Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 871K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

antonis n.

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά είμαι νέος χρήστης, έχω πάει σε πολλά μασατζίδικα. Σήμερα πήγα Καλλιρόης 48, με υποδέχτηκε η Γιούλη. Την ήξερα από Φραντζή 4. Γενικά το μαγαζί special, ήταν 6-7 κοπέλες και πέρασα με την Τάνια. Ήταν σπέσιαλ. Προτείνω για δύσκολους..
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Ο,τι ζητούσα. Δοκιμάστε το. Δεν θα παραθέσω λεπτομέρειες γιατί θα... φρακάρει η Καλλιρόης από το Καλλιμάρμαρο!
 

pigasos_

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
25
Like
75
Πόντοι
10
το μαγαζι οταν πηγα εγω ειχε 7-8 κοπελες!!σχετικα καλες!!πηρα ενα κοντο ξανθο με βυζαρες!!απογοητευση παιδια,πολυ χεπετα!!τι να πω!!!
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
καμιά χοντρούλα με τεράστια  :boobies:έχει?

πόσο το πρόγραμμα?και τι περιλαμβάνει? :uglystupid:
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλιμερα... MAN...τι παιζει εκει ?
ποσο παει φιλε?
και τι ωρες?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
θελω να πω ενα μεγαλο ευχριστω  :dancing: στην νεα αφεντικινα , με τα μεγαλα στηθη , ειναι κυρια με Κ κεφαλαιο , φοβερα προσχαρη , και οτι σου πει για τα κοριτσια ειναι '' γκαραντι ''  , πειτε της τι θελετε να κανετε , και αυτη θα σας δωσει τιν καταλιλλη  κοπελα , σημερα πηγα με τρελα να κανω κατι που δεν εχω κανει ποτε μου , τις το ειπα και αυτη που μου εστειλε μεσα , εκανε ακριβος αυτο που ηθελα . . . .  σε ευχαριστω , εισαι φοβερη , μακαρι και η αλλες αφεντικινες να ηταν σαν αυτη ,



υ.γ .  γιουλη εχεις πιασει λαχειο με αυτην , μπραβο σου . . .  ;)
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
θελω να πω ενα μεγαλο ευχριστω  :dancing: στην νεα αφεντικινα , με τα μεγαλα στηθη , ειναι κυρια με Κ κεφαλαιο , φοβερα προσχαρη , και οτι σου πει για τα κοριτσια ειναι '' γκαραντι ''  , πειτε της τι θελετε να κανετε , και αυτη θα σας δωσει τιν καταλιλλη  κοπελα , σημερα πηγα με τρελα να κανω κατι που δεν εχω κανει ποτε μου , τις το ειπα και αυτη που μου εστειλε μεσα , εκανε ακριβος αυτο που ηθελα . . . .  σε ευχαριστω , εισαι φοβερη , μακαρι και η αλλες αφεντικινες να ηταν σαν αυτη ,



υ.γ .  γιουλη εχεις πιασει λαχειο με αυτην , μπραβο σου . . .  ;)


σωστος ο mikrosgr +100000000000
 

trelopapas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
ποιά κορίτσια αξίζουν μίας (ή και πολλών) συνευρέσεων? :police:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
καμιά χοντρούλα με τεράστια  :boobies:έχει?

πόσο το πρόγραμμα?και τι περιλαμβάνει? :uglystupid:
να πας Φρατζή....εχθές που πηγα έχει μπόλιες από δαύτους...μόνο που δεν σου υπόσχομαι πως θα βρεις ακριβώς .... χοντρ-ούλα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
θελω να πω ενα μεγαλο ευχριστω  :dancing: στην νεα αφεντικινα , με τα μεγαλα στηθη , ειναι κυρια με Κ κεφαλαιο , φοβερα προσχαρη , και οτι σου πει για τα κοριτσια ειναι '' γκαραντι ''  , πειτε της τι θελετε να κανετε , και αυτη θα σας δωσει τιν καταλιλλη  κοπελα , σημερα πηγα με τρελα να κανω κατι που δεν εχω κανει ποτε μου , τις το ειπα και αυτη που μου εστειλε μεσα , εκανε ακριβος αυτο που ηθελα . . . .  σε ευχαριστω , εισαι φοβερη , μακαρι και η αλλες αφεντικινες να ηταν σαν αυτη ,



υ.γ .  γιουλη εχεις πιασει λαχειο με αυτην , μπραβο σου . . .  ;)
τώρα μας ιντριγκάρεις εσύ...τι στο διάολο ήταν αυτό το περίεργο που ήθελεςς μόνο στο λοκώ πάει το φτωχό μου το μυαλό...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
τώρα μας ιντριγκάρεις εσύ...τι στο διάολο ήταν αυτό το περίεργο που ήθελεςς μόνο στο λοκώ πάει το φτωχό μου το μυαλό...

κοιτα , δεν θελω να τιν καψω τιν κοπελα , αλλα μια μικρη εκει δινει κολο , αλλα οχι παντα οπως μου ειπε , και η αλλη η ξανθια , με μακρυ μαλλυ , επειτα απο σινενοηση μαζι της σου κανει ενα φραπε στην αρχη , μετα μασαζ και μετα μπριζολα , στην ιδια τιμη . . .  ελπιζω να μην εκανα μαλακια !!!!!!!  αλλα με εχετε πεθανει ολοι σας σε pm . αυτα , εγω παντως περναω καλα οποτε παω εκει !!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Μια Βαλεντίνα , ξανθιά(βαμμένη)  , πολύ λεπτή , τσιμπουκόφατσα , είναι πολύ μαλακισμένη και χάλια υπηρεσίες.
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες,κατι αναφερθηκε για χριστινα,εχει πιασει δουλεια καλλιροης 48???Αν γνωριζει κανενας,ειναι η ιδια απο Σ.63?Και υπαρχει νεαρα που δινει λοκο???Δε εχω παει στο εν λογω ιδρυμα,και για την ελληνιδα νεαρα που διαβαζουμε ισχυει??Που εχει παιξει σε ταινια εκπαιδευτικου περιεχομενου??Αντε και καλη εβδομαδα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Μια Βαλεντίνα , ξανθιά(βαμμένη)  , πολύ λεπτή , τσιμπουκόφατσα , είναι πολύ μαλακισμένη και χάλια υπηρεσίες.

συμφωνω και επαυξανω,μακρια.Μέγιστη ξενέρα >:( >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom