Νέα

ΛΟΥΚΙΑ ΙΙ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΑΝΔΑΜΑΤΩΡ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Απρ 2013
Μηνύματα
100
Κριτικές
21
Like
28
Πόντοι
11
use absence to increase respect and honor
law #16
Είδε ο Πανδαμάτωρ οτι μέσω της προσοχής, ενασχόλησης και της προσήλωσης στο busty θήλυ δεν κατάφερνε να το ανασκολοπίσει, αντιθέτως η Λουκία, εδραίωνε (ή εστω νόμιζε οτι έκανε κατι τέτοιο...) την απαιτητική γυναικεία φύση και θέση της στο Πανδαματωρικό στερέωμα, συνεπώς κάτι έπρεπε να αλλάξει, άρδην..

Ο Πανδαματωρ ενθυμήθηκε τον 16ο νόμο της Δύναμης : -Απουσίασε, για να εμφυσήσεις σεβασμό..
Επαψε, λοιπόν εντελώς αδόκητα να ασχολειται με την βυζαρού Λουκία,σταματησε να σηκώνει τηλεφωνα, να απαντά σε μηνύματα κτλ.
εξαφανιστηκε.
Το θήλυ, όπως ηταν αναμενόμενο τρελάθηκε....Η κατασταση αυτή, ο πάγος, κράτησε ένα (1) ολόκληρο μήνα..
Εντελώς άξαφνα, όπως χαθηκε ο Φαραώ, επανεμφανίστηκε:
-καλησπέρα...τι κάνεις..? θέλω να σε δώ..να έρθω από κει..?
Το θήλυ, μπλόκαρε/σάστισε...εσπασε την αμήχανη σιωπή, λέγοντας..
-ναι… ελα…

ΞΕΜΟΥΝΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΛΟΥΚΙΑ
το υπνοδωμάτιο ηταν έτοιμο...στρωμένο κρεβάτι, αναμμένα κεριά και λιβάνια να αρωματίζουν το χώρο...το θήλυ άνοιξε την πόρτα με μια ρόμπα, μεταξωτή...
Καμία άμυνα, καμία αντίσταση..
Γλωσσόφιλα...-μωρό μου, μου έλειψες...σκληρό φάσωμα..-μωρό μου...αχχ
οι βυζάρες να χορεύουν στις χούφτες του Σατράπη..
-Πάρτο στον στόμα σου, καύλα μου..
Η πειθήνια Λουκία να κατασπαράζει λαίμαργα την βασιλική στραβόπουτσα...
μετά από μόλις 2 λεπτά αχόρταγου πεοθηλασμού...
ο βασιλιάς, βόγγηξε:
-Σε χύνω, πουτάνα μου...σε χύνω
Η διψασμένη Λουκία, στραγγιξε το Αυτοκρατορικό παπάρι..
Ο ικανοποιημένος Πανδαμάτωρ, παραμέρισε τη ρόμπα τελειως και αρχισε να γλύφει το μουσκεμένο ,ροζ μουνί της Λουκίας...
Ένα εικοσαλεπτο, πήρε στον Πανδαμάτωρα να ανακτήσει την βασιλική του στύση, ενα εικοσάλεπτο η βυζαρού σπαρταρούσε από το επίμονο, βαθύ και έντονο γλυφομούνι του Δυνάστη..
-θα σε γαμήσω, θα σε χαλάσω..είπε η μούμια και εσπρωξε το μπλαβί πόμολο στην μουσκεμένη τρύπα της πεπόνας..
-Σκέτος...να σε νιώθω πουτανάρα μου..
Αυτό κράτησε 10 λεπτά..10 σεξουαλικά λεπτά η Λουκία βογκούσε, δαγκωνε, έχυνε...
Η Λουκία γαμιόταν, γαμιόταν και της άρεσε, γούσταρε πολύ
και ο ΠΑΝΔΑΜΑΤΩΡ γούσταρε πολύ, οχι το γαμησι, ούτε τη Λουκία..είχε απομονώσει την αίσθηση του πούτσου του που βολόδερνε στα σπλάχνα της Λουκίας..ηταν κατι βαθύτερο,πληρέστερο αυτό που ένιωθε..
στον Πανδαμάτωρα, άρεσε ο Πανδαμάτωρας, του αρεσε ο εαυτός του, τον γούσταρε πολύ, τον αγαπουσε , ηταν περηφανος.
Ο Πανδαμάτωρ, ετοιμος να χύσει, βγήκε από την αναψοκοκκινισμένη μούνα και κατέθεσε στους λατρεμένους βύζους.
Η ιερουργία επαναλήφθηκε μια ακόμη φορά, η Λουκία στα τέσσερα με τα γαλακτερά μαστάρια να ακουμπούν στο στρώμα και με θέα την κωλάρα της, ο γαμιάς να τρυπανάει το ταλαιπωρημένο μουνί της.....το χύσι, αυτή την φορά, ο δεσπότης το άφησε μέσα...
Σκέφτηκε...οσο γαμούσε και έχυνε..
(οι ΡΟΚΣΤΑΡ και οι ΔΥΝΑΣΤΕΣ δεν απασχολούν το μυαλό τους με τιποτένιες λεπτομέρειες..χύνουν οταν, όπου και όποτε θέλουν..μεσα στα μουνιά, στα στόματα, σε αυτιά,σε μύτες,σε μάτια...)
-Ποτίζω το μουνί σου καύλα μου...
-αχχ μη… …ναι ..ναι
-πάρτα ,πάρτα, όλα μεσα…

μιση ώρα και ενα ουίσκι μετά..βαριεστημένος από την ακατάσχετη λογοδιάρροια της ρημαγμένης Λουκίας, ο Οζυμάνδιας, προφασίστηκε πρωινό ξύπνημα και απεχὠρησε…
Οδηγώντας, αναλογιζόμενος το σφυροκόπημα της Λουκίας, <<είδε>> την μεγαλυτερη εικόνα…είχε την δυναμη να κανει τους ανθρώπους να υποτάσσονται στις επιθυμίες του..όλα ειναι θέμα τακτικής και timing...να μπορείς να αντιλαμβάνεσαι την συγκινησιακή προοπτική των <<άλλων>>, να μασκαρεύεις, τις επιθυμιες σου, ως δικές τους.
Χαμένος στις μη παραγωγικές σκέψεις του για κατάλυση του πολιτεύματος, συνειδητοποίησε οτι αντι να στρίψει αριστερά για Αθήνα-Γλυφάδα, ειχε στριψει δεξιά προς Κερατσίνι-Πρίγκηπα…Αποφασισε να παει να πιει ένα ουισκι στο καλτ κωλομπαρο..
το τελευταιο καιρό απολάμβανε μια νέα, άγνωστη μἀρκα..Τα λύτρα του βασιλιά..

…Under the bridge there's a man who eats kids
And has a couple of pigeons as pets
When the trucks drive above
They rattle his home
And they rattle the bones
He collects

God bless the parents who go home crying
God bless the kids who are too young to know
That they're dying
When the night falls
Out comes the terror
And the hair on the back of your neck
Will rise

Infamous Butcher
Amigo The Devil
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
32
Like
209
Πόντοι
246
Respect!!!!!
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Ποίηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom