Νέα

Πορτο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα urlauber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.653
Κριτικές
1
Like
4.302
Πόντοι
1.706
20 μαρτιου πεταω για πορτο.
Οσο κ αν εχω ψαξει δεν βρισκω πληροφοριες για το θεμα μας.

Πληροφοριες καποιος?
Οταν επιστρεψω θα γραψω οπως κανω παντα.

Μιλαω πολυ καλα την γλωσσα κ μακαρι να βγει καλος ωςσεξοπροορισμος γιατι θα ειναι φτηνοτερα απο ανατολικη ευρωπη που εχει καει απο αραβοτουρκοαγαπουληδες
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.553
Like
2.838
Πόντοι
506
Street Prostitution & Red-Light Districts

There is no specified red-light area of Porto but there are areas where street prostitution is more common, such as:

Rua do Estevo
Rua do Loureiro
Rua de Ferreira Cardoso
Rua de Coelho Neto

Swingers club

There are a couple of other options available for swingers:

Swing Club, Rua de Júlio Dinis 766, 4050-321 Porto (+351 914 018 542)
Key Club (couples only), address on request (+351 935 094 100)
Tass Bem Swing

 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.653
Κριτικές
1
Like
4.302
Πόντοι
1.706
Ειμαι απο το πρωι στο Πορτο. Περπατησα αρκετα να πιασω τον σφυγμο.
Μου αρεσε εξαρκης περισσοτερο απο την λισαβωνα.
Το τιντερ δεν μου εδωσε κατι ιδιαιτερο ακομη, οπως συνεβη με τον φιλο sex volcano. Μονο μια βραζιλιανα αξιζε αλλα δεν απανταει στο παρασυνθημα (ραντεβου). Δε βαριεσαι..... αν κατσει κατι εκατσε αλλιως streeτ καμακι κ rua de cοelho neto που εχει πουτανες.

Εντυπωσεις απο το πορτο:
Γυναικες σαφως ωραιοτερες απο λισαβωνα (δεν ξερω γιατι)
Γυναικες περιποιημενες κ καλοντυμενες, πολυ μινι φουστα,βοηθαει κ ο καιρος βεβαια. Απο μεηκαπ λιγα πραματα επισης
-κοστος τουρισμου 25-50% φτηνοτερα απο λισαβονα.
Μετα απο ταβερνες, εστιατορια, μπαρακια κ πουτανες θα υπολογισω το ακριβες  ποσοστο
-μικροτερη πολη, με πολλα αξιοθεατα ομως.
-πεντακαθαρα παντου (η λισαβονα επισης)

Νοικιασα ενα εντυπωσιακο διαμερισματακι κεντρικοτατα σε πολυ καλη τιμη απο το airbnb. Στο τραπεζι πανω βρηκα ενα welcome ολοκληρο μπουκαλι κρασι κ τωρα μολις κου ειπε η υπευθυνη πως αυριο θα μου φερει ακομη ενα γιατι με ενοχλησαν ενω κοιμομουν (ψυκτικος για το κλιματιστικο).

Συνεχιζεται....
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.653
Κριτικές
1
Like
4.302
Πόντοι
1.706
Η ανακαλυψη ειναι πως δεν υπαρχουν μπουρδελα κ στουντιο γιατι ειναι παρανομα.
Ενω απαγορευετε να υπαρχει κ τριτος στην συναλλαγη. Δλδ απαγορευετε ο νταβατζης, το στουντιο,τα κλαμπ κ γενικως οποιοσδηποτε που θελει να κερδισει απο την πραξη.
Για αυτο δεν υπαρχουν διαφημισεις κτλ απο κλαμπ κτλ.
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.653
Κριτικές
1
Like
4.302
Πόντοι
1.706
-κατηγορια του δρομου,τριτοτεταρτης διαλογης
-ειχε καποιες λιγες εξω απο γαμωξενοδοχεια ,5αρια εως 7αρια. Κοστος 25€ + 5€ το χοτελι.
-μπουρδελα δεν υπαρχουν
-εσκορτ κτλ ακριβο

Μονοδρομος τοκαμακι κ οτι γινει....
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.653
Κριτικές
1
Like
4.302
Πόντοι
1.706
Καλημερα απο το ηλιολουστο 300 μερες τον χρονο Πορτο.

Παιζουν εσκορτς που μπορεις να βρεις στο ιντερνετ κ να συννενοηθεις. Κοστος 70€ το μισαωρο αν πας εσυ ,και 150€/ωρα αν ερθει. Πρωτης διαλογης αλλα ακριβα. Εγω δεν δινω 70 για μια ανακουφιση οταν στην γερμανια δινω 30€ σε λατιν μπουρδελο.

Λοιπες πληροφοριες-εντυπωσεις:

-κανει παντα ζεστη. Δεν εχει καυσωνες ποτέ λογω της δροσιας του ατλαντικου.
-ειμαι 5 μερες στην πορτογαλια κ δεν εχω δει ουτε εναν χοντρό!!!!. Πιστευω πως αυτο οφειλεται στην διατροφη τους πχ οι τυροπιτες τους εχουν το μισο μεγεθος απο τις δικες μας ενω η κυρια διατροφη τους ειναι ψαρι με κυριοτερο τον μπακαλιαρο που τρωνε μεσο ορο 3 φορες την εβδομαδα.

Ολκληρο κοτοπουλο στα καρβουνα κ ενα σακουλακι τσιπς (ηταν δωρο) 5€
Μενου μπεργκερ στα μκντοναλντς τα ξημερωματα 4.90€
-ο ιδιωτικος υπαλληλος αμοιβεραι με 600€ τον μηνα ενω ο δημοσιος πχ αστυνομικος με 800€ τον μηνα. Τα νοικια κ το ρευμα ειναι πανακριβα. Δυσκολο κ σπανιο καποιος να νοικιαζει μονος του.
-ειναι η τριτη χωρα στον κοσμο με την λιγοτερη εγκληματικοτητα. Δεν εχουν ερθει οι ορδες των αφγανοπακιστανων εδω. Ουτε χωρα εισοδου ειναι, ουτε καλους μισθους εχει,ουτε το παραμικρο επιδομα μπορουν να παρουν.
-εχω δει αρκετα......κονσερβαδικα.... μαγαζια κυριλε σε κεντρικους δρομους που πουλανε μονο κονσερβες.....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.613
Κριτικές
178
Like
39.051
Πόντοι
21.896
εμεις φεμισαμε πακιστνους και αυτοι βραζιλιανες καυλιαρες τελικα!!!
οντως και εγω δεν ειναι χοντρους

καο οντως μπαιρο αλτο και κενντο λισβονας ηταν πανακριβα τα ενοικια που ηταν δυσαναλογα του μισθου τους
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Μάγκες μπράβο σας πρώτα απολα, είναι πάντα καλό συναγωνιστές να ανοίγουν νέες διαδρομές. Πήγα Λισσαβώνα λόγο ΑΕΚ το Δεκέμβρη. Συνοδεύουν με μια από τις σταθερές μου γκόμενες, Βουλγάρα ωραίο μουνι το οποίο έχει δει και ο dragcrx καθώς την είχα πάει κ Λευκάδα το καλοκαίρι. Πέρασα υπέροχα και μου άρεσε πολύ το μέρος. Λιακάδα συνέχεια Δεκέμβρης μήνας. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι δεν έβλεπα τόσο πολύ κόσμο έξω, δηλαδή αραιοκατοικημένη μέρος η έχουν φύγει πολλοί μετανάστες. Επίσης δεν είχαν μετανάστες Ισλαμοφατσες όπως εμείς αλλά λατίνους και ειδικά Βραζιλία. Αυτό ήταν έναν πολύ ωραία θέαμα εξωτικό και σε παρέπεμπε στις πάλαι ποτέ αποικίες φανταζομενος πως κάπως έτσι θα είναι. Υποπτεύομαι πως αυτές θα είναι και οι πιο εύκολες. Βέβαια δε μου φάνηκαν εύκολα τα πράγματα για καμάκι... επίσης Ίντερνετ δεν κοίταξα... καθώς συνοδευομουν.. έχω την εντύπωση πως περισσότερο αξίζει για τουρισμό σαν ζευγάρι.. η καλοκαίρι ώστε να μπορείς να παίξεις και καμία τουρίστρια.. δεν ξέρω όμως μπορεί και να κάνω λάθος, γιαυτο παιδιά ενημερώστε όσο μπορείτε. Αναμένω με αγωνία!!!

Υγ: όντως τα φαγητά τους ελαφριά για μεσογειακή κουζίνα.. πολύ ωραίος μπακαλιάρος και γλυκά!!
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.653
Κριτικές
1
Like
4.302
Πόντοι
1.706
Τελευταια μερα κ τελευταια ανταποκριση απο Πορτο. Αυριο  πρωι φευγω.

Θελει ψαξιμο στο ιντερνετ για να γαμησεις φτηνα. Η φτηνοτερη που βρηκα ειναι μια βραζιλιανα 40€ το μισαωρο (φωτο) . Απο σερβις δεν ξερω γιατι δεν πηγα. Παντως το θεωρω ακριβο κ δυσαναλογο με τους μισθους.
Στρητ καμάκι κ καμακι γενικα παιζει οπως παντου. Οχι κατι ιδιαίτερο , ουτε ευκολοτερο. Θελει πολυ προσπαθεια κ τυχη. Αν έχεις τυχη διαβαινε. Ο καλος καιρος βοηθαει την διαθεση ομως κ σιγουρα γινοντε πιο ανεκτικες στο καμακι. Μην περιμενεις να σε καρφωνουν στα ματια κ να σου χαμογελανε απο μακρια.
Το μινι ειναι το συνηθες ντυσιμο της ντοπιας.
Οι πορτογαλεζες δεν εχουν το μεικαπ στην κουλτουρα τους. Αν δεις μακιγιαρισμενη τοτε μαλλον ειναι βραζιλιανα.
Βραζιλιανες πολλες.
Τιπ: για καφέ ή παγωτο στο μακντοναλντς στην praca des libertades (κεντρικη πλατεια), ερχοντε πολλες βραζιλιανες ,οι περισσοτερες φορανε φανελα της βραζιλιας κ ετσι ξεχωριζουν.

Αν εκανα εγω καμακι κ πηγε καλα ή οχι λιγη σημασια εχει γιατι αλλα ειναι τα κριτηρια του καθενος κ αλλη η αξιολογηση πχ καποιος ενα 5αρι το θεωρει γαμευσιμο 7αρι, αλλο χρονο διαθετει ο καθενας, αλλη διαθεση εχει κτλ

* η συγγραφεας του χαρυ ποττερ εζησε κ εμπνευστηκε στο Πορτο. Το βιβλιοπωλειο livraria lello στο κεντρο.
Αν μπεις νομιζεις πως ειναι σκηνικο απο την ταινια. Εχει πολλους επισκεπτες. Πληρωνεις εισοδο να μπεις. Χθες ειχε ουρα 50 μετρα!!!! ( googlαρεις να δεις φωτος)
Ενα σπιτι στην παλια πολη επισης μοιαζει με το μερος που αγοραζαν τα μαγικα τους βιβλια, ενω η μπερτα που φοράει ο χπ ειναι η μπερτα που φορανε οι φοιτητες στο ετος αποφοιτησης τους. Δλδ βλεπεις αρκετους στον δρομο με αυτη την μπερτα
 

Συνημμένα

  • 20190323_152209.jpg
    20190323_152209.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 149
  • 2553_default_1521459522.jpg
    2553_default_1521459522.jpg
    276,5 KB · Εμφανίσεις: 123
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.653
Κριτικές
1
Like
4.302
Πόντοι
1.706
Στο τιντερ είχα ατυχια. Δεν εκατσε κατι ιδιαιτερο. Ενα ματς που εγινε πριν μια βδομαδα απαντησε σημερα. Ειναι πλεον αργα γιατι δεν ειναι απο δω ( φωτο με τα μισα βυζια εξω).
Εκατσαν ματς με αλλες που τις θεωρω χοντρες κ μη γαμευσιμες, κατα την αποψη μου (φωτο με σκουρο φοντο)
 

Συνημμένα

  • 20190323_153652.jpg
    20190323_153652.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 124
  • 20190323_153729.jpg
    20190323_153729.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 140
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.653
Κριτικές
1
Like
4.302
Πόντοι
1.706
                               Συμπερασμα

Δεν ειναι κατι ιδιαιτερο σεξοτουριστικα. Δεν σε περιμενουν με ανοιχτα ποδια.
Δεν πιστευω πως αξιζει να ερθει καποιος απο Ελλαδα για αυτο κ μονο. Στην Αθηνα κ Θεσνικη εχουμε περισσοτερες  σεξοεπιλογες στο πληρωτεο, ενω ειναι ακριβουτσικα τα αεροπορικα κ δεν εχει απευθειας.

Εγω που μενω Γερμανια θα το ξανα δοκιμαζα ακομη κ για τριημερο για
- να δω ηλιο
- πανε ελα γυρω στα 50€ με ryanair (απευθειας απο πολλα αεροδρομια)
-διαμονη με 30€ σε διαμερισματα airbnb
-εφοσον εχω 3-4 υποσχομενα στανταρακια σε προεργασια απο το ιντερνετ. Αν δεν μου κατσει το ενα να κατσει το αλλο. Επισης θελω μια για ψιλομονιμη, να με ξεναγησει κιολας. Την αλλη φορα η επομενη. Δεν ειμαι φιλος του ONS ,προτιμω διμηνες ,τριμηνες σχεσεις που η αλλη εχει χημεια, συμμετεχει καλυτερα, ξερει τα γουστα μου κ κανει τουλαχιστον τσιμπουκι ακα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom