Νέα

Κατερινάκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Κατερινάκι
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Την καλησπέρα μου σε όλους ξέρει κάποιος πώς μπορώ να ανοίξω ένα θέμα δικό μου για να ανεβάζω καποιες φώτο που και που . Όσο και να έψαξα δεν βρήκα το πώς χαχαχα είμαι λιγο άσχετη με το φορουμ η αλήθεια είναι .
 
OP
OP
Κατερινάκι
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους και ευχαριστώ πολύ για το θέμα και την αποδοχή στο φόρουμ σας  .  Είμαι η Κατερίνα και ερχομαι από βόρεια .  Βρίσκομαι στην Αθήνα και είμαι εδώ για να γνωριστούμε και να περάσουμε όμορφες στιγμές .    Σας ανεβάζω και κάποιες φώτος μου από χτες το βράδυ για το καλωςορισμά στο θέμα μου <3 <3 <3 










 

maniouel

Μέγας
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
25
Like
1.062
Πόντοι
3.910
Έχω την εντύπωση ότι είσαι σε λάθος ενότητα (εκτός και αν είσαι τραβεστί) και κάτι ακόμα, πρέπει σιγά σιγά να μας λες και κάτι από το πρόγραμμα σου ώστε να έχουμε μια ιδέα...καλως μας ήρθες λοιπον
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
κοπελα αλαγης φιλου ραντεβου ευκολο σχετηκα
η κοπελα ειναι απο θες εχει  ερθει γ μονιμα αθηνα ωραιο μωρο φυσικής ομωρφιας με μικρα συλικονατα βιζακια που δινουν την αισθηση ορμονης χωρις ν κλεβει σ χρονους ..Πιπα καλη χωρις,αλοτε βαθια αλοτε κανονικη αρκετα ερεθηστικη εναλαγη πολων στασεων χωρις να δυχνει οτι ενοχλείται χρονικα επαναλαμβανω  καταθεση αποπλευρας μου ισως απο τις ποιο ερεθιστικές
με κοπελα επι πληρωμης
αξιζει ενα τεστ ντραιβ
 
OP
OP
Κατερινάκι
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Έχω την εντύπωση ότι είσαι σε λάθος ενότητα (εκτός και αν είσαι τραβεστί) και κάτι ακόμα, πρέπει σιγά σιγά να μας λες και κάτι από το πρόγραμμα σου ώστε να έχουμε μια ιδέα...καλως μας ήρθες λοιπον

Καλησπέρα και πάλι , είμαι και σε αυτήν την κατηγορία καθώς έχω κάνει διόρθωση φύλου όπως σωστά αναφέρει ο κύριος batraxomouris  . Για καποιο λογω δεν μπορώ να στείλω προσωπικά μυνήματα συγνώμη για αυτο δεν ξέρω μήπως έκανα καμια βλακεία και δεν με αφήνει να στείλω .. , οποιος θέλει να με ρωτήσει κάτι μπορεί να με πάρει τηλ. απο αύριο καθώς σήμερα δεν δουλεύω , σας ευχαριστώ και σύντομα θα ανεβάσω νέες φωτό μου <3
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.975
Πόντοι
1.206
κοπελα αλαγης φιλου ραντεβου ευκολο σχετηκα
η κοπελα ειναι απο θες εχει  ερθει γ μονιμα αθηνα ωραιο μωρο φυσικής ομωρφιας με μικρα συλικονατα βιζακια που δινουν την αισθηση ορμονης χωρις ν κλεβει σ χρονους ..Πιπα καλη χωρις,αλοτε βαθια αλοτε κανονικη αρκετα ερεθηστικη εναλαγη πολων στασεων χωρις να δυχνει οτι ενοχλείται χρονικα επαναλαμβανω  καταθεση αποπλευρας μου ισως απο τις ποιο ερεθιστικές
με κοπελα επι πληρωμης
αξιζει ενα τεστ ντραιβ
Μια τιμή; Το παιχνίδι γίνεται στον χώρο της ή σε hotel;
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Καλο μουνακι φαινετε θα προτημηθει με την πρωτη ευκαιρια.
Καλως ορισες λοιπον κατερινακι και καλες δουλειες..
 

nuktas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
66
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπερα,,,Πολυ καλο κορμακι
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
κοπελα αλαγης φιλου ραντεβου ευκολο σχετηκα
η κοπελα ειναι απο θες εχει  ερθει γ μονιμα αθηνα ωραιο μωρο φυσικής ομωρφιας με μικρα συλικονατα βιζακια που δινουν την αισθηση ορμονης χωρις ν κλεβει σ χρονους ..Πιπα καλη χωρις,αλοτε βαθια αλοτε κανονικη αρκετα ερεθηστικη εναλαγη πολων στασεων χωρις να δυχνει οτι ενοχλείται χρονικα επαναλαμβανω  καταθεση αποπλευρας μου ισως απο τις ποιο ερεθιστικές
με κοπελα επι πληρωμης
αξιζει ενα τεστ ντραιβ
Πως πας από Ελληνικά?
 
OP
OP
Κατερινάκι
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα και σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια . Σε δύο μερούλες θα βρίσκομαι ξανά στην Αθήνα !
 
OP
OP
Κατερινάκι
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλως σας βρήκα . Αθήνα λοιπόν βρίσκομαι από σήμερα :)
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Πω ρε φιλε!!!
Ρε Κατερινακι τι απιστευτο βυζακι που εχεις γυναικειο κανονικο και το απο κατω απιστευτο.Ευγε κοπελαρα μου εσυ μια μερα θα πας μπροστα εκτος αν θα σε φανε τα κυκλωματα.Τωρα ειδα τις φωτο σου και επαθα πλακα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
Πω ρε φιλε!!!
Ρε Κατερινακι τι απιστευτο βυζακι που εχεις γυναικειο κανονικο και το απο κατω απιστευτο.Ευγε κοπελαρα μου εσυ μια μερα θα πας μπροστα εκτος αν θα σε φανε τα κυκλωματα.Τωρα ειδα τις φωτο σου και επαθα πλακα.
δεν θα την φαει κανενα κυκλωμα μουτρο εχει μιαλο τ μωρο
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Tο πιστευω φιλε.Γιατι με τις τοσες αλλαγες που εχει κανει παει να πει οτι εχει κοσμο πισω της και την υποστηριζει και την στηριζει.Και οταν λεω κυκλωματα ειναι πολλων λογιων αν καταλαβανεις τι εννοω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom