Νέα

Οργιο, Αξιζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akiso12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα συμμετείχατε σε οργιο αν ειχατε την ευκερια;

  • Ναι

    Ψήφοι: 50 66,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 14 18,7%
  • Αναλογως το κοστος

    Ψήφοι: 11 14,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    75

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα. Σε λιγους μηνες θα παντρευτει ενα μελος της παρεας μου. Ο συγκεκριμενος ειναι χρονια συναγωνιστης και συνοδοιπορος σε Strip και Κωλομπαρα και τωρα που αποφασισε να "σοβαρευτει", ειπαμε και εμεις να του κανουμε κατι special. Αποφασισαμε λοιπον να κανουμε ενα οργιο μια καθορισμενη μερα (περιπου 2 μηνες απο τωρα) και να τελεσουμε την γιορτουλα μας εκει. Μεχρι στιγμης θα μαζευτουμε 8 αντρες και 20 γυναικες (καπου). Τετοια εμπειρια δεν την εχω ζησει μεχρι στιγμης και με βαζει σε σκεψεις. Το κοστος το θεωρω υπερβολικο μιας και αγγιζει το 1000αρικο στον καθενα γιατι πρεπει να πληρωσουμε τον χωρο που θα γινει η δουλεια, τις κοπελες, το φαγητο και το ποτο κλπ. Απ την μια την θεωρω ωραια φαση, γιατι θα κανουμε εκπληξη στον γαμπρο και ειναι κατι που δεν εχω ξανα ζησει, απ την αλλη πιστευω πως δεν χρειαζεται τοσος τζερτζελες για μια νυχτα. Εσεις τι πιστευετε; Θα δινατε ενα τετοιο ποσο για κατι τετοιο; Αν ειχατε την ευκερια θα συμετασχατε σε ενα οργιο ακομα και αν το κοστος δεν ηταν ακριβο;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.548
Like
20.145
Πόντοι
5.006
που θα γινει το γλεντι?
θα ερθω
:hi:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Δεν έρχομαι...
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Εγω θα παω στο παρτυ που θα κανει η νυφη. Και ποιος πολλες γυναικες θα ειναι και ο μονος αντρας θα ειμαι.
 
OP
OP
A

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Μαγκες το ερωτημα ομως παραμενει. Χιλιαρικο για μια νυχτα με πολλες κοπελες ταυτοχρονα; Η χιλιαρικο για πολλες νυχτες μια με κοπελα καθε φορα;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
Καλησπερα. Σε λιγους μηνες θα παντρευτει ενα μελος της παρεας μου. Ο συγκεκριμενος ειναι χρονια συναγωνιστης και συνοδοιπορος σε Strip και Κωλομπαρα και τωρα που αποφασισε να "σοβαρευτει", ειπαμε και εμεις να του κανουμε κατι special. Αποφασισαμε λοιπον να κανουμε ενα οργιο μια καθορισμενη μερα (περιπου 2 μηνες απο τωρα) και να τελεσουμε την γιορτουλα μας εκει. Μεχρι στιγμης θα μαζευτουμε 8 αντρες και 20 γυναικες (καπου). Τετοια εμπειρια δεν την εχω ζησει μεχρι στιγμης και με βαζει σε σκεψεις. Το κοστος το θεωρω υπερβολικο μιας και αγγιζει το 1000αρικο στον καθενα γιατι πρεπει να πληρωσουμε τον χωρο που θα γινει η δουλεια, τις κοπελες, το φαγητο και το ποτο κλπ. Απ την μια την θεωρω ωραια φαση, γιατι θα κανουμε εκπληξη στον γαμπρο και ειναι κατι που δεν εχω ξανα ζησει, απ την αλλη πιστευω πως δεν χρειαζεται τοσος τζερτζελες για μια νυχτα. Εσεις τι πιστευετε; Θα δινατε ενα τετοιο ποσο για κατι τετοιο; Αν ειχατε την ευκερια θα συμετασχατε σε ενα οργιο ακομα και αν το κοστος δεν ηταν ακριβο;
τυπε για περικοπες στο μπατζετ η καλο φαι θα φατε η ωραια μουνια θα γαμησετε
και τα δυο δε γινεται
η θα παραγγειλετε γυναικες απο το σαυραδικο της κυψελης αλλα θα φατε κοκτειλ γαριδας, σφυριδα σωτε και κοτολετες με σαλτσα μπραντυ
η θα παραγγειλετε μουνια απο το αθενς ντιβα και θα φατε φακες ελιες καλαμων και τσιρο για μεζε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.548
Like
20.145
Πόντοι
5.006
τυπε για περικοπες στο μπατζετ η καλο φαι θα φατε η ωραια μουνια θα γαμησετε
και τα δυο δε γινεται
η θα παραγγειλετε γυναικες απο το σαυραδικο της κυψελης αλλα θα φατε κοκτειλ γαριδας, σφυριδα σωτε και κοτολετες με σαλτσα μπραντυ
η θα παραγγειλετε μουνια απο το αθενς ντιβα και θα φατε φακες ελιες καλαμων και τσιρο για μεζε

Συμφωνω...ασε που αν παρετε πολυ φαι κα πεσετε με τα μουτρα σε τιποτα κοψιδια, θα πρηστειτε σαν τα βοδια και αντε να γαμησετε μετα...

Θα προτεινα μονο ξυροκαρπια, οπως εχουν στα κωλαδικα, και αφθονο ποτο...
Επισης βαλτε και μια φονταριερα στην μεση, τιγκα στα βιαγκρα, οποιος θελει να τσιμπαει...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
65.566
Like
25.048
Πόντοι
5.506
το μυθολογικο πουλι λεει αληθειες....
πονανε μεν αληθειες δε
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
20 γυναίκες για 8 άντρες, 60 τρύπες για 8 ψωλές... στη λούφα θα την βγάλουν οι πουτάνες  :fuck2:

και με 4 μια χαρά τη βγάζετε αν είναι σκυλιά του πολέμου   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom