Νέα

Πόσες φορές δίστασες και το φυσας κ δεν κρυώνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
583
Κριτικές
14
Like
1.885
Πόντοι
2.477
αλήθεια υπάρχουν φορές που δίστασες και τώρα λες "Τι έκανα μωρε;" . Ποιες είναι αυτές;

Θα μοιραστώ μαζί σας 2 τέτοιες εμπειρίες μου

1

στα 17 μου είχα πάει στο χωριό ενος φίλου μου διακοπές , στην παραλία που κάναμε μπάνιο ήταν όλοι γνωστοί , ανάμεσα τους και δυο φίλες 40+ , όχι κάτι φοβερό αλλά μην ξεχνάς φίλε συναγωνιστή .... ήμουν 17 !!! Ένα μεσημέρι γυρνώντας από την παραλία πήγα στο διπλανό σπίτι να πάρω κάτι , να δώσω κάτι ; που να θυμάμαι .... όταν μπήκα μέσα οι τύπισσες ήταν αραχτές σε ένα διπλό κρεβάτι και μιλάγανε , φορούσαν το μαγιό τους ! Μπήκα μεσα και μου ανέβηκε η "χαρά" στο κεφάλι , τα έχασα !!! Δεν είδα και κάτι αλλά είπαμε ...ήμουν 17 και τότε καυλώναμε βλέποντας την Ασίκη στο σινεμά ! αυτές με πήραν πρέφα και άρχισαν τα χαχανητά . Και εγώ αντι να πετάξω καμιά ατάκα μπας και παίξει τίποτα με τις χωρισμένες milfάρες ......

2

πριν κανα χρόνο ήμουν στα Γιάννενα για δουλειά , έμεινα το βράδυ σε ένα μικρό οικογενειακό ξενοδοχείο . Στο καθιστικό / μπαρ / τραπεζαρία / χώρο πρωινού ( όλα σε ένα λέμε ) έπινα τον καφέ μου και έγραφα στο laptop πίσω δεξιά είχε αράξει ο γιος του ιδιοκτήτη γύρω στα 25 , ήταν σερβιτόρος, ρεσεψιον , μπαρμαν , σεφ , πορτιέρης και με λίγα λόγια ΤΑ ΠΑΝΤΑ ! Στην άδεια αίθουσα ήρθαν δυο τύποι γύρω στα 40 , αθλητικοί τύποι. Ο μικρός τους έφερε καφέ και του έπιασαν την κουβέντα κανα 10 λεπτο. Δεν έδωσα σημασία , είπαμε.... δούλευα και ήθελα να τελειώνω να παω για ύπνο. Μετα από λίγο και αφού ο μικρός έκατσε και πάλι πίσω σε ένα καναπεδάκι και έπαιζε με το κινητό του , ο ένας 40αρης πήγε δίπλα του κ επιασε την κουβεντα, δεν  άκουγα, δεν έβλεπα , δεν δεν δεν , μέχρι που παρατήρησα ότι ο άλλος 40αρης τους κοίταζε και χάιδευε με τρόπο το καυλί του . Άρχιζα να δίνω προσοχή και να εκμεταλεύομαι τους μεγάλους καθρέπτες που είχε στους τοίχους . δυστυχώς δεν άκουγα αλλά ήμουν σίγουρος ότι το έψηνε τον μικρό , μετά από λίγο ο ένας 40ρης φώναξε κοντά κ τον άλλον και 20-30 λεπτα αργοτερα σηκώθηκαν κ οι τρεις και πήγαν στην τουαλέτα, ( τι διάολο δωμάτιο δεν είχαν ;)  τους κοίταγα καλα καλά , σαν να περίμενα πρόσκληση , ήθελα πολύ να δω τι θα πεχτει μέσα; Ο μικρος θα καθόταν στα γόνατα; ή θα τους τον φόραγε; σκέφτηκα να πάω να δω αλλά .... που να αφήσω το λαπτοπ, που να αφήσω τα έγγραφα μου ; Άραγε πως είναι το μπάνιο; Θα με δουν ; Σκατούλες.... μετα από κανα 20 λεπτο βγήκαν οι 40ριδες όλο χαμόγελο και 3-4 λεπτα ο πιτσιρικάς "χάθηκε" στην κουζίνα μαζί με την ευκαιρία μου να πάρω μάτι ....
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
αλήθεια υπάρχουν φορές που δίστασες και τώρα λες "Τι έκανα μωρε;" . Ποιες είναι αυτές;

Θα μοιραστώ μαζί σας 2 τέτοιες εμπειρίες μου

1

στα 17 μου είχα πάει στο χωριό ενος φίλου μου διακοπές , στην παραλία που κάναμε μπάνιο ήταν όλοι γνωστοί , ανάμεσα τους και δυο φίλες 40+ , όχι κάτι φοβερό αλλά μην ξεχνάς φίλε συναγωνιστή .... ήμουν 17 !!! Ένα μεσημέρι γυρνώντας από την παραλία πήγα στο διπλανό σπίτι να πάρω κάτι , να δώσω κάτι ; που να θυμάμαι .... όταν μπήκα μέσα οι τύπισσες ήταν αραχτές σε ένα διπλό κρεβάτι και μιλάγανε , φορούσαν το μαγιό τους ! Μπήκα μεσα και μου ανέβηκε η "χαρά" στο κεφάλι , τα έχασα !!! Δεν είδα και κάτι αλλά είπαμε ...ήμουν 17 και τότε καυλώναμε βλέποντας την Ασίκη στο σινεμά ! αυτές με πήραν πρέφα και άρχισαν τα χαχανητά . Και εγώ αντι να πετάξω καμιά ατάκα μπας και παίξει τίποτα με τις χωρισμένες milfάρες ......

2

πριν κανα χρόνο ήμουν στα Γιάννενα για δουλειά , έμεινα το βράδυ σε ένα μικρό οικογενειακό ξενοδοχείο . Στο καθιστικό / μπαρ / τραπεζαρία / χώρο πρωινού ( όλα σε ένα λέμε ) έπινα τον καφέ μου και έγραφα στο laptop πίσω δεξιά είχε αράξει ο γιος του ιδιοκτήτη γύρω στα 25 , ήταν σερβιτόρος, ρεσεψιον , μπαρμαν , σεφ , πορτιέρης και με λίγα λόγια ΤΑ ΠΑΝΤΑ ! Στην άδεια αίθουσα ήρθαν δυο τύποι γύρω στα 40 , αθλητικοί τύποι. Ο μικρός τους έφερε καφέ και του έπιασαν την κουβέντα κανα 10 λεπτο. Δεν έδωσα σημασία , είπαμε.... δούλευα και ήθελα να τελειώνω να παω για ύπνο. Μετα από λίγο και αφού ο μικρός έκατσε και πάλι πίσω σε ένα καναπεδάκι και έπαιζε με το κινητό του , ο ένας 40αρης πήγε δίπλα του κ επιασε την κουβεντα, δεν  άκουγα, δεν έβλεπα , δεν δεν δεν , μέχρι που παρατήρησα ότι ο άλλος 40αρης τους κοίταζε και χάιδευε με τρόπο το καυλί του . Άρχιζα να δίνω προσοχή και να εκμεταλεύομαι τους μεγάλους καθρέπτες που είχε στους τοίχους . δυστυχώς δεν άκουγα αλλά ήμουν σίγουρος ότι το έψηνε τον μικρό , μετά από λίγο ο ένας 40ρης φώναξε κοντά κ τον άλλον και 20-30 λεπτα αργοτερα σηκώθηκαν κ οι τρεις και πήγαν στην τουαλέτα, ( τι διάολο δωμάτιο δεν είχαν ;)  τους κοίταγα καλα καλά , σαν να περίμενα πρόσκληση , ήθελα πολύ να δω τι θα πεχτει μέσα; Ο μικρος θα καθόταν στα γόνατα; ή θα τους τον φόραγε; σκέφτηκα να πάω να δω αλλά .... που να αφήσω το λαπτοπ, που να αφήσω τα έγγραφα μου ; Άραγε πως είναι το μπάνιο; Θα με δουν ; Σκατούλες.... μετα από κανα 20 λεπτο βγήκαν οι 40ριδες όλο χαμόγελο και 3-4 λεπτα ο πιτσιρικάς "χάθηκε" στην κουζίνα μαζί με την ευκαιρία μου να πάρω μάτι ....

tenor.gif

 

Επισκέπτης
αλήθεια υπάρχουν φορές που δίστασες και τώρα λες "Τι έκανα μωρε;" . Ποιες είναι αυτές;

Θα μοιραστώ μαζί σας 2 τέτοιες εμπειρίες μου

1

στα 17 μου είχα πάει στο χωριό ενος φίλου μου διακοπές , στην παραλία που κάναμε μπάνιο ήταν όλοι γνωστοί , ανάμεσα τους και δυο φίλες 40+ , όχι κάτι φοβερό αλλά μην ξεχνάς φίλε συναγωνιστή .... ήμουν 17 !!! Ένα μεσημέρι γυρνώντας από την παραλία πήγα στο διπλανό σπίτι να πάρω κάτι , να δώσω κάτι ; που να θυμάμαι .... όταν μπήκα μέσα οι τύπισσες ήταν αραχτές σε ένα διπλό κρεβάτι και μιλάγανε , φορούσαν το μαγιό τους ! Μπήκα μεσα και μου ανέβηκε η "χαρά" στο κεφάλι , τα έχασα !!! Δεν είδα και κάτι αλλά είπαμε ...ήμουν 17 και τότε καυλώναμε βλέποντας την Ασίκη στο σινεμά ! αυτές με πήραν πρέφα και άρχισαν τα χαχανητά . Και εγώ αντι να πετάξω καμιά ατάκα μπας και παίξει τίποτα με τις χωρισμένες milfάρες ......

2

πριν κανα χρόνο ήμουν στα Γιάννενα για δουλειά , έμεινα το βράδυ σε ένα μικρό οικογενειακό ξενοδοχείο . Στο καθιστικό / μπαρ / τραπεζαρία / χώρο πρωινού ( όλα σε ένα λέμε ) έπινα τον καφέ μου και έγραφα στο laptop πίσω δεξιά είχε αράξει ο γιος του ιδιοκτήτη γύρω στα 25 , ήταν σερβιτόρος, ρεσεψιον , μπαρμαν , σεφ , πορτιέρης και με λίγα λόγια ΤΑ ΠΑΝΤΑ ! Στην άδεια αίθουσα ήρθαν δυο τύποι γύρω στα 40 , αθλητικοί τύποι. Ο μικρός τους έφερε καφέ και του έπιασαν την κουβέντα κανα 10 λεπτο. Δεν έδωσα σημασία , είπαμε.... δούλευα και ήθελα να τελειώνω να παω για ύπνο. Μετα από λίγο και αφού ο μικρός έκατσε και πάλι πίσω σε ένα καναπεδάκι και έπαιζε με το κινητό του , ο ένας 40αρης πήγε δίπλα του κ επιασε την κουβεντα, δεν  άκουγα, δεν έβλεπα , δεν δεν δεν , μέχρι που παρατήρησα ότι ο άλλος 40αρης τους κοίταζε και χάιδευε με τρόπο το καυλί του . Άρχιζα να δίνω προσοχή και να εκμεταλεύομαι τους μεγάλους καθρέπτες που είχε στους τοίχους . δυστυχώς δεν άκουγα αλλά ήμουν σίγουρος ότι το έψηνε τον μικρό , μετά από λίγο ο ένας 40ρης φώναξε κοντά κ τον άλλον και 20-30 λεπτα αργοτερα σηκώθηκαν κ οι τρεις και πήγαν στην τουαλέτα, ( τι διάολο δωμάτιο δεν είχαν ;)  τους κοίταγα καλα καλά , σαν να περίμενα πρόσκληση , ήθελα πολύ να δω τι θα πεχτει μέσα; Ο μικρος θα καθόταν στα γόνατα; ή θα τους τον φόραγε; σκέφτηκα να πάω να δω αλλά .... που να αφήσω το λαπτοπ, που να αφήσω τα έγγραφα μου ; Άραγε πως είναι το μπάνιο; Θα με δουν ; Σκατούλες.... μετα από κανα 20 λεπτο βγήκαν οι 40ριδες όλο χαμόγελο και 3-4 λεπτα ο πιτσιρικάς "χάθηκε" στην κουζίνα μαζί με την ευκαιρία μου να πάρω μάτι ....

Τυπε το πρωτο περιστατικο που αναφερεις δεν θα σε βοηθησει στην αναζητηση σου για πουτσα.... :S :S :S
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
αλήθεια υπάρχουν φορές που δίστασες και τώρα λες "Τι έκανα μωρε;" . Ποιες είναι αυτές;

Θα μοιραστώ μαζί σας 2 τέτοιες εμπειρίες μου

1

στα 17 μου είχα πάει στο χωριό ενος φίλου μου διακοπές , στην παραλία που κάναμε μπάνιο ήταν όλοι γνωστοί , ανάμεσα τους και δυο φίλες 40+ , όχι κάτι φοβερό αλλά μην ξεχνάς φίλε συναγωνιστή .... ήμουν 17 !!! Ένα μεσημέρι γυρνώντας από την παραλία πήγα στο διπλανό σπίτι να πάρω κάτι , να δώσω κάτι ; που να θυμάμαι .... όταν μπήκα μέσα οι τύπισσες ήταν αραχτές σε ένα διπλό κρεβάτι και μιλάγανε , φορούσαν το μαγιό τους ! Μπήκα μεσα και μου ανέβηκε η "χαρά" στο κεφάλι , τα έχασα !!! Δεν είδα και κάτι αλλά είπαμε ...ήμουν 17 και τότε καυλώναμε βλέποντας την Ασίκη στο σινεμά ! αυτές με πήραν πρέφα και άρχισαν τα χαχανητά . Και εγώ αντι να πετάξω καμιά ατάκα μπας και παίξει τίποτα με τις χωρισμένες milfάρες ......

2

πριν κανα χρόνο ήμουν στα Γιάννενα για δουλειά , έμεινα το βράδυ σε ένα μικρό οικογενειακό ξενοδοχείο . Στο καθιστικό / μπαρ / τραπεζαρία / χώρο πρωινού ( όλα σε ένα λέμε ) έπινα τον καφέ μου και έγραφα στο laptop πίσω δεξιά είχε αράξει ο γιος του ιδιοκτήτη γύρω στα 25 , ήταν σερβιτόρος, ρεσεψιον , μπαρμαν , σεφ , πορτιέρης και με λίγα λόγια ΤΑ ΠΑΝΤΑ ! Στην άδεια αίθουσα ήρθαν δυο τύποι γύρω στα 40 , αθλητικοί τύποι. Ο μικρός τους έφερε καφέ και του έπιασαν την κουβέντα κανα 10 λεπτο. Δεν έδωσα σημασία , είπαμε.... δούλευα και ήθελα να τελειώνω να παω για ύπνο. Μετα από λίγο και αφού ο μικρός έκατσε και πάλι πίσω σε ένα καναπεδάκι και έπαιζε με το κινητό του , ο ένας 40αρης πήγε δίπλα του κ επιασε την κουβεντα, δεν  άκουγα, δεν έβλεπα , δεν δεν δεν , μέχρι που παρατήρησα ότι ο άλλος 40αρης τους κοίταζε και χάιδευε με τρόπο το καυλί του . Άρχιζα να δίνω προσοχή και να εκμεταλεύομαι τους μεγάλους καθρέπτες που είχε στους τοίχους . δυστυχώς δεν άκουγα αλλά ήμουν σίγουρος ότι το έψηνε τον μικρό , μετά από λίγο ο ένας 40ρης φώναξε κοντά κ τον άλλον και 20-30 λεπτα αργοτερα σηκώθηκαν κ οι τρεις και πήγαν στην τουαλέτα, ( τι διάολο δωμάτιο δεν είχαν ;)  τους κοίταγα καλα καλά , σαν να περίμενα πρόσκληση , ήθελα πολύ να δω τι θα πεχτει μέσα; Ο μικρος θα καθόταν στα γόνατα; ή θα τους τον φόραγε; σκέφτηκα να πάω να δω αλλά .... που να αφήσω το λαπτοπ, που να αφήσω τα έγγραφα μου ; Άραγε πως είναι το μπάνιο; Θα με δουν ; Σκατούλες.... μετα από κανα 20 λεπτο βγήκαν οι 40ριδες όλο χαμόγελο και 3-4 λεπτα ο πιτσιρικάς "χάθηκε" στην κουζίνα μαζί με την ευκαιρία μου να πάρω μάτι ....
Με πηδηξαν στην τουαλέτα επρεπε να γραψεις να γινει χαμος για Τεταρτη!!!
 

Επισκέπτης
Ηθικο διδαγμα....αμα στα 17 σου δεις 2 μπαζα 40αρες,καυλωσεις και δεν κανεις τιποτα μετα γινεσαι πουσταρα και θελεις να σε γαμανε στις τουαλετες. :S :S :S
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ηθικο διδαγμα....αμα στα 17 σου δεις 2 μπαζα 40αρες,καυλωσεις και δεν κανεις τιποτα μετα γινεσαι πουσταρα και θελεις να σε γαμανε στις τουαλετες. :S :S :S
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
κι επρεπε να αραδειασεις ενα σεντονι ρε τυπε για να πεις οτι θες να ξαλαφρωσεις τσεςπου :pipa2: :headbang: :S :S :S
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
θεμα για για πισωγλεντιδες. δεν ειναι τυχαιο οτι απαντουν οι κρυφαδερφες του σιτε ντοντινος, ιακοβος, σελμπεκ και χελρεισερ :rockon: :rockon:  αντε <κοριτσια> βαλτε και σεις καμια ιστορια απο τις αλλαξοκωλιες σας :2funny: :2funny:
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
θεμα για για πισωγλεντιδες. δεν ειναι τυχαιο οτι απαντουν οι κρυφαδερφες του σιτε ντοντινος, ιακοβος, σελμπεκ και χελρεισερ :rockon: :rockon:   αντε <κοριτσια> βαλτε και σεις καμια ιστορια απο τις αλλαξοκωλιες σας :2funny: :2funny:
που χαθηκες μωρη τσιμπουκολαρυγγοπνιχτρα.......?Τραβας τα βυζα σου απ το κρυο στην συγγρου? :tits2:
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
583
Κριτικές
14
Like
1.885
Πόντοι
2.477
Πως τα καταλαβαίνετε όλα ρε γατάκια ! φτού σας . πές τε τώρα και καμια ιστορία και αφήστε τις αναλύσεις
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
που χαθηκες μωρη τσιμπουκολαρυγγοπνιχτρα.......?Τραβας τα βυζα σου απ το κρυο στην συγγρου? :tits2:
μην τον ζοριζεις ρε νιμου..δεν βλεπεις οτι γραφει κανονικα?δεν του εχουν μεινει και πολλοι κλωνοι :S :S :S
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.336
Κριτικές
12
Like
5.706
Πόντοι
1.396
θεμα για για πισωγλεντιδες. δεν ειναι τυχαιο οτι απαντουν οι κρυφαδερφες του σιτε ντοντινος, ιακοβος, σελμπεκ και χελρεισερ :rockon: :rockon:   αντε <κοριτσια> βαλτε και σεις καμια ιστορια απο τις αλλαξοκωλιες σας :2funny: :2funny:
ακόμα δεν ψοφησες μωρη λουγκρα? :effemine: :gay: :gay:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
που χαθηκες μωρη τσιμπουκολαρυγγοπνιχτρα.......?Τραβας τα βυζα σου απ το κρυο στην συγγρου? :tits2:

Λογω κρισης μαγκες πρεπει να μαθουμε να μοιραζομαστε.....υπαρχει γκομενιτσα που  γουσταρει τριο. Οποιος λοιπον θελει ας στειλει π.μ

ολα καλα τυπε καμια αλλξοκωλια εκανες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom