Νέα

Ετεροφυλική Το τελευταίο γαμησι...

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Διαβάζοντας το τελευταίο ταξιδιωτικό του μέλους -χ- στο φόρουμ, με κυρίεψε ένας θαυμασμός προς το λόγο της εξιστορησης της, σύντομα όμως έπιασα το χέρι μου να κατεβάζει το πετσακι του κέφαλου με τέτοια μανία λες και ήθελα να γεμίσω σπέρμα ότι υπήρχε γύρω μου σε ακτίνα τριών μέτρων.

Μιας που δεν μ χει ξανασυμβεί κάτι αντίστοιχο και το θεώρησα καρμικο, έστειλα πριβέ μύνημα στην -χ- θέλωντας να της πω ότι λίγο πριν εχυνα φαντασιωνοντας την,ανταυτου της έστειλα "πολύ ενδιαφέρον το ταξιδακι σου καθώς και ο λόγος που χρησιμοποιείς σε πλάγιο ύφος".

Απάντηση της έλαβα, μετά από δύο μέρες όμως,ρωτοντας με από που είμαι καθώς και την ηλικία μου καθώς και αν είχα γνώσεις της νεοελληνικής φιλολογίας . Δεν επιδίωξα το παραμικρό μιας που το φόρουμ μόνο σεξουαλικό δεν ήτανε, όμως το αρχέγονο ένστικτο της σαρκικής επιθυμίας εωρειτο στην απορεουσα ατμόσφαιρα.

Λίγες μόνο βδομάδες αργότερα, άλλαξε ο χρόνος και μέλη διοργάνωσαν μια μάζωξη για ανταλλαγή πληροφοριών διαφόρων προορισμών χωρίς 'φιλτρα' και διαφημίσεις.Ρωτωντας να βρω την μορφή που κρυβόταν πίσω απ'τον λόγο τον μυστηριώδη, ανακαλύπτω μια κοπέλα μικροκαμωμένη με ένα διαπεραστικό βλέμμα και ένα λόγο που σ έκοβε το παραμικρό που δεν της άρεζε.

-Γεια σου, είμαι ο μουνοχαλαστης που σ στειλα μνμ,πως είσαι;
-Χαρηκα, προσπαθώ... Είμαι η -χ-
-Α, ναι; Αυτό είναι το όνομα που κρύβεται απ το νικ νειμ;
-Ε, όλο και κάποιο θα ήταν, τώρα έχουμε αυτό τι να κάνω;

Γάμα τα λέω, άκυρο η τύπισσα.Παμε βόλτα με τους υπόλοιπους αλλά μ αυτή κομμένα, πάνε για κάποιο διαθέσιμο κατσίκι μύστη, είπα στον εαυτό μου.Γνωριζω την Νατάσα, πολύ χαρούμενη, μόνη και αυτή,μουνι στα κυβικά μου, έδειξε μια έκπληξη για την γνωριμία μας, φάγαμε-ηπιαμε αλλά στο σπίτι μόνος πήγα, δεν περίμενα βέβαια και κάτι άλλο.

Περνώντας λίγες μέρες και αφού έψαχνα σε διάφορα σαιτ που μ χε συστήσει ένας κολλητός κάτι για να γαμησω, βρίσκω μια χοντρή η οποία ξετρελαθηκε μόλις με είδε.Ποσο καιρό να χε που νοιώσε ανδρικό δέρμα ανάμεσα στα πόδια της αντί του σιλικονατου ντιλντο.Και γω ο πουστης,τι πράγμα είναι αυτό με τον πουτσο μου, να καυλώνει με το παραμικρό άγγιγμα ακόμη και 55% λιποβαρου όντως, δίνοντας ελπίδες ότι η άλλη πλευρά προκάλεσε αυτή την αναστάτωση.Η κοπέλα μόλις είχε τελειώσει την δουλειά, με πήρε σπίτι της και στην προσπάθεια να την γδυσω με απέτρεψε νοιωθωντας ενοχές για την οσμοφορια της και λυτρωνοντας με από την επικυψη έμπροσθεν του κουναβεως.Γδυνομαστε και μπαίνουμε στην μπανιερα της,μου λέει ξάπλωσε και θέλω να μου μπουκωσεις το στόμα μου με τα σπέρματα και με τα κατουρα σου αν θες,μπλιαααχ ρε πουστη μου λέω και που θα σε φιλήσω μετά;

Ξαπλώνω εγώ, πάει να πέσει στα γόνατα η χοντρή,πως να τον βάλει στο στόμα που η πουτσα μου ήταν κάτω απ το νερό!Μου λέει άκυρο γιατί είσαι στο νερό, σήκωσε λίγο την λεκάνη σου να τον πάρω στο στόμα μου...Ασ το ρε πουλάκι μου, λέω,βγες απ το μπάνιο και παράγγειλε κάνα σουβλάκι γιατί έκανα και τόσες ώρες δρόμο και θα σε μπουκωσω μετά της λέω.

Τζατζίκι θες;μ φωνάζει,η φοβάσαι μήπως βρωμάει η αναπνοή σου;
-Μαζι σου θα μαι πουλάκι μου,πες του να βάλει και μπόλικο μάλιστα μαζί με καυτερό και όσο για την βρώμα,μην ανησυχείς, θα μου πεις όταν σε χύνω στο στόμα τι υφή έχει το γιαουρτοσκορδιο...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ε ναι λογικα

η χοντρη καθεται ευκολα,

η μετρια δινει ελπιδες και φλερταρει,

και το καυλακι σε ξεκοβει με χυλοπιτα μια και εχει αλλους 100 να την γλυκοκοιταζουν, οποτε ταηζει την αυταρεσκεια της με χυλοπιττες,

μην ακουσω καμμια να λεει "που πηγαν οι αντρες"

οποια ειναι μονη της φερει στο ακεραιο την ευθυνη,

και ασχημη να ειναι μπορει να γινει , ευκολη, επιθετικη, να βγαζει βιτσια και να εχει αντρα ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ,

αντιστοιχα αντρας μπορει να ειναι ψηλος, εμφανισιμος, σπουδαγμενος, με αμαξι, σπιτι, λεφτα, ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 20 ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ ΚΛΙΚ  :jerking:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Με καλη διαθεση και χωρις προθεση για κατι αλλο, σου γραφω το εξης,

Το μηνυμα που εστειλες ηταν λαθος. Γενικα το να στελνεις μηνυματα σε κοπελες που δεν εχεις γνωρισει απο κοντα πρωτα, ειναι λαθος.

Ο τροπος που τη πλησιασες στο απο κοντα και αυτα που ειπες, ηταν παλι λαθος.

Το οτι μιλας για γυναικα στα κυβικα σου δειχνει οτι εχεις χαμηλη αυτοεκτιμηση και μηδενικη αυτοπεποιθηση. Αποδειξη, το οτι βολευτηκες με κατι το οποιο δεν ειναι αυτο που θα ηθελες. Αποδοχη της καταστασης και βολεμα.

Οταν λες οτι μια γυναικα δεν ειναι στα κυβικα σου (που απο τα γραφομενα σου, ηταν μια μικροκαμωμενη) αυτο ειναι αποδειξη για τα παραπανω που σου ειπα περι αυτοεκτιμησης και αυτοπεποιθησης.

Δεν σου φταιει η κοπελα φιλε μου, απλα δεν εχεις μαθει να παιζεις, δεν εχεις καταλαβει τι θελουν οι γυναικες για να καυλωσουν με εναν αντρα. Αδικεις τον εαυτο σου απο την αρχη με ολα αυτα τα ακυρα που κανεις.

Και εγω δεν ειμαι σπριντερ στα 100 μετρα, δεν κατηγορω ομως αυτους που εχουν δουλεψει πανω σε αυτο χρονια και ειναι. Ουτε εχω ζηλεια για αυτους, ουτε κακια. Το δουλεψαν, το απεκτησαν και απλα το εξασκουν οι ανθρωποι.

Αυτο στο γραφω για να μη πεσεις ακομα πιο χαμηλα μεσα σου και αρχισεις και εχεις κακιες-ζηλειες-ψυχωσεις με τα κοριτσακια που δεν σου καθονται και αυτους που τα γαμανε ενω εσυ γαμας γυναικες που δεν γουσταρεις και απλα βολευεσαι.

Δουλεψε τον εαυτο σου σαν αντρας, μπορεις να αλλαξεις αν το θες πραγματικα και προσεχε να μη πεσεις στη παγιδα ζηλεια-κακια γιατι θα σε παει ψυχολογικα στο πατο.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Βρισκε μουναρες εργαζομενες στην αρχη εως να αρχισεις να μαθαινεις να αισθανεσαι καλυτερα σαν αντρας (και μην βολευεσαι με γυναικες που δεν γουσταρεις) και ταυτοχρονα βελτιωνε τον εαυτο σου σε καθε επιπεδο.

Υγεια, εμφανιση, στυλ, λεφτα, συμπεριφορα. Εργασου πανω στον εαυτο σου, επενδυσε και αφοσιωσου στη βελτιωση σου σε ολα.

Αν επικεντρωθεις και πιστεψεις σε αυτο που κανεις, μοιραια θα πετυχεις φιλε μου.

Οπως ο καθε αθλητης κανει ολα αυτα που κανει και φτανει στο στοχο του, ετσι ειναι σχεδον ολα στη ζωη. Αυτοι που δεν πετυχαινουν, ειναι αυτοι που δεν ειχαν μεθοδο, πειθαρχεια, στοχο, αφοσιωση, πιστη, παθος πανω σε αυτο που εκαναν.

Ειναι θεμα πιστης σε αυτο που κανεις, αφοσιωσης, πειθαρχειας, χρονου.
 

ftsiou

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
που μπορω να διαβασω το ταξιδιωτικο και εγω?
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Βρισκε μουναρες εργαζομενες στην αρχη εως να αρχισεις να μαθαινεις να αισθανεσαι καλυτερα σαν αντρας (και μην βολευεσαι με γυναικες που δεν γουσταρεις) και ταυτοχρονα βελτιωνε τον εαυτο σου σε καθε επιπεδο.

Υγεια, εμφανιση, στυλ, λεφτα, συμπεριφορα. Εργασου πανω στον εαυτο σου, επενδυσε και αφοσιωσου στη βελτιωση σου σε ολα.

Αν επικεντρωθεις και πιστεψεις σε αυτο που κανεις, μοιραια θα πετυχεις φιλε μου.

Οπως ο καθε αθλητης κανει ολα αυτα που κανει και φτανει στο στοχο του, ετσι ειναι σχεδον ολα στη ζωη. Αυτοι που δεν πετυχαινουν, ειναι αυτοι που δεν ειχαν μεθοδο, πειθαρχεια, στοχο, αφοσιωση, πιστη, παθος πανω σε αυτο που εκαναν.

Ειναι θεμα πιστης σε αυτο που κανεις, αφοσιωσης, πειθαρχειας, χρονου.

Φίλε, με το συμπαθειο αλλά ακουγεσαι σαν τους ινδούς αυτούς στο γιουτιούμπι που εμβαθύνουν στον εσωτερικό εαυτό μας με σκοπό την αυτοβελτιωση.Γενικα αυτοσαρκαζομαι πολύ και στα παπάρια μου για τα κυβικά της κάθε κομπλεξικης ελλεηνίδας ώστε να καταστρωσω σχέδιο να την πηδήξω.Απλα τελευταίως ότι μ προκύψει το πηδάω θεωρώντας ότι όλοι κάτι έχουν να μας δώσουν κάτι που παλιά δεν το κανα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
αντιστοιχα αντρας μπορει να ειναι ψηλος, εμφανισιμος, σπουδαγμενος, με αμαξι, σπιτι, λεφτα, ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 20 ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ ΚΛΙΚ  :jerking:

Ρε φίλε ...... ο μάγκας ... ρίχνει το δόλωμά του και περιμένει να δει τι έπιασε.

Τα έχω πει άπειρες φορές.
Το καμάκι για το μάγκα άνδρα, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΑΡΕΜΑ ΜΕ ΚΑΜΑΚΙ ... ΟΥΤΕ ΚΑΛΑΜΙ/ΠΕΤΟΝΙΑ ... ΟΥΤΕ ΔΙΧΤΥΑ ....


Είναι ψάρεμα με ΔΥΝΑΜΙΤΗ.

Τον μπουμπουνίζεις και τα θύματα ξεβράζονται μόνα τους. Και είναι όλων των ειδών , απλά ξεδιαλέγεις.
Ο δυναμίτης σκοτώνει τα πάντα, από συναγρίδες μέχρι χάνους.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Ρε φίλε ...... ο μάγκας ... ρίχνει το δόλωμά του και περιμένει να δει τι έπιασε.

Τα έχω πει άπειρες φορές.
Το καμάκι για το μάγκα άνδρα, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΑΡΕΜΑ ΜΕ ΚΑΜΑΚΙ ... ΟΥΤΕ ΚΑΛΑΜΙ/ΠΕΤΟΝΙΑ ... ΟΥΤΕ ΔΙΧΤΥΑ ....


Είναι ψάρεμα με ΔΥΝΑΜΙΤΗ.

Τον μπουμπουνίζεις και τα θύματα ξεβράζονται μόνα τους. Και είναι όλων των ειδών , απλά ξεδιαλέγεις.
Ο δυναμίτης σκοτώνει τα πάντα, από συναγρίδες μέχρι χάνους.

Σωστος. Γραψε ενα παραδειγμα, ειτε μια φανταστικη ιστορια για να καταλαβω τι ακριβως θελεις να πεις.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.235
Κριτικές
110
Like
17.658
Πόντοι
20.686
Το ψάρεμα με δυναμιτη διαλυει τον  βυθο και χάνεται το μέλλον. Ο σωστός γαμιας κοιταει το σημερα αλλα προσβλεπει και στο αύριο, γιαυτό ψαρεύει με οποιοδήποτε άλλο τρόπο γιατί θέλει να γαμας και σήμερα και αύριο.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Διαβάζοντας το τελευταίο ταξιδιωτικό του μέλους -χ- στο φόρουμ, με κυρίεψε ένας θαυμασμός προς το λόγο της εξιστορησης της, σύντομα όμως έπιασα το χέρι μου να κατεβάζει το πετσακι του κέφαλου με τέτοια μανία λες και ήθελα να γεμίσω σπέρμα ότι υπήρχε γύρω μου σε ακτίνα τριών μέτρων.

Μιας που δεν μ χει ξανασυμβεί κάτι αντίστοιχο και το θεώρησα καρμικο, έστειλα πριβέ μύνημα στην -χ- θέλωντας να της πω ότι λίγο πριν εχυνα φαντασιωνοντας την,ανταυτου της έστειλα "πολύ ενδιαφέρον το ταξιδακι σου καθώς και ο λόγος που χρησιμοποιείς σε πλάγιο ύφος".

Απάντηση της έλαβα, μετά από δύο μέρες όμως,ρωτοντας με από που είμαι καθώς και την ηλικία μου καθώς και αν είχα γνώσεις της νεοελληνικής φιλολογίας . Δεν επιδίωξα το παραμικρό μιας που το φόρουμ μόνο σεξουαλικό δεν ήτανε, όμως το αρχέγονο ένστικτο της σαρκικής επιθυμίας εωρειτο στην απορεουσα ατμόσφαιρα.

Λίγες μόνο βδομάδες αργότερα, άλλαξε ο χρόνος και μέλη διοργάνωσαν μια μάζωξη για ανταλλαγή πληροφοριών διαφόρων προορισμών χωρίς 'φιλτρα' και διαφημίσεις.Ρωτωντας να βρω την μορφή που κρυβόταν πίσω απ'τον λόγο τον μυστηριώδη, ανακαλύπτω μια κοπέλα μικροκαμωμένη με ένα διαπεραστικό βλέμμα και ένα λόγο που σ έκοβε το παραμικρό που δεν της άρεζε.

-Γεια σου, είμαι ο μουνοχαλαστης που σ στειλα μνμ,πως είσαι;
-Χαρηκα, προσπαθώ... Είμαι η -χ-
-Α, ναι; Αυτό είναι το όνομα που κρύβεται απ το νικ νειμ;
-Ε, όλο και κάποιο θα ήταν, τώρα έχουμε αυτό τι να κάνω;

Γάμα τα λέω, άκυρο η τύπισσα.Παμε βόλτα με τους υπόλοιπους αλλά μ αυτή κομμένα, πάνε για κάποιο διαθέσιμο κατσίκι μύστη, είπα στον εαυτό μου.Γνωριζω την Νατάσα, πολύ χαρούμενη, μόνη και αυτή,μουνι στα κυβικά μου, έδειξε μια έκπληξη για την γνωριμία μας, φάγαμε-ηπιαμε αλλά στο σπίτι μόνος πήγα, δεν περίμενα βέβαια και κάτι άλλο.

Περνώντας λίγες μέρες και αφού έψαχνα σε διάφορα σαιτ που μ χε συστήσει ένας κολλητός κάτι για να γαμησω, βρίσκω μια χοντρή η οποία ξετρελαθηκε μόλις με είδε.Ποσο καιρό να χε που νοιώσε ανδρικό δέρμα ανάμεσα στα πόδια της αντί του σιλικονατου ντιλντο.Και γω ο πουστης,τι πράγμα είναι αυτό με τον πουτσο μου, να καυλώνει με το παραμικρό άγγιγμα ακόμη και 55% λιποβαρου όντως, δίνοντας ελπίδες ότι η άλλη πλευρά προκάλεσε αυτή την αναστάτωση.Η κοπέλα μόλις είχε τελειώσει την δουλειά, με πήρε σπίτι της και στην προσπάθεια να την γδυσω με απέτρεψε νοιωθωντας ενοχές για την οσμοφορια της και λυτρωνοντας με από την επικυψη έμπροσθεν του κουναβεως.Γδυνομαστε και μπαίνουμε στην μπανιερα της,μου λέει ξάπλωσε και θέλω να μου μπουκωσεις το στόμα μου με τα σπέρματα και με τα κατουρα σου αν θες,μπλιαααχ ρε πουστη μου λέω και που θα σε φιλήσω μετά;

Ξαπλώνω εγώ, πάει να πέσει στα γόνατα η χοντρή,πως να τον βάλει στο στόμα που η πουτσα μου ήταν κάτω απ το νερό!Μου λέει άκυρο γιατί είσαι στο νερό, σήκωσε λίγο την λεκάνη σου να τον πάρω στο στόμα μου...Ασ το ρε πουλάκι μου, λέω,βγες απ το μπάνιο και παράγγειλε κάνα σουβλάκι γιατί έκανα και τόσες ώρες δρόμο και θα σε μπουκωσω μετά της λέω.

Τζατζίκι θες;μ φωνάζει,η φοβάσαι μήπως βρωμάει η αναπνοή σου;
-Μαζι σου θα μαι πουλάκι μου,πες του να βάλει και μπόλικο μάλιστα μαζί με καυτερό και όσο για την βρώμα,μην ανησυχείς, θα μου πεις όταν σε χύνω στο στόμα τι υφή έχει το γιαουρτοσκορδιο...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom