Νέα

Yπάρχουν cougar Ελληνίδες και αν ναι που;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα propiosalic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
10
Like
1.557
Πόντοι
5.975
Σταματήστε να βλέπετε συνέχεια τσόντες και κάντε καλύτερα μια μπουρδελότσαρκα... Στην πραγματικότητα και την καθημερινότητα του ελλαδιστάν τέτοιες περιπτώσεις απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ! Ελπίζω να έγινα κατανοητός! Την καλημέρα μου!  :hi:
 

Koukouroukous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
165
Πόντοι
280
Σταματήστε να βλέπετε συνέχεια τσόντες και κάντε καλύτερα μια μπουρδελότσαρκα... Στην πραγματικότητα και την καθημερινότητα του ελλαδιστάν τέτοιες περιπτώσεις απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ! Ελπίζω να έγινα κατανοητός! Την καλημέρα μου!  :hi:
Καλημέρα!! Το είπες όσο καλύτερα μπορούσες..Εύγε!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.813
Πόντοι
4.496
Ίσως ο φίλος παραπάνω να έχει δίκιο! Τέτοιες δεν υπάρχουν στη γύρα,είναι καβατζωμένες όλες,τώρα αν γίνει καμμιά αρπαχτή είναι άλλο καπέλο.
Υπάρχουν όμως δεινόσαυροι (ώριμες αλλά όχι με τέτοια εμφάνιση) που ψάχνουν και μη σας εκπλήσσει...βρίσκουν!!!
Από Πάκηδες κλπ μέχρι γυμναστές (personal trainer) και καλά, μέχρι μασατζήδες αναλόγως το budget της καθεμιάς!!!
Μια γνωστή μου έχει κομμωτήριο και οι γριές πάνε εκεί και τα ξερνάνε όλα!!!
Το αστείο είναι πως ξέρουν πως οι άντρες τους ξενοπηδούν  :knockinb: ενώ εκείνοι νομίζουν πως οι γυναίκες τους είναι νυκοκοιρούλες !!! :2funny:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Το αστείο είναι πως ξέρουν πως οι άντρες τους ξενοπηδούν  :knockinb: ενώ εκείνοι νομίζουν πως οι γυναίκες τους είναι νυκοκοιρούλες !!! :2funny:
Το πλέον συνηθισμένο είναι αυτό σε όλες τις ηλικίες. Έχει και φελλούς που πιστεύουν ότι αυτοί δε θα την πατήσουν.
Οσο για τη γυναίκα του βίντεο, υπάρχουν κι εδώ μπόλικες. Αλλά επιλέγουν αυτές, οπότε πρέπει να έχεις αυτό το κάτι που να κινήσει το ενδιαφέρον τους, φυσιογνωμικά και σωματικά.
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Cougars στην Ελλάδα; Χμμ. Εξαρτάται πως εννοείς την έννοια cougar. Αν λες για κάτι 45αρες με σώμα 20αρας, βυζιά και κώλος πορνοσταρ, ίσιο μαλί και ελάχιστες ριτίδες στο πρόσωπο που την πέφτουν σε 20αρηδες τότε οχι. Η υπερμουναρα milf που έχουν οι περισσοτεροι στο μυαλό τους είναι σπάνιο φαινόμενο στην Ελλάδα. Ωστόσο υπάρχουν γυναίκες μεγαλύτερης ηλικίας που κάνουν φάσεις με νεότερους. Αλλά μην περιμένεις να βρεις καμιά παντρεμένη που θα την έχεις στανταράκι. Το πως θα εντοπίσεις και θα προσεγγίσεις μια τέτοια τώρα ειναι μεγάλο κεφάλαιο και θα μπορούσαμε ο καθένας να γράψει 80 ποστ στο forum και πάλι έξω θα έχουμε πέσει. Οι Ελληνίδες νικοκοιρές σπάνια συχνάζουν σε μπαρ. Το καλύτερο μέρος κατ τα τη γνώμη μου έιναι το cinema. Πάρε ένα ανιψάκι σου να δει κανα παιδικό και εσύ κάτσε στην καφετέρια του cinema να το περιμένεις. Εκεί θα έχεις την ευκαιρία να βρείς αρκετές τέτοιες. Μην νομίζεις όμως πως θα σε βρει η νύχτα να πηδάς και απ την πρώτη φορά όμως. Γενικά άμα απ τους μιλφακιδες τότε θα απογοητευτείς στην Ελλάδα. Η 40αρα δεν ειναι κανα κοριτσοπουλο που σε μια νυχτα το μεθάς και το ριχνεις.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
Oi ελληνιδες σαραντα σ;ραντ;πεντε πλας λογω διατροφης σαβουρα κ DNA ειναι υπερμπαζα κ χλαπατσες
Ενα 1% που ειναι καλες με γυμναστικες κλπ τις πολιορκουν εκατο σαλιαρησες κ βαλε
Οποτε απλα χ
Ουτε πλεον ευρωπη ειν;ι ευκολος στοχων λογω απειρων λαθρο κ αγαμητων νοτιοευρωπαιων
Χ κι εδω λοιπον
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ακου να σου πω φιλαρακι. Υπαρχουν καποιες της διπλανης πορτας αλλα εχουν και αυτες ατελειες και εχουν το μυαλο στα παιδια τους. Απο την αλλη αμα αποκτησουν οικειοτητα και την πας προς τα εκει τη δουλεια, δε θα κολωσει.

Τωρα γυναικες που cougarιζουν θα βρεις οσες εχουν λυσει τα οικονομικα τους προβληματα και ζουν ακομα στην εποχη που η πασοκαρα του Ανδρεα γαμουσε και εδερνε 90s και ειχες το Πανταζη να λεει "Απο  δω η γυναικα μου και απο δω το αισθημα μου".

Οι γυναίκες cougarιζαν ισως στα 2000s αλλα πλεον αρχισε η τσεπη να αδειαζει, οι ανασφαλιες να πλυθαινουν και τα χρεοι στην εφορια να αυξανονται, να χανονται σπιτια και αυτοκινητα και απο εκει που τη βγαζανε καθε βραδυ στη παραλιακη να την βγαζουν με survivor.

Εκεινες που cougarιζουν ακομα ειναι ακομα στη φαση εκεινη των 80s-90s και εχουν ακομα κουρεμενο το γκαζον στο κηπο και την πισινα καθαρη.

Και καποιες ακομα που εχουν το μαυρο τους το χαλι και θελουν σεξ αλλα μετα το γυρνανε στα  υπαρξιακα και την πανε την δουλεια στο δραμα...
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
787
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Κατα τη γνώμη μου τέτοια μέρη με εμφανίσιμες cougars υπάρχουν και στην Ελλάδα αλλά φυσικά πολύ λίγοι τα ξέρουν. Συνήθως είναι private clubs και λέσχες που συχνάζουν επιφανείς λεφταδες. Διότι οι cougars καλλωπίζουν το πραμα τους έχοντας λύσει φυσικά το οικονομικό τους. Και θα το προσφέρουν σε έναν νεαρό που είναι δοκιμασμένος από φίλες ή θα είναι γνώριμος στα παραπάνω στέκια.

Φυσικά υπάρχουν οι γυναίκες της διπλανής πόρτας που μπορεί να είναι γλυκές στο πρόσωπο αλλά με παχακια στο σώμα που μπορείς να της βρεις σε σούπερ μάρκετ, έξω από σχολεία με το σχολασμα των παιδιών, σε κοινωνικές εκδηλώσεις πχ γάμους κλπ.

Για μένα το πιο δοκιμασμένο και αποτελεσματικό σύστημα είναι κάποιες αγγελίες στις στήλες της LIFO που για τις 45+ γκόμενος είναι ο μοναδικός τρόπος γνωριμίας (έλλειψη γνωσης Tinder, OkCupid.,klp)
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216
Το πλέον συνηθισμένο είναι αυτό σε όλες τις ηλικίες. Έχει και φελλούς που πιστεύουν ότι αυτοί δε θα την πατήσουν.
Οσο για τη γυναίκα του βίντεο, υπάρχουν κι εδώ μπόλικες. Αλλά επιλέγουν αυτές, οπότε πρέπει να έχεις αυτό το κάτι που να κινήσει το ενδιαφέρον τους, φυσιογνωμικά και σωματικά.

Ο θείος μου τυπε ξενογαμησε ένα cougar 50 μαϊων (Ο ίδιος είναι στα 65+) που του τριβοταν σε ένα γάμο. Η θειά μου που το ανακάλυψε παρέμενε ακλόνητος βράχος ολα αυτά τα χρόνια. Κανείς δε το πίστευε αφου τόσα χρόνια ήταν υπόδειγμα καλοκαγαθου οικογενειάρχη. Έλα όμως που τώρα παίρνουν διαζύγιο. Παντού συμβαίνει...γι αυτό λέμε ότι ο γάμος είναι σύμβαση για τη γυναίκα και ακόμα και οι χαμαληδες-προβατα ξυπνάνε έστω και στη Δύση της ζωής τους. Απλά στη μητριαρχική κοινωνία για να μην είσαι κοινωνικά αποβλητος (κυριως απο φιλες ή αλλες γυναίκες) πρέπει να είσαι/να δηλωνεις παντρεμένος.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Το σωστό και αυθεντικό cougar δεν εντοπίζεται αλλά εντοπίζει, ψάχνεται μόνο του για νεανικό αίμα - σπέρμα και μόλις εντοπίσει το θήραμά του επιτίθεται και το καταβροχθιζει με συνοπτικές διαδικασίες. Αυτό θα πει αληθινό cougar.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Υπάρχει μια σύγχυση με το ωραίο ώριμο μιλφ, αλλά το cougar χαρακτηρίζεται από αυταρχισμό, δεν περιμένει παθητικά όπως ένα απλό μιλφ.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.693
Πόντοι
606
Πού να τις βρεις ρε φίλε;Μόνο εαν είναι καμιά μάνα φίλου σου ή φίλη της μάνας σου ή τύχει να τη γνωρίσεις μέσω της δουλειάς σου.Πάντως έχω δει αρκετές τέτοιες αλλοδαπές,Ρωσίδες κυρίως,που άνετα τις γαμούσα εαν είχα ευκαιρία,αλλά δεν ξέρω εαν ψάχνονται για μικρούς.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Πού να τις βρεις ρε φίλε;Μόνο εαν είναι καμιά μάνα φίλου σου ή φίλη της μάνας σου ή τύχει να τη γνωρίσεις μέσω της δουλειάς σου.Πάντως έχω δει αρκετές τέτοιες αλλοδαπές,Ρωσίδες κυρίως,που άνετα τις γαμούσα εαν είχα ευκαιρία,αλλά δεν ξέρω εαν ψάχνονται για μικρούς.
Μα αυτό λέω, η συγκεκριμένη κατηγορία γυναικών έχει τον ρόλο του κυνηγού - θηρευτη και όχι του θηράματος. Αν είσαι τυχερός κάποιο cougar θα σε βάλει στο μάτι και θα σε στριμώξει να σε πηδηξει ανελέητα.
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Πού να τις βρεις ρε φίλε;Μόνο εαν είναι καμιά μάνα φίλου σου ή φίλη της μάνας σου ή τύχει να τη γνωρίσεις μέσω της δουλειάς σου.Πάντως έχω δει αρκετές τέτοιες αλλοδαπές,Ρωσίδες κυρίως,που άνετα τις γαμούσα εαν είχα ευκαιρία,αλλά δεν ξέρω εαν ψάχνονται για μικρούς.

Μάνα φίλου σου; Ποια μάνα φίλου σου θα στην πέσει στα ίσα; Φίλη της μάνας σου μπορεί να γίνει κάτι (αναλόγως και το σκηνικό). Όσων αφορά τις Ρωσίδες, ναι ισχύει οτι πιο εύκολες.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Ο θείος μου τυπε ξενογαμησε ένα cougar 50 μαϊων (Ο ίδιος είναι στα 65+) που του τριβοταν σε ένα γάμο. Η θειά μου που το ανακάλυψε παρέμενε ακλόνητος βράχος ολα αυτά τα χρόνια. Κανείς δε το πίστευε αφου τόσα χρόνια ήταν υπόδειγμα καλοκαγαθου οικογενειάρχη. Έλα όμως που τώρα παίρνουν διαζύγιο. Παντού συμβαίνει...γι αυτό λέμε ότι ο γάμος είναι σύμβαση για τη γυναίκα και ακόμα και οι χαμαληδες-προβατα ξυπνάνε έστω και στη Δύση της ζωής τους. Απλά στη μητριαρχική κοινωνία για να μην είσαι κοινωνικά αποβλητος (κυριως απο φιλες ή αλλες γυναίκες) πρέπει να είσαι/να δηλωνεις παντρεμένος.
Tο cougar ειναι slang όρος τύπε και αναφέρεται σε μεσήλικες γυναίκες που εμπλέκονται με νεότερους άντρες. Η κυρία που ξελόγιασε το θείο σου milfάκι σίγουρα, gilfάκι ίσως αλλά cougar ούτε καν. Μπορεί και η θεία να το πήγαινε το γράμμα και επειδή ήταν πιο προσεκτική απο το θείο να την πάτησε αυτός. Ποτέ δεν ξέρεις τι πραγματικά συμβαίνει. Πέφτεις κι εσύ στη λούμπα των γενικεύσεων. "Οι άντρες αυτό...." "οι γυναίκες εκείνο...." . Θέμα ατόμων είναι και όχι φύλου. Σε πατριαρχική κοινωνία ζούμε. Μητριαρχικές είναι ελάχιστες στον κόσμο και όχι στη δυτική κουλτούρα.
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.384
Like
50.380
Πόντοι
16.131
Μάνα φίλου σου; Ποια μάνα φίλου σου θα στην πέσει στα ίσα; Φίλη της μάνας σου μπορεί να γίνει κάτι (αναλόγως και το σκηνικό). Όσων αφορά τις Ρωσίδες, ναι ισχύει οτι πιο εύκολες.
φιλη της μανας μπορει να ειναι συναμα και μαμα φιλου.το να σου τη πεσει σαν κουγκαρ κομματακι δυσκολο.πιο ευκολο να ξεκινησεις κουβεντα εσυ.ειδικα αν ειναι κ κοντογειτονια μπορεις να πηγαινοερχεσαι στο σπιτι(φιλου-γειτονα).η' να ψαχτεις μαζι με φιλο για γειτονισσες.φυσικα υπαρχει το θεματακι της εμφανισης,αλλα εκει τη πας για τα χοντρα κ οχι επισημα.οποτε κ μια μετρια ακομα και σαν απωθημενο της εφηβειας μια χαρα ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom