Νέα

Ευτράπελα σε μπουρδέλα, στούντιο κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis georgiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ,ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΚΤΛ

  • σε μπουρδελα

    Ψήφοι: 47 83,9%
  • σε στουντιο

    Ψήφοι: 9 16,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    56

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
117
Like
238
Πόντοι
21
Καλησπερα!
χθες βραδυ,βολτα στο μεταξι κ στην οδο Κολωνου,μπαινω σε σπιτακι
"η κοπελα ειναι στο δωματιο" ακουγεται η θειτσα
μετα απο 2 λεπτα ακουγονται δυνατοι χτυποι στην πορτα απο ενα δωματιο,πεταγεται εξω η θειτσα ,μιλαει στα ρωσικα με την κοπελα.Ειχε χαλασει η κλειδαρια απο το δωματιο κ δεν ανοιγε με τιποτα,η κοπελα μεσα με τον εγλωβισμενο πυρφορο!!!!Προπαθεια κ απο πελατες, με  τιποτα δεν ανοιγε.Τηλεφωνο  απο τη θειτσα  στον νταβατζη,για να ψαξει κλειδαρα!!!!ο πυρφορος μεσα ,μεχρι που εφυγα ,δεν φανταζομαι να βιαζονταν..κανεις να μη βρεθει στη θεση του!!!!χαχαχα
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
36
Καλησπερα!
χθες βραδυ,βολτα στο μεταξι κ στην οδο Κολωνου,μπαινω σε σπιτακι
"η κοπελα ειναι στο δωματιο" ακουγεται η θειτσα
μετα απο 2 λεπτα ακουγονται δυνατοι χτυποι στην πορτα απο ενα δωματιο,πεταγεται εξω η θειτσα ,μιλαει στα ρωσικα με την κοπελα.Ειχε χαλασει η κλειδαρια απο το δωματιο κ δεν ανοιγε με τιποτα,η κοπελα μεσα με τον εγλωβισμενο πυρφορο!!!!Προπαθεια κ απο πελατες, με  τιποτα δεν ανοιγε.Τηλεφωνο  απο τη θειτσα  στον νταβατζη,για να ψαξει κλειδαρα!!!!ο πυρφορος μεσα ,μεχρι που εφυγα ,δεν φανταζομαι να βιαζονταν..κανεις να μη βρεθει στη θεση του!!!!χαχαχα
Οπως το είπες. Κανένας να μην βρεθεί στη θέση του.κλειδωνανε ομως;
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
376
Κριτικές
104
Like
547
Πόντοι
6.280
Πριν απο πολλα χρονια, εγινε μεγαλη επιχειρηση για να αποκαλυφθουν αδηλωτες κοπελες στα σπιτια.
Στη Φυλης σε αρκετα σπιτια επιασαν βαρδια οι τσατσαδες και οι ιδιοκτητριες των οικων . Στην περιπτωση μας ηλικιωμενες ιεροδουλες.
Η μπουρδελοτσαρκα εκεινες τις μερες ειχε ιστορικο χαρακτηρα.
Ισως οι παλιοτεροι να το θυμουνται.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Πριν απο πολλα χρονια, εγινε μεγαλη επιχειρηση για να αποκαλυφθουν αδηλωτες κοπελες στα σπιτια.
Στη Φυλης σε αρκετα σπιτια επιασαν βαρδια οι τσατσαδες και οι ιδιοκτητριες των οικων . Στην περιπτωση μας ηλικιωμενες ιεροδουλες.
Η μπουρδελοτσαρκα εκεινες τις μερες ειχε ιστορικο χαρακτηρα.
Ισως οι παλιοτεροι να το θυμουνται.
ηταν η εποχη ποου ο ζουγκλας ειχε βγαλει στη φορα το μπουγα και εκλεισαν ολα τα σπιτια.
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Καλησπερα!
χθες βραδυ,βολτα στο μεταξι κ στην οδο Κολωνου,μπαινω σε σπιτακι
"η κοπελα ειναι στο δωματιο" ακουγεται η θειτσα
μετα απο 2 λεπτα ακουγονται δυνατοι χτυποι στην πορτα απο ενα δωματιο,πεταγεται εξω η θειτσα ,μιλαει στα ρωσικα με την κοπελα.Ειχε χαλασει η κλειδαρια απο το δωματιο κ δεν ανοιγε με τιποτα,η κοπελα μεσα με τον εγλωβισμενο πυρφορο!!!!Προπαθεια κ απο πελατες, με  τιποτα δεν ανοιγε.Τηλεφωνο  απο τη θειτσα  στον νταβατζη,για να ψαξει κλειδαρα!!!!ο πυρφορος μεσα ,μεχρι που εφυγα ,δεν φανταζομαι να βιαζονταν..κανεις να μη βρεθει στη θεση του!!!!χαχαχα
έλα μωρέ δεν της έριχνε και ένα δεύτερο ήταν που ήταν μέσα , εγώ αυτό θα έκανα αν μου είχε συμβεί θα είχε και άνεση χρόνου μέχρι να έρθουν να ανοίξουν
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.627
Κριτικές
1
Like
4.201
Πόντοι
1.706
Καλησπερα!
χθες βραδυ,βολτα στο μεταξι κ στην οδο Κολωνου,μπαινω σε σπιτακι
"η κοπελα ειναι στο δωματιο" ακουγεται η θειτσα
μετα απο 2 λεπτα ακουγονται δυνατοι χτυποι στην πορτα απο ενα δωματιο,πεταγεται εξω η θειτσα ,μιλαει στα ρωσικα με την κοπελα.Ειχε χαλασει η κλειδαρια απο το δωματιο κ δεν ανοιγε με τιποτα,η κοπελα μεσα με τον εγλωβισμενο πυρφορο!!!!Προπαθεια κ απο πελατες, με  τιποτα δεν ανοιγε.Τηλεφωνο  απο τη θειτσα  στον νταβατζη,για να ψαξει κλειδαρα!!!!ο πυρφορος μεσα ,μεχρι που εφυγα ,δεν φανταζομαι να βιαζονταν..κανεις να μη βρεθει στη θεση του!!!!χαχαχα

Τα μπουρδελα στην ελλαδα ειναι συνωνυμο της παρακμης.
50 χρονια χωρις ανακαινιση ενω εχουν εισπραξει εκατομυρια.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.122
Κριτικές
1
Like
1.585
Πόντοι
216
Τα μπουρδελα στην ελλαδα ειναι συνωνυμο της παρακμης.
50 χρονια χωρις ανακαινιση ενω εχουν εισπραξει εκατομυρια.

Ποιος σου είπε οτι, αν ανακαινιστούν, φτιαχτούν και ωραιοποιηθούν, θα εισπράττουν τα μισά απ'όσα εισπράττουν τώρα; Ας μη γελιόμαστε, ένα μερίδιο της "μαγείας" της μπουρδελότσαρκας, είναι αυτή η κατάδυση σε μια παρακμιακή πραγματικότητα, απο την ασφάλεια του πελάτη
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Ποιος σου είπε οτι, αν ανακαινιστούν, φτιαχτούν και ωραιοποιηθούν, θα εισπράττουν τα μισά απ'όσα εισπράττουν τώρα; Ας μη γελιόμαστε, ένα μερίδιο της "μαγείας" της μπουρδελότσαρκας, είναι αυτή η κατάδυση σε μια παρακμιακή πραγματικότητα, απο την ασφάλεια του πελάτη
Αδερφέ τα είπες....Όλα
Και να προσθέσω όλοι όσοι έχουμε προσωπική ζωή,πόσες φορές το έχουμε κάνει για την cult-ιλα να θυμηθούμε τα παλιά αλλά και να ξεφύγουμε...
 

NTAFISPOWER

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πριν απο πολλα χρονια, εγινε μεγαλη επιχειρηση για να αποκαλυφθουν αδηλωτες κοπελες στα σπιτια.
Στη Φυλης σε αρκετα σπιτια επιασαν βαρδια οι τσατσαδες και οι ιδιοκτητριες των οικων . Στην περιπτωση μας ηλικιωμενες ιεροδουλες.
Η μπουρδελοτσαρκα εκεινες τις μερες ειχε ιστορικο χαρακτηρα.
Ισως οι παλιοτεροι να το θυμουνται.
ι
Εγω τι να πώ που παραλίγο να κάτσω σε σεντόνι που ο προηγούμενος ηταν καλιτέχνης και είχε ζωγραφίσει με σκατό το σεντόνι!!??!
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Ποιος σου είπε οτι, αν ανακαινιστούν, φτιαχτούν και ωραιοποιηθούν, θα εισπράττουν τα μισά απ'όσα εισπράττουν τώρα; Ας μη γελιόμαστε, ένα μερίδιο της "μαγείας" της μπουρδελότσαρκας, είναι αυτή η κατάδυση σε μια παρακμιακή πραγματικότητα, απο την ασφάλεια του πελάτη

Φίλος, αφού η ζήτηση για σεξ δεν ικανοποιείται από την προσφορά για σεξ καταφεύγεις σε α)αποχή, β)αυνανισμό, γ)πληρωμένο σεξ από τις 11,000+ επιλογές που βλέπεις στο site τόσο απλά.. Η ζήτηση είναι τελείως ανελαστική όντως..
 

Επισκέπτης
Στο Βεργας 3 μιλουσα μονος μου μεχρι που μπηκε συναγωνιστης. Ανεβηκε τη σκαλα. Παμε να δουμε την κοπελα του ειπα. Κατεβηκαμε παλι μαζι αλλα εφυγα μονος μου. Με παραξενεψε που δε μου μιλησε και δε συνεχισαμε μαζι την μπουρδελοτσαρκα. :huh: Τι να πεις υπαρχουν και παραξενοι στα μπουρδελα.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Στο Βεργας 3 μιλουσα μονος μου μεχρι που μπηκε συναγωνιστης. Ανεβηκε τη σκαλα. Παμε να δουμε την κοπελα του ειπα. Κατεβηκαμε παλι μαζι αλλα εφυγα μονος μου. Με παραξενεψε που δε μου μιλησε και δε συνεχισαμε μαζι την μπουρδελοτσαρκα. :huh: Τι να πεις υπαρχουν και παραξενοι στα μπουρδελα.

Πες την ιστορια που σε στριμωξε ο τσατσος για να σε γαμησει
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Στο Βεργας 3 μιλουσα μονος μου μεχρι που μπηκε συναγωνιστης. Ανεβηκε τη σκαλα. Παμε να δουμε την κοπελα του ειπα. Κατεβηκαμε παλι μαζι αλλα εφυγα μονος μου. Με παραξενεψε που δε μου μιλησε και δε συνεχισαμε μαζι την μπουρδελοτσαρκα. :huh: Τι να πεις υπαρχουν και παραξενοι στα μπουρδελα.
:think: Φίλε peter.. Κάτι τέτοια κόλπα χρησιμοποιούσαν παλιά κάτι ξεπεσμένες αδελφές  :gay: (εννοείται ότι δεν υπονοω κάτι για εσένα)για να ψαρεύουν μαμιαδες. Και σου φαίνεται παράξενο που σε αποφυγε.?? Λογικοτατη η κίνηση του τύπου. :hi:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.829
Κριτικές
14
Like
3.525
Πόντοι
2.777
1996, σε παράδρομο του πεζόδρομου της Φυλής.
Παρέα με τους τότε 2 συναδέλφους, συνοδοιπόρους μου στα σοκάκια της απόλαυσης.
Είναι ένα μαγαζί που φιλοξενεί 2 εγχειρισμένες κι αφού έχουμε γυρίσει τα πάντα, άπαντα, ...και καμία δε δέχεται το 1-3 που επιθυμούμε, βρίσκουμε διάθεση στο εν λόγω μέρος και λέμε...δε γαμιέται, τρύπες έχουν, καπότες φοράμε, πάμε για γούστα.
Κατεβαίνουμε στα δωμάτια που είναι υπόγειο, μετά από ξήγα με τσατσά και τις μοντιφάϊντς κι αναμένουμε στο δωμάτιο σε ένα κρεβάτι που δε χώραγαν καλά καλά οι 2, έπιπλα περιορισμένα, ένα γαμωκομοδίνο στο πλάϊ.
Έρχεται η πρώτη, ξεκινάμε κάτι ιστορίες (πολύ γέλιο) και μας λέει τώρα κατεβαίνει κι η δεύτερη. Πάνω λοιπόν που έχει ξεκινήσει η εντατική συνεργασία μας, ακούμε θόρυβο και κλάματα...η άλλη είχε φάει τούμπα στις σκάλες και τις μέτρησε,...την πήρε ασθενοφόρο, εμείς προλάβαμε-δεν προλαβαμε να ξεπαστρέψουμε και πανω που έχουν γίνει αυτά, κι η εξωγήινη παρτεναίρ μας είναι ακόμη μαζί μας στο χαμούρεμα...το δωμάτιο έχει και πλαϊνή πόρτα που ανοίγει έντρομος πελάτης, υμίγυμνος μας ρωτάει αν έπεσε ξύλο (;!).

Τελικά καταλήξαμε μετά από άλλο ένα γύρο τσάρκας να πηδάμε μια αλόγα από το Καζακστάν σε ένα 'σπίτι' που είχε μπάρμπα-πουστρού με ένα ροτβάϊλερ. Άλλο γλέντι εκεί. Το ροτβάϊλερ πήγε να φάει πελάτη που φοβόταν να μπει στο σαλόνι, μεγάλο πατιρντί.
23 χρόνια πίσω, πολύ πολύ πολύ γέλιο.
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Φυλης εποχες 2006-2008 δεν θυμαμαι ακριβως, μετα απο καιρο (1μηνα+) που ειχα να συνεβρεθω με κορασιδα και αφου η καυλες μου εχουν βαρεσει μπιελα ξεκιναω τσαρκα..μπαινω σε κανα δυο οικους βρισκω αξιολογη πρωταγωνιστρια και ξεδινω των χυμαρω που ειχε μαζευτει στις μπαλες μου χαιρεταω και φευγω. Κατεβενοντας την σκαλα του οικου κοιταω απο κατω και πετυχενω συναγωνιστει (μαλλον αφραγκο) ο οποιος τα εχει κατεβασει και λιμαρι το σουβλι του σκαω γελοιο και βγαινω απ τον οικο σε 3 εως 5 λεπτα ειχαν μαζευτει απ εξω ολοι οι συναγωνιστες και γελαγαμε με τον τυπο που συνεχιζε απτοητος το εργο του. Εφυγα πριν το φιναλε δεν ξερω αν μπλεχτικε το θεμα με το προσωπικο ασφαλειας της περιοχης...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
ηταν η εποχη ποου ο ζουγκλας ειχε βγαλει στη φορα το μπουγα και εκλεισαν ολα τα σπιτια.

Τα είχε βγάλει , γιατί δεν έσταξε ο μπουγάς. Ξέρεις πως λειτουργούσε ο ζούγκλας. Σου έστελνε κόπιες του υλικού που είχε και ανάλογια πόσα σε έκοβε, ζητούσε την ταρίφα του. Αν δεν τα έσκαγες , τα έβγαζε στη φόρα αυτά που είχε.
Αν τα έσκαγες, πήγαινε στον επόμενο .
 

alan2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Like
7
Πόντοι
0

[/quote]
Φίλος, αφού η ζήτηση για σεξ δεν ικανοποιείται από την προσφορά για σεξ καταφεύγεις σε α)αποχή, β)αυνανισμό, γ)πληρωμένο σεξ από τις 11,000+ επιλογές που βλέπεις στο site τόσο απλά.. Η ζήτηση είναι τελείως ανελαστική όντως..
εννοείς ελαστική ζήτηση;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Πριν απο πολλα χρονια, εγινε μεγαλη επιχειρηση για να αποκαλυφθουν αδηλωτες κοπελες στα σπιτια.
Στη Φυλης σε αρκετα σπιτια επιασαν βαρδια οι τσατσαδες και οι ιδιοκτητριες των οικων . Στην περιπτωση μας ηλικιωμενες ιεροδουλες.
Η μπουρδελοτσαρκα εκεινες τις μερες ειχε ιστορικο χαρακτηρα.
Ισως οι παλιοτεροι να το θυμουνται.
χρυσες εποχές τυπε εμπαινες σε τσαρδια και ηταν αδεια τοτε αλλα κλειστα αλλα να σου κανουν ντεμεναδες για να μπεις.
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Πριν απο πολλα χρονια, εγινε μεγαλη επιχειρηση για να αποκαλυφθουν αδηλωτες κοπελες στα σπιτια.
Στη Φυλης σε αρκετα σπιτια επιασαν βαρδια οι τσατσαδες και οι ιδιοκτητριες των οικων . Στην περιπτωση μας ηλικιωμενες ιεροδουλες.
Η μπουρδελοτσαρκα εκεινες τις μερες ειχε ιστορικο χαρακτηρα.
Ισως οι παλιοτεροι να το θυμουνται.

Πω ρε φιλε τι μου θυμισες !!!
Το σκηνικο ειχε γινει τελη δεκαετιας 90...
Εχουμε παει μ'ενα φιλαρακι σε στριπτιτζαδικο κι αφου τα εχουμε πιει+εχουμε καβλωσει με τα Ρωσιδια
παιρνουμε ταξι και φευγουμε για Φυλης.
Φτανουμε και διαπιστωνουμε οτι ΟΛΑ ειναι κλειστα  :headbang:
Βρισκουμε ενα συναγωνιστη τον ρωταμε τι εγινε,δεσανε το Μπουγα μας λεει+τα κλεισανε  :S
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
όχι ανελαστική, αφού η ποσότητα πληρωμένου σεξ παραμένει σταθερή τόσα χρόνια και οι τιμές ομοίως (μια ζωή 20ρι θυμάμαι το ρδε, 50ρι το στούντιο). Καλά, για χειρογλύκανο νομίζω πως είναι πλήρως ανελαστική. Ξέρουν οι πονηρές τσιγγανορουμάνες πως θα τα αρπάζουν από τους μαλάκες τόσο απλά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom