Νέα

Τα τυχερα της δουλειας.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dionisiakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Εν ετη 2000 εργαζομενος σε sex shop σε προαστιο του Los Angeles με καργα συντηρητισμο, αλλα και πουριτανισμο αλλα και πρωτευουσα των swingers! Anyway ... Σε απογευματινη βαρδυα δεχομαι τηλεφωνο για πληροφοριες και ξεκιναει φλερτ τηλεφωνικο. Επαναλαμβανεται δυοφορες και τριτη ζηταει η τυπισα να της μιλησω στην γλωσα της χωρας μου (ελληνικα) για να φτιαχτει και να παιξει με το νινι της! Ο.κ παντα ευγενικος με τις γυναικες δεν αρνηθηκα.Την αρχισα στα μαλακα με απλες μαλακιες και μετα την πλακωσα στα γνωστα μπινελικια. Συμφωνα με τα οσα ακουσα μαλλον τελειωσε τηλεφωνικα. Ξανατηλεφωνησε και ζητησε να βρεθουμε. Λογω πολιτικης καταστηματος επρεπε να γινει εκτος και χωρις να μας δει καποιος και να το συνδεσει. Ειπαμε συντηρητισμος και πουριτανισμος στο καργα. Τελος παντων, συνφωνησαμε να περασει να με δει και να την δω κι αν συμφωνουμε για περεταιρω να παμε σε κοντινο ξενοδοχειο. Οπερ και εγενετω. Κατα τις 9 το βραδυ που εκλεισα περιμενα λιγο πιο περα στο εμπορικο κεντρο σε σημει οπου ειχαμε πει. Ηρθε και σταματησε μπροστα μου μια BMV, κατεβηκε το τζαμι και ειδα μια αμερικανοασιατισα με ωραιο προσωπο χαμογελαστη να με ρωταει εαν ειμαι εγω που μιλησαμε? Επιβεβαιωσα και και μου ειπε να μπω για να παμε πιο κατω να τα πουμε. Εγινε κι αυτο,ναμαστε λοιπον σε ενα παρκινγκ της παραλιακης να ατενιζουμε τον ωκεανο και να ρωταει απο που ειμαι ακριβως, οικογενειακη κατασταση, γουστα στις γυναικες, γουστα στο κρεβατι, φετιχ, αν οι φημες περι μεσογειακων εραστων ειναι αληθεις και αλλα τετοια.  Φτανουμε  σε πιο καιριες ερωτησεις του: σου αρεσω? ειμαι σεξυ? θελειςνα κανουμε πραγματα μαζι? Εννοειτε μωρο μου ηταν απαντηση. Γιατι οντως δεν με χαλαγε καθολου σαν γυναικα. Απεναντιας θα ελεγα. Ηταν μετρια σε υψος, προς κοντουλα, μακρυ μαυρο μαλλι κατω απο τους ωμους, στηθος καπου στο τρια, χαρακτηριστικα ασιατισας οχι πολυ εντονα αλλα σιγουρα καταλαβαινες την καταγωγη της. Και σωμα με λιγα πιασιματα στα σωστα σημεια. Το χερι μου πηγε στο ποδι της και το δικο της κατυθειαν στο φουσκωμα του παντελονιου! Ειχα ηδη καυλωσει με την ολη κατασταση. Ανταλαξαμε κατι ζουμερα γλωσοφιλα και ξεκινησε το αυτοκινητο για το πλησιεστερο παραλιακο ξενοδοχειο. Φτασαμε, πηραμε ενα δωματιο και βιαστικα ανεβηκαμε στο δωματιο. Ισα που προλαβα να κλεισω την πορτα πισω μου. Αρχισε να τα γλωσοφιλα και το γδυσιμο. Ημουν γυμνος με ενα μποξερακι στους αστραγαλους κι αυτη με ενα μονκοματο φορεματακι στην μεση μαζεμενο και τα βυζια φορα παρτιδα και το κυλοτακι στο ενα ποδι. Με εσπρωξε στο κρεβατι και η πιπα που ακολουθησε ηταν τσοντοπιπα με τα ολα της. Φτυσιματα, πνιξιματα, βλεματα, βογγητα. Εγω χτυπιομουν να μην τελειωσω, το καταλαβε μαλλον και με καβαλησε με φορα και δυναμη. Συνεχισε τσοντα με φωνες χαστουκια (απο εμενα) οπου εβρισκα. Σε κωλο, μπουτια κανα δυο στα μαγουλα. Την Τιθασευσα και τη  εβαλα κατω, για λιγο ομως γιατι ηθελε το Greek style! Στα τεσσερα λοιπον κι αλυπητο πισοκωλητο. Τραβαγα και παλι σκαμπιλιζα κωλομαγουλα. Δεν αντεξα πολυ ομως και την γυρισα να τελειωσω στο προσωπο, ειχε αλλα σχεδια. Δεν της ξεφυγε σταγονα,ολα στον καταπιωνα ... τιποτα χαμενο. ΞΑπλωσα  να παρω ανασα. Αυτο εγινε για λιγο διοτι η επαναληψη μητηρ μαθησεως !!! Πανεμορφη νυχτα, επαναληφθηκε για καποιο διαστημα και μετα .... καπνος. Ονομα και αρωμα θυμαμαι. Ας ειναι καλα περασαμε υπεροχα.
Ναταν τα νιατα δυο φορες!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
61.967
Like
21.020
Πόντοι
5.506
hB6603390
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • conan.jpg
    conan.jpg
    7,6 KB · Εμφανίσεις: 113

bicyclatenios

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
117
Πόντοι
0
το νημα με το σεναριο για τσοντα ειναι αλλου!
Οπως και να εχει ωραια ιστορια! αμα ο υπαλληλος σε στραποναδικο, ήταν λαντζιέρης σε ελληνικο εστιατοριο ήσως πηγαινε και για σειρα στο netflix
 

Prionis_83

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2015
Μηνύματα
49
Like
57
Πόντοι
0
ζωντοχηρα ζωντοχηρα θα σου βαλω στο μουνι πουτσα σαν προφυλακτηρα..οι παλιοι καταλαβαν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom