την στείλω στο διάολο εάν είναι όντως αλήθεια...

Μήπως, αντί να μπείς στο τριπάκι του εκδικητικού κερατά, να την βάλεις κάτω και να της θυμίσεις γιατί σε παντρεύτηκε; Αραίωσε λιγάκι το μπυρδελιάρισμα, βάλτην κάτω, να στενάξει κανένα δύωρο το κρεβάτι, και θα σου πω εγώ μετά αν θα ενδιαφέρεται να δεί κάποιον άλλο.
Και, αν νομίζεις οτι υπερβάλλω, κάνεις λάθος. Εντάξει, έβαλα και λίγο χαβαλέ μέσα, αλλά η πραγματικότητα είναι οτι, τόσο εμείς όσο και οι γυναίκες, ξενοπηδιόμαστε ασύστολα μολις θεωρήσουμε τον σύντροφό μας δεδομένο, και, το βασικότερο, βαρετό σεξουαλικά.
Αν το κρεβάτωμα με τη γυναίκα σου αναλώνεται σε καταστάσεις φόλας μεταξουργείου, μην αναρωτιέσαι αν στα φόρεσε, και γιατί, την απάντηση την έχεις ήδη
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.164
Like
8.595
Πόντοι
1.406
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.

Ξέρει κανείς τρόπο να είμαι σίγουρος για το τι παίζει;
Έχει τύχη σε κανένα από εδώ να με συμβουλέψει γιατί κοντεύω να τρελαθώ.
Τουλάχιστον να μαζέψω αποδείξεις να την στείλω στο διάολο εάν είναι όντως αλήθεια...

Άρχισε να αφήνεις υπονοούμενα, να κόψεις αντιδράσεις ή ρώτα στα ίσια.
Εσύ την ξέρεις καλύτερα, άρα ξέρεις και να την χειριστείς σαν άνθρωπο.
Αν περιμένεις εδώ απαντήσεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom