Νέα

Όμορφες πουτάνες που δεν μοιάζουν με πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavouras13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
542
Πόντοι
301
Μπορούν κάποιοι συνάδελφοι να μου προτείνουν τις κορυφαίες επιλογές με βάση τα ακόλουθα κριτίρια:

  • [li]Όμορφο πρόσωπο και σώμα[/li]
    [li]Δεν μοιάζει/φέρεται σαν πουτάνα[/li]

Αναφέρομαι σε μπουρδέλα, στούντιο ή μασατζίδικα που γαμάς.
Οι υπηρεσίες και το πάθος της κοπέλας δεν με αφορούν. Ίσως μάλιστα ο μεγάλος ζήλος για γαμήσι να είναι και αρνητικό στοιχείο με βάση τα παραπάνω κριτήρια, αφού παραπέμπουν σε pse. Δεν με πειράζουν τα κομοδίνα  :grin:

Πολλά τατού, πίρσινγκ, τσιμπουκόχειλα, πολλές πρωτοβουλίες, υπερηχητικά νύχια, τεράστια βυζιά και φέικ βογγητά και "χύσε με πασά μου" θεωρούνται μείον.

Σεμνότητα, αιδώς ή gfe ευπρόσδεκτα.

Επειδή μάλλον είναι δύσκολο να "ξεχάσεις" ότι πας με πουτάνα σε μπουρδέλο, ίσως πρέπει να εστιάσουμε περισσότερο σε στουντιοκόριτσα. Αλλά γίνονται δεκτές και μπουρδελο προτάσεις. Ευχαριστώ

Υ.Γ.: Μακάρι να μπορούσε να βρεθεί και πουτάνα χωρίς τις πουνανό-γοβες, αλλά έχω διαπιστώσει ότι όλες φοράνε αυτά τα 20ποντα. Πόσο πιο σέξι θα ήταν όλες τους με μια καλή γόβα
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Είναι λίγο άδικο να συμπεριληφθουν και τα μασατζίδικα νομίζω, διότι είναι τα μόνα του (ευρύτερου) χώρου που υπάρχει μια κάποια - σε ορισμένα καμία, δεν λέω - προσπάθεια να...μασκαρευτεί το πράγμα, προσπαθούν εμφανισιακά να παραπέμπουν σε θεραπεύτριες μασάζ και όχι σε κοινές ιερόδουλες. Αυτό σε συνδυασμό με τις μεγαλύτερες ηλικίες γενικά κάνει τις γυναίκες στα μασατζίδικα να μην μοιάζουν ιδιαίτερα, ειδικά ορισμένες super-duper θείτσες που παίζουν στον χώρο.  :2funny:
 
OP
OP
Kavouras13

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
542
Πόντοι
301
Είναι λίγο άδικο να συμπεριληφθουν και τα μασατζίδικα νομίζω, διότι είναι τα μόνα του (ευρύτερου) χώρου που υπάρχει μια κάποια - σε ορισμένα καμία, δεν λέω - προσπάθεια να...μασκαρευτεί το πράγμα, προσπαθούν εμφανισιακά να παραπέμπουν σε θεραπεύτριες μασάζ και όχι σε κοινές ιερόδουλες. Αυτό σε συνδυασμό με τις μεγαλύτερες ηλικίες γενικά κάνει τις γυναίκες στα μασατζίδικα να μην μοιάζουν ιδιαίτερα, ειδικά ορισμένες super-duper θείτσες που παίζουν στον χώρο.  :2funny:

Σωστό, αλλά εκεί χάνουν πολύ σε εμφάνιση.
Παντως οκ, ας εξαιρέσουμε τα μασάζ.
 

Επισκέπτης
Μπορούν κάποιοι συνάδελφοι να μου προτείνουν τις κορυφαίες επιλογές με βάση τα ακόλουθα κριτίρια:

  • [li]Όμορφο πρόσωπο και σώμα[/li]
    [li]Δεν μοιάζει/φέρεται σαν πουτάνα[/li]

Αναφέρομαι σε μπουρδέλα, στούντιο ή μασατζίδικα που γαμάς.
Οι υπηρεσίες και το πάθος της κοπέλας δεν με αφορούν. Ίσως μάλιστα ο μεγάλος ζήλος για γαμήσι να είναι και αρνητικό στοιχείο με βάση τα παραπάνω κριτήρια, αφού παραπέμπουν σε pse. Δεν με πειράζουν τα κομοδίνα  :grin:

Πολλά τατού, πίρσινγκ, τσιμπουκόχειλα, πολλές πρωτοβουλίες, υπερηχητικά νύχια, τεράστια βυζιά και φέικ βογγητά και "χύσε με πασά μου" θεωρούνται μείον.

Σεμνότητα, αιδώς ή gfe ευπρόσδεκτα.

Επειδή μάλλον είναι δύσκολο να "ξεχάσεις" ότι πας με πουτάνα σε μπουρδέλο, ίσως πρέπει να εστιάσουμε περισσότερο σε στουντιοκόριτσα. Αλλά γίνονται δεκτές και μπουρδελο προτάσεις. Ευχαριστώ

Υ.Γ.: Μακάρι να μπορούσε να βρεθεί και πουτάνα χωρίς τις πουνανό-γοβες, αλλά έχω διαπιστώσει ότι όλες φοράνε αυτά τα 20ποντα. Πόσο πιο σέξι θα ήταν όλες τους με μια καλή γόβα

Ο Νικ μπορει να σου προτεινει τυπε πουτανες που δεν ειναι γυναικες αλλα μοιαζουν για γυναικες....
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Σωστό, αλλά εκεί χάνουν πολύ σε εμφάνιση.
Παντως οκ, ας εξαιρέσουμε τα μασάζ.
Μια που μου έρχεται πρόχειρα ας πούμε από μασαζερί που είναι ακριβώς αυτό που ψάχνεις το χαρακτηριστικό της, δεν παραπέμπει με τίποτα σε τέτοια πράγματα αλλά περισσότερο κάνει για γιατρίνα ή φαρμακοποιός ας πούμε, είναι η Στεφανία από Μπακνανά. Πολύ σεμνό παρουσιαστικό που προσωπικά μου αρέσει αλλά δυστυχώς πρέπει να χει σταματήσει από το τελευταίο καλοκαίρι περίπου.
 
OP
OP
Kavouras13

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
542
Πόντοι
301
Μια που μου έρχεται πρόχειρα ας πούμε από μασαζερί που είναι ακριβώς αυτό που ψάχνεις το χαρακτηριστικό της, δεν παραπέμπει με τίποτα σε τέτοια πράγματα αλλά περισσότερο κάνει για γιατρίνα ή φαρμακοποιός ας πούμε, είναι η Στεφανία από Μπακνανά. Πολύ σεμνό παρουσιαστικό που προσωπικά μου αρέσει αλλά δυστυχώς πρέπει να χει σταματήσει από το τελευταίο καλοκαίρι περίπου.

Στο μυαλό μου είσαι!
Δεν ξέρω τη συγκεκριμένη, αλλά η αναφορά σε φαρμακοποιό κλπ. είναι πολύ ενδιαφέρουσα!
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Στο μυαλό μου είσαι!
Δεν ξέρω τη συγκεκριμένη, αλλά η αναφορά σε φαρμακοποιό κλπ. είναι πολύ ενδιαφέρουσα!
Παρακαλώ ένα silver alert προκειμένου να βρεθεί η συγκεκριμένη για τον φίλο μας από δω!  :2funny:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Όταν μια πουτανα δεν μοιάζει και δεν φέρεται σαν πουτανα τότε δεν αξίζει να λέγεται πουτανα! :jade: :gumtits: Εμείς πουτανες (original) θέλουμε και για  :fuck1: πουτανες τις πληρώνουμε! :afro:
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
τύπε για νύφη ψάχνεις?  :P
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Δεν ξέρω τι γίνεται τώρα. Παλιά στο Μετάξι υπήρχαν πολλές που όταν έμπαινες στο μπουρδέλο στο σαλονάρισμα νόμιζες ότι η πουτάνα μόλις είχε έρθει από την λειτουργία της εκκλησίας.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Δεν ξέρω τι γίνεται τώρα. Παλιά στο Μετάξι υπήρχαν πολλές που όταν έμπαινες στο μπουρδέλο στο σαλονάρισμα νόμιζες ότι η πουτάνα μόλις είχε έρθει από την λειτουργία της εκκλησίας.
Πεστα Χρυσόστομε! Γιατί όταν έλεγα στην μανούλα μου ότι κάθε  Κυριακή πήγαινα πήγαινα ""κατηχητικο""  :priest: δεν με πιστευε!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Μπορούν κάποιοι συνάδελφοι να μου προτείνουν τις κορυφαίες επιλογές με βάση τα ακόλουθα κριτίρια:

  • [li]Όμορφο πρόσωπο και σώμα[/li]
    [li]Δεν μοιάζει/φέρεται σαν πουτάνα[/li]

Αναφέρομαι σε μπουρδέλα, στούντιο ή μασατζίδικα που γαμάς.
Οι υπηρεσίες και το πάθος της κοπέλας δεν με αφορούν. Ίσως μάλιστα ο μεγάλος ζήλος για γαμήσι να είναι και αρνητικό στοιχείο με βάση τα παραπάνω κριτήρια, αφού παραπέμπουν σε pse. Δεν με πειράζουν τα κομοδίνα  :grin:

Πολλά τατού, πίρσινγκ, τσιμπουκόχειλα, πολλές πρωτοβουλίες, υπερηχητικά νύχια, τεράστια βυζιά και φέικ βογγητά και "χύσε με πασά μου" θεωρούνται μείον.

Σεμνότητα, αιδώς ή gfe ευπρόσδεκτα.

Επειδή μάλλον είναι δύσκολο να "ξεχάσεις" ότι πας με πουτάνα σε μπουρδέλο, ίσως πρέπει να εστιάσουμε περισσότερο σε στουντιοκόριτσα. Αλλά γίνονται δεκτές και μπουρδελο προτάσεις. Ευχαριστώ

Υ.Γ.: Μακάρι να μπορούσε να βρεθεί και πουτάνα χωρίς τις πουνανό-γοβες, αλλά έχω διαπιστώσει ότι όλες φοράνε αυτά τα 20ποντα. Πόσο πιο σέξι θα ήταν όλες τους με μια καλή γόβα
τατου και piercing  τυπε δεν εχουν μονο οι πουτανες αλλα και οι περισσοτερες γκομενες κατω των 30 κατι που σημαινει ότι ουτε και αυτές θα σου αρεσουν λογικα.απο τα λεγομενα σου σου αρεσουν οι σεμνες η συντηριτικες γυναικες κατι που αυτό δεν μπορει να γινει στο χωρο του αγοραιου ερωτα.φαντασου μια 1.50 να μην φοραγε στο σαλοναρισμα 20ποντα πορνοπαπουτσα δεν θα εκανε αισθηση στους περισσοτερους η αν ειχε μικρο στηθος και επρεπε να το μεγαλωσει για να προσελκυσει.
αγοραίος ερωτας και σεμνοτητα δεν συναδουν.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
Εβελίνα αχαρνων 85 τα πρωινά , δεν μοιάζει με πουτανα δεν φαινετε σαν πουτανα κάνει γλυκό έρωτα και ξέρει όμως να σε καυλονη στο κρεβάτι !! Είναι ένα αστέρι μέσα στον βούρκο ,από εμφάνιση είναι μια θέα ξανθιά γαλανά μάτια όμορφο σώμα κώματα ποδάρες ωραίο στήθος στρογγυλό με ωραίες ροζ ρογες
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Οι μεγαλύτερες πουτάνες είναι όλες οι γυναίκες που βλέπεις έξω απο τα μπουρδέλα στούντιο μασάζ κτλ. Όλες πουτάνες είναι.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Οι μεγαλύτερες πουτάνες είναι όλες οι γυναίκες που βλέπεις έξω απο τα μπουρδέλα στούντιο μασάζ κτλ. Όλες πουτάνες είναι.
Τι μου θυμισες ρε φιλαράκι!Έναν παππού που μου είχε πει σαν συμβουλή.Ενα πράγμα να βάλεις καλά στο μυαλό σου γιέ μου
Όλες οι γυναίκες είναι πουτανες εκτός από την μάνα σου και την αδελφή σου
.και αυτό για να μην παρεξηγηθουμε! :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
με τις 40ρες που εχουμε πρωινη βαρδια θεσσαλονικη θα δυσκολευτεις να βρεις πουτανα που να μοιαζει με πουτανα, σαν κυρες τις διπλανης πορτας ειναι,

τωρα εσυ θελεις να ειναι και νεα και ομορφη αρα πας σε κωλ γκερλ που δεν εχει τατου κλπ, λιγες υπαρχουν χωροις τατου πιρσινγκ κλπ δες φωτο στις αγγελιες εδω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom