Νέα

Δασκαλες και μαθητες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akiso12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχεις παει με καθηγητρια/δασκαλα;

  • Ναι

    Ψήφοι: 15 21,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 7 10,1%
  • Οχι αλλα θα ηθελα

    Ψήφοι: 47 68,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    69

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Καθε τοσο στα φατσοτεφτερα και σε διαφορα αλλα site θα εχετε πετυχει καποιο αρθρο που θα λεει:

"ΣΟΚ στην Λαρισα (η σε καποια αλλη πολη τελως παντων). Καθηγητρια πιαστηκε να κανει σεξ με μαθητη της".

Τα περισσοτερα απο αυτα τα αρθρα δεν λενε και τιποτα αλλο οποτε μυριζει απο χιλιομετρο οτι ειναι μουφα. Επισης συνηθως στο στρατο θα πετυχεις στανταρ εναν χαλβα να σου λεει πως στα 16 του πηδηξε την καθηγητρια της Ιστοριας οταν ηταν στην 5ημερη και μεχρι στιγμης εχει παει με 3000 γκομενες. Προσωπικα πιστευω πως οι 9/10 απο αυτες τις ιστοριες ειναι ψευτικες. Δεν λεω πως ειναι δα και ακατορθωτο. Αλλα καμια γυναικα δεν θα ρισκαρε την καριερα και την ζωη της για να πηδηξει καποιον μαθητη, ειδικα στην Ελλαδα. Και αυτες που το εκαναν σιγουρα ειχαν παρει καποιες παραπανω προφυλαξεις. Οποτε αυτα τα αρθρα απλα εξυπηρετουν τις φαντασιωσεις του καθε ενα που εχει/ειχε καυλες για την καθηγητρια του. Anyway. Ρωταω τωρα και εγω τους συναδελφους. Ειχατε ποτε την ευλογια να γινει εστω και το παραμικρο με καποια καθηγητρια η δασκαλα;  
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
61.822
Like
20.916
Πόντοι
5.506
Καθε τοσο στα φατσοτεφτερα και σε διαφορα αλλα site θα εχετε πετυχει καποιο αρθρο που θα λεει:

"ΣΟΚ στην Λαρισα (η σε καποια αλλη πολη τελως παντων). Καθηγητρια πιαστηκε να κανει σεξ με μαθητη της".

Τα περισσοτερα απο αυτα τα αρθρα δεν λενε και τιποτα αλλο οποτε μυριζει απο χιλιομετρο οτι ειναι μουφα. Επισης συνηθως στο στρατο θα πετυχεις στανταρ εναν χαλβα να σου λεει πως στα 16 του πηδηξε την καθηγητρια της Ιστοριας οταν ηταν στην 5ημερη και μεχρι στιγμης εχει παει με 3000 γκομενες. Προσωπικα πιστευω πως οι 9/10 απο αυτες τις ιστοριες ειναι ψευτικες. Δεν λεω πως ειναι δα και ακατορθωτο. Αλλα καμια γυναικα δεν θα ρισκαρε την καριερα και την ζωη της για να πηδηξει καποιον μαθητη, ειδικα στην Ελλαδα. Και αυτες που το εκαναν σιγουρα ειχαν παρει καποιες παραπανω προφυλαξεις. Οποτε αυτα τα αρθρα απλα εξυπηρετουν τις φαντασιωσεις του καθε ενα που εχει/ειχε καυλες για την καθηγητρια του. Anyway. Ρωταω τωρα και εγω τους συναδελφους. Ειχατε ποτε την ευλογια να γινει εστω και το παραμικρο με καποια καθηγητρια η δασκαλα;  


Στα 16 μου τύπε πήδηξα την καθηγήτρια της Ιστορίας όταν ήμουν στην 5ήμερη και μέχρι στιγμής έχω πάει με 3000 γκόμενες.  :S :S
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Στα 16 μου τύπε πήδηξα την καθηγήτρια της Ιστορίας όταν ήμουν στην 5ήμερη και μέχρι στιγμής έχω πάει με 3000 γκόμενες.  :S :S


Στα 16 μου τύπε πήδηξα την καθηγήτρια της Ιστορίας όταν ήμουν στην 5ήμερη και μέχρι στιγμής έχω πάει με 3000 γκόμενες.  :S :S
εγώ πήγα με 3000 γκόμενες στην 5ήμερη
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.693
Πόντοι
606
Ποια Λάρισα και Τρίκαλα ρε φίλε;Εκεί μόνο για τίποτα παντρεμένες που γαμιούνται με Αλβανούς θα διαβάσεις.
 

DrHouseBJ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2019
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ συμφωνώ η πλειοψηφία είναι ψεύτικες
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
327
Κριτικές
20
Like
956
Πόντοι
1.011
ειχα την ευκαιρια να το τολμησω αλλα κολωσα! Πρωτη λυκειου και οντως ηταν η καθηγητρια ιστοριας!!! Με τροπο μου αφησε ενα βιβλιο με το τηλ τις ανοιχτο στο θρανιο μου! Βεβαια ειχαν προηγηθει κατι μαλακιες/χειρονομιες με συμμαθητες και μαλλον πως μας ειχε παρει πρεφα. Τωρα εαν ηθελε οντως να κανει ή οχι δεν ξερω και δεν θα μαθω και ποτε μου!
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.030
Like
4.327
Πόντοι
1.706
Ειχα βγαλει καποτε απο σαιτ μια ωραια κομψη δασκαλα....και μετα απο καποια χρονια παλι εκει εβγαλα μια γκομενα που ειχε δάσκαλό τον πατερα της δασκάλας......ο οποιος ειχε μεινει με φημη οτι χαιδευε τα κοριτσακια τα μικρα.....ξεκωλιασα και τις δυο το αλλο κοινό τους στοιχείο....δυστηχως παντα θα μου μεινει απωθημενο να το εκανα και με τις δυο μαζι......

Η μαρτυρια μου πιανεται για το νημα ?

:ban: :spam: :walkingpenis: :takethis:
 
OP
OP
A

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
10
Πόντοι
0
Ειχα βγαλει καποτε απο σαιτ μια ωραια κομψη δασκαλα....και μετα απο καποια χρονια παλι εκει εβγαλα μια γκομενα που ειχε δάσκαλό τον πατερα της δασκάλας......ο οποιος ειχε μεινει με φημη οτι χαιδευε τα κοριτσακια τα μικρα.....ξεκωλιασα και τις δυο το αλλο κοινό τους στοιχείο....δυστηχως παντα θα μου μεινει απωθημενο να το εκανα και με τις δυο μαζι......

Η μαρτυρια μου πιανεται για το νημα ?

:ban: :spam: :walkingpenis: :takethis:

Μπα. Το νημα αναφερεται γι οσους εχουν πηδηξει τις δασκαλες/καθηγητριες τους. Τωρα εσυ που τουλαχιστον πηγες με δασκαλα κατι εκανες (και ας μην σου εκανε μαθημα).
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.483
Like
2.150
Πόντοι
606
εχω παρει την μιση θεσσαλονικη με τα ματια
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.030
Like
4.327
Πόντοι
1.706
Εγω απο θεδααλονικη μονο αυτες τις 2.....ωραια περιφερεια τελικα....παρεξηγημένη
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.693
Πόντοι
606
ΗΠΑ: Μπροστά σε άλλο μαθητή έκανε σεξ με τον 13χρονο η ασυγκράτητη δασκάλα!


Ρε τον φουκαρά,τί τραύμα θα του έμεινε...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.803
Like
22.959
Πόντοι
6.056
ΗΠΑ: Μπροστά σε άλλο μαθητή έκανε σεξ με τον 13χρονο η ασυγκράτητη δασκάλα!


Ρε τον φουκαρά,τί τραύμα θα του έμεινε...
ρε συ τι δασκαλες ειναι αυτες που εχουν αυτοι?

οι δικες μας περα απο το οτι δεν μας πηδουσαν ηταν και σαν γαμω τη παναγια τους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
παιδια εγω να σας πω ειλικρινα απο καθηγητριες εχω παει με

 γερμανικων
 καλλιτεχνικων
2 μουσικης
 οικονομολογιας
 φιλολογο
 μαθηματικινα
4 βιολογες

...αλλα οχι ως μαθητης, οταν εγινα και εγω καθηγητης
ηταν τοσο απλο τελικα για να σας βγει το εφηβικο απωθημενο πρεπει να γινετε συναδελφος τους
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.693
Πόντοι
606
Όλα τα λεφτά είναι να γαμήσεις καμία όσο είσαι μαθητής τους,μετά τί να το κάνεις;Σαν συνάδελφος δεν έχει την ίδια αξία.

 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.548
Like
20.147
Πόντοι
5.006
παιδια εγω να σας πω ειλικρινα απο καθηγητριες εχω παει με

 γερμανικων
 καλλιτεχνικων
2 μουσικης
 οικονομολογιας
 φιλολογο
 μαθηματικινα
4 βιολογες

...αλλα οχι ως μαθητης, οταν εγινα και εγω καθηγητης
ηταν τοσο απλο τελικα για να σας βγει το εφηβικο απωθημενο πρεπει να γινετε συναδελφος τους

Το νημα ειναι για μουναρες δασκαλες που πηδιουνται με μαθητες!!!
Δεν ειναι για δασκαλες σαν την ελενη λουκα που πηδας ρε χοντρε... :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom